Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Salmah
Karo - nie jestes w ciazy na 100% nie martw sie Klucha - nie wydaje mi sie zeby to byly dni nieplodne. Postinor hamuje owulacje ale tuz po nim wystepuje za pare dni kolejna i fakt, ze mialas ostatni okres miesiac temu nie swiadczy o tym, ze teraz mialas nieplodne dni. Moim zdaniem wrecz przeciwnie, zaczyna Ci sie owulacja o czym swiadczy bol jajnikow. Martyna - po postinorze podobnie jak po odtawionych tabsach wystepuja megaowulacje, czyli takie z najwiekszym prawdopodobienstwem do zajscia w ciaze - stad moglas czuc wiecej sluzu. W ciazy nie jestes, bo gdybys byla to nie mialabys objawow plodnosci. Glowa do gory, podobnie jak u Karo mozesz byc spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje
POMOCY!! w sylwestra (niedziela) wspolzylam ze swoim facetem bez zabezpieczenia (stosunek byl przerywany) dla pewnosci wzielam Postinor, za tydzien (sobota) tez wspolzylam jeden raz krociotko bez wytrysku we mnie, w niedziele dostalam krwawienia... i wydawałoby sie wszystko ok, ale w tą sobote zauwazylam ze leci mi "siarka" z piersi jak soboe nacisne, bylam w szoku i w strachu !! dzis rano kupilam test i zrobilam i wyszlo mi ze nie jestem w ciazy !! wiec co sie dzieje?? dlaczego tak jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobasek
czesc. Dzisiaj zrobilam test ciazowy, niestety mi postinor nie pomogl :( zazylam go po 21h. zazdroszcze tym, ktorym sie udalo. pozdrawiam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
co sie dzieje - ten plyn z piersi to moze byc skutek uboczny postinoru, ktory jest bomba hormonalna, w ciazy napewno nie jestes, ale i tak wybralabym sie do ginekologa na Twoim miejscu zeby sprawdzil czy z piersiami wszystko ok i ewentualnie skierowal Cie na usg dziobasek - bardzo mi przykro:((( ze CI sie nie udalo:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitek28
witam dziewczynki:):):) dzieki za wsparcie wczasie moich schizow naprawde bylyscie mi bardzo pomocne😍u mnie narazie wszystko ok niemialam krwawienia po postinorze ale miesiaczke dostalam o czasie ani jednego dnia spoznienia suuuper wczesniej po okolo 10 dniach zrobilam test i tez wynik zadowalajacy chyba mialyscie racje ze przy tabsach tyle lat byl posti chyba zbedny uffff 30 mam wizyte u gina musze sie przebadac i zrobic wywiad czego i jak dlugo moge sie spodziewac po takiej burzy jaka wywolwlam tabsami i postim:(:( mam nadzieje ze najgorsze za mna i wiecej niespodzianek niebedzie zobaczymy 🌻🌻czasem bede zagladac do was dziewczynki z czystej przyjemnosci a moze komus nawet cos doradze niewiem mam do tegi topicu sentyment pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkim panikara tak jak ja powodzenia papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli bol jajnikow czym moglby byc wywolany zblizajacym sie okresem stosunkiem czy owulacja?Mysle ze najlepiej bedzie jak zrobie sobie test pod koniec tygodnia...Nie moge przestac o tym myslec:(Pod koniec lutego mam wizyte u ginekologa po wynikach z morfologii i chce zazywac tabletki anty. wtedy te chwile chyba odejda w zapomnienie i bede mogla zyc spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela30
Hej, kobiety, pomóżcie. Kochałam się z meżem i jak zwykle użyliśmy prezerwatywy. Robimy tak od lat. Niestety...pękła :(( /jakąś godzine temu/ Nigdy nie miałam tego typu wpadki. Czy dostane w aptece Postinor bez problemu? Czy jutro rano nie będzie za późno? /okres powinnam dostać za jakieś dwa dni...o ile będzie w terminie, ostatnio nie miałam zadnych opóźnień/ Bardzo proszę o odpowiedź, nerwy chyba mnie zeżreją, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Ewela - postinor jest tylko i wylacznie na recepte od ginekologa. Jutro nie bedzie za pozno jesli go wezmiesz, bo trzeba sie zmiescic do 72godz. po stosunku. Ale nie bardzo wiem po co chcesz go brac. 2 dni przed okresem to dni nieplodne zwlaszcza ze piszesz o regularnych miesiaczkach. Po co sie truc. Jesli bola Cie juz piersi tak jak przed okresem przy dotyku, jesli Twoj sluz przez stosunkiem, byl bialawy i metny (teraz nie sprawdzaj, bo plyny Twojego meza beda wygladac podobnie jak sluz plodny) to naprawde nie ma sensu brac posti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Ewela jedyne co Ci teraz moge doradzic to kup teraz w calodobowej aptece Patentex Owal ok 25zl opak. i zaaplikuj sobie 2 globulki. To srodek plemnikobojczy ktory teoretycznie bierze sie przed stosunkiem, ale po stosunku takze moze pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela30
