Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Bea ---> poza tym, \"ciąża to nie choroba\" ... ze \"tylko czekac,az bedzie mozna uscisnac dziecko\" JAAAAASNEEE tylko nie kazda ma to szczescie, ze jej facet zostal przy niej. I JASNE moge urodzic dziecko, i JASNE moge patrzec codziennie na dziecko i przypominac sobie, ze jest ono dzieckiem faceta, ktorego kocham/kochalam a ktory zostawil mnie z tej lub innej przyczyny. i JASNE moge rzucic dopiero co znaleziona z trudem prace. i JASNE mam srodki na wychowanie dziecka. i JASNE na pewno mnie przyjma z powrotem do pracy. Nie chcialam zajsc w ciaze, zabezpieczalam sie - ale raz zdarzylo sie nieszczescie. Nie kochalam sie bez zabezpieczenia - i albo sie uda albo nie uda. Gdyby postinor nie zadzialal i bylabym w ciazy - urodzilabym dziecko. Ale jesli mam wyjscie wziac postinor albo nie brac i nie wiedziec jaka mnie czeka przyszlosc to wybiore pierwsze rozwiazanie. I to bylby koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarniutka21- cieszę sie razem z TObą , przepraszam ,że nie odpisałam , ale siadł mi system . Mówiłam , że wszystko będzie ok, w Twoim przypadku to było pewne. Trzymaj sie kochana i zajrzyj tu czasem jeszcze. My to mamy za sobą ,ale są takie dziewczynki co potrzebuja naszej pomocy . My ją tu uzyskałyśmy , więc należy sie coś w zamian. Dziekuje za ciepłwe słowa pod moim adresem, ciesze sie ,że mogłam Ci pomóc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
czarna21 - brawo :) ❤️ pozdrawiam kochane ❤️ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
DO LOJKA Jestes kochana,mam nadzieję,że to miesiączka,ale wyglada trochę inaczej niż zawsze,moze bardziej czerwnony kolor niż zwykle,ale chyba to okres,pojawił się dopiero dzisiaj,wczesniej tylko plamienie pewnie po postinorze.Jak myslisz isc teraz do gina czy narazie nie?Doradzisz mi co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
Cieszę sie bardzo mam nadziejeze juz wszystko bedzie OK.Trzymam za Was kciuki i myslę ze u was tez wszystko skonczy sie dobrze:)Trzymam za WaS DZIEWCZYNY KCIUKI PAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
Cieszę sie bardzo mam nadziejeze juz wszystko bedzie OK.Trzymam za Was kciuki i myslę ze u was tez wszystko skonczy sie dobrze:)Trzymam za WaS DZIEWCZYNY KCIUKI PAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
DZIEKUJE BARDZO ZE MNIE POCIESZAŁYSCIE JA TEZ BEDE TERAZ STARAŁA TUTAJ BYC CODZIENNIE I WAM DORADZAC POZDRAWIAM CALUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka 24
Witam wszystkich!!!Mialam mala wpadke tydzien temu w czwartek,w piatek siedzialam juz u lekarza przepisal mi te tabletki i kazal wziasc dwie naraz.pierwsze dwa dni bolalo mnie podbrzusze.Teraz dobrze sie czuje nie mam zadnych objawöw miesiaczki nawet nie plam.Bylam w tym czasie dwa tygodnie po miesiaczce lekarz mi powiedzial ze za dwa tygodnie dostane miesiaczke.Boje sie bardzo ze te tabletki nie zadzialaly i bede w ciazy.Chcialabym wiedziec czy to bedzie normalna miesiaczka czy tez wywolana tabletkami.Chcialabym zaczac brac tabletki antykoncepcyjne tylko niewiem czy moge wziasc je zaraz po tej pierwszej miesiaczce.Jak wogole ja dostane.Bardzo prosze niech ktos mi odpowie na moje pytania!!!Pozdrawiam wszystkich pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
TINKA 24 Możę opóźnić Ci sie miesiączka,ja miałam wpadke w nocy z 7-8.05,14.05 dostalam plamienia,w dniu miesiączki po 10 dniach od wpadki czyli 17.05 zrobiłam test wynik -dziś dostałam miesiączkę,ale nie jest taka jak zwykle,ale to jest normalne taka dawka hormonów roznie wpływa na organizm.Trzymam za Ciebie kciuki mam nadzieję ze bedzie wszystko OK.Trzymaj się cieplutko i glowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinia
hej tinka 24..Ja rowniez mysle ze wszystko bedzie ok:) wzielas przeciez postinor dosyc szybko! A nie u wszystkich kobiet wystepuja jakies skutki uboczne np. planienie czy bol brzuszka:) To za nie mialas krwanienia nie oznacza ze tabletka niezadzialala!! Ja rozniez mam zamiar zaczac brac tabletki anty- ..ale musze poczekac na pojawienie sie okresu :/ Trzymam za Ciebie kciuki , badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka 24
czarna 21 Bardzo ci dziekuje za odpowiedz.Bardzo sie boje tylko o tym mysle Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinia
Czarna 21: Gratulacje:) Cieszę sie razem zToba , ze Ci sie sprawa wyjasnila.I po stresie:) Ale ja na twoim miejscu poszlabym za jakis czas na szczelki wypadek do ginka aby sie upewnic ze wszytko ok. Brawo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich dziewczyn, ktore po postinorze chca siegnac po tabletki anty ---> dziewczynki, uwazajcie lepiej z tymi tabletkami. Postinor tak rozreguluje Wam organizm, ze to ze dostalyscie jeden okres po postinorze wcale nie oznacza, ze nastepny przyjdzie za 28 dni. Popatrzcie na mnie chociazby. Pierwszy okres dostalam - moglabym zaczac brac tabletki i co ... okres mi sie spoznil o 11 dni. No to jak mialyby dzialac te tabletki. Wiec stosowanie samych tabletek moze skonczyc sie ... ciaza. Najlepszym przykladem jest tu Owiedka. Wiec dziewczyny, jak chcecie to zacznijcie po 1 okresie brac tabletki, ale zabezpieczajcie sie dodatkowo przynajmniej przez pierwsze opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
a mnie nikt nic nie poradzil:((jedynie ze mam test zrobic:((pisalam na poprzedniej stronie a dzis sie wystraszylam bo bola mnie sutki odezwijcie sie bo zaczynam sie bac:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna- ja też tem pierwszyokres miałąm dziwaczny - taki jak pisakiem by ktoś pomalował i maleńka przez to też przeszła , czyli to normalka. Z tym ginekologiem to poczekaj, ciązy napewno nie ma , chyba ,że tak kontrolnie pójdziesz zobaczyc co tam sie dzieje , albo po pigułeczki ,żeby sobie to wszystko wyregulować . Bądź przygotowana , że ten okres będzie teraz inny . U mnie lecą kawały mięcha , ale jestem spokojna , bo 11 maja byłam na usg dopochwowym i wszystko było oki , przez ten czas myslę ,że nic sie nie zmieniło. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea78
dla mnie kilkudniowy zarodek jest tak samo dzieckiem jak trzymiesięczny i dziewięciomiesięczny, przecież z tego kilkudniowego też urodzi się człowiek a nie coś innego. a postinor... jak jest brany zaraz po stosunku, to jego działanie można porównać z innymi środkami antykoncepcyjnymi, ale jak pare dni po...no to wiadomo po co. ale chyba rzeczywiście niepotrzebnie tu zajrzałam... trzymajcie się ciepło i kochajcie tak, żeby było dobrze dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaaa
dostalam okres po postnorze, trwal ok.5 dni po tygodniu od tego krwawienia mam plamienia co to moze byc?czy ktos tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea ---> kilkugodzinny tez? no wybacz... nazywasz tu nas morderczyniami , a tak naprawde to moze wcale do zaplodnienia nie doszlo a mysmy wziely ten postinor niepotrzebnie. podkreslam WIEKOSZOSC z nas wziela postinor do 30 - 40 godzin po wpadce. Niektore po 2 godzinach, ja np po 16. Nie nazwe 16 godzinnego zarodka dzieckiem. O ile wogole doszlo juz do zaplodnienia. Zycze Ci jak najlepiej i nie zycze Ci nigdy wpadki z czlowiekiem,ktory znika z Twojego zycia. Bo latwo mowic o decyzjach, ktore by sie podjelo gdy sie nie jest w takiej sytuacji jak niektore dziewczynu tutaj, Chocby Malenka, ktora mialaby zajsc z facetem,ktory do dziecka by sie nie przyznal i powiedzial, ze to jej klopot. Nie zawsze zycie jest piekne i czasem trzeba podjac decyzje, ktorych jeszcze nie dawno by sie nigdy nie podjelo. Pomyslec, ze ja 3 miesiace temu nie wiedzialam co to jest postinor... Ale zycie jest pelne trudnych decyzji...To niestety tylko zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaaa
?????????ktos mi podpowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
dzieki czytelnaczka___forum:) ja mam nadzieje ze ciazy nie ma to znaczy malo prawdopodobne mi sie to wydaje bo postinor wzielam szybko bo po 12 godzinach, pozatym mialam to plamienie po postinorze wiec i moze dlatego miesiaczka sie spozni bo to plamienie bylo jak miesiaczka 7 dni chyba czysta krew dzieki za rady piszcie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlaaaa........ nie irytuj się tak, tylko przeczytaj parę-naście-dziesiąt postów wstecz, plamienie jest jednym z najczęstszych objawów po Postinorze, a że masz je po okresie... nie spodziewaj sie teraz szczególnie regularnej gospodarki hormonalnej, po postinorowej rewolucji wszystko jest możliwe w dolnej części Twojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy tu 124 strony wpisow dziewczyn. Czytajac je wszystkie znajdziemy odpowiedz na prawie wszystkie nurtujace nas pytania. Oczywiscie zawsze lepiej poczytac cos, co jest pisane do nas, ale ja po przeczytaniu calego tego forum wiedzialam juz czego moge sie spodziewac po wzieciu postinoru. Dlatego zlaaaaa - przeczytaj chociazby 30 ostatnich stron z wpisami. Ja i tak staram sie odpisac Wam wszystkim, chyba ze sie nie znam to milcze :) Nie mialam plamienia po okresie, wiec nic Ci nie moge powiedziec. Tylko jedno - co organizm to kolejny INNY przypadek. Jesli to plamienie bedzie trwalo 2 tygodnie to powinnas sie wybrac do ginekologa. Zadne plamienia czy krwawienia nie powinny trwac tak dlugo. Trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaaa
dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
Kochane mam okres,ale jakis dziwny kolor jakis bardziej czerwony,boje sie,nie pojde teraz do gina bo mnie nawet nie zbada,martwi mnie to ze jesli nie oczysci mi sie do konca to moge miec lyzeczkowanie,czy ktoras miala do postinorze lyzeczkowanie?Mam nadzieje ze nie jestem w ciazy,ze to jest faktycznie okres? Jak skoncze krwawic pojde do gina niech mnie zbada.Pozdrawiam tzrymajcie sie cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ---> mnie tez sie wydaje, ze moj okres jest bardziej czerwony niz zawsze. I zaraz po okresie ide do ginka. Do tego czasami boli mnie prawy jajnik i martwie sie o swoje zdrowie po tym swinstwie. trzymam kciuki za Twoje badanie. Nie mysl juz o zlych rzeczach zwiazanych ze skutkami postinoru. Ciesz sie okresem, a pozniej do ginka - dla uspokojenia :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
dziewczynki tym okresem sie nie martwce ze jest taki czerwony ja tez taki mialam to znaczy ja takie mialam to plamienie po postinorze bo na okres jeszcze czeakam ---->czytelniczka forum bol jajnika to normalna sprawa przynajmnie dla mnie czy okres czy dni plodne to mnie boli raz jeden raz drugi, ale moj gin powiedzial ze to normalne bo "jajeczko" jest "produkowane" raz w jednym raz w drugim jajniku i kobieta to moze odczowac a nawet moze ja to bolec:( GLOWA DO GORY WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI bedzie dobrze--->mowi to ta ci jeszcze okresu nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna21
teraz znowu zaczyna byc troche wiecej krwi moze mniej niz wczoraj ale jest troszke lepiej i brzuch mnie boli jak przy normalnym okresie , nie wiem co sie dzieje oby nie objawy ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna21
Kochaniutkie!Boję się że może to jakieś poronienie. obawiam sie ,że skończy sie na jakimś łyżeczkowaniu , albo co gorsza urodzeniu kalekiego dziecka:( Słyszałam ,że jak leci w czasie menstruacji taka jasna krew , to nie jest dobrze. Chyba uderzę do jakiegos ginka.Boje sie tylko diagnozy jaka postawi , tak to chociaż żyję w niepewności.Dzięki ,że jesteście i ,że mnie wspieracie.Trzymam za nas wszystkie kciuki paapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baci ---> ja to wszystko rozumiem, ale do tej pory ten jajnik mnie nie bolal przy okresie. Bole zaczely sie dopiero zaraz po wzieciu postinoru. Pozniej przestalo. Kilka dni przed spozniajacym sie drugim okresem tez zaczal mnie bolec prawy jajnik. I teraz co jakis czas tez pobolewa. nie panikuje, ale jednak do ginka pojde.Wole dmuchac na zimne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarniutka ---> jesli chodzisz do ginka i nie placisz - to spokojnie mozesz sie wybrac i pogadac o Twoich obawach. Ale jesli chodzisz prywatnie to poczekaj az skonczy sie okres, bo i tak Cie nie przebada, a pieniadze zainkasuje. Mozesz zadzwonic i opisac to co nam tutaj, ale on bez badania nic Ci nie powie. Przestan o tym myslec w najgorszych kategoriach. Trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×