Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

A do mnie dziewczyny z Proszowic i okolic albo z Niepołomic i okolic. Nie ma umowy, ŻADNYCH zobowiązań, a jak się tylko CHCE, to można zgarnąć niezłą kasę, a wcale niekoniecznie trzeba zamawiać kosmetyki. Tylko trzeba trochę czasu i odrobina wysiłku. Mój mail anna.mike@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataAbr
Witam, jestem konsultantka Oriflame z Rybnika,poszukuję osoby ktore chciałyby sie przyłączyć do Klubu lub kupować kosmetyki. moje gg to 4944802 Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misslady87
Ja jestem rowniez konsultankta oriflame a takze dystrubutorem kosmetykow firmy FM Group we Wroclawiu, chetnie doradze i pomoge w wyborze odpowiednich kosmetykow! Wystarczy napisac e-mail na adres: perfumyfm@vp.pl lub polska.oriflame@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdus84
Witam, Zapraszam osoby z Sanoka i okolic, kontakt do mnie magdalena.gazdowicz@interia.pl, lub gg: 2215353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam osoby chętne zostać konsultantką oraz osoby które chciałaby kupować wyłącznie dla siebie . od 16 listopada wpisowe w promocji-1zł w prezencie: 40zł,50zł i super kuferek!!!! Zapraszam- Łódź,okolice oraz cała Polska Jak i osoby zainteresowane budowaniem grupy . Zapraszam osoby ambitne ,lubiące pracę z ludzmi,bez ograniczenie wiekowego. kontakt: xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.pl GG 1022009 Tel 501572516 http://www.oriflame.pl/consultantServices/business/php/PHPCheckAndView.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapani&_requestid=1340586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
W poprzednim wpisie wkradł się błąd podaję ponownie kontakt: xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.biz gg1022009 501572516 Zapraszam Na stronie można się zapisać i zamówić kosmetyki. http://www.oriflame.pl/consultantServices/bu siness/php/PHPCheckAndView.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapan i&_requestid=1342624 Jeśli link nie działa proszę pisać : gg1022009 xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Wkradł się błąd w poprzednim wpisie więc podaję ponownie : Zapraszam Na stronie można się zapisać i zamówić kosmetyki. http://www.oriflame.pl/consultantServices/bu siness/php/PHPCheckAndView.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapan i&_requestid=1342624 Jeśli link nie działa proszę pisać : gg1022009 xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.biz 501572516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientki i Konsultantki Ori
Zapraszam Klientki i przyszłe Konsultantki Jeśli chcesz tylko kupować kosmetki lub wiążesz swoją przyszłość z Oriflame,koniecznie sprawdź naszą aktualną ofertę! Dla stałych klientów duże zniżki! www.oriflamepolska.pl Pozdrawiam i zapraszam Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientki i Konsultantki Ori
Dodam jeszcze, że działamy w Pruszkowie, Warszawie i okolicach, jak również w całej Polsce, także zapraszamy do współpracy! Z okazji zbliżających się Świąt na Naszych Klientów czekają atrakcyjne zniżki, a dla Konsultantów przygotowaliśmy niezwykły konkurs! www.oriflamepolska.pl Pozdrawiam i zapraszam, Joanna:) asiandox@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka3006
Witam, jestem konsultantką Oriflame i zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą firmy. Działam głównie na terenie powiatu prudnickiego, ale również na terenie województwa opolskiego. Mój e-mail olka3006@op.pl nr gg 1247562 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem z Nysy, ale jako konsultantka Oriflame oferuję kosmetyki na terenie całej Polski. Zapraszam na stronę: http://my.oriflame.pl/pastela tam możesz obejeć aktualny katalog i złożyć zamówienie. Zapraszam również osoby, które chciałyby przystąpić do Klubu Oriflame i czerpać korzyści z bycia konsultantem. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Napisz a_pastela@wp.pl Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovi_MojeOri
