Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Cześć 🖐️ dziewczyny ! nooooo nareszcie mam sprawny komputer od godziny ! Po dziesieciu dniach walki trzech informatyków uratowało przynajmniej dysk D..... Ale mam nauczkę , już nigdy nie otworzę poczty w tlenie ... BUka ! z tym pisaniem tutaj jest rzeczywiście kiepsko ...widzisz wczoraj rozmawiałam z Agatą i stwierdziłyśmy ,że ten topik jest takim \" wyrzutem sumienia \" - ( to słowa Agaty ) . Założyłyśmy temat bo zwyczajnie było nam żal jednej zagubionej dziewczyny ...okazało się ,że nie warto było dla niej tego robić , i tyle .... P.S. masz rację pisuję na innych forach dyskusyjnych i mam nadzieję, że nie będę tam \"monitorowana\" a tymbardziej złośliwie komentowana ..... bo to czasami zaboli , celnie strzela ta franca , niestety... Wszystkie Was bardzo serdecznie pozdrawiam , mając nadzieję na prywatne kontakty w tlenie i na gg Yollyy ❤️ Dajan ❤️ Agata ❤️ Manoolka ❤️ KAska ❤️ Jagoda ❤️ Buka ❤️ Moniał ❤️ Gośka ❤️ - wiem ,że masz już tlen kochana , odezwij sie do mnie na gg to podam Ci mój adres , pozdrawiam Bettyy ❤️ - wysłałam Ci maila na skrzynkę .. Do zobaczenia na ekranie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ dziewczyny ! nooooo nareszcie mam sprawny komputer od godziny ! Po dziesieciu dniach walki trzech informatyków uratowało przynajmniej dysk D..... Ale mam nauczkę , już nigdy nie otworzę poczty w tlenie ... BUka ! z tym pisaniem tutaj jest rzeczywiście kiepsko ...widzisz wczoraj rozmawiałam z Agatą i stwierdziłyśmy ,że ten topik jest takim \" wyrzutem sumienia \" - ( to słowa Agaty ) . Założyłyśmy temat bo zwyczajnie było nam żal jednej zagubionej dziewczyny ...okazało się ,że nie warto było dla niej tego robić , i tyle .... P.S. masz rację pisuję na innych forach dyskusyjnych i mam nadzieję, że nie będę tam \"monitorowana\" a tymbardziej złośliwie komentowana ..... bo to czasami zaboli , celnie strzela ta franca , niestety... Wszystkie Was bardzo serdecznie pozdrawiam , mając nadzieję na prywatne kontakty w tlenie i na gg Yollyy ❤️ Dajan ❤️ Agata ❤️ Manoolka ❤️ KAska ❤️ Jagoda ❤️ Buka ❤️ Moniał ❤️ Gośka ❤️ - wiem ,że masz już tlen kochana , odezwij sie do mnie na gg to podam Ci mój adres , pozdrawiam Bettyy ❤️ - wysłałam Ci maila na skrzynkę .. Do zobaczenia na ekranie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🌻 Kinga super ze jesteś już :) Mam nadzieje że to juz koniec Twoich kłopotów z wirusami w kompie. Dajen mi własnie mówiła ze juz Twój sprzzęcik działa. Moze wreszcie uda nam sie znowu zmontować konfę. Póki co pozdrawiam i lece nakarmić moje najstarze dziecko, czyli małżonka , papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już Yolly od paru tygodni przestałam karmić tego \" synusia \" ... i jest mi z tym dobrze Pozdrawiam Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja wczoraj wieczorem nie miałam netu 😭 Nasza kablówka przeprowadzała jakieś prace konserwacyjne i odcięli nas nie tylko od netu ale i od TV...na cały wieczór i nocke. Tyle mojego, że przynajmniej się wyspałam :-) Kingo cieszę się, że już jesteś 🌻 Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie Wogóle teraz nie mam czasu by zajrzeć tutaj w ciagu dnia w pracy. Dzis dzieciaki gdzies wybyły mogłam więc wcześniej dostać sie do kompa i spokojnie cos napisać. :) Kinga niestety własnie to najstarsze dziecko w dalszym ciagu potrzebuje pełnej opieki. Czasem wprawdzie sobie cos zrobi do jedzenia, ale napewno nie wtedy jak ja siedze na kompie. Ale nic to, może kiedys dorosnie i zajmie sie sam soba ;) Choc w tym przypadku to marne szanse. Dziewczyny, co tak pochowałyscie się po kątach??? Wogóle Was tu nie widać. Co z Wami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam serdecznie :-) Kingo pozdrawiam i dużo zdrowia życzę i pomyślności w Twoich planach . Buka ty jesteś super dziewczynka🌼 dzięki Tobie topik nie zatonął...nie raz zaglądałam i śmiałam się sama do siebie jak widziałam Twoje wpisy\"dzień dobry sobie\" Cmok Yolly dla Ciebie też duża buźka Ty również nie poddawałaś się i konsekwentnie dokonujesz wpisów. pozdrawiam :-) Moniał to miłe że zaglądasz;-) Nie mam nic na moje usprawiedliwienie :-( ale obiecuję poprawę że będę podtrzymywała ten topik bo ciąży mi jak wyrzut sumienia:D Pozdrowionka dla Betty mam nadzieję że się poznamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 Agataaa jak super że zawitałaś tutaj :) Mam nadzieje ze bedziesz tu częściej zagladać. Ja siedzę sama przy kompie juz ponad godzine :( to dziwne, ale ani na gg ani na tlenie nie ma nikogo :( buuuuuuu, nawet Dajen dzis nie przyszła o zwykłej porze :( sprawdziłam pocztę, wysłałam maile i zrobiło sie smutno. Chyba bez walki oddam komp dzieciom. Życzę miłego wieczorku i do jutra , buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 Agataaa jak super że zawitałaś tutaj :) Mam nadzieje ze bedziesz tu częściej zagladać. Ja siedzę sama przy kompie juz ponad godzine :( to dziwne, ale ani na gg ani na tlenie nie ma nikogo :( buuuuuuu, nawet Dajen dzis nie przyszła o zwykłej porze :( sprawdziłam pocztę, wysłałam maile i zrobiło sie smutno. Chyba bez walki oddam komp dzieciom. Życzę miłego wieczorku i do jutra , buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, witam wszystkich serdecznie. Zrobilo sie cieplo, milo i przyjemnie. Wreszcie. Dzieci zaczynaja wakacje, trzeba znowu o tym myslec ........i przygotowac kase hehehehehe. Mnie marzy sie wyjazd gdzies, gdziekolwiek, gdzie byloby cicho, spokojnie, niedrogo i gdzie bylby dostep do internetu . Czy to nie chore? Nalog jakis czy co? Mysle ze nie jestem w tym odosobniona, wiele z nas tak ma. Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milej pracy i wypoczynku podczas weekendu. Papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE {czesc] !!! Manoolka to zapraszam do mnie ... mam internet ( a nawet dwa , niezależne łącza ) , i będę sama od 24 lipca przez tydzień w wielkim domu z ogrodem ... co Ty na to ??? Zresztą może też inne nasze dziewczyny z forum chciałyby przyjechać .. zapraszam ,( naprawdę szczerze ) ... tylko ... już pewnie nie będzie wówczas tak \" cicho i spokojnie \" hihi .... ale co się nagadamy to nasze.. Jutro wyjeżdżam na spływ kajakowy w Bory Tucholskie , sama nie wiem , czy ten wyjazd \" w takiej konfiguracji ma sens \" ..... Pozdrawiam z nocnego Poznania Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich miło i serdecznie . Kinga zdrowia jak zawsze przesyłam Tobie i fajnie ze juz m,asz komp dobry , aga o dobrze ze wpadłas , i mam nadzieje ze nadrobisz ten czas hahhahhahahha. A wszystkim usmiechu przesyłam jak zawsze , no coz ja jak jestem dostepna na tlenie to zawsze coc mnie gna . i nieraz nie jestem w stanie pisac na kilku okienkach . ale poprawie sie . bo tez pracuje teraz choc na jakis czas . wiec wszystkim miłego , i aby zawsze słoneczko swieciło wszystkim papappppappppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, wielkie dzieki za zaproszenie. Baaaaaaardzo chetnie kiedys skorzystam, ale niestety nie tym razem. Dokladnie 24 lipca moje dziecko wraca z jednego obozu, i 30 lipca jedzie na nastepny. Jest to wiec ten tydzien o ktorym piszesz. Musze byc w domu, zeby: po pierwsze - odebrac od wychowawcy, po drugie - nakarmic, poprac, uzupelnic braki, po trzecie - dopiescic. Wiadomo, synus poza domem bedzie na pewno zestresowany, niedokarmiony, niedomyty, niedoceniony ...... Ech te matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY :) No i jak mija weekendzik? Ja jestem okropnie umęczona, wczoraj walczyłam z truskawkami, a potem byłam na imprezach pod Wawelem, więc sie nie wyspałam :( Ale warto było, chocby dla samych ogni sztucznych. A dzis musiałam wcześnie wstać, jeszcze ta usypiająca pogoda i poprostu padam na twarz. Bedzie chyba trzeba iść wcześnie spać dziś. Chyba że się zbiore i pójde na rolki, bo cos mnie meczy by troche się poruszać. Może to troszkę mnie rozbudzi :) Troszkę słonko wychodzi, więc moze nie będzie padać. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyy
Co jest baby ?? przecież ten topik zginie za chwile , jak tu nikt nie będzie pisal ! Agata sie odgrażała i tez nic , Co robicie z wakacjami ? bo ja chyba będę miała urlop pod koniec lipca i nawet sie zastanawiałam czy do Kingi nie przyjechac na dwa dni ( skoro zaprasza ). Póki co mam dyżur dzisiaj do 7:oo i chetnie pogadam . W domu kocioł ( stary ma dwa miesiace wakacji - ja juz po tych kilku dniach ma dość, nie wiem jak przezyję -ja albo on ) pozdrowienia dla wytrwałych kobitek z tego forum , ale mam jednak złe przeczucia .... Cześć Buka ! trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
Tu chyba juz nikogo nie ma Bettyy popatrz na godziny wpisów .. chyba tylko ze mna możesz pogadac moj adres to ; anka42_@tlen.pl czekam do północy ... Z tego co przeczytałam wnioskuhje ,że założycielka topiku juz tu nie wróci , chyba sie obraziła na którąś z was Pozdrawiam -Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyy
Anka ten twoj adres to jakis trefny chyba jest , bo mi cofa maile , podaje Ci swój na tlenie : bettyy@tlen.pl ,,,, jeszcze troche tu posiedze potem mam zebranie naczalstwa , q..rka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
Noooo masz racje Bettyy , walnełam się mój adres to anka42_63@tlen.pl, sorki , pozdrawiam wszystkich śpiacych smacznie, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nocne marki :) ania... i bettyy Ostatnio nie zdarza mi sie siedzieć tak koło 23 na necie. Jakies mam niedobory w spaniu i tak mnie ciągnie wieczorkiem juz do łóżka. Ania... nie wiem skąd wysnułaś te wnioski ze załozycielka się obraziła. Hmmm... czyzbym cos przeoczyła? Rozmawiałam z nia na gg i wcale nie robiła wrazenia obrażonej. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
Yolly Kinga nie obraziła sie na ciebie , tylko z jej poprzedniego postu wyczytałamm,że bedzie sie z wami kontaktowac prywatnie na gg , bo pisze na innym topiku ( a nawet wiem na jakim chyba ) . No i znow nikogo tu nie ma choroba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
a może jednak ktoś sie znajdzie co ? P>S> tak sobie poczytalam od pierwszej strony wasz topik .. i strasznie żałuję , że już nie poruszacie różnych tematów, bo super mi sie czytało to co pisałyście , a teraz nudy , tylko jakieś bezswensowne wpisy , nic ciekawego ,,,,,bardzo szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
ooooooo! Agata chociaz Ty jestes , pozdrawiam cie sedecznie, szkoda ze juz nie poruszacie roznych tematów , .Wiesz co sie stało z Kingą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Kinga jest na spływie kajakowym, pisała o tym. Położyłam się spać ale nie mogę usnąć. Może chwile na tlenie pogadamy? agataaa2 to mój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
ale ja nie mam tlenu !!!!! poczekaj chwilę , to podobno sie w pare minut zaklada , dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
no chyba mam już tlen : anka_42@tlen.pl , albo Ty mnie Agata autoryzuj , albo ja to zrobie za 3 minuty ( muszę iść do toalety teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
coś nie wychodzi mi , kurna 1 ciągle mnie o hasło pyta , a ja nic nie zmieniam , Agata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jutro się uda. Późno już. ale jak masz gg to mi pomachaj chociaż chwilę zamienimy słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
nie mam gadu-gadu , ale właśnie założyłam nowy adres w tlenie : anka42_1963@tlen.pl;;;;;cos dzisiaj mi komputer świruje , może sie uda.hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×