Salmah dzięki, chyba spanikowałam niepotrzebnie, wiem, że to dni niepłodne ale coś takiego zdarza mi sie chyba pierwszy raz w życiu i wolałam usłyszec od kogos, ze bedzie ok :) Chyba w końcu zdecyduje sie na tabletki antykoncepcyjne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Ewela - no to ciesze sie ze Cie uspokoilam, naprawde nie ma szans na ciaze w takim przypadku. A co do prezerwatyw to ja takze zrezygnowalam z nich po pierwszej awarii:/ Buziory dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Salmah, dzieki za wpis, uspokoil mne troche, choc przyznam ze sie nadal denerwuje, brzuch mnie pobolewa, w srode powinnam dostac okresu...jak pisalam w niedziele zrobilam Bobo test, jest bardzo czuly, wiec jakby cos bylo to by chyba wyszlo. Rany, ja chyba niepotrzebnie sama sie nakrecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Karo, nie denerwuj sie wszystko bedzie ok:) Ja jestem naprawde szczera w swoich wypowiedziach i jesli byloby jakies ryzyko to powiedzialabym CI zebys sie upewnila. Ale Ty naprawde nie masz sie czym martwic. Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herrmiona
Matko kobiety!!!!!Jakbyście czytały poprzednie wątki to by nie było tych idiotycznych wpisów: pomocy pomóżcie i co Mam zrobić??!! żadna ani nie jest oryginalna ani mądra /ja też miałam przygodę z postinorem ale potrafiłam sie powstrzymać od tego typu wpisów!!! ehhhh wiem że czasem się nie myśli ale korzystając z forum można już włączyć szare komórki pozdrawiam przeszłe i przyszłe użytkowniczki after morning pills

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
do herrmiona 6185 - to ilosć dotychcasowych postów na tym topiku jeśli mam pytanie to je zadaję i mam nadzieje ze jakaś zyczliwa osoba podzieli sie ze mną swoimi doświadczeniami i wiedzą. zwykle nie mam czasu ani ochoty żeby od początku czytać wszystkie posty. A jak ci sie nie podoba to kto ci to każe czytac tudzież odpisywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R T Y N A
Slamah czyli jeżeli ma się oznaki płodności czyli np. więcej śluzu w 14 dzień po krwaiwienie czy to okresie to można się uspokoić? nom i ból jajnika w 14 dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R T Y N A
czy wszystkie macie w ok. 14 dzien po okresie zwiększoną ilość śluzu i pobolewa was jajnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Martyna - sluz plodny (o ile umie sie rozrozniac od nieplodnego) swiadczy o owulacji. Jest jest ciaza to owulacji nie ma, wiec mozna powiedziec ze spora ilosc plodnego sluzu w polowoe cyklu ok 14 - 16 dnia po krwawieniu wyklucza istnienie ciazy. Bol jajnika natomiast nie swiadczy o niczym. Jajniki bola zarowno w czasie okresu, owoulacji jak w we wczesnym stadium ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Martynko jeszcze jedno. Owulacji nie liczy sie 14 dni po krwawieniu, tylko 14 dni przed kolejnym potencjalnym krwawieniem. Czyli osoba majaca cykle 23 dniowe ma owulacje w 9 dniu cyklu, a osoba majaca 35 dniowe cykle ma owulacje w 21 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R T Y N A
Tylkow idzisz jak czytałaś moją historię okres dostałam tydzień przed miesiączką i nie wiem dokładnie czy to był okres dlatego.... przeważnei w połowie cyklu występuje tali śluz..... to chyba znaczy ,że to był okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
tak, to byl wczesniejszy okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R T Y N A
jeżeli to niebyłby okres to taka zwięksozna jego ilość w mniej więcej połowie. cyklu by się nie pojawiała.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R T Y N A
jak podczas normalnego miesiączkowania bo zawsze tak mam.... a jajnik boli mnie tak jak zwykle czyli ... wyynika na to ,że owulacja bo chyba wypuszcza następne jajeczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salmah jajniki bola we wczesnym stadium ciazy:Omnie zaczely bolec okolo 12h po stosunku bez zabezpieczenia(sobota)i troszke pobolewaja do dzis nie wiem juz co powinnam robic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R T Y N A
Klucha0 _> a miałąś jakieś krwaiwenie czy coś.. bo ja miałam chyba normalny okres a bó miałam taki jak zawsze podczas cyklu miesiączki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R T Y N A
a Salmah.. nie używałas postinoru nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
uzywalam postinor, pisalam o tym kilkanscie razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R T Y N A
tzn Klucha0 pomyliło mi się to było do CIebie.... to wiec jak Salmah myślisz ,że to był napewno przedwczesny okres jeżeli kolejne dni były idenstyczne jak zawsze przez cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Klucha - 12h po stosunku nie bylas jeszcze w ciazy, do tego sa potrzebne min. 3 doby tak wiec sama rozumiesz ze jajniki nie mogly Cie bolec z tego powodu ... moze to byc skutek uboczny postinoru albo jakas choroba. Proponuje wizyte u ginekologa, zwlaszcza, ze jak pisalas sytuacja nie ejst zbyt jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Tak, napisalam Ci juz Martynko ze to krwawienie musisz potraktowac jako okres i od niego liczyc nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×