Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość basia9999
???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha2008
hej,mam pewien problem przez pol roku bralam tabletki antykoncepcyjne,jednak nie tolerowalam ich zbyt dobrze,odstawilam... w 1 miesiacu po odstawieniu doszlo do stosunku ,prezerwatywa pekkla.... :/ zazylam postinor po 15 godzinach,kolejna tabletke po 12,jak w ulotce.mam teraz dziwne bole jajnika,zle sie czuje.moje pytanie brzmi: czy plamienie po postinorze musi sie zawsze pojawic?( tabletke wzielam w niedzielem,a plamienia nie ma).okres powinnam dostac 10-11 kwietnia. czy jest duze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze?zdaje sobie sprawe ze miesiac po odstawieniu to najwieksze ryzyko zajscia w ciaze,tym bardziej ze mialam dni plodne:/ prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja chyba wzielam podobnie jak ty ten postinor ale w sobote i po jakis 11 godzinach:) i podobnie jak ty powinnam dostac miesiaczke ale krwawienie pojawilo sie dzis i to takie jak normalny okres! I zastanawiam sie czy nie nalepiac plastra dzis jako pierwszego dnia cyklu! Ktos wie? agatha2008 - ja bylam w czasie dni plodnych wiec ja w ciazy nie jestem :) nie martw sie to skuteczny lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha2008
ponoc skuteczny... dokladnie rok temu mialam ciaze pozamaciczna,nie chce tego przechodzic kolejny raz :( a jajnik boli mnie podobnie jak przed atakiem ktory skonczyl sie na stole operacyjnym:( poprostu sie boje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zmienia postac rzeczy! rozumiem obawy! Mnie tez jajnik bolal ale jak przed okresem nic poza tym! Teraz mam normalne krwawienie i czekam na pomoc odnosnie tych plastrow Evra! lub innej antykoncepcji czy moge zaczac jak normalny dzien cykklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha2008
niech mi ktos odpisze,bo nie wiem co robic,zle sie czuje,bole narastaja :((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzida5555
Agatha! ja nie miałam krwawienia po postim. dostalam tydzien po wzieciu tabletki okres ktory spoznil sie 3 dni.jajniki mnie bolaly tylko pprzez dwa dni ale to tak leciutko ledwo wyczuwalnie raz jeden raz drugi. wydaje mi sie ze nie powinnas sie obawiac bo wzielas Posti bardzo wczesnie wiec glowa do gory :) mam tylko male pytanko odnosnie Twojej ciazy pozamacicznej: czy pamietasz jakie mialas piersze objawy, pare dni po zaplodnieniu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha2008
dzida 5555! moje objawy? hmmm... 2 testy pozytywne,ciagle bole jak na okres,brak miesiaczki...,zaparcia,bole jajnikow, ostatecznie silne bole jajnika,klucia w klatce piersiowej,wymioty,jednym slowem-nie moglam ustac na nogach,kiedy trafilam do szpitala powiedzieli ze ciaza pozamaciczna.. dodam,ze bylam u 2 ginekologow,ktorzy stwierdzili ze "nic nie widza",zeby poczekac az sytuacja sie wyklaruje.. dostalam luteine,po kilku dniach atak i operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde parapety
leczcie sie parapety!!!! to jest morderstwo!!! pomysl zamin zaczniesz cos robisz a nie ruchasz is ena prawo i lewo!!!!!!! pomysl co mysli kobieta ktora nie moze miec dzieci!!!!!!! daaaa....naprawde parapety!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha2008
nie skomentuje tego postu... poprostu szkoda mi takich ludzi.. WESOLYCH SWIAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzida5555
Do tej mądrej od parapetow: jezeli bardziej bys sie doinformowala przed wejsciem na to forum to nie pisalabys takich bzdur i nie robilabys z siebie posmiewiska... a wiec moja droga... jestes kolejna osoba ktorej trzeba tlumaczyc ze postinor NIE ZABIJA tylko ZABOBIEGA powstaniu ciazy. jezeli dojdzie do zaplodnienia to ciaza rozwija sie i postinor nic juz nie pomoze. na chlopski rozum... pomysl... jesli aborcja jest w Polsce zakazana to tych tabletek nie mozna bylo dostac w aptece a mozna. pozdrawiam niedouczona pania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"Naprawde Parapety\" - z reguly w nicku ludzie sie podpisuja, dlatego pytam, czy \"Parapet\" to Twoje imie czy nazwisko?? Idz zasiegnac fachowej wiedzy corko Giertycha, albo przynajmniej poczytaj to forum, tu wypowiadaja sie takze osoby, ktory wziely postinor, zaszly w ciaze i urodzily zdrowe dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala76
Cześć Dziewczyny! Ja już niestety 2-gi raz wzięłam postinor. Nie chciałam szpkikować się tabletkami hormonalnymi dzień w dzień. Za pierwszym razem nie miałam plamienia, okres w normalnym terminie, taki jak zawsze. Parę dni po PO zasłabłam i osłabienie trzymało mnie dość długo. Teraz jestem już 6 dni po PO i dostałam plamienia. Nie chcę jednak się martwić, bo wyczytałam Tu, że jest to częste. Postaram się zachować spokój. Teraz i tak już nic nie zrobię, nie usunę przecież. Ale i tak, ufam, że nie jestem w ciąży. Wesołych Świąt i nie wiem czy mogę to tutaj napisać: ALLELUJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuszka_b
Pewnie Was nie pociesze, ale co tam, chyba powinnam co niektore ostrzec. Ponad 4 lata temu zazylam postinor w 42 h po stosunku. Stosunek mialam w 10 dniu cyklu, u mnie to najbardziej plodny dzien. Zadnych skutkow ubocznych nie mialam, krwawienia tez nie bylo. Dokladnie 34 tc pozniej urodzilam cuuudne blizniaki, bez ktorych nie wyobrazam sobie zycia :) :) Oczywiscie kiedy okazalo sie, ze postinor nie zadzialal bylam totalnie zalamana no ale teraz jestem najsczesliwsza mama na swiecie. Blizniaki w sierpniu skoncza 4 lata i sa absolutnie cudowne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolaaaaaaaaaaaaaa
no i znowu tu wracam z pytaniem po tamtej wpadce z postinorem dostalam okresu rowno 32 dni od krwawienia popostinorowego, dzis powinnam dostac okres a tu nic moze nie odroznilam wtedy plamienia od okresu ;( czy to sie czesto zdaza ze wystepuja krwawienia pomimo ciazy i czy to mozliwe ze takie plamienie wystapilo by akurat rowno 32 dni od krawawienia popostinorowego i nie bylo miesiaczka?;( dodam ze zaobserwowalam dziwny sluz u siebie jest taki WODNISTy ale nie przezroczysty nie ciagnie sie itp bialy ale wodnisty i nie wiem co sie dzieje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaVinci***
drogie panie,mam pytanie. czy jesli bierze sie postinor w przed ostatnim dniu trwania miesiaczki, to czy jego dzialanie jest nadal skuteczne? moja wpadka miala miejsce wlasnie wtedy i postinor, a dokladnie jego hiszpanska odmiane ( NorLevo ) zarzylam w 19h po stosunku. mimo to, ze mialam jeszcze koncowke miesiaczki. krwawienie wystapilo w 3 dzien po zarzyciu tabletki( NorLevo to w przeciwienstwie do Postinoru tylko jedna sztuka). czy któras z was miala jeszcze do czynienia z tym specyfikiem? jak zachowuje sie Postinor kiedy bierze sie go w trakcie miesiaczki? PROSZE O RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaVinci***
aha i jeszcze jedna sprawa. ta tabletka ktora ja bralam, NorLevo, zawiera 1500 substancji nazywajacej sie Levonorgestrel; jaka substancje czynna i w jakiej ilosci zawiera Postinor? pozdrawiam i spokojnie:)bedzie dobrze:) ... mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DaVinci - nie znam co prawda hiszpanskiej wersji tego leku, ale jesli chodzi o postinor i Escapelle to nie ma znaczenia w jakim dniu cyklu bierzesz i jest skuteczny takze w czasie miesiaczki. Bardzo dobrze, ze wzielas, bo u kobiet, ktore maja krotkie cykle, dni plodne zaczynaja sie juz w polowie miesiaczki i wtedy najczesciej dochodzi do zaplodnienia. Jesli u Ciebie wystapilo po 3 dniach krwawienie, to nie musisz sie martwic, bo wszystko jest w porzadku i w ciaze nie zaszlas. Podrawiam cieplo. a jesli chodzi o drugie pytanie to wpisz w googla postinor+skład leku i napewno wyjdzie Ci jakas stronka z dokladnym opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nikolaaaaaaaaaaaaaa no i znowu tu wracam z pytaniem (...) czy to sie czesto zdaza ze wystepuja krwawienia pomimo ciazy (..) no właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia9999
postinor to jednen wielki szittttttttttttt..... wzielam 2 miesiace temu.... dostawalem niby normalne okresyy..pamietacie jak pisalam.....to byly jakies tam krawienia.... wszytkie testy wychodzily negatywnie.... tydzien temu tez roBilAm -negatywnie.. dzisiaj bylaM u gina bo mnie zaniepoily nudnosci i wikszy brzuch.... JTESTEMM W CIĄŻY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzida5555
Postinor jest do kupienia w aptece cena wacha sie od 55-75 zl. na recepte ale moze jakims cudem uda ci sie znalezc apteke w ktorej sprzedadza ci bez jak powiesz ze doniesiesz jutro ale to znikome szanse :) lepiej pedz do gina po recepte wiekszosc wypisuje bez problemu pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SALMHO----> chyba mam problem. Mam 20 dzien cyklu ale tak jak Ci mowilam moje cykle sa nieregularne. Dzis rano kochałam sie z chłopakiem caly czas bez gumki. Przed wytryskiem ze mnie wyszedl i skonczyl poza mna. Sluchaj nie wiem brac postinor???????Latam dzis za nim jak głupia i nikt nie chce przepisac. Mam w domu tabletki anty ktore kiedys bralam. slyszalam ze mozna wziac 2 lub 3 i to dziala tak samo jak postinor. Co robic????????Blagam pozmoz mi!!!Czas mnie goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia - ja bym wziela 3 tabletki anty, to prawda, ze dzialaja podobnie co posti. Ale to moje zdanie, Ty musisz podjac decyzje sama. 20 dzien to juz teoretycznie nieplodny, wiec zastanow sie, musialabys miec 35 dniowy cykl, zeby ten dzien byl plodny. Pozdrawiam napisz co zadecydowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze że w sumie to nie wiem co mam robić. Czasami mam nawet dłuzsze cykle niż 35 dni. Ale jest prawdopodobieństwo ciazy skoro nie skonczył we mnie? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakbym zaczeła teraz brac tabletki tak normalnie po jednej co dnia? Wyrównałabym poziom hormonów i do zapłodnienia by nie doszło.....czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia - tabletki bierze sie od 1dnia cyklu, wiec branie ich od 20 jest bez sensu bo nie zabezpiecza Cie przed ciaza to po pierwsze... a po drugie tutaj potrzebna jest mega dawka zeby zatrzymac owulacje, ktora pewnie trwa. Co do mozliwosci zajscia w ciaze mimo, ze wytrysk byl na zewnatrz, no to sama wiesz, ze plyn ktory faceci wydzielaja przy podnieceniu zawiera juz tysiace zywych plemnikow. Trudno powiedziec co z tego bedzie, nie jest to zbyt pewny dzien jak na seks bez zabezpieczenia. Ja bym wziela chociaz te trzy tabletki dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki jeszcze sie pomyliłam w obliczeniach. Miala okres 22 marca czyli 15 kwietnia to byl 25 dzien cyklu. Sorki. To juz przez nerwy. Wiec co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×