Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość psychoza_maniakalna
Kobietki a ja wam powiem, ze u mnie zniknely wszystkie objawy!!!! :) tak jak pisalam wczesniej okres przesunal mi sie o dwa dni (to bylo okolo 8-9 dnia po zazyciu postinoru) a to dlatego ze w pierwszym dniu wzielam tabletki anty!!!!!!!!!!! dwa dni sie pomeczylam ale od czwrtku wieczor czuje sie co raz lepiej a dzisiaj nic mnie nie boli... oprocz serca..... :/ wiec jesli macie mozliwosci przed okresem zalatwic sobie anty to zrobcie to!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamanola
Postionor wziełam w zyciu 3 razy . Po raz pierwszy naprawde mi nic nie było i niczego nie czułam .. Ale kiedy wziełam po raz 2 myslalam , ze sie wykoncze..Miałam srasznie wysokie cisnienie , nie dostałam tego krwawienia po n dniach , byłam ledwie snujaca sie po scianach i wiecznie miałam kłopoty z pęcherzem..Nie nadawałam sie do życia ..Myslalam ze jestem silna , ale lek byl dawka końską.. Teraz ze strachu tez wziełam postinor , po tygodniu dostałam plamienie podobne jak okres.. Kiedy teraz powinnam dostac okres , czy jak w normalnym cyklu czy mam liczyc od plamienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamanola
Ale ostatni okres miałam 31 czerwiec-3 lipiec, stosunek 9 lipca a tabletka 10 lipca krwawienie przyszło mi 19 lipca to jak mam policzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do olamanola .......... jesli masz cykle 28 dniowe to 28.07 powinnas dostac okres. Jesli wzielas postinor to wiadomo ze sie to moze przesunac np do 30.07, ale jak poczytasz forum to zobaczysz ze niektore z nas mialy normalny okres dopiero po miesiacu albo dwoch. Po pierwsze proponuje zebys zrobila test np Amil taki doradzila mi mgr farmacji(skutecznosc 99,98%), po drugie policzyla czyli jesli normalny okres mialby sie zaczac od 28.07 (czyli 28dni 28.07-24.08 pelny cykl) a niestety sie nie zaczal to teraz powinnas poczekac i jak dobrze pojdzie 25.08 powinnas dostac oczywiscie +/- 3-4 dni. Zreszta mysle ze nic sie nie stalo skoro wzielas tak szybko postinor. Glowa do gory i zrob test zanim sie kompletnie zalamiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do olamanola............ A POZA TYM ZACZNIJ BRAC TABLETKI ANTY!!! BO SIE WYKONCZYSZ!!! OCZYWISCIE JESLI MASZ STALEGO PARTNERA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamanola
tak zrobie .. a co oznacza , ze sie dostało takie krwawienie .. jak brałam juz 2 razy Postinor , to nigdy nie miałam krawawienia raz zniosłam to dobrze .. a raz makabrycznie .. teraz jedynym w sumie złym i innym objawem było to , ze dostałam to krwawienie , które wygladało jak okres .. krwawienie w 19 dniu od rozpoczecie nastepnej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamanola
a czy prawdziwa jest ta wypowiedż ? 3.03] 22:14 to nie jest tak postinor hamuje badz opoznia owulacje, a bardzo czesto powoduje skrocenie fazy lutealnej (poowulacyjnej). tak wiec krwawienie ktore nastepuje po zazyciu postinoru to normalna miesiaczka - tyle ze mocno przyspieszona! i od pierwszego dnia tego krwawienia liczy sie nowy cykl! no, ale jak ktos jest niezorientowan i czeka na nastepna miesiaczke, to pozniej mu wychodza jakies kilkutygodniowe opoznienia... gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2525
Ja zastanawiam sie w takim razie czy to krwawienie ktore u mnie wystapilo to mial byc ten okres?? hmm ono trwalo u mnie 4 dni o ile pamietam i pojawilo sie tez na 4 dzien od zazycia pierwszej tabletki. Tak mnie cos cmi podbrzusze, no wsumie mam niby oficjalnie dostac dzisiaj okres, ale jego ani widu, ani slychu. troszke mnie pobolewa brzuch od kilku dni, i teraz jeszcze te uplawy.. Dziewczynki kurcze boje sie jestem przewrazliwiona chyba, okresie przychodz szybko do nas wszytskich tutaj cie potrzebujacych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2525
Do olamanola Wiesz kurcze dalo mi to teraz duzo do myslenia czy to krwawienie co nastapilo to mialby byc ten okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice123
Witajcie dziewczyny:* Baaardzo dawno tutaj nie byłam ale jak czytam co piszecie, przypomina mi się co sama przeżywałam. Tego "popostinorowego krwawienia" dostałam jakiś tydzień po zażyciu owego specyfiku :P W tym problem,że z podpaskami biegałam przez całe 2tygodnie:P kiedy zaczęłam liczyć dni cyklu to wyszło,że początkiem było to krwawienie... nie mogę uogólniać czy takjest zawsze, ale w moim przypadku właśnie tak było.Dlatego nie martwcie się!Napewno wszystko będzie dobrze.Sama pamiętam,jak inne dziewczyny mnie pocieszały:) Głowa do góry ślicznotki:* Cieplutko pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
wiecie co pociesza mnie fakt ze dawno (a na tym forum to praktycznie tylko pare godzin) juz nie bylo zadnych wpisow, mam nadzieje ze jest to zwiazane z tym ze jestesmy bardziej ostrozne :) a tak serio uwazam ze oblezenie sie konczy bo konczy sie ........... lato i wakacje, a niestety podczas tego okresu tez chcemy poczuc sie wolne (nie tylko faceci:/ ) i zapomniec przez chwile o stresach codziennosci. W tym przypadku jednak to zawsze my ponosimy konsekwencje a............... szkoda gadac jutro na wszelki wypadek robie sobie kolejny test co by sie upewnic, ze aby na pewno........ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ja czekam czekam i nic...jedyne objawy... chyba po postinorze to codzienne mdlosci, np. dzisiaj obudzily mnie o 4 i do 6.30 nie moglam zasnac...bol piersi, czasem lewy jajnik...ale okresu jak nie bylo tak nie ma....chyba zrobie test tak profilaktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonmaj
Do Gosiek***: ja mam takie same objawy tylko czasami jeszcze czuje mrowienie w piersiach. Okres powinnam dostac 6 dni temu a tu nic ;-/Dodam ,że to krawienie po postinorowe miałam. Ehh boję się chyba zrobie sobie test;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamanola
Ddzis dostałam upragniony okres, Nie martwicie sie dziewczynki , mysle ze jak dostałyscie to krwawienie to był poczatek nowej miesiaczki , od której nalezy liczyc .. ja dostałam chyba w 36 dniu okres .. od krwawienia postironowego. Nie zrobiłam sobie testu , bo sie tak bałam . Przez cały ten czas miałam strasznie duze piersi i chyba naprawde byłam osłabiona . Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaalutka2000
ja zazylam postinor 2 tyg.przed swoim okresem....aa na ulotkach pisalo wyraznie ze krwawienie pojawia sie do 10 dni po zazyciu 1 tableki...bylam bardzo przerazona gdy mijal juz 13 dzien a tu dalej nic.....jednak krwawienie pojawilo sie tak jak mialam dostas swoj okres czyli po 2 tyg.....wiec jak ktoras z was jest wlasnie 2 tyg,przed okresem moze byc tak ze nie wystapi zadne krwawienie popostorinowe tylko normalny okres....a z podpaskami tez biegalam przez 2 satsepne tygodnie:PP hehe...trzymam za was kciuki NAPEWNO bedzie wszystko OK:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze ja nie mialam nawet krawienia postinorowego...a mija juz12 dzien...chyba zrobie tescik, chociaz sie troszke boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do gosiek * * jeszcze nie zrobilas?!! Kobieto ja sie przez Ciebie nabawie choroby hihi, ja bym na 100% dostala swira. Prosze isc po ten tescik a szybko czekam na wynik negatywny oczywiscie :))) Ja dzisaj zrobilam kolejny test tak zeby byc pewna wyszedl negatywny uff!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
dziewczynki daje sobie reke uciac ze kazdej z was test wyjdzie negatywnie!!! mi sieu okres spoznil ponad 2 miesiace takze wyluzujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.m
Czy okres moze przyjsc az 9 dni wczesniej??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.m
Objawy tj. bol krzyza, brzucha mam takie jak przy okresie ale krwawienie bardzo skape, poza tym ten 'cykl' mial tylko 17 dni, myslicie ze to okres? Wspolzylam w 9 dniu cyklu postinor bralam 40 godz pozniej czyli wlasciwie 11 dzien. I teraz 6 dni pozniej krwawienie ale wydaje mi sie ze wlasnie okresowe, a nie plamienie - chociaz to jeszcze poobserwuje siebie, nie biore nic przeciwbolowego zeby moc wiedziec co sie ze mna dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam okres...chyba to okres, bo krawawienie dosyc silne, przynajmniej na razie, ale brzuch boli okropnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do gosiek * * GRATULUJE!!!!!!!!!!!!! :) głowa do gory troche poboli, ale teraz moze byc juz tylko lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonmaj
Ja czekam ,czekam i dalje nic... Mija juz 8 dzien jak mi się okres spoznia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijarii
Laski nie martwcie sie nic:* grunt to nie panikowac:) jakis czas temu sama wzielam swinstwo zwane postinorem, i.. i nic zlego sie nie dzialo:) noo, moze 1-2 dni mialam dziwne uczucie tam w brzuchu :| ale moze sobie to wmowilam bo za duzo myslalam:D krwawienia dodatkowego nie mailam, jak mial przyjsc okres tak przyszedl, i choc jest juz teraz 3 miesiac po wzieciu swinstwa, okres chodzi jak w zegarku:) az sie boje czy moze nie mam problemow z homronami(za malo?) i dlatego nic mi sie nie dzialo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzii
hej dziewczyny mam pytanko na jakims innym forum przeczytałam ze jak ma sie cyste czy wlókniaka to tet ciążowy moze wykazac fałszywy wynik? troche to nie na temat postinoru ( chociarz tez go brałam i własnie czekam na okres) chcoiałabym zrbic test ale nie chce tracic nerwów jesli bedzie pozytywny tylko dlatego ze mam cyste;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_d
witajcie zaczelam czytac pare pierwszych stron tego topicu i troche sie uspokoilam choc roznie bywa .. moze przedstawie moja sytuacje do stosunku doszlo w 9i10 dniu cyklu poniewaz byl to weekend z zazyciem tabletki musialam poczekac do poniedzialku czyli ok 44 godz po stosunku, teraz jestem rowno 3 dni po zarzyciu pierwszej tabletki i nic mnie nie boli nic ze mnie nie cieknie wiem ze z pojawieniem sie krwawienia po tabletce roznie bywa nie to mnie martwi... ciekawi mnie taka rzecz wiecie jaka jest skutecznosc tego srodka? jakie ewentualne skutki pozostawia jesli jednak dojdzie do ciazy? bo mnie ginekolog, ktory przepisal mi te tabletke nastraszyl ze jesli to bedzie chlopiec nie bedzie najlepiej :( bo to duza dawka hormonow zenskich wiecie cos na ten temat? przepraszam jesli pytam o to jako 1oo-tna z koleji ale mam ograniczony czas w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
postinor nie wplywa na ciaze jesli do niej doszlo, jest to napisane chyba na kazdej stronce internetowej. Skuteczność kolo 90% potem spada nawet do 60% im wcześniej weźmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×