Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Gość
Kingo przeczytałam🌻 witam wszystkich obecnych i tych nieobecnych znajomych i nie........ jest mi dzisiaj jakoś smutno....... coś się skończyło i nowe zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jadę zaraz na wieś, Chciałam sie z Wami pożegnać na weckend. Będę tęzsknić Cholercia Jakubek mnie poddenerwował, ale i tak go.......... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 1
witam cale forum spokojnej soboty usmiechu na twarzy radosci serca i zdrowia wam wszystkim przesyla jagoda . nie jestem tu codziennie , bo jak kazdy z was mamy obowiazki pracy i domowe , i choc na chwilke czasu aby cos napisac o tak od siebie . aga zalatani jestesmy praca dom dzieci to wszystko nieraz nas przytlacza , zycie za szybko ucieka nam przez palce < ja to wszystko przerabialam i sama nie wiem skad bralam sily na to wszystko > i jeszcze mam te sile , choc nie raz czuje sie zmeczona nie fizycznie tylko tak ogolnie zmeczona zyciem . ale podnosze glowe i co ide dalej aga daje tobie choc troche mojej sily bo napewno mam jej za duzo i podziele sie z toba . kinga a z toba podziele sie moim zdrowiem < bo je mam choc nie wiem dlaczego > kasiu z ostrowa a z toba podziele sie w zrozumieniu zycia < bo wzajemnie mozeny sobie pomoc > akrim 1965 a tobie przesylam duzo zaparcia w postanowieniach i dzialaniach , nie wolno sie chowac i zamykac swiata i zycia przed soba < nie tedy droga akrim > mam nadzieje ze na tlenie popiszemy tez i o tym bedzie mi milo . jarynka milo mi masz w sobie tyle zycia i to dobrze i jak zawsze pozdrawiamy sie na gg i to swiadczy o dobroci ktora masz w sobie < a kazdy z nas czeka na male pozdrowienia > no rozpisalam sie na dobre .Leja 63 pozdrawiam ciebie co u ciebie jak z praca napisz na tlenie bedzie milo . jak rownierz pozdrawiam wszystkich ktorych nie wymienilam i dziekuje za wyrozumialosc , bo nie sposob zapamietac was wszystkich ale jak poznam to postaram sie tez napisac . dziekuje choc moglabym jeszcze pisac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Jestem tutaj pierwszy raz i mysle, ze nie ostatni.Mam rodzina... meza, dwojke dzieci, prace, a mimo to czuje sie czasami bardzo samotna.Mysle, ze to sie zmieni dzieki Wam, ze znajde tu jakies bratnie dusze, z ktorymi moglabym porozmawiac.Jestem z Sosnowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE-40
witam wszystkich samotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE-40
czy jest tu ktoś kto pogada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE-40
czy jest tu ktoś kto pogada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE-40
czy jest tu ktoś kto pogada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karawanaaaa
Jestem , tez czekam az ktos si e odezwie .. Witaj Ewa ja tez prawie z sosnowca jestem i tez mam dziieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Co dziś tak pusto????? Ja wychodzę z dołeczka a Was nie ma????? Witam cieplutko 🌻 Ewa_42 🌻 EEE-40 🌻 karawanaaa🌻 Nie wiem co sie stało ze dziś tak tu pusto, ze aż to nienormalne. Też mam ochotę pogadać , ale widzę że ani na gg, ani tu nikogo nie ma. Wy byłyscie wcześniej:( No nic, może następnym razem sie uda. Pozdrawiam serdecznie i odezwijcie sie bo ssssmmmmuuuutttnnnnooo tak !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🖐️ ufff.... przerwa , dość roboty na dzisiaj ! siadam przed komputerem i ...niech mnie tylko ktoś spróbuje stąd ruszyć ! ( NIE DAM SIĘ PRZEGONIĆ ! :P ) . Wczoraj nie mogłam zasnąć tak mnie dreczyły wyrzuty sumienia z powodu \" nic nie robienia \" , że normalnie dzisiaj cały dzień ze ścierką w ręce latam ..