Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość monton
no i nie dodałam że mineło dopiero 6 dni - to nie za wczenie? załamana jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość critu23
Monton Najważniejsze że wytrysk odbył sie na zewnątrz.Pierwsze objawy ciąży pojawiają sie po ok.3-4 tyg.Czyli jest zdecydowanie za wcześnie.Ja tez żle sie czuje a jeszcze przed zajściem było ok.Nerwy robią woje.Zle sie czułam juz tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
do monton poranne mndłości zaczyna sie mieć dopiero w okolicach 2 - 8 tygodnia ciąży. To jest bardzo fajny link na ktorym mozecie sobie sprawdzic kiedy w czasie ciazy wystepuje jakie dolegliwosci: http://www.mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=645 Polecam. I glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
powiem Wam na pocieszenie ze ja to nawet 2 razy wymiotowalam mdlilo mnie bolala mnie glowa i plecy i co nic w ciazy nie jestem. psychika robi swoje:) dziewczyny wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość critu23
Napewno psycha robi swoje.Ja już tego samego dnia byłam chora .Naj gorsze po Postinorze jest to że bardzo bolą mnie brodawki.Nie mam pojęcia co to oznacza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
ja od czssu kiedy wzielamm post. ogolnie bardzo zel znosze okres bola mnie plecy brzuch kreci mi sie w glowie i wogole jestem nie do zycia ale to wszystko sprawa hormonow kiedys mi przejdzie mam taka nadzieje.ale co tam wszytskie bóle wazne ze w ciazy nie ejstem i nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość critu23
Dzięki uff myślałam ze to jakieś wczesne objawy. Najgorsze jest to że chciałabym już wiedzieć czy Postinor pomógł. Następnym razem bez pigułek abstynencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
witajcie jak sądzicie......czy test Quick View zrobiony 7 dni po wpadce jest wiarygodny? Wyszedł mi negatyw ale jakoś nie do końca mnie to uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
Dzieki wszystkim - nie ma wątpliwości że psychika robi swoje - tym bardziej dla mnie. Ale cholera - mądry polak po.... mam nadzieje że wszystko będzie ok i postinor zadziałał - albo że niepotrzebnie zupełnie go wziełam - bo ... odpukać... ale jesli bedzie inaczej to bede musiała wziąc kredyt :( A powiedzcioe mi jeszcze jedno ... ile dni sie Wam okres spóźniał po postinorze? Jak dostałyście? Jak to było z Wami? Thx raz jeszcze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
Pewnie powiecie że jestem walnięta ale opisze moją sytuację jeszcze raz: "Mam pytanie związane z Postinorem. Otóż w poprzednią środę przyjechał do mnie kolega. W sumie nie kochaliśmy się (tylko petting). Po wszystkim powiedział mi że dotknął czubkiem penisa mojej pochwy (twierdzi że nie miał wytrysku ale obawia się że mogł mieć krople płynu przedwytryskowego na czubku). Przestraszyłam się i poszłam do gina. Zapisał mi opakowanie i kazał wziąć 2 tabletki na raz. (pewnie dlatego że miałam wtedy dni płodne - mniej więcej połowa cyklu). Zastanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo że mogłam zajść w ciążę." we wtorek rano zrobiłam test quick i wyszedł negatyw, od wczoraj strasznie boli mnie brzuch, jestem rozdrażniona i senna. Okres powinnam mieć około 2 listopada. Kurde...tłumacze sobie jak moge całą sprawę a nerwy mnie nie opuszczają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
do monton ja wzielam post. 58 godz. po wpadce. bylo to w 24 dniu cyklu zaznazce ze mam 30 dniowe cykle zazwyczaj. No i dostalam okres w szosty dzien po zazyciu post. czyli tak jak powinnienam dostac.. Nastepny tez dostalam po 30 dniach no i teraz dostalam we wtorek czyli po 33 dniach. Na drugi dzien po zazyciu post. strasznie krecilo mi sie w glowie i tak do 3 tygodni bylam bardzo rozdrazniona ale to przez zaburzenia hormonlane, wypadaly mi wlosy okropnie calymi garsciami ale to tez mi juz przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
akakak dzieki za odpowiedz - mnie jest dzisiaj strasznie dziwnie niedobrze mi, zawroty głowy jakby, zgaga, sennosc i jakas chyba leciutka gorączka - niby 3 dzien po ost. tabletki - fatalnie - oby było wszystko ok - to mge sie tak czuc :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
do monton bedzie ok. ja to bylam taka zakrecona ze plakalam ze w ciazy jestem pomimo tego ze okres dostalam itp. moja przyjaciolka to juz nie mogla ze mna wytrzymac, uczyc sie nie moglam na telewizor patzrec czytac nic poprostu ciagle tylko jedna mysl w glowie a tyle razy ile sie swojego brzucha naogladalam przed lustrem to chyb aprze cale zycie sie tyle nie napatrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, troche sie zaniedblam z tym zagldaneim na forum,ale nie mialam czasu, kwiatuszku:gratuluje .... co prawda nie planowalas tego..ale tak jak pisalas widocznie tak mialo byc.. co do rodziciow zobaczysz bedzie dobrze:) pozdrawiam cie goraco i sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, troche sie zaniedblam z tym zagldaneim na forum,ale nie mialam czasu, kwiatuszku:gratuluje .... co prawda nie planowalas tego..ale tak jak pisalas widocznie tak mialo byc.. co do rodziciow zobaczysz bedzie dobrze:) pozdrawiam cie goraco i sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
Jolka 21 zastanawiam sie dlaczego ginekolog zapisał ci taką końską dawke.Nawet w ulotce jest że pierwszą do 72 godzin a drugą po 12 godzinach.Przecież nawet nie było wytrysku wewnątz.Uważam że ten ginekolog to żle zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
Jolka 21 to że sie tak fatalnie czujesz to rezultat takiej dawki.Przecież to hormony.Ja brałam według ulotki a na brodawki nie moge wytrzymać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
akakak Pocieszyło mnie że u ciebie ok chociaż wzięłaś tabletke po 58 godzinach Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
chyba dlatego to zrobił że strasznie panikowałam.......nie wiem, jutro robie powtórny test (10 dni od zaistniałej sytuacji), ten z wtorku był negatywny, mam nadzieję że jutro będzie tak samo i w końcu się zrelaksuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
Ja na razie nie robie prędzej jak 10 dni.Chce mieć pewność. Mam pytanko do wszystkich dziewczyn.Piszecie że boicie sie że przenieśliście sperme w jakiś sposób ale czy miałyście taką sytuacje jak ja.sex w guce gumka pęka,facet nie czuje i wszystko zostało w środku.Oczywioście zaraz wpadłam pod prysznic i wszystko z siebie wydusiłam.Nawet założyłam sobie do środkka wate nasączoną rozcieńczonym spirytusem.Pewnie to głupie ale spanikowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
do Critu23 Tak tylko ze mi ginekolog kazal wziasc 1 tabletke zaraz jak ja kupie a druga za 1 godz. po pierwszej. Moze dlatego poskutkowalo:) ciesze sie ze moja sytuacja kogos uspokoila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
Ale komu jeszcze pękła prezerwatywa i wytrysk był w środek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
Jak mi napiszecie czy wam tez pękła guma a wytrysk był w środku i Postinor pomógł to sie chociaż uspokoje. Kobity prosze napiszcie!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
akakak 2 po 1h ????!!!! - no to znowu sie stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
do monton nie masz czym. pomysl sobie jaka jest skutecznosc gdy wezmie sie ja wczesniej a jaka gdy wezmiesz ja tak jak ja. Amnie to tez zdziwilo ze mam tak wziasc skoro nawet w ulotce pisze ze druga po 12 godz. a znam dziewczyny osobiscie kilka dziewczyny ktore wziely tak jak pisze w ulotce i podzialalo. A ja sie potem sama stresowalam ze moze nie podzialc skoro wzielam inaczej niz w ulotce ale to pokrecone wszystko:) nie martw sie bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
do monton o sorry dopiero teraz doczytalam ze wzielas postinor po 60 godz. ale nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
Jak mi napiszecie czy wam tez pękła guma a wytrysk był w środku i Postinor pomógł to sie chociaż uspokoje. Kobity prosze napiszcie!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
ehh........u mnie to w ogóle wytrysku nie było ani penetracji a mam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×