Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Dlugo nie mialam mozliwosci wpasc do Was i bardzo sie stesknilam. Jak to sie dzieje, ze tutaj jest tak cieplutko na tym topiku? Tyle mozna znalezc zyczliwosci, a gdy przechodzimy do realnego swiata to wszystko jest takie bleee? Anielicka przeslala nam taki piekny apel, a ja tak smece Sorry! Zazdroszcze Wam pogaduszek na tlenie, wieczorem nie mam czasu na kompa, a o nocy to nawet nie moge marzyc. Komputer mam w pokoju dzieci. Kinga, Manoolka bardzo mocno trzymam za Was kciuki. Ja rzucalam pare razy, trwalo to chyba ok.2 lat, ale w koncu sie udalo, czego i Wam zycze. Yolly- czesto miewam podobne chwile, czuje sie wtedy jak ktos przysypany kamieniemi. Nie znam na to lekarstwa. U mnie to samo mija, ale potem znowu sie pojawia i tak sie to kreci. Buka- kochaj, kochaj niech Ci nigdy nie minie. Nic piekniejszego nie moze nas spotkac. Ko -Alicjo Tobie tez gratuluje zakochania. Powiem Wam w tajemnicy, ze ja tez kocham i to jest najpiekniejsze co mnie w zyciu spotkalo. Jarynka- bardzo Ci wspolczuje i Twoim corkom. Reportazu nie ogladalam. Nie potrafie nic sensownego napisac. Jak tylko cos napisze to od razu kasuje, bo wydaje mi sie takie glupie. Pozdrawiam Was wszystki kobietki bardzo slonecznie, moze w koncu bedzie cieplej! Ps. Anielicka Twoj cytat mnie przesladuje. Kiedys moje dziecko musialo napisac na polski co dla niego znacza te slowa, ale zesmy sie naglowili. Pa kochane, fajnie, ze jestescie. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko agataaa2 -----> dziekuje za pamiec i troske... a dla mnie tej wiosny najlepsza bylaby malenka lobotomia... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa porą :) Wreszcie do Was dotarłam, w pracy taki młyn że nie znalazłam nawe t chwilki by tu zajrzeć. O rany, jak ja nienawidze tej pracy.To co sie u mnie tam dzieje to czysty idiotyzm, ale cóz, trzeba przezyć i to. Agataaa - fajnie że wróciłas znowu na topik. Dzięki za życzenia, juz jest zdecydowanie lepiej. anielicka - jak najbardziej jestem za, moge sobie zafundować wszystkie te nowości o których pisałaś, ale nowa miłość??? To zupełnie nie realne. Stara dawno się już gdzieś zapodziała, ale przecież nie powiem mężowi sorry ide szukać nowej miłości. Madzia - juz mi mineło, miedzy innymi dzięki wspaniałym duszyczkom z tego topiku. Pewnie za niedługo znowu wróci, ale na razie ciesze się z tego że jakoś nawet sobie poradziłam z tym stresem :) Ko-Alicja i jak tam to odnawianie? Efekt jest? Mam nadzieję że jesteś zadowolona. Zagapiłam sie - i co tam kochana, dalej dołeczek? Proszę , nie siedź juz w nim, wyjdź do nas. Pukałam kiedyś na gg do Ciebie, ale nie odpowiedziałaś, więc pomyślałam że wolisz być sama ze swoimi smuteczkami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie bladym switem, wpadlam na chwile aby Was pozdrowic i zobaczyc co u Was slychac. Ale jestescie zalatane! Czy ktos z Was, drogie kobietki, zna sie na komputerze? Gdzies mi zniknely polskie litery i mnie to potwornie wkurza, pomocy! Jeszcze raz pozdrawiam Was wszystki bardzo slonecznie, chociaz tak szaro dzisiaj u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Na rzęsach ale stoję. Madzia chyba masz cos z klawiaturą. Masz sterowniki zainstalowane? Albo masz taką funkcję, że naciskając 2 klawisze przechodzisz na \"inny język\". Musisz sprawdzić. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaki 🖐️ 🌻 Cósik nas, a raczej Was ty dzis mało. Chyba to wiona. A ja się wybieram z dziewczynkami na lody do Galerii Dominikańskiej. Wrocławianki wiedzą gdzie to i jakie tam są pyszne lody. I jeszcze na allrgro obserwuje aukcję. Mam ochotę na suknię czaną, długą. Aha, wczoraj se fundnęłam sukienkę dźinsową. Tylko ciii, mąż nie wie ( i się nie dowie ;) ), że wydałam prawie stówkę. U mnie burzowo i elektrycznie z przejaśnieniami ogrooomnymi w srduchu. Ogólnie jest superowo. :D Czego i wam kochane babeczki życzę z całego mego roześmianego serca. 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhh no tak odnowiłam się. Wyglądam jak siostra Wiśniewskiego. Ale muszę się przyzwyczaić i wymusić parę komplementów. Tak wiosennie, że zaczyna już mnie nosić. Latałabym gdzieś, najlepiej daleko. Zaczeły się plany urlopowe, uwielbiam to. Zaczynam od planów bardzo ambitnych, czyli no np. Korsyka ostatnio mnie nęci. Potem skończyć się może gdzieś bliżej ale i tak dobrze jest.Praca mnie wykańcza totalnie. Ludzie jak ta emerytura daleko!! Co by tu zmienić jeszcze na wiosnę. Odchudzam się cały czas od kiedy sięgam pamięcia.Czyli odpada. No tak, palenie. Przemilczę ale z całego serca \"rzucjącym\" życzę sukcesu.Póki co idę na balkon, zajrzeć do skrzynek. Pozdrawiam baaardzo wiosennie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Padam na twarz ze zmeczenia, nawet jesc mi sie nie chce. Powinnam posprzatac, bo jakos dziwnie brudno sie zrobilo, i jakby balagan duzo wiekszy niz wczoraj, ale ... zobaczymy jak odsapne, czy jeszcze mi entuzjazmu wystarczy hehehe. Jestescie kochane, ze wierzycie w Kinge i mnie co co rzucenia palenia. To bardzo pomaga i dodaje sil. No i uswiadomilam sobie cos jeszcze. Musze wytrwac, bo nie umialabym WAM SPOJRZEC w twarz i powiedzec - nie wyszlo mi. Noooo chyba bym sie spalila ze wstydu. Trzymajcie sie cieplutko, pozdrawiam [kwiatek} 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️ nooo...ja też muszę Wam zdać relacje z naszej heroicznej walki z Manoolką ..... A więc - odkryłam , że od niedzieli mam jakby więcej czasu ( bo już nie siadam \" na papierosa\" ) a poza tym robota mi się \" pali w rękach \" ( które staram się jednak , dla pewności mieć cały czas zajęte .....) Pocieszamy się z Manoolką na tlenie jak możemy ...( np. co sobie kupimy za tę zaoszczędzoną kasę i wogóle jak ładnie będziemy pachnieć .... ) Zapisałam sie nawet na czyszczenie nalotu nikotynowego do dentysty .. Wmawiam sobie przez cały dzień , że przecież i tak palę - przez te plastry , które dostarczają mi przez 24 h na dobę nikotynę do organizmu ....i nawet jeść mi się nie chce - bo przecież jak paliłam to nie jadłam - a teraz palę nawet przez sen ... Najgorzej jest rano... miałam taki paskudny zwyczaj ,że wstawałam i zanim poszłam do WC to już paliłam papierosa , a tu trzeba sobie szybko nowy plaster nalepić ... no i mam ochotę nalepić go nie na ręce tylko na ustach ( aby faktycznie nie móc zapalić fizycznie papierosa ) Pozdrawiam Was wszystkie ! te wyłącznie qkające też ❤️ Trzymajcie za nas kciuki ( może jak będziecie miały tak zajęte ręce to też się przyłączycie ? ) Agataaaaaa ! Kaśkaaaaaa ! gdzie Wy się wszystkie podziewacie ? ... w szafie ? wychodźcie natychmiast ! Ko-Alicja ! śliczny wierszyk ... ja już dawno straciłam rodziców ( mieli po 50 lat ) i bardzo się wzruszyłam . czytając ❤️ Kinga z Poznania 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️ nooo...ja też muszę Wam zdać relacje z naszej heroicznej walki z Manoolką ..... A więc - odkryłam , że od niedzieli mam jakby więcej czasu ( bo już nie siadam \" na papierosa\" ) a poza tym robota mi się \" pali w rękach \" ( które staram się jednak , dla pewności mieć cały czas zajęte .....) Pocieszamy się z Manoolką na tlenie jak możemy ...( np. co sobie kupimy za tę zaoszczędzoną kasę i wogóle jak ładnie będziemy pachnieć .... ) Zapisałam sie nawet na czyszczenie nalotu nikotynowego do dentysty .. Wmawiam sobie przez cały dzień , że przecież i tak palę - przez te plastry , które dostarczają mi przez 24 h na dobę nikotynę do organizmu ....i nawet jeść mi się nie chce - bo przecież jak paliłam to nie jadłam - a teraz palę nawet przez sen ... Najgorzej jest rano... miałam taki paskudny zwyczaj ,że wstawałam i zanim poszłam do WC to już paliłam papierosa , a tu trzeba sobie szybko nowy plaster nalepić ... no i mam ochotę nalepić go nie na ręce tylko na ustach ( aby faktycznie nie móc zapalić fizycznie papierosa ) Pozdrawiam Was wszystkie ! te wyłącznie qkające też ❤️ Trzymajcie za nas kciuki ( może jak będziecie miały tak zajęte ręce to też się przyłączycie ? ) Agataaaaaa ! Kaśkaaaaaa ! gdzie Wy się wszystkie podziewacie ? ... w szafie ? wychodźcie natychmiast ! Ko-Alicja ! śliczny wierszyk ... ja już dawno straciłam rodziców ( mieli po 50 lat ) i bardzo się wzruszyłam . czytając ❤️ Kinga z Poznania 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam cieplutko🖐️ dziewczyny nie poddawajcie się i wytrwajcie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kilka dni miałam popsuty komputer więc nic nie pisałam, nie mam na razie tlenu. Mój nastrój trochę lepszy, mam nadzieję, że tym razem na dłużej. Jagódka - dzięki za ciepłe słowa, życzę Ci cały czas takiej pogody ducha i żebyś w zamian otrzymywała tyle ciepła ile sama nam dajesz. Kinga i Manoolka - trzymam kciuki, wiem co to walka z nałogiem. Walczę ze słodyczami i też mi ciężko. Agataa i pozostałe dziewczyny - pozdrawiam. Pędzę do ogródka, pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, tylko tak na chwile wpadlam, aby sie szybciutko przywitac. Jakos sie dzisiaj nie moge pozbierac wszystko mi tak duzo czasu zajmuje. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo wiosennie, aby bylo troche cieplej. Ps: Buka jak sprawdzic te sterowniki? Z tymi klawiszami to chyba masz racje, ale ktore to klawisze? Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻Wpadłem Was Odwiedzic i Zyczyc Miłego Dnia Oraz Kolorowey Nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Ale jestem jakaś zakręcona przez ostatnie dni. Nie moge z niczym nadążyć. Kłopotów coraz wiecej, mnożą sie czy co??? Ale o dziwo humor mi dziś dopisuje, przenosiłabym góry, sama nie wiem dlaczego. Bo z czego w sumie sie mam cieszyć - samotna, coraz mniej dogaduję się z mężem, coraz wiekszy dołek finansowy, i rózne jeszcze dodatkowe atrakcje. No ale jakos jestem teraz ponadto. Wpadłam tu na chwilkę, bo zaraz lece na rolki :) Czytałam już w pracy Wasze wpisy, ale nie miałam jak odpisać , bo dzis było wariatkowo. Kinga i Manoolka cieszę się że sie trzymacie, wierzę że sobie poradzicie - wiecie że jestem z Wami cały czas, przynajmniej myslami i wysyłam pozytywną energie tymi kabelkami, moze cos do Was dotrze. Pozdrawiam wszystkie kobietki no i Robala o którym troche słyszałam :) ale nie miałam okazji spotkac tu na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od: Kinga Do: Kopia do: Temat: Delivery by mail Data: 7 kwietnia 2005 10:15 upd02.cpl Witam Kinga mysle ze sobie mnie przypominasz dostalam od ciebie dwa maile pisalam do ciebie na tlenie( bylas onlain )co to ma byc ,nie odpowiedzialas nie chce tu pisac co bylo w srodku moze jednak mi odpowiesz? Wiesz gdzie mnie znalesc.Milego wieczoru wszystkim Malamycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 13 a niech go dżwi ścisną. Jak pech to pech. But pękł jak szłam do biblioteki, krtóra była zamknięta. Yolly na rolki? no , no , podziwiam Robal i Ty tu? Wiecie co on wymyslił? Ze ja mu wirusy wysyłam. Uśmiałam sie do łez. Ale chyba był po pifku ( nie jednym ). Dobre, nie? Ma poczucie humoru ( specyficzne dość ). Madzia ja dokładnie nie wiem jak to z nimi. Ale powinnas miec z klawiaturą płytke i je się instaluje. Nie palcie, nie palcie. Ja też trzymam kciuki. Pozdrawiam , dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka !!!!!!!!!!!!!!miałas przestac!!!!!!!!!!!!!!! A Twego e-maila mam moge go opublikowac ,wtedy zobaczysz ile było wirow zatrzymanych przes Kasperskiego i przez MKS VIR!!!!!!!!!!!!! Ja Cie nie oskarzałem ale pisałem ze moze to przypadek albo nie wiedziałas co mi slesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!albo cos tam jescze......... Pozdrawiam Wszystkie Panie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Jestem i zaraz znikam. Znalazłam metodę na to aby niedogodności z jakimi spotykam się w związku z remontem łazienki były minimalne. Znikam z domu na całe dnie. Przez ten bałagan w domu stałam już nad takim wielkim dołem i nieomal w niego wpadłam. Byłam dzisiaj w mojej byłej pracy i poczułam takie ciepło na serduchu, tak serdecznie mnie powitano. Jutro jadę do koleżanki , której nie widziałam pół roku, na piątek ustawiłam sobie wizytę do fryzjera i zaraz po idziemy w babskim gronie na kawkę. Póżniej sobota ,niedziela jaka ulga -ekipy remontowej nie będzie. Pomieszkam sobie i zbadam czy mój stan psychiczny jest w poprawionym stanie jeżeli nie to od poniedziałku znowu znikam. Kingo , Manolko jaktam wasza walka? Jagodo dzięki za troskę - buziaczki. Diablica ty wiesz napewno skąd ten pomysł ze znikaniem ;-) Kasiu co u Ciebie? Leja ,Jarynka :-) :-) Zagapiłam się - dasz radę bez lobotomii , trzymaj się cieplutko :-) Madzia 63 witam i pozdrawiam Buka Ty zadzioro ;-) lubisz prowokować Robal :D Ty się nie irytuj, kto się lubi ten się czubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy to ja pwiedziałm , że przestanę? I co miałam przestać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny i Robalu! Buka- dzieki, faktycznie dostalam jakas plytke z klawiatura, moze uda mi sie znalezc. Agataaa, ale Ci zazdroszcze, ja nie moge zdecydowac sie na remont lazienki, a musze koniecznie i to lacznie z wymiana rur. Nie mam odwagi, jak to mozna przezyc? Agataaa Ty zostawiasz robotnikow samych w domu, nikt ich nie pilnuje? Ja musz stale przy nich siedziec. Malamycha-tez dostalam, maila \"delivery by mail\", ale w wierszu od bylo napisane Manoolka. Zapisalam, potem otworzylam, ale nic mi sie nie pokazalo. Potem dostalam, jeszcze pare identycznych maili, w tym od swojego maza. No i okazalo sie, ze nic takiego nie wysylal, to sa jakies wirusy i tego pelno krazy po necie. Wydaje mi sie, ze Kinga bedzie bardzo zdziwiona jak przeczyta, ze cos Ci wyslala. Tak samo zreszta jak Manoolka moze byc zdziwiona, jak przeczyta, ze dotalam od niej maila z wirusami. Buka, Robal Wy sobie sprawe sami wyjasnijcie, tym bardziej, ze to jest zabawne. Kinga, Manoolka! Trzymam kciuki! Pozdrawiam, trzymajcie sie . Robicie juz plany na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Uuuuccchhh, znowu od wczorajszego wieczoru siedział mi jakiś olbrzym na klatce i blokował oddychanie. Mój ślubny znowu wyprowadził mnie z równowagi. Chciało mi sie ryczeć, albo poprostu wyjśc i strzelić drzwiami ale tak by wypadły łacznie z futryną. Teraz juz na szczęście jest lepiej, pozbyłam sie olbrzyma :) Staram sie zwalczać te moje smuteczki i nie dopuszczać doła :) Agata - no takie znikanie nie jest złe, też o tym myslę, tylko z innych powodów, tylko ja chętnie bym znikała wieczorami. Życzę miłego spędzania czasu poza domem :) Madzia - masz rację co do tych wirusów. One zmory sie tak same rozsyłają, ja nawet tego nie otwieram, tylko od razu kasuję. A co do planów wakcyjnych, to już dawno zrobione, nawet zadatek wpłacony :) Juz nie moge sie doczekać tego wyjazdu. 2 tygodnie leniuchowania na plaży - no nie tylko, moje pociechy sie smieją że mozna mnie łatwo zlokalizować bo albo leżę na plaży, albo pływam :) Pozdrawiam i zabieram sie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Jakie piękne słonko ! Jaki cudowny dzień ! Nic i nikt mi dziś nie zepsuje humoru !!! Madzia fajnie, że masz te płytkę. Poradzisz sobie. I powiem Ci, że tez mnie nie bawi ta przepychanka słowna. Nie tylko ode mnie to zależy. Nie tylko. Nie jest to absolutnie zabawne. To ja faktycznie tych wirusów musiałm nałapać, ciągle mam na skrzynce jakies takie bzdury. Ale kaspersky mi nic nie powiedział. Ani Ad-Aware SE i MKS tez milczy. Zaraz sie okaże, że nie mam kompa. ............................ ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu ! ( malamycha) ponieważ rzeczywiście pisałaś do mnie jak byłam \" NA TLENIE \" i rozmawiałam z dziewczynami ...to równocześnie przepraszając dziewczyny z konferencji , odpisałam Tobie ,że to absolutne nieporozumienie ! Ja na prawdę niczego do Ciebie nie wysyłałam !!!. Prosiłam Cię również , abyś pod żadnym pozorem nie otwierała rzekomej korespondencji ode mnie , tylko momentalnie kasowała .... Ja również dostaję ( najczęściej od Piotra 54 ! ) takie maile ( ale dwa mi się trafiły nawet od ..kotki.. ) a potem jak otworzę to ...mi SIWY dym z komputera leci ! .. Madzia ma rację to jakieś spamy lataja po sieci ....i nic na to nie poradzimy . Możemy jedynie uchronić się przed wirusami i nie otwierać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie 🖐️ Yolly pochwal się , proszę , gdzie Ty się będziesz opalać na tej plaży .. Agatka ! ile jeszcze musisz wytrwać z \" tymi panami od remontu \" ? . Co oni tak długo siedzą ! ? Może zamiast ich zostawiać samych powinnaś jednak z miotłą nad nimi stać i poganiać leniuchów .... Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny 🌻🌻 🌻 Z Manoolką oczywiście walczymy ..... to już piąty dzień ... taki przełomowy , bo rano nawet nie pomyślałam ,że chciałabym zapalić ... Chociaż ostatnio , jak mi \"tlen\" zaczął świrować to .....gdybym miała pod ręką ...to nie wiem ...wkurzyłam się ostro.... Dzisiaj mam fajny dzień ! stary w Warszawce do późnego wieczora , i nie muszę żebrać o dostęp do netu , poprostu usiadłam od rana w jego gabinecie i tyle ... Pozdrawiam ze słonecznego Poznania Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×