Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agap

wywabianie plam

Polecane posty

Gość pani domu
miałam kiedyś problem z usunięciem śladów po długopisie z kurtki, koszul męża czy mojej ulubionej torebki, znalazłam taki środek NS 400 Tex w sklepie na www.nanoprodukty.com, ślady zeszły bez problemu. Mój mąż codziennie do pracy chodzi w jasnych koszulach, domyślacie się pewnie jak wyglądają kołnieżyki ;) ani Vanish nie pomagał...Przed praniem w pralce, zaprałam tym preparatem, super się wyprało :) zastanawiam się jeszcze na ich impregnatem do tkanin, podobno zabrudzenia tak nie wnikają w tkaninę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaniaaaaaaxx
Niedawno przypadkowo dotknęłam czarnym sweterkiem białego sylikonu (chyba do uszczelniania) . Plamę próbowała 'odczepić' taśmą klejącą, ale to nie pomogło za bardzo, teraz po wypraniu nadal są te plamy. Co mogę zrobić ? pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azsx
Pilne! Jak usunąć szarą plamę z białej koszulki ? pobrudziła mi przy praniu w białych rzeczach oczywiście nie powinno tak być, ale jak to usunąć?! proszę odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azsx
oczywiście próbowałam sprać fanishem i arielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashjunia
marker na podłodze z paneli dobrze usuwa odplamiacz quick step z ddd. przetestowałam, działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka015
co do wywabiania plam z lakieru to wszystkie tkaniny z wyjątkiem jedwabi octanowych tamponować szmatką zwilżoną acetonem 3%-owym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
a jak wywabić plamy z tłuszczu. Moja nowa koszulka została poplamiona tłuszczem. Nie wiem co z tym zrobić. Plamę na skórze, taka pigmentacyjna to jak ją wywabić. Czy jakaś mądra Pani to wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
czy to prawda, że wkładania takich zwykłych rajstop do lodówki przed ich pierwszych włożeniem przedłuża ich używalność ? Nie puszczają tak szybko oczka w nich ? Czasem takie jeszcze zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu
Witam! Mam biały tapczan skórzany w salonie...i wyskoczyła plama..nie wiem co to może być...przypuszczam ze moze byc to ślad skorzane brązowego paska od spodni...bo dokładnie takie odbicie jest...czyli czyzby farba/przetarciem przeszla na tapczan....jak można cos takie wyczyśic? az sie boje ;// albo moze wezwac jakis serwis...nie wiem co robic...pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana...dwukrotnie
koleżance kiedyś został podobny ślad na sofie, ale chyba od niebieskich spodni, wiem, że doczyściła to jakimś nanopreparatem, potem zaipregnowała też jakimś nano :) nie pamiętam nazw, ale sklep jest w necie www.nanoprodukty.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóraekologiczna
Wiecie czym mozna wyczyścić plamy z pisaka ze skóry ekologicznej( kurtki) ???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1124
Witam Bardzo prosze o pomoc bo zrobiłam straszna głupotę tzn. niechcący dotknełam jeszcze ciepłym żelaskiem jasno brązowom spodnice z eko skórki i teram zam taką delikatnie czarną plamę ale jest ona widoczna poniewaz materiał jest jasny. Czy da rade to jakoś usunąć czyściłam plamę mydlem , octem i nic mam nadzieje, że jest jakiś sposób pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelicence
Polecam strone http://jak-wyczyscic.pl/ Co chwile dodają nowe i profesjonalne porady jak wyczyścić różnego rodzaju plamy jak ślady po długopisach, markerach, krwi itp. Brak domowych sposobów tylko i wyłącznie środki przeznaczone do tego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidson
Jak można wyczyscic plame po dyzoracie na skurzanej kurtce ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak usunąć starą pleśń ze stroju kąpielowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest kilka sprawdzonych sposobów, ale są dość czasochłonne. jeśli nie masz go zbyt wiele to z pewnością lepiej będzie jeśli oddasz koszulę do pralni. tam szybko, różnymi środkami chemicznymi, takiej plamy się pozbędą, a ty oszczędzisz czas i nerwy na niepotrzebne szorowanie. sama często oddaję swoje rzeczy właśnie do pralni bo zdarza się, że są to plamy, których zwykła pralka nie da rady usunąć. najcześciej moje ciuchy oddaję do www.pralnia-perfekt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnaxxl
Ja tez jestem zwolenniczka oddawania ciezkich do usuniecia plam do pralni... moim zdaniem nie warto niszczyc materialu tarciem i odplamiaczami.. ja zawsze oddaje do http://fresh-clean.com.pl/ - super piora, nie niszcza ubran i ceny spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćE
Ubrudziłam nowiutkie spodnie pyłkiem z kwiatów. Jest to kilka małch plamek. Są niestety bardzo ciemne i przez to widoczne. Probowałam usunąć je za pomocą vanisha i innych płynów oraz proszków, zalewałam wrzątkiem, namaczałam przez całą noc, nacierałam wodą utlenioną i spirytusem, ale nic nie pomogło. Czy jest dla nich jeszcze jakas szansa czy nie ? ++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Ostatnio miałam problem z dywanem i plamą po kawie. Ale jakimś sposobem udało się ją usunąć, także kamień mi spadł z serca bo to nowiuśki dywan był. Trochę porad na temat wywabiania plam z dywanów znalazłam na 7kd.pl/smartblog/111_jak-wyczyscic-plame-po-kawie-z-dywanu-kuchenn.html. Polecam patent z mokrymi husteczkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam sklep 7 Królestw Dywanów. Kupiłam od nich piękny dywan i niestety poplamiłam. Doradzili mi co robić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×