Witajcie :) Mieszkam w Poznaniu, ale zapisuję ludzi z całej Polski ODE MNIE OTRZYMASZ: Aktualny katalog Aktualny cennik Pomoc w stawianiu pierwszych kroków i stały kontakt. A to wszystko bez skomplikowanych umów oraz bez jakiegokolwiek przymusu. Z Oriflame możesz tylko zyskać. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę: www.jowita.mojeori.pl Tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovi_MojeOri
Witajcie :) jestem z Poznania zapraszam Was na moją stronkę: www.jowita.mojeori.pl i pobranie darmowego Vademecum z którego wszystkiego się dowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oriflame? tak to coś fajnego, zapraszam skontaktuj się ze mną, kupuj dla siebie taniej i zgarniaj nagrody, pozdrawiam , gg2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda467
Cześć! Jestem konsultantką firmy Oriflame od półtora roku. Gdy pierwszy raz spotkałam się z kosmetykami Oriflame zrozumiałam, że są świetne i zostaną ze mną na dłużej (może na zawsze?) Jeszcze dwa argumenty mnie przekonały do tego aby wypełnić wniosek i zapisać się: - zamawiam kosmetyki taniej o 30% z dostawą do domu. -mogę najpierw wypróbować kupując próbkę, a jeżeli jakiś kosmetyk mi nie spasuje mogę go zwrócić bez problemu (zużycie mniej niż 30%). Ile razy zdarzyło się, że kupiłam w sklepie kosmetyk, który mi nie pasował i nie mogłam go zwrócić. Pozostało albo go komuś sprezentować lub wyrzucić. Teraz nie mam takiego problemu. Jeżeli jesteś zainteresowana lub masz jakieś pytania - zanim się zarejestrujesz - wyślij email lub odezwij się na GG. Zapisz się w dniach od 16.11.2009 do 27.12.2009. Promocyjna opłata wpisowa - 1 zł. Dla nowych konsultantów atrakcyjne bony na zakupy w Programie Witamy o wartości 90 zł + kuferek na kosmetyki oraz nagrody w programie lojalnościowym. (Zamówienie za min. 100 punktów tj. około 230 zł) Jeżeli zarejestrujesz się przez stronę internetową - zamówienie musisz złożyć w ciągu 5 dni od daty rejestracji. Więcej informacji na mojej stronie www.my.oriflame.pl/grace , GG 10136969 W Oriflame masz różne możliwości: 1. Możesz zamawiać tylko na własne potrzeby ze zniżką - bez obowiązku zamawiania z każdego katalogu czy za określoną kwotę. Oszczędzasz na własnych zakupach!Masz dostęp do dodatkowych ofert - tylko dla członków firmy. 2. Możesz polecać kosmetyki znajomym - zarabiasz 30% wartości kosmetyku. Klient płaci cenę katalogową - a ty firmie cenę hurtową. Różnica to twój zysk. 3. Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię 3-21% od sprzedaży całej grupy.W miarę rozwoju biznesu zyskujesz coraz więcej: premie, nagrody, zaproszenia na konferencje w egzotycznych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylu
Witam, jestem konsultantką Avonu z Warszawy:) zapraszam wszytskie zainteresowane osoby - bezpłatne dostawy i dużo gratisów. Mam równeiż dostęp do kosmetyków z Oriflame. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Częstochowa
Witam! Jestem konsultantką Oriflame z Częstochowy. Serdecznie zapraszam osoby, które mają ochotę wypróbować kosmetyki lub dołączyć do Oriflame. Wirtualny katalog z cennikiem dostępny na http://www.oriflame.pl/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml Przyjmuję zamówienia na Gadu- Gadu, telefonicznie lub mailowo po podaniu danych zmawiającego. Moj nr gg 5489408, email buntowntowniczka81@op.pl, tel. 502-413-045. Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam osoby chętne zostać konsultantką oraz osoby które chciałaby kupować wyłącznie dla siebie . od 16 listopada wpisowe w promocji-1zł w prezencie: 40zł,50zł i super kuferek!!!! Zapraszam- Łódź,okolice oraz cała Polska Jak i osoby zainteresowane budowaniem grupy . Zapraszam osoby ambitne ,lubiące pracę z ludzmi,bez ograniczenie wiekowego. kontakt: xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.pl< /a> GG 1022009 Tel 501572516 http://www.oriflame.pl/consultantServices/bu siness/php/PHPCheckAndView.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapan i&_requestid=1340586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam osoby chętne zostać konsultantką oraz osoby które chciałaby kupować wyłącznie dla siebie . od 16 listopada wpisowe w promocji-1zł w prezencie: 40zł,50zł i super kuferek!!!! Zapraszam- Łódź,okolice oraz cała Polska Jak i osoby zainteresowane budowaniem grupy . Zapraszam osoby ambitne ,lubiące pracę z ludzmi,bez ograniczenie wiekowego. kontakt: xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.pl< /a> GG 1022009 Tel 501572516 http://www.oriflame.pl/consultantServices/business/php/PHPCheckAndView.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapani&_requestid=1340586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oriflame? tak to coś fajnego, zapraszam skontaktuj się ze mną, kupuj dla siebie taniej i zgarniaj nagrody, pozdrawiam , gg2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula_czestochowa
Witam! Jestem konsultantką Oriflame z Częstochowy. Przyjmuję zamówienia na kosmetyki mailem na buntowniczka81@op.pl, Gadu-Gadu nr 5489408, telefonicznie na nr 502-413-045. Najnowszy katalog na stronie Oriflame pod linkiem http://www.oriflame.pl/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml Mogę dostarczyć również katalog papierowy i gotową paczkę w Częstochowie. Zapraszam serdecznie. Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame.lublin
Jestem z Lublina. Podaję maila, gdyby ktoś był zainteresowany kosmetykami Oriflame: oriflame.lublin@op.pl Bieżący katalog do obejrzenia na stronie www.oriflame.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam 3miasto i zapraszam do orfiflame i betterware. odpowiem na każdego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka20
Witam Cię Mam na imię Karolina Chcesz mieć kosmetyki Oriflame dla siebie po cenie bez marżyć? A może wolisz zająć się ich sprzedażą i na nich zarabiać? A może interesują Cie większe pieniądze i chcesz zbudować własną grupę i również zapraszać do współpracy z firmą Oriflame? Napisz do mnie. Poznamy się i porozmawiamy o tym w jakim celu Ty chcesz do nas dołączyć. Bardzo chętnie Tobie pomogę i wprowadzę Cie w Świat Kosmetyków Oriflame. Firma nie narzuca nam żadnych wymagań co do częstotliwości i wielkości zamówień. Częstotliwość oraz kwota zamówień zależy tylko od Ciebie :) Daje nam to kompletną swobodę w działaniu :) Jeśli chcesz do nas dołączyć skontaktuj się ze mną :) Pozdrawiam, Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menkao
Cześć!! :) Osobiście należę do FM GROUP ponieważ ich oferta w porównaniu z innymi zwaliła mnie z nóg ;) Perfumy FM są tworzone na bazie kompozycji zapachowych kreowanych przez DROM Fragrances światowego lidera w tej branży. Są to zapachy alternatywne do oryginałów a nie podróbki. W ofercie są również produkty dla domu, produkty Make Up oraz telefonia komórkowa. Jeśli jesteś osobą otwartą i chcesz w życiu osiągnąć dużo więcej niż tylko pracować. JEST TO OFERTA DLA CIEBIE. Poszukuję osób, które chcą zostać Konsultantem FM GROUP . ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY! Nie musisz liczyć tylko na siebie - zawsze jestem gotowa pomóc Ci i doradzić. MOJA STRONA INTERNETOWA: www.pachnacy.biznes.fm-world.org MARZENA OŻÓG: 505-701-869 SKYPE: Marzena Ożóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotiiiii1987
Witam! Jestem konsultantką ORIFLAME na terenie Zielonej Góry. Jeśli interesuje was zakup kosmetyków,to proszę o kontakt: mail: djd1987@wp.pl gg: 3712729 Pozdrawiam i zachęcam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arteglami
Olkusz - Małopolska ;p Arteglami@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak zaciekle broniące Avonu, rozczarujecie się wasza firma was okrada, tak tak drogie panie, jeśli chcecie sie dowiedzieć w jaki sposób piszcie na mojego maila, ponieważ ten dokument jest w takim formacie, że nie mogę wkleić go w to okienko, bo sie nie odtworzy. Więc zanim zaczniecie udowadniać nam, konsultantkom Oriflame, że Avon jest lepszy, zapoznajcie się z różnicami panującymi w firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×