Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość zyczliwa
Ja tez bralam POSTINOR.Po 2 dniach mialam krwawienie,to normalne.Nie martwcie sie dziewczyny tylko szybko bierzcie Postinor jak trzeba.Nie czekajcie bo moze byc za pozno.Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas uprzedzic lekarza
o swoich podejzeniach, przepisalby ci taki lek ktory moga stosowac kobiety w ciazy. prawda jest ze antybiotyki oslabiaja organizm, radze jak najszybciej udac sie do gina. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hewa
siedzę od rana w pracy i nie moge na niczym sie skupić (ciekawe co by powiedział mój szef hihihhi) przeglądam dokumenty i co chwilę sprawdzam forum . jakas mania. wzięłam pstino po 48 godzinach w 16 dniu cyklu, żadnych skutków ubocznych dzis ma być okres. masakra. Latam co chwilę do toalety i wydaje mi sie że juz a tutaj klapa nic. myśle że to nie mozliwe (pękła nam gumka ale nie było wytrysku )a najbardziej to zaczyna mnie smieszyć to że mamą juz jestem , mam synka 6 letniego , więc wiem skad sie biora dzieci a i tak sie schizuję. Masakra jakaś . od rana zrobiłam 2 testy 2 negatywne a siedze i myśłe że wyskoczę chyba do apteki naprzeciwko i zrobię jeszcze jeden . jestem nienormalna. NIENORMALNA. ehhhhhh kupię go jak wrocę do domku i zrobię jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
>hewa spokojnie, Ty to się chyba naprawde nie masz czym martwić. :) Wyobraźcie sobie, że TEN ginio mnie prywatnie nawet nie przyjmie, bo do końca miesiąca ma komplet!!! W przychodni to samo. No maskara jakaś! Potrzebuje pilnie ginekologa!!!!!! Chyba pójdę dzisiaj do przychodni i będę warowac pod drzwiami - może się uda, jakas zapisana pacjentka nie przyjdzie albo co, bo normalnie zaraz świra dostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
hewa mam nadziej ze nie jestes w ciazy, a nawet gdybys byla to i tak jestes w lepszej sytuacji niz ja bo mi termin wypadl by akurat w czasei matur. Ale jak sobie wyliczylam dzieki twojej metodzie to bylabym teraz w 11 miesiacu a skoro okres po postinorze dostalam i nic nie widac to mam na dzije ze nie jestem w ciazu. Moze to egosityczne alwe trzymcie z amnie kciuki ja za Was tzrymam a w szczegolnosci za kwiatuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
przepraszam pomylak 11 tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hewa
do akakak, to nie ja liczyłam terminy , niestety kompletnie nie mam pojecia jka liczyc zresztą jestem dziś tak zkręcona że nic już nie licze tylko kombinuję jak zerwać sie z pracy. Trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
A ja już sobie zaczynam wyszukiwac innych ewentualnych terminów poczęcia niz 27 września. Bo to szok, że jedank postinor mógł nie zadziałać., No to szukam w głowie innych "razów" przed i po tym zdarzeniu i czuję, że zaczynam się w to wszystko coraz bardziej wkręcać. Poza tym jestem już wnerwiona, że nie mogę się dostać do żadnego ginekologa!!! Wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
kwaituszku jak moze to powiedz mi z jakiego miasta jestes wiem ze to osobiste pytanie ale mam namiar na lekarza u ktorego bylam po posti. i przyjal mnie w niedzile o godz. 12 jak nikt nie chcial. dziekuje Ci hewa:) a licze tak jak to proponowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
W przychodni lekarze mieli dzisiaj dyżur tylko do 13-tej... buuuuuuuuuu więc nawet nie mam po co tam się wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hewa
trzymajcie sie babeczki , ja za chwilę zmykam do domku (ale najpierw do apteki) odezwę sie w poniedziałek i mam nadzieje ze bedę miala dobrą wiadomosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
>papa hewa Życzę Ci, abyś musiała do apteki pobiegnąc po podpaski, a nie po test ;) A mi po wykonaniu kilku telefonów pozostało czekanie do poniedziałku.... :( I to nie wiadomo czy się uda - będę czekać pod drzwiami i skomleć, to mnie może lekarz przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mornas
masz ubaw kwiatuszek co?:)))))))))))) ahahahahhaahhahaahahaha co za cynizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
o to sie nazywa oblakanie w piatek wieczorem po takich stronach chodzic.... ale coz czekam na okres oby nadszedl bo wtedy to juz bede spokojna bo to bedzie 3 i decydujacy jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY WY TEŻ
przytyłyście po postinorze?? Przytyłam, wydaje mi sie że to po postinorze... jak myslicie, czy to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
CZY WY TEŻ mnie sie wydaje ze cale moje cialo jest tak jakby pelne wody niue ejst to normalne utycie tylko taka opuchlizna. no i piersi mi urosly ale czytalm o tym i to sie zadrza dosc czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
Wydaje mi się, że rozważanie czy się przytyło po jednorazowym kontakcie z czymś typu postinor to już konkretna bzdura :) Ja w ciągu coś ponad ostatniego miecha najpierw schudłam kilka kilo, teraz klasycznie odbijam się od dna. Pierwsze na skutek pracy, drugie na skutek żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
No i wyobraźcie sobie, że moje kochanie obdzwoiniło dzisiaj wszystkich lekarzy (na prywatną wizytę) i klapa! Wybieramy się więc w poniedziałek do przychodni - może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość critu23
Hej A ja 10 powinnam wziąść pigułke anty ale zrobiłam sobie przerwe od pigułek.No i pękła nam guma.Można sobie wyobrazić.Wzięłam postinor po 15 godzinach bo w sobote nie mogłam dostać iteraz nie wiem kiedy sie spodziewać okresu bo wczesniej brałam pigułki i nie miałam normalnego cyklu. Miałyście podobną sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
Witajcie! Mam pytanie związane z Postinorem. Otóż w poprzednią środę przyjechał do mnie kolega. W sumie nie kochaliśmy się (tylko petting). Po wszystkim powiedział mi że dotknął czubkiem penisa mojej pochwy (twierdzi że nie miał wytrysku ale obawia się że mogł mieć krople płynu przedwytryskowego na czubku). Przestraszyłam się i poszłam do gina. Zapisał mi opakowanie i kazał wziąć 2 tabletki na raz. (pewnie dlatego że miałam wtedy dni płodne). Zastanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo że mogłam zajść w ciążę. Strasznie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
zapomniałam napisać że tabletki wzięłam około 12 godzin po całym zdarzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
jola21 ja tez bralam postinor 1 tabletke a za godzine 2 bo tak mi lekarz kazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość critu23
Dlaczego nie o 12 godzinach?Odpiszcie na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
Ja, jak już wcześniej pisałam, brałam angielską wersję Postinoru, zwaną Levonelle (One Step). Kiedyś była sprzedawana wersja dwupigułkowa, tak jak Postinor obecnie. Ponoć tam zmienili na wersję jednopigułkową (złożoną tak jakby z dwóch wcześniejszych pigułek) bo właśnie w badaniach w ten sposób przyjmowane są skuteczniejsze. Może dlatego czasem, w sytuacjach wyjątkowo ryzykownych, lekarze przepisują raz dawkę podwójną naraz, bo jest efektywniejsza (ale może generalnie tak nie robią często, bo jest bardziej dla organizmu szkodliwe?). Nie wiem jaki jest powód, to są moje tylko przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
" bo właśnie w badaniach w ten sposób przyjmowane są skuteczniejsze" w sensie, że dowiedli w tych badaniach ;) ale kto ich tam wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
Tylko zeby dziewczyny czytajace to forum nie zaczely na wlasna reke lykac dwoch naraz bez konsultacji z lekarzem. Widocznie istnieja wyrazne powody, dla ktorych w wiekszosci przypadkow lyka sie tablety z przerwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka 5 roku medycyny
Chciałabym zwrócić uwagę wszystkim paniom, które łykały już Postinor, że krwawienie, które pojawia się po zażyciu tabletki, to nie jest zwykły okres, tylko komórka jakowa, do której zapłodnienia już doszło. W wynku zadziałania dużą dawką hormonów, zostało "oderwane" od jajowodu. Więc nie ma potem sensu martwić się tym, że okres się spóźnia, bo ciążę naprawdę można już wykluczyć. Natomiast, gdy po zażyciu Postinoru żadno krwawienie nie wystąpiło, to znaczy, że do zapłodnienia nie doszło. Gorąco pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×