Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość niutniut
obecnie biore od dwoch miesiecy Microgynon 21 wczesniej bralam Harmonet. powinnam wziac ja w sobote o 22 wzielam o 14 w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Niut niut - Mysle, ze bedzie dobrze. Bierzesz pigulki dlugo wiec ciaglosc jest, a poza tym nie minely jeszcze 24 godz. i wzielas pominieta pigulke. Raczej nie masz powodow do zmartwien. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdeczka
Czy ktoś wie co się dzieje z Azallią??? Azallia napisz czy dostałaś ores w końcu! Ja tez już czekam 43 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okres
Mam pytanie czy na kolejny okres trzeba oczekiwać w terminie w jakim miał przyjść czy odliczając dni od krwawienie po postinorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzobasek
czesc. mam pewien problem. niestety podczas stosunku pekla nam prezerwatywa i po 21h wzielam dwie tabletki postinoru. To wszystko stalo sie w 14 dniu cyklu ( a cykl mam 28 dni). wczoraj powinam dostac okres, ale go nie ma :/ Zaczynam sie troche bac i nie wiem co robic. Moze jakies rady?? z gory dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Po postinorze okres może się spóźnić. Najlepiej zrób test - wtedy będziesz pewna, czy trzeba czekać, czy się martwić. I oczywiście napisz, jaki wyszedł wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzobasek
kurcze czytam o tym postinorze gdzie sie tylko da i juz wszystko mi sie miesza, strasznie sie boje. aha i jeszcze mam pytanie: bo wszedzie czytam, ze najpierw jedna tabletka a po 12h druga. Ja wzielam obie na raz. Czy to jest jakas roznica?? i nic mi sie po nich nie dzialo, zadnych zawrotow glowy no nic kompletnie nic. czy to zle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepoinformoany
hej...mam pytanie czy przy stosunku pełnym są większe szanse zajścia w ciązę niż np. pękanie prezerwatywa na początku stosunku? acha.... i czy ilość spermy "wpuszczonej" do środka ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula53
Czesc witam wszystkich mam pewien problem i mam nadzieje ze mi pomozecie otóz wziełam postinor ale to juz było 25 padziernika i wszystko jakos bylo normalnie tzn.dostałam 2 okresy miare w terminie oczywiscie bardzo bolesne i o znacznej ilosci czasami bolały mnie jajniki i takie tam...ale minely juz prawie 2 miesiace...a wczoraj rano nagle dostałam zawroty glowy i było mi nie dobrze...jednak to prezszło kolo poludnia...natomiast dzisiaj jest jeszcze gorzej...jak sie obudziłam to tak bolał mnie brzuch tzn.podbrzusze , jajniki ze z tego bolu(przynajmniej tak sadze )tez robiło mi sie nie dobrze jak wstałam to oblał mnie taki zimny pot ze o malo nie zemndlalam....dodam ze od czasu przyjecia postinoru kochalam sie ale nigdy nie było zadnj wpadki tzn zawsze z gumka ... teraz sie martwie ze moge byc w ciazy...powiedzcie po jakim czasie moga byc takie objawy o jakich wspomniałam ..czy mozliwe ze dopiero po 2 miesiacach??!! dodam ze piersi mam w normie i w ogóle mnie nie bola...nie wiem co sie dzieje...Salmah moze ty pomozesz?? sledze uwaznie to forum i czytałam duzo twoich wypowiedzi....prosze o zyczliwa porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sprawa wyglądała trochę inaczej, jestem dziewicą, zabawiałam się z moim chłopakiem, doprowadziłam go do wytrysku, później on chciał mnie doprowadzić do orgazmu pieszcząc mnie. Wzięłam postinor bo bałam się iż sperma przedostała sie do mojej pochwy przez jego dłonie. teraz czekam na okres powinien pojawić się w niedziele. Myślicie że duże były szanse na zapłodnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Madziula - przyznam szczerze, ze nie slyszalam o takim przypadku i nie wiazalabym tych objawow ani z ciaza ani z postinorem. Gdybys byla w ciazy, to 2 poprzednie krwawienia bylyby raczej skape niz obfite i nieregularne. Mialabys juz znaczny obrzek na piersiach. Z tego co zrozumialam nie bierzesz innych pigulek antykoncepcyjnych? A moze Ty jestes w tej chwili przed okresem i szykuje Ci sie bolesna miesiaczka? Ja raz mialam taki bol brzucha rano ze musialam sie polozyc, bo zaczynalam tracic przytomnosc, to bylo kilka lat temu i wtedy za 3 godziny dostalam okres. Uczucie goraca moze byc spowodowane Twoim lękiem albo zaburzeniami hormonalnymi. Teoretycznie organizm dochodzi do siebie po postinorze 3 miesiace, ale jezeli nie odczuwalas tego goraca wczesniej to moze byc spowodowane sytuacja stresowa w jakiej sie znalazlas. Pisalam prace magisterska odn. atakow paniki i uczucie goraca to czesty objaw, gdy zaczynamy sie denerwowac bo cos nas boli albo dzieje sie cos, czego nie rozumiemy. Ja poradzilabym Ci, zebys poszla do lekarza - internisty i zrobila wszystkie niezbedne wyniki (OB, morfologie, mocz i TSH) Byc moze Twoje zle samopoczucie jest zwiazane z tarczyca albo nerkami. To jest dlugi temat, wiec jakbys chciala pogadac to jestem na gg pod nr 5410959. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Morelka - ciezko jest odpowiedziec na taki post, wiec z reguly nie odpowiadam, ale widze ze nie ma chetnych, wiec sprobuje. Ale najpierw musze miec wiecej info: ktory to byl dzien cyklu? po jakim czasie wzielas postinor? czy jego dlonie wogole mialy kontakt ze sperma, albo czy sperma byla na Twoich drogach rodnych? czy wkladal Ci palce do srodka? i najwazniejsze ile masz lat? bo skoro jestes dziewica to pewnie jestes mlodziutka i trzeba ustalic czy postinor wziety w Twoim wieku nie zdegradowal Twojego organizmu, ktory sie rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dzień cyklu, po ok 18 godzinach wzięłam, w sumie miały tylko podczas wycierania członka chusteczką, no sperma nie była na moich drogach rodnych bo byłam ubrana dopiero później sie rozebrałam, no i właśnie wtedy wkładał mi tam palce. Mam 19 lat aż taka młodziudka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Morelka - postinor nie byl konieczny i nie bedziesz w ciazy. Plemniki poza ustrojem kobiety zyja do kilkudziesieciu minut. A juz tymbardziej jak wzielas postinor to nie masz sie czym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobasek
czy wiek ma jakies znaczenie przy zarzyciu postinoru i czy to moze miec cos wspolnego z opoznieniem miesiaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Dziobasek - oczywiscie ze ma znaczenie wiek!! jak wiesz postinor degraduje organizm, wiec jesli organizm jest za mlody i nie do konca rozwiniety to wprowadzenie takich ilosci hormonow robi masakre!! skad sie potem biora 50dniowe przerwy miedzy okresami, schizy i omdlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobasek
no ja po zarzyciu postinoru jeszcze nie dostalam okresu i bardzo sie boje bo sie spoznia. Nie wiem jak dlugo mam jeszcze czekac, czy juz mam robic test albo isc do lekarza,no nie wiem, jestem kompletnie zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydziak
dziobasku zrob test! ja wzielam postinor 5h po stosunku nastepny 12 h pozniej a i tak zaszlam w ciaze! dlatego nie wierze w to badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobasek
a mialas jakies skutki uboczne?? i czy po kilku dniach krwawienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydziak
ZADNEGO KRWAWIENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobasek
i nic ci sie nie dzialo po wzieciu tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydziak
TRUDNO POWIEDZIEC! BYLO MI NIEDOBRZE, ALE TO WYNIK CIAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobasek
o kurde. ja chyba calkiem oszaleje przez to wszystko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermacek
mam pytanko. do ilu dni po w wzieciu postironu może wystąpić rwawienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydziak
IDZ DO APTEKI I KUP TEST! NIE MA SIE CO ZAMARTWIAC! ILE MASZ LAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobasek
17 i nie pali mi sie byc mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydziak
ROZUMIEM CIE! TRZYMAM KCIUKI! PAMIETAJ ZE PO POSTINORZE OKRES MOZE SIE SPOZNIAC WIEC PEDEM DO APTEKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×