😡 Manoolka ! kupiłaś plastry ? zaczynamy w poniedziałek .... Muszę wyjść z psem teraz , papatki Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W NIEDZIELĘ NA TVN BĘDZIE REPORTAŻ Z ŻAR O ZAMORDOWANEJ KOLEŻANCE (16 LAT) MOICH CÓREK " POD NAPIĘCIEM" DZIĘKI NIEJ MOJA MŁODSZA CÓRA JEST RATOWNICZKĄ W ZESZŁY PONIEDZIALEK ODBYŁ SIĘ MARSZ MILCZENIA, W KTÓRYM BRAŁO UDZIAŁ 2,5 TYS. UCZNIÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W NIEDZIELĘ NA TVN BĘDZIE REPORTAŻ Z ŻAR O ZAMORDOWANEJ KOLEŻANCE (16 LAT) MOICH CÓREK " POD NAPIĘCIEM" DZIĘKI NIEJ MOJA MŁODSZA CÓRA JEST RATOWNICZKĄ W ZESZŁY PONIEDZIALEK ODBYŁ SIĘ MARSZ MILCZENIA, W KTÓRYM BRAŁO UDZIAŁ 2,5 TYS. UCZNIÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tu nie być smutną. Idę spać. Jutro na pewno będzie piękny dzień. Pozdrawiam i życzę uśmiechu. Idę jutro na bazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tu nie być smutną. Idę spać. Jutro na pewno będzie piękny dzień. Pozdrawiam i życzę uśmiechu. Idę jutro na bazie. Ale ten komputer dziś wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No i sie nabyłam na wsi. Miałam posiedziec do niedzieli, ale córa wracała w sobote i musiłam przybyć. Ale cieszę sie , że młoda wróciła i że jestem tu z Wami. Bo ja tęsknię. Czy to jest normalne? Córka wyszła z inicjatywa dziś byśmy sie truły. Jak postanowiłyśmy , tak zrobiłysmy. Kupiła 7 paczek chipsów. Mdli mnie. Pa dobranoc. Idę wziąc kropelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż nie mam 40 lat, ale wlaściwie kiedyś...będę miala. Mam męża i synka Dominika. Wlaśnie ostatnio kupilam i czytam Samotność w sieci. Dość ciekawe. Samotność to trudne słowo...niestety w większość naszego życia to jednak samotność...Ja często czuje sie samotna, sama ze swoimi myślami i niechęcia do świata. Ta samotnośc ta czaem mi tak mocno doskwiera, że chcialabym wyć jak pies. A czsem jest mi tak dobrze i milo, że część tego szczęścia chętnie oddala bym innym. Nigdy tu jeszcze nie bylam na tym forum. Troche nie umiem sie poruszać, ale wierz, że poznam nowych ludzi i oni pomogą mi, a ja im...w życiu. Pozdrawiam wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy też czujecie jak przyroda się budzi. W taki czas najbardziej doceniam piękno życia. Jest oszałamiająco pięknie. Ależ mam dzisiaj nastrój. Chyba się zakochałam . Pozdrawiam WAS. Jak nazbieram bazi to Wam prześlę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie bylo, chyba ze dwa dni. Widze ze odwiedzily nas nowe Panie. Witajcie dziewczyny 🌼 Uwielbiam bazie, dla mnie tez prosze duuuzo do duzego wazonu. Sa takie wiosenne! No tak, wiosna przyszla i niektorym serduszka zaczely szybciej bic. No no trzymam kciuki, bo na swiecie nie ma nic piekniejszego niz milosc, i nic bardziej pobudzajacego do zycia. Kinga, godzine temu nalepilam plaster. No wiec stalo sie, nie ma odwrotu. To moj pierwszy raz, ciekawa jestem czy bede cos czula, ponoc moga wystepowac skutki uboczne, mam nadzieje ze mnie to ominie i ze NAPRAWDE nie bedzie chcialo mi sie palic. Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki! Milej niedzieli wszystkim zycze papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_milka
Manoolka-Twój entuzjazm się udziela-powodzenia z plastrami,może też spróbuje......kiedyś :-D tysiące uśmiechów dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dawno.......dawno.....temu........ kurcze ja też paliłam , ale zatrułam się tym świństwem i już nie palę odrzuciło mnie i do dziś nawet jak mi się przyśni że palę to mam atak astmy fuj!!!!!!!!!!!! dziewczyny trzymam za was kciuki:classic_cool: wszystkim życzę wspaniałej niedzieli i pogodnego nieba🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! 🖐️ Wczoraj już jakoś mi się nie udało nic do Was naskrobać , bo sobie z Manoolką gadałyśmy .... Nooooo !!!! to godzina zero wybiła ja też mam plaster odkąd oko otworzyłam , chociaż w pierwszym momencie po przebudzeniu miałam ochotę go sobie na ustach nalepic , a nie na ramieniu ..... Teraz już jest trochę lepiej i ta świadomość ,że nie jestem sama w tej walce bardzo mi pomaga . Do zobaczenia na ekranie wieczorkiem , wracam do kuchni :( Pozdrawiam ze słonecznego Poznania Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Zycze wszyskim dziewczyną, które rzucają powodzenia. Niestety sama pale, wiec życzę wytrwałości. Wszystkim życze spokojnej, słonecznej i miłej niedzieli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane 🌻 U mnie niestety nie ma słońca. Od rana jest szaro-buro i pada deszcz. Nie wiem czy to ta pogoda czy świadomość ze jutro musze iść do pracy gdzie od środy wcale dobrze sie nie czuję - spowodowała ze źle sie czuję. Trudno okreslić co sie dzieje. Czuje taki ucisk w głowie i klatce, jakby ktos na niej siedział i blokował mi mozliwość oddychania. Może to na tle nerwowym ?????? Siadłam troche do kompa, bo miałam nadzieję że ktos będzie, że pogadam to trochę zapomne, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Wiem głupia pora, pewnie teraz krzątacie sie przy obiedzie. A potem to ja nie będę miała prawdopodobnie dostępu do kompa. No nic, spożytkuje ten czas na pisanie maili, właczyłam sobie muzę która zawsze mnie uspokaja, juz czuję jak jej rytmy opływają moje ciało, pieszczą zmysły....., uch jak ja lubię te rytmy :) Kinga , Manoolka trzymam z całych sił kciuki za Was. Wierzę że sie Wam uda, że śpiewająca poradzicie sobie z nałogiem :) Życzę Wam tego z całego serca i zawsze możecie liczyć na wsparcie, wiem troche trudno tak na odległość, ale zawsze to coś. Hmmmmmm, tylko nie wiem jak będę pisać czy cokolwiek robić mając zaciśnięte kciuku , hihihoihihi :-D ale nic poradzę sobie, dla Was to zrobię 🌻 Trzymajcie się kochane, miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo, bardzo serdecznie i gorąco. Ech jak długo mnie tu nie było, jakoś tak nie miałam ochoty na pisanie. Pochłaniały mnie inne sprawy: remont , nowa praca, rozmowy na tlenie. No i cóż nie chciałam też pisać na topiku o aktualnym stanie mego ducha, mając świadomość że jakaś idiotka to czyta i zaraz nie omieszka wyśmiać mnie. Nasze wynurzenia które tutaj zamieszczamy, robimy to w chwilach słabości, licząc na jakieś wsparcie. To przykre że ktoś potrafi robić sobie z tego zabawę. Ale było minęło, nie ma o czym pisać. W zasadzie mogłabym pisać na bieżąco nie zważając na intruza, ale jakoś nie miałam ochoty pisać o bzdurach jak to jest na innych topikach. Tak jest nawet bezpieczniej , bo nikt Ci nie dowali bo nie ma do czego się przyczepić. Jagodo – dla Ciebie duża buźka J Bardzo energetycznie działają na mnie Twoje słowa. W ogóle Twoje nastawienie do życia, zapał i energia prowokują mnie do działania. Jesteś silną i fajną babką a Twoim optymizmem mogłabyś obdzielić nas wszystkie i jeszcze dużo by zostało. Yolly – u mnie też zimno.. brr... Tak sobie myślę że przez te dni kiedy było słonecznie, ja nawet nie cieszyłam się. Pewnie uznałam że tak musi być. A teraz czekam z utęsknieniem na słońce. Ale dzisiaj sobie poklikałyśmy, Jarek nie mógł mnie odegnać od kompa.. Mam nadzieję że Twoje dolegliwości ustąpiły i już nic ci nie przeszkadza w oddechu. Życzę poprawy nastroju i lepszego samopoczucia Buka – no , no 7 paczek chipsów i tylko mdli.....Ty masz zdrowie kobieto. Ja po kilku chipsach jestem umierająca. Ale pewnie zakochanych nic nie chwyta. Buka a wiesz? (podobno jesteś zakochana) nie chcę Cię rozczarować ale to wiosna, na zimę minie. No i gdzie byłaś na tym spacerze skoro nie lubisz parków? Kasiu? Co u Ciebie. Nie widzę Cię ani na topiku ani na gg. Bardzo żałuję że nie masz tlenu. Jarynko witaj J Cieszę się że tu bywasz z nami. No niezła ta Twoja przygoda z papierosami. Pewnie dlatego masz taki nick- od jarania Zagapiłam się- wyłazisz z tego doła czy nie? Chyba wezmę kija ale nie takiego zwykłego tylko pożyczę od jakiegoś „dresiarza” i wygonię Cię z tego doła. Jak metoda marchewki nie pomogła no to inne metody może okażą się skuteczne na tyle że odechce Ci się wpadania w złe stany. A tak w ogóle Danusiu jestem z Tobą i życzę Ci jak najlepiej a zwłaszcza poprawy nastroju. Leja – a co u Ciebie? Pozdrawiam. Ko-Alicja no nie fajnie miałaś intruz upodobał sobie Twój nick. Pewnie dlatego bo jest taki oryginalny ;-) pozdrawiam Dfw Pozdrawiam , długo Cię u nas nie było, prawie tak długo jak mnie.Niezłą reprymendę dałaś intruzowi. Emilka – ja może też spróbuję....kiedyś. Również 1000 uśmiechów dla Ciebie. A może razem podejmiemy próbę rzucenia papierosów....kiedyś J;-) Kingo i Manolko- trzymam kciuki i życzę powodzenia. Będę wiernie Wam kibicowała. Ja może też spróbuję , ale może jeszcze nie dzisiaj. Widzę masę nowych wpisów . Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję że złapiemy kontakt na tlenie. Agataaa2@tlen.pl Anielicka Karawana [ EEE40 EWA 42 Millen Madzia63 Pozdrawiam gorąco J Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo, bardzo serdecznie i gorąco. Ech jak długo mnie tu nie było, jakoś tak nie miałam ochoty na pisanie. Pochłaniały mnie inne sprawy: remont , nowa praca, rozmowy na tlenie. No i cóż nie chciałam też pisać na topiku o aktualnym stanie mego ducha, mając świadomość że jakaś idiotka to czyta i zaraz nie omieszka wyśmiać mnie. Nasze wynurzenia które tutaj zamieszczamy, robimy to w chwilach słabości, licząc na jakieś wsparcie. To przykre że ktoś potrafi robić sobie z tego zabawę. Ale było minęło, nie ma o czym pisać. W zasadzie mogłabym pisać na bieżąco nie zważając na intruza, ale jakoś nie miałam ochoty pisać o bzdurach jak to jest na innych topikach. Tak jest nawet bezpieczniej , bo nikt Ci nie dowali bo nie ma do czego się przyczepić. Jagodo – dla Ciebie duża buźka J Bardzo energetycznie działają na mnie Twoje słowa. W ogóle Twoje nastawienie do życia, zapał i energia prowokują mnie do działania. Jesteś silną i fajną babką a Twoim optymizmem mogłabyś obdzielić nas wszystkie i jeszcze dużo by zostało. Yolly – u mnie też zimno.. brr... Tak sobie myślę że przez te dni kiedy było słonecznie, ja nawet nie cieszyłam się. Pewnie uznałam że tak musi być. A teraz czekam z utęsknieniem na słońce. Ale dzisiaj sobie poklikałyśmy, Jarek nie mógł mnie odegnać od kompa.. Mam nadzieję że Twoje dolegliwości ustąpiły i już nic ci nie przeszkadza w oddechu. Życzę poprawy nastroju i lepszego samopoczucia Buka – no , no 7 paczek chipsów i tylko mdli.....Ty masz zdrowie kobieto. Ja po kilku chipsach jestem umierająca. Ale pewnie zakochanych nic nie chwyta. Buka a wiesz? (podobno jesteś zakochana) nie chcę Cię rozczarować ale to wiosna, na zimę minie. No i gdzie byłaś na tym spacerze skoro nie lubisz parków? Kasiu? Co u Ciebie. Nie widzę Cię ani na topiku ani na gg. Bardzo żałuję że nie masz tlenu. Jarynko witaj J Cieszę się że tu bywasz z nami. No niezła ta Twoja przygoda z papierosami. Pewnie dlatego masz taki nick- od jarania Zagapiłam się- wyłazisz z tego doła czy nie? Chyba wezmę kija ale nie takiego zwykłego tylko pożyczę od jakiegoś „dresiarza” i wygonię Cię z tego doła. Jak metoda marchewki nie pomogła no to inne metody może okażą się skuteczne na tyle że odechce Ci się wpadania w złe stany. A tak w ogóle Danusiu jestem z Tobą i życzę Ci jak najlepiej a zwłaszcza poprawy nastroju. Leja – a co u Ciebie? Pozdrawiam. Ko-Alicja no nie fajnie miałaś intruz upodobał sobie Twój nick. Pewnie dlatego bo jest taki oryginalny ;-) pozdrawiam Dfw Pozdrawiam , długo Cię u nas nie było, prawie tak długo jak mnie.Niezłą reprymendę dałaś intruzowi. Emilka – ja może też spróbuję....kiedyś. Również 1000 uśmiechów dla Ciebie. A może razem podejmiemy próbę rzucenia papierosów....kiedyś J;-) Kingo i Manolko- trzymam kciuki i życzę powodzenia. Będę wiernie Wam kibicowała. Ja może też spróbuję , ale może jeszcze nie dzisiaj. Widzę masę nowych wpisów . Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję że złapiemy kontakt na tlenie. Agataaa2@tlen.pl Anielicka Karawana [ EEE40 EWA 42 Millen Madzia63 Pozdrawiam gorąco J Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata - wiesz wszystko zaczęło sie własnie zimą i trwa , trwa , i oby jak najdłużej. rano zawitam pijąc kawkę teraz tylko dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apeluje do wszystkich kobiet. Kobiety badzcie piekne na wiosne! I sprobujcie nie dawac sie dolom. Wyjdzcie na przeciw pieknu..nowy makijaz...nowa fryzura...nowa knajpa..nowa milosc...nowa przyjazn....nowy usmiech....nawet nowy zapach perfum cos moze zmienic w zyciu. Zmiencie cos! Zobaczycie bedzie piekniej i lepiej. Zrobcie to glownie dla siebie. Zrobicie cos dla siebie to swiat zrobi sie tez piekniejszy wokol was. A przeciez o to chodzi. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Dlugo nie mialam mozliwosci wpasc do Was i bardzo sie stesknilam. Jak to sie dzieje, ze tutaj jest tak cieplutko na tym topiku? Tyle mozna znalezc zyczliwosci, a gdy przechodzimy do realnego swiata to wszystko jest takie bleee? Anielicka przeslala nam taki piekny apel, a ja tak smece Sorry! Zazdroszcze Wam pogaduszek na tlenie, wieczorem nie mam czasu na kompa, a o nocy to nawet nie moge marzyc. Komputer mam w pokoju dzieci. Kinga, Manoolka bardzo mocno trzymam za Was kciuki. Ja rzucalam pare razy, trwalo to chyba ok.2 lat, ale w koncu sie udalo, czego i Wam zycze. Yolly- czesto miewam podobne chwile, czuje sie wtedy jak ktos przysypany kamieniemi. Nie znam na to lekarstwa. U mnie to samo mija, ale potem znowu sie pojawia i tak sie to kreci. Buka- kochaj, kochaj niech Ci nigdy nie minie. Nic piekniejszego nie moze nas spotkac. Ko -Alicjo Tobie tez gratuluje zakochania. Powiem Wam w tajemnicy, ze ja tez kocham i to jest najpiekniejsze co mnie w zyciu spotkalo. Jarynka- bardzo Ci wspolczuje i Twoim corkom. Reportazu nie ogladalam. Nie potrafie nic sensownego napisac. Jak tylko cos napisze to od razu kasuje, bo wydaje mi sie takie glupie. Pozdrawiam Was wszystki kobietki bardzo slonecznie, moze w koncu bedzie cieplej! Ps. Anielicka Twoj cytat mnie przesladuje. Kiedys moje dziecko musialo napisac na polski co dla niego znacza te slowa, ale zesmy sie naglowili. Pa kochane, fajnie, ze jestescie. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×