Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość moncia
maryyy ja tez zostalam z tym sama, moj afcet ma taka prace ze wraca tylko na wekend do domua tak to pozstaje komora wiec sobie wyobraz co ja pzrezylam jak wczoraj tu wlazlam, wyczytalam te super wiescii i co ??? do spania sama, bo pzreciez nie ebde ciagle wydzwaniac, a zreszta co sie nagadsz pzrez telefon, tylko czlowiek ma jeszce weksze nerwy, z rana chore wizje zaczely mnie ogarniac, jego chyba tezz i no i tez pzrez ten sam telefon sie pozarlismy hhehe o glupote , wiec widzisz jak to ejst a twoj jak sie obrazil to go kopnij w dupe albo nastrsz ze ejhstes w ciazy, zobaczymy jak sie zachowa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
on sie nawet tym nie przejmuje bo jjego wczesniejsza dziewczyna z ktora tez mial wpadke brala postinor i bylo wszystko ok wiec on teraz sie niczym nie martwi bo jest swiecie przekonany ze bedzie wszystko dobrze a jak ja mu gadam ze sie martwie to sie na mnie dziwnie patrzy a jak ja sie za to obraze albo cos w tym stylu to dopiero wtedy przytula i pociesