Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość niceolenka
hej.. ale czy Ty jestes w ciązy ze swoim chlopakiem czy z męzem.. dla moich rodzicow to ogromna różnica... ja wpadlam z chlopakiem..planujemy wspolna przyszłośc.. itd.. jestesmy ze soba 3 lata.. ale za wczesnie na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfasfasf
czy postinor to tabletka wczesnoporonna?? czy mozna to jakos zakwalifikowac do aborcji?? kilka lat temu bylam zmuszona skorzystac z tej pigulki po, do dzisiaj mam wyrzuty sumienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
ona nie dopuszcza do zaplodnienia.. a jezeli juz do niego dojdzie to nie zabija dziecka wiec niejest wczesnoporonna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfasfasf
no wlasnie gdy dojdzie juz do zaplodnienia to jednak unicestwia ta komorke, to mnie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona1718
Nieważne co! Lecę rano po receptę na to gówno...! -.- :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
dziewczyny jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
to wypowiedz jednej z dziewczyn z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka8767
hej dziewczyny mam taki problem. moj cykl trwa zawsze 28 dni... teraz juz nie mma okrssu od 3 dni .// co prawda mam obolale piersi, ale w pochwie mam sucho;/ nie mam upławów;/ czy jest to mozlwie ze jestem w ciazy?? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądze, ale nie rozumiem dlaczego w tej dyskusji? Bralas postinor albo cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domino1981
Witaj Salmah, Po lekturze postów zauważyłam, że jesteś bardzo komprtentną osobą wypowidającą się na tym forum, zatem i ja proszę Cię o radę. 25 stycznia kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia no i oczywiście on skończyŁ we mnie. Po około 18 h zażyŁam postinor.Krwawienie popostinorowe wystąpiŁo po 6 dniach. To byŁ 11 dzień cyklu (33-34dni). 16 lutego to byŁ dzień w którym powinnam byŁa dostać okres ale do tej pory go nie ma. 2 dni temu zrobiŁam test i okazaŁ się negatywny. chyba jutro powtórze test.Czy jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciąży? Przy czym dodam ze chyba mialam owulacje pare dni po tym krwawieniu popostinorowym. Wiec sama juz nie wiem co tym myslec? Zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino1981- nie martw sie moja droga, nie jestes w ciazy na 100% tylko zaburzyl Ci sie cykl i niewlasciwie go liczysz. Powinnas liczyc nowy cykl od pierwszego dnia krwawienia po postinorze czyli od 1 lutego jezeli dobrze rozumiem. Wedlug moich obliczen miesiaczke powinnac dostac na poczatku marca, bo z tego co piszesz Twoje cykle sa ok 33dniowe. Jesli pamietasz dzien w ktorym mialas owulacje, to dolicz do niej 15 dni i wtedy nadejdzie spodziewany okres. Pozdrawiam cieplo i nie martw sie juz, wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja załamana..
hej Dizewczynki:*! kochałam sie z moim chloakiem w walentynki... najpierw peeting i wtedy mial wytrysk. poszedl sie umyc itp. i zrobilismy to bez zabezbieczen pierwszy dzien po skonczeniu krwawienia. na drugii dzien z rana poszlam do gina kupilam u niego jakeis tabletki nie powiedizal jakie kazal mi wziasc 4 i po 12 h nastepne. nastepen wzielam po 13h. mam stres bo nie wiem cyz sie wchlonela itp. gdyby sie nie wchlonela to bym chbya wymiotowała? tak? chyba od wczoraj czy od przed wcozraj boli mnie podbrzusze! umre ze streesu! help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja załamana..
prosze o szybka odpowiedz!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja załamana..
wydaje mi sie ze to byl postinor bo dzis dostalam krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 673
hej mam takie pytania kochalam sie ze swoim chlopakiem 4 dni po okresie i pekla nam gummka i po 22 godzinach wzielam tabletke . dostalam krwawienie po 4 dniach od zazycia a teraz powinnam dostac okres 19 a jeszcze nie mam . czy mam sie bac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domino1981
Dzis rano powtorzylam test i po raz drugi okazal sie negatywny. Troszke mnie to uspokoilo poniewaz juz minelo ponad 3 tygodnie od feralnego zdarzenia i gdybym byla w ciazy(?!) to na pewno test by wykryl juz hormon hcg.prawda? a poza tym mam takie pojedyncze plamy brunatne tak jaby zaczynal sie okres.czy to moze miec z tym zwiazek? czuje sie tak jak przed okresm a jego nie ma! a to lobuz(ten okres) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszka
dziewczyny! ratunku! kochalam sie ze swoim chlopakiem i prezerwatywa nie wytrzymala napiecia. dzis jest sobota i nie wiem co robic? skad mam wziac dziis recepte na Postinor? okres skonczyl mi sie tydzien temu. jestem przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katjuszka - biegnij szybko do lekarza prywatnie po recepte, bo skoro okres skonczyl Ci sie tydzien temu, to znaczy ze jestes ok 12-14 dnia cyklu czyli teoretycznie w najgorszym czasie, bo jestes najbardziej plodna. Lada chwila bedziesz miec owulacje, wiec lepiej sie zabezpiecz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domino1981
Salmah, To znowu ja:( stresuje sie bo okresu wciaz nie ma. co myslisz o wiarygodnosci testu ciazowego? zrobiony w pierwszych dniach planowanej miesiaczki i 2-3 dni po terminie moze byc uznany za wiarygodny? bo tak jak mowilam chyba hormon zostalby jau wykryty w moczu? moze powinnam jeszcze raz zrobic ten test? juz chyba mam jakas psychoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domino spokojnie :) test wykonany po terminie spodziewanej miesiaczki jest w 99% wiarygodny :) ale jak nie wystapi ta miesiaczka to po prostu wybierz sie do ginekologa... z tego co sie domyslam bralas postinor- wiec pamietaj, ze to ma ogromne znaczenie, na pewno masz totalnie rozregulowany cykl i stad brak okresu :) jesli naprawde umierasz ze strachu i masz troche gotowki to wykonaj badanie krwi na bete i sie przekonasz, ale moim zdaniem to zbyteczne :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam okresu juz ponad miesiac po postinorze. Byłam u lekarza tydzien temu, powiedział że w ciagu tego tygodnia dostane okres i co ? I nie dostałam. Ale nie ma co panikować, najlepiej idź do lekarza, on Ci da luieine i sie wywoła okres. Ja jutro wykupuje recepte na to i biore bo tez nie mam okresu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wzięłam postinor po 42 godzinach, druga tabletkę po 12 godzinach, jak narazie nie ma żadnych działan nieporządanych, kiedys też zdarzyło mi się wziąć postinor (znów ta cholerna gumka) i naszczęście mamą nie jestem. Dziewczyny ja wierzę, że postinor działa i jesli Wy w to uwierzycie to napewno zadziała! Napiszę co i jak, ale jestem pena optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domino1981
he he dostalam okresu:) i chyba dawno sie tak nie cieszylam jak dzisiaj. czyli co mniej wiecej mam liczyc dzisiejszy dzien za pierwszy dzien cyklu? tak? pewnie drugi okres tez sie spozni. ale raczej w ciazy nie jestem.hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino - tak dzisiajszy dzien masz liczyc jako pierwszy dzien cyklu. Okres Ci sie nie spoznil, tylko tak jak pisalam wczesniej zle go liczylas. Nastepny bedzie normalnie. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino - tak dzisiajszy dzien masz liczyc jako pierwszy dzien cyklu. Okres Ci sie nie spoznil, tylko tak jak pisalam wczesniej zle go liczylas. Nastepny bedzie normalnie. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochałam sie z w 3 dzien okresu było to w godzinach 15-16 on nie skonczył we mnie robilismy to niesety bez zabespieczenia następnego dnia ok godziny 11 wziełam postinor teraz 7 dni po wzieciu postinoru dostałam leciutkie brozowe plamienie :( co o tym sądzicie co oznacza to plamienie jakie są szanse na ciąże :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie zadne szanse - po pierwsze masz okres więc jestes niepłodna, a po drugie przyjełaś postinor. Wiem że Cię to nie pocieszy i dalej bedziesz szukała dobrego słowa, ale ja miałam taka samą sytuację, wziełam postinor w pierwszym dniu okresu, okres sie zatrzymał, to fakt, ale wszytsko było si. Ucz sie na błedach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To plamienie to efekt uboczny brania postinoru. A powiem Ci że przezerwatywa wcale nie jest dobra - mi pekła 2 razy w ciagu 3 miesiecy wieć wiesz, albo uważaj albo weź tabletki, to jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×