Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Critu23
A reszta ? Dziewczyny mam doła ze tylko ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
To jest cholernie ważne że Postinor pomógł mimo wewnetrznego wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juti
zażyłam postinor po 12 ha od stosunku, jednak wypiłam alkohol, dlatgo martwie się czy to nie zaszkdziło w działaniu , co prawda dostałam miesiączkę (przyspieszoną i bolesną).......od 2tygodni czekam na następną.........i boje sie ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość critu 23
a co może jeszcze miałam leżec i czekać az zostanie w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość critu 23
Póki sama nie wiedziałaś czy jesteś czy nie iczekłaś na okres to było ok a teraz śmiesz sie wyśmiewać z kogoś?nie zapominaj że miałas też taki problem i mozesz kiedyś go mieć.A pisałaś wczesniej że powstał kącik wzajemnej adoracji.Akurat ty nie jesteś tego przykładem.Zaświeć lepiej dobrą radą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
akakak no nic ... jestem przerażona znowu :| oby zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska28
critu23 zgubilismy gumke i partner mial pelny wytrysk we mnie w 13 dniu cyklu. postinor zadzialal. u ciebie tez zadziala. spokojnie, uszy do gory, bedzie dobrze. jak to powiedzial moj lekarz wypisujac recepte"spokojnie,to zadziala". pozdrawiam wszystkie biedne nerwuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość critu23
goska28 Dzięki serdeczne za odzew.Napisze jak to sie skończyło.Mam nadzieje że bedzie ok.Gdyby to było bez gumki a wytrysk na zewnątrz lub podobne sytuacje których miłam wiele to bym napewno sie nie przejmowała.A napewno bym nie leciała po Postinor.Podniosłaś mnie na duchu Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość critu23
goska28 a ty po ilu godzinach wzięlaś a drugą po ilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
critu23 nie martwiłabyś sie gdyby było bez gumki i wytryk poza tobą? a ja sie stresuje ze mogłąm sobie pod prysznicem rączką przynieść... czekam na @ jak na zbawienie. pozdrawiam - a w Twoim przypadku też jestem przekonana że postinor zadziała tym bardziej ze wziełaś po 15h :) spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Dwa miesiace temu wzielam postinor. Moj organizm przezyl szok. Nie wzielam drugiej tabletki, bo wiedzialam, ze bym tego nie wytrzymala. Moje cialo plonelo. Od kilku lat cierpie na nerwice. Wrocila mi po postinorze. Poszlam do psychiatry, zmienili mi leki na alprox. po trzech dniach dostalam trzy dniowego krwawienia. Czyli wydawalo sie, ze wszsytko ok. Jednak mialam dostac okres 15, nie dostalam. Dostalam dopiero w pazdzierniku 15 , ale normalnie moj okres trwa 7 dni, teraz trwal 5 dni. od jakiegos czasu non stop mnie mdli. ok 4 razy na dzien wymiotuje i mam jadlowstret. Robilam sobie test jakis miesiac temu, wyszedl negatywny. Kurcze... czy to moze byc ciaza???? Ale przeciez tes by sie nie mylil.. wiec moze to te tabletki od nerwicy... juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
Witajcie! dzisiaj zrobiłam sobie powtórnie test (10 dni po...), znowu negatywnie :) Teraz pozostaje mi juz chyba czekać tylko na okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
do monton zadziala bankowo:) powiedzialm lekarzowi ze i tak za 6 dni mam okres dostac a on mi odpowiedzial no tak ale teraz to dostaniesz go napewno:) wiec i ty dostaniesz i bedzie ok:) trzymam za Ciebie kciuki bo widze ze sie stresujesz tak samo niepotzrebnie jak ja kiedys:) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
do akakak Dziękuje Ci za słowa otuchy i rozmowe - jutro mam dostać... oby było wszystko w porządku :| pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
Dziewczyny - miałam dzisiaj dosac miesiączke ... i nic... czy Wam sie spóźniała po postionorze? Ile ? Helppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnosc
i jeszcze ... w ogole nie krwawiłąm po postinorze - jeju ... o co chodzi!!! jaka byłam głupia ... tak bardzo sie boje - nawet nic nie wskazuje na to ze mam dostac @ ... tylko od czasu do czasu lekko mnie jajnik zaboli, a tak to nic. napiszcie co myslicie ... plisss!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
hmm............czyżby wszystkie poza mną dostały okresu że temat gaśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
dostaniecie dostaniecie a ja jestem w lekkim szoku bo zawsze okres milam 7 dni a teraz ledwo 5 i the end:/ ale mysle pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
do akakak strasznie brzuch mi spuchł i mnie boli........nie wiem czy to objaw zblizającego się okresu (powinien byc za kilka dni) czy ewentualnej ciąży. Ale chyba za szybko by było na takie objawy? (11 dni po) Co sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
jolka 21 ciazy raczej nie brzuch zaczyna rosnac podobno w 3 miesiacu, a co oznacza ten bol to nie wiem bo nie jestem lekrzem:) moim zdaniem pewnie okres dostaniesz:) sprawdz moje wypowiedzi gdzies podalam link do stronki gdzie sa opisane przez lekarzy ozaki ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
hmm....no tak by wychodziło z tego tekstu do którego dałas linka :) Dopiero po najwcześniej 4 tygodniach powinien się powiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
jolka 21 no powiekszyc ale tego to w sumie nie widac z moich znajomych to jedna jak byla w 2 miesiacu to juz wygladalam jak balon a 2 jak byla w 4 to nic nie bylo widac:) zalezy od czlowieka. dodajmy jedna chciala dziecko druga wpadla ale obie byly starze niz ja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
sorki.....źle przeczytałam po 8 tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
jolka 21 powiem Ci szczerze nie panikuj bo przeczytalam dlaczego bralas post. i wydaje mi sie malo prawdopodobne zebys wpadla. ja mialam gorzej koles mila koniec we mnie i to na dodatek nie byl moj chlopak to dopiero zonk. nie panikuj i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
do monton mojej kumpeli spozniala sie 5 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
>do akakak chyba masz racje z tym panikowaniem.............tym bardziej że już miewałam takie objaw jak powiększony bolący brzuch przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
jolka21 - nie panikuj jestes w dobrej sytuacji! do akakak a ta koleżanka miała krwawienie po postinorze? janie miałam nic. ja jestem przerażona - dziwnie sie czuje - 0 oznak zbliżającej sie @, nic, dzisiaj miała być, rozumiem, że po postinorze może sie spóźniać, ale potwornie sie boje - test mam już w domu - cholernie sie boje go zrobić. a co do Twoich 5 dni to wogóle niepowinnaś sie martwić - byłaś u swojego gin, wiełaś jak kazał i nic dziwnego że sie skócił ... to taka dawka hormonow ze to noralne. boje sie zrobic ten tes - tydzin od zdarzenia minął, ale nie moge sobie pozwolic na ... jeju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 21
>do akakak dlatego tak panikuje bo ten facet z którym ja byłam to też nie mój chłopak..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
a myslicie ze facet z ktorym ja byłam to moj chłopak ??? nieee a powiedzcie mi - miałam dzisiaj dostać @ - mam lekko podwyższoną temp ciała 36,9 - wlasnie sprawdzałam - co to może znaczać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×