Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

najważniejsze już wiem...myślałam że coś źle u Ciebie. Dopiero jak dzisiaj przeczytałam że miałaś awarię netu zrozumiałam. Cieszę się że wyniki nie są niepokojące.Piszę do Ciebie na gg i tlenie. Od Ciebie nie mam nic, żadnych wiadomości.Jestem ciekawa historii Twojej przyjaciółki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa. ! to zacznę , ale nie wiem czy uda mi sie dokonczyć ... 16 lat temu poznałam żonę przyjaciela mojego chłopaka ... zaprosili nas na kolację do swojego domu ( będę pisała skrótami bo mnie wywala - i tak bedzie do piątku :: film z kajaków w kompie =PODKŁADANA MUZYKA = SZLIFOWANIE ... mam malo pamięci , a w piątek mój mąż organizuje spotkanie na wyspie \" pokajakowe \" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czytam
i czytam od dłuższego czasu , ale nmie mam odwagfi nic odm siebie napisać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czytam
może tylko tyle ,że mam na imię Jacek , i chyba chce być sam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie ,że się wyspałam ;C ! prawie do rana naprawiałam tlen ale chyba nic z tego , nie mogę wejść przez bramkę z hasłem ! Moniał ! pomocy ! Pozdrawiam Kinga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MIŁO WSZYSTKICH W JESIENNY DZIEN . KINGA CIESZE SIE ZE WINIKI SA DOBRE JAK WIESZ MAM KONTAKT Z AGA NA TLENIE JAK JA JESTEM I ONA DOSTEPNA WIEC CHOCIAZ W TAKI SPOSOB SIE POROZUMIEWAMY . DZISIAJ PRZEGLADAŁAM ZDJECIA Z POZNANIA , I TAK SIE ZAMYSLIŁAM CO DZIEJE SIE Z INNYMI BO MAŁO CO PISZ A NA TLENIE TEZ SA NIEDOSTEPNE . A ZAWSZE JEST MIŁO POPISAC , CZY W 2 CZY NA KONFERENCJI . ALE ZAJECI PRACA I OBOWIAZKAMI NIE DAJE NAM TAKIEJ MOZLIWOSCI . SZKODA ZE NIE DOSZŁO DO SPOTKANIA BO CHOCIAZ W TAKIM SZYBKIM TEPIE JAK ZYJEMY WARTO CHOCIAZ NA CHWILKE ODPOCZAC I ZRELAKSOWAC SIE . TO MIŁEGO WSZYSTKIM PA WIECZOREM RACZEJ JESTEM NA TLENIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam na razie tlenu ... Moniał coś od paru godzin usiłuje mi naprawić ze swojego kompa ... Ale czarno to na razie widzę .. może jutro , jak pokasuję te filmy mojego starego to zrobi się trochę miejsca..i odpali . Mam świetny humor ! świat nabiera barw ! życie zaczyna się po czterdziestce ! Właśnie kopiuję MOneta ( śnieżna do droga do Giverny.. ) Pozdrawiam Kinga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! nareszcie! szalona czterdziestka ruszyła do boju! brawo Kinga! tak trzymać! i pomyśleć ile ja się do Ciebie napisałam na tlenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile ja do Ciebie Kaśka , Moniki i Agaty !!! to historia swiata normalnie , ale póki co nadal nie mam tlenu ... pewnie dopiero jutro wieczorem ... może wspólna konfa ?? Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie dziewczynki! dzięki , ale \" nocne polakow rozmowy\" zdazaja mi się raz na rok. w zasadzie resztę nocy przesypiam.ja już od 7 musze byc na nogach a takie moje niewyspanie grozi b. niemiłymi skutkami. przyszło mi do głowy takie dziwne okreslenie...\" matka warcząca\" tak, tak. to ja ,jak jestem zła. olka dalej piłuje o to wyjście do klubu a ja dalej swoje.a tak w ogóle to dlaczego ja teraz nikogo nie widze kto by chciał pogadać? tylko w nocy można? no jak to tak?! życzę Wam miłego tego okropnie spiącego dnia. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano dlatego nas nie widzisz Kaśka , bo my wymyśliłyśmy lepszą taktykę : w nocy gadamy , rano najczęściej wstajemy ( jak musimy ... ja np. dzisiaj \"zdążyłam \" na 10-tą do dentysty ) a później , kiedy Ty siadasz do komputera - my \" nabieramy \" sił ..i nadrabiamy deficyt w spaniu , hihi Pomyśl o takiej ewentualności jak juz dzieciaki do szkoły wyjdą .. A tak powaznie , to sorry za tego nocnego SMS-a , ale myslałyśmy ,ze jeszcze nie zdążyłaś zasnąć ... Pozdrawiam Was wszystkie kochane ! 🖐️ KInga z Poznania P.S. Poznałam pewną czarownicę na \" sposobach ..\" potrafi zaczarować pogodę . Kiedyś , latem , czarowała aby na Litwie cały czas padało, chociaż tłumaczyłam jej , że będzie gorzej , bo w namiotach będą siedzieć ... A dzisiaj u nas jest paskudnie , ponuro i mokro - bo mój stary organizuje dwudniowy piknik dla wszystkich uczestników spływu kajakowego . Oczywiście na swieżym powietrzu , hihi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo miło i serdecznie wszystkich . Na wstepnie chciałabym przeprosic za usuniecie osob z kontaktow moich . robiłam to bez namysły i nie zastanawiałam sie nad tym wszystkim co robie . Nieraz ma sie takiego doła ze nie zastanawia sie i nie mysli co dalej . akurat taki dołek miałam i nadal go mam < z czasem odejdzie i zniknie mam taka nadzieje > ale to zalezy odemnie jak podejde do tego sama . To na tyle przepraszam bardzo za moje zachowanie i dziekuje ludzia ktorzy do mnie napisały . Bo to duzo znaczy . Kinga czekam na Ciebie , i reszte ktorym taka przykrosc zrobiłąm . Teraz wiem ze ja taak odwazna w zyciu Mam prosbe do osob mieszkajacych w poznaniu . kolezanka z netu moja z okienka szuka noclegu w poznaniu dla studentki od piatku do soboty . jezeli ktos zna takie kwatery prosze o kontakt ze mna na tlenie czy tutaj napisac dane podam tej osoby . Jeszcze raz przepraszam za takie bezmyslni postepowanie tego co zrobiłąm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tekst urwało mi Ja taka odwazna w zyciu i dajaca zawsze sobie rade nie powinnam tak postapic . Mam nadzieje ze sie pozbieram i na nowo odboduje sie . Bo napewno nie warto sie poddawac < chociaz widzimy samo zło > pa Ir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! Jagoda! Jesteś! nie możesz tak sobie powiedziec \"cześć\" i już. Byłaś pierwszą osoba ,która sie do mnie odezwała, podałas rękę,podtrzymywałas na duchu i niestety moja droga....w tej roli spelniasz si8e doskonałe ale...my tez jestesmy dla Ciebie... \"czas nie goi ran tylko przyzwyczaja do bólu\"- taki opis ma moj 13letni siostrzeniec. nie jest to bez se3nsu, niestety ale Kochana! głowa do góry! teraz my Ci udowodnimy ,że nie warto na dłużej zakopywac się w dołku. trzymaj się cieplutko i pamietaj ,ze sa tez dobrzy ludzie na tym swiecie serdecznie pozdrawiam kazdego kto tu zaglądnie....pa p.s. czy ktos spotkal topik dla sfrustrowanych kur domowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki n g a
nieeeee.... Ale jak chcesz Kaśka to możemy założyć , :classic_cool: Jagoda !Ty mnie " w te pędy odblokuj ! " dobrze Ci radzę ! bo tam do Ciebie przyjadę i pożałujesz ! Nie znam nikogo kto mógłby udzielic noclegu w Poznaniu .... jak się czegoś dowiem to napiszę na topiku 😭.. bo mnie wykasowałaś Byłam dzisiaj u fryzjera ! , nawet sie sobie podobam , hihi Pozdrawiam Wszystkich Qkających .. Kinga z Poznania P.S. " Szyszunia " już wie ! dostała mail'a .... mam nadzieje ,że nastepnym razem 5 razy się zastanowi , zanim jakies bzdurne teksty będzie wypisywać , ... a może potrzebna jej pomoc psychologa ?? . Jeśli nadal bedą powtarzać się idiotyczne pomówienia , i sugestie ... dostanie bana na kaffee ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne! i jeszcze podobno nie odpowiada na pomarańczowe zaczepki.... a jak wygladasz w nowym wydaniu? opisuj! dobrze ,że zawsze znajdzie sie jakis człowiek, dyżurujący na naszym topiku....czuj sie pozdrowiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam długie , takie do ramion włosy z przodu i dość krótkie z tyłu ... i tak trochę na Małgosię Szelewicką z TV i.... takie miejscami jaśniejsze włoski ...hmmm ładnie to wygląda , zobaczymy jutro po umyciu , hihi Chyba zmienię sobie opis w stopce ... KInga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem i dziekuje wam za wsparcie . zmojej strony postaram sie pozbierac . Kinga podaj tlen bo wszystkie zapiski jakie miałam to wyrzu ciłam . dziekuje Ir .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo to za chwilę zobaczysz ! Tylko na to czekałam ... wariatko niezrównoważona ! Nie pozdrawiam Kinga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jak się zaczyna cos dziać na tym topiku to się pojawiają pomarańczowe wredoty. 🖐️ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! no coś Ty Buka ! ja właśnie czekam na zdemaskowanie wredoty ! i tu sdobie siedzę ... P.S. nie odpisałaś mi ,,, a ja ciągle jestem na etapie remontowania przez Ciebie własnoręcznie z córeczkami pokoju ... wiosną .. Co się zmieniło ? Napiszesz ? Pozdrawiam KInga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czyń drugiemu
co tobie nie miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem ? nie czyń ... może jakoś się przedstawisz , co ? Wiesz ja NIGDY nie napisałam żadnego postu jako anonimowa osoba , to byłoby chyba poniżej mojej godności ..... odpowiadam za swoje słowa w pełni ... Jesli Ciebie stać wyłącznie na takie anonimowe , pomarańczowe wpisy to ... strasznie Ci współczuję .... KInga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×