Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

ja idę spać.....dobranoc.....pa juitro musze wcześniej wstać pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zaspałam!!!! normalnie się wykończę przez to wstawanie do Oliwii w nocy, a ona jeszcze poszła bez kolacji spać i w nocy 3 flaszki obaliła, tzn. ja wstałam do niej tylko raz, potem Paweł i teraz jak wychodziłam do pracy jeszcze raz jej dawał. On mnie budzi - jest 6.42, dobrze że dziś autkiem, bo z Oliwią do lekarza, to chociaż nie spóźniłam się do pracy. Ale jestem taka zakręcona, muszę szybko kawę wypić bo będzie źle. Sylwek, gratuluję siostrze, zdolna jest, a co studiowała? A gdzie to Amamen musi dziś tak szybko wstać....hmmm.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Hej! Znowu nam gacie reklamuja.Jakieś łyse te modelki:)hihi A wiecie my mamy takiego znajomego, który jest strasznie świński. Kiedyś byliśmy na imprezie, a on z taką gadką wyjeżdza: ,,Dziewczyny wiosna idzie, czas odwiedzić fryzjera intymnego. Ja namówiłem w końcu moją Magdę (jego dziewczyna i niewolniczka od 8 lat), żeby sobie zrobiła Kojaka, ale jej się nie podoba, bo uważa że wygląda jak kurczak''. No wiecie, ja to bym mu chyba przyłożyła! Tymbardziej, że niektórych ludźi nie znaliśmy. Ale Magda-jego dziewczyna to już przyzwyczajona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cicho :D Ja ide kupić dziś Milo jakieś buciki bo wyrusł z tych co ma, a jakiej długości wasze maluchy mają stopy? Milo ma 12 cm. A dziś DZIEŃ OJCA co wy nato mamuśki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Jasiek śpi a ja gadam w próżnię:) Wczoraj byliśmy na tej sesji fotograficznej. Pół godziny robiłam ,,ostry'' makijaż. Jasiek bardzo się bał na początku, już myślałam że trzeba Go będzie zabierać. Pani fotografka Go zaczęła rozśmieszać i się trochę rozluźnił, a jak Go rozebraliśmy do rosołu to wogóle był wniebowzięty...Ciekawe jak wyjdą fotki. Przeslę Wam jak już je będę miała.Ale najlepsze miny to strzelał w samochodzie podczas powrotu do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja kupiłam Jackowi czekoladki, miałam kupić ksiązkę ,,Kod Leonarda Da Vinci'', ale ona ma z 600 stron, więc by pewnie nie przeczytał. Jak juz Go namówię na jakąś lekturę, to musi być cienka:)cha cha ,,Kod...'' chciał przeczytać, ale nie wiedział pewnie ile ma stron. A czekoladę pochłonie ze smakiem:) A powiedźcie mi kupowałyćie waszym przyszłym mężom jakies prezenty przed ślubem? Podobno w niektórych rejonach jest taka tradycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u nas nie ma takiej tradycji i nic sobie nie kupowaliśmy przed ślubem. Mcdzia będziemy czekać na zdjęcia, jestem ciekawa jak wyszły :D ja chcę kupić kartkę z okazji \"Dnia Ojca\" i może jakąś bombonierkę. Nie mam teraz czasu, bo za chwilę jadę z małą do naszej nowej pani doktor. Ciekawe jak mała na nią zareaguje no i jaka ona jest, bo jedziemy pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy już za sobą pierwszą wizytę u nowej pani doktor, było lepiej niż myślałam, jestem w szoku jak ta lekarka do nas podeszła. Tak zagadywała małą, że ta nie miała czasu płakać. Coś tam pojęczała, ale zaraz potem zajęła się zabawkami, których ogromne ilości były w gabinecie. No i tak, Oliwia jest zdrowa, waży 8 kg. A na te zaparcia powiedziała że możemy stosować laktulozę, tylko żeby się jelita nie przyzwyczaiły to robić tydzień przerwy. Ale generalnie to mam dawać małej naturale produkty rozluźniające, jak ciemne pieczywo, nawet z ziarenkami, otręby do jogurtu, śliwki suszone i jabłko ze skórką. Zobaczymy czy to pomoże. No musi, bo powiem Wam że sama teraz wcinam otręby do truskawek albo jogurtu i nie mam problemów. To tyle, widzę że nikogo dziś nie ma, to ja też zmykam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstać wcześnie musiałam na zakończenie roku w przedszkolu :D ZAWSZE SIĘ SPÓŹNIAŁYŚMY!!!!! a dziś ostatni dzień, więc nie wypadało...hihihihhihih:p od września Niki do zerówki...szok jak ten czas leci......... a w niedzielę jest festyn, przedszkolaki śpiewają po raz ostatni.....😭....no cóż, dzieci rosną....:( Nadia idzie na spacer...z Patrycją i Nikolą, a ja sobie poprasuję.....:0.. od Niki tatuś dostanie obowiązkowo laurkę ;) i ...spodenki.....bo coś tam gadał ,że mam mało par :0 rzeczowy i konkretny prezent dostanie....:D tylko ciekawe czy wejdzie w nie :0 wy też macie problem z kupowaniem dla swoich mężów???? u nas w sumie bezproblemowo, bo zawsze pytam o największe rozmiary :D:D:D:D:D inne jakoś nie chcą pasować :0 :D no i jeszcze ten wzrost....(193cm)....nie wszystkie spodnie pasują:0 przeważnie szyją krótkie nogawki i wygląda jak Egon z \'\'Gangu Olsena\"..NO ALE...... Mcdzia jestem bardzo ciekawa tych zdjęć!!!!!! viola to dobrez , ze wreszcie trafiłas na DOBRĄ pania doktor.....oprócz naszej mamy fasolki . bo ona jest najlepsza ,prawda???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma się rozumieć że najlepsza:D:D:D 🌻 ojej, przypomniałaś mi amamen że wakacje się zaczynają, jejku jak ten czas leci... mój Paweł powiedziałby - już jesień... ;) Ja też mojemu chcę kupić spodenki, ale na imieniny, dziś dostanie karteczkę z okazji Dnia Ojca, mam nadzieje że takie będą. Bo laurki to sama w imieniu Oliwii nie zrobię. Moze jeszcze czekoladki... A jeśli chodzi o zakupy dla męża, to też mam problem, tylko w odwrotną stronę...zawsze zastanawiam się czy rozmiar L będzie dobry czy wziąć raczej M ... :O Wielki ten Twój Miś amamen, ale Ty tez nie jesteś niska, więc się w łóżku nie musicie szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee violka tam to sie wszystko wyrównuje.....:D I SĄ PRAWIE SAME ZALETY TEGO JEGO WIELKOŚCI.......hihihiihhihihihihhihihi...ach............ech własnie dzwonił do mnie i powiedział tak: jesteś moją ulubioną żoną.....:0 czyli ,że co???? ma też inne żony? czy jak? ....i zapadła tak niezręczna cisza...:D UHAHAHAHAHAHAHA chciał zabłysnąć a mu trochę nie wyszło....:0 :D :D:D:D idę bo dziś wcale tego nie wyprasuję :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie mam za bardzo czasu więc napiszę krótko: mieliśmy wypadek, ja prowadziłam, samochód ma prawy błotnik do wymiany. Dobrze, że nie jechaliśmy z Michałem. Boże! MOże później napiszę coś więcej. Oczywiście moja wina 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciliśmy i jeszczxe jestem w lekkim szoku, no i musimy to szybko naprawić, żeby ojciec i teść się nie dowiedzieli ;) Trochę mi humor wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki, bardzo mi przykro z tego powodu, ale najważniejsze jest abyś nie zraziła się do jazdy!!! Naprawdę, większość kierowców ma takie stłuczki za sobą, ja mam dwie na koncie!! :D:D:D i to nie naszym ale służbowym (4 lata temu) Nic się nie stało, samochód się naprawi, a Ty masz jeździć dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz amamen jak Cię mąż docenił :D jesteś jego ulubioną żoną, mogłaś mu powiedzieć że on jest twoim ulubionym mężem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Mamo fasolki głowa do góry. Ja też kiedys przytarłam lusterko, a o mało nie skończyło się gorzej. Wysłałam Tatulka z Syneczkiem na spacer. Jestem dziś jak wulkan tuż przed wybuchem, wszystko mnie wyprowadza z równowagi....wrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a mamunie dzieci z czerwca mogą być? tylko o miesiąc starsze, za to DWIE pannice na raz:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mamunia🖐️ pewnie że mogą być, ale jak to dwie naraz??? to znaczy - bliźniaczki??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z którego czerwca? już skończyły roczek te pannice? jak mają na imię, zdjęcia mile widziane :D violkam@gazeta.pl Napisz więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owszem, owszem, BLIŹNIAKI:) zaglądam na forum,zeby zobaczyć, jak radza sobie inni ja prawdę mówiąc już przestałam sobie dawać ze wszystkim radę:) :) Dominisia i Kamilka skończyły roczek 8 czerwca, więc stare z nich babska już hehehe widzę,że Wy również macie wspaniałe pociechy :) a zdjęcia, owszem, prześlę niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia witaj u nas :D czekamy na fotki widze że chłopaki będą mieli w czym wybierać, a zkąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam> dziewczynki powinny być już u Ciebie w skrzyneczce:) a my spod samych gór:) Bielsko się kłania nisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, jakie śliczne dziewczyny!!! dzięki za fotkę! Jak sobie radzisz z dwójką takich pociech? Chodzą już? Mąż pomaga ? :D Wszystkiego naj z okazji roczku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no problem w tym,że NIE radzę sobie już wcale:) :) :) mąż i tata zapracowany (jak to zwykle bywa) więc mama na cztery ręce ze mnie! a Dziewczyniska chodzą, ale na razie ostrożnie, głównie przy meblach, najczęściej i najchętniej za rączki (nie powiem nic o moim kręgosłupie!!!!!!) i myślę,że to nawet i lepiej, bo chyba nie dałabym rady. Za to na czworaka wyścigi na czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takrze poprosze zdjęcia :D i wszystkiego najleprzego dla dziewczynek z okazji skończenia roczku 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bardzo piękne dzięki:) u Ciebie również Pysie już powinny być, oczywiście proszę o rewanż!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam niecierpliwie!!!! jedna mysl- jakie te dzieci na tych zdjęciach spokojne, ciche i NIERUCHOME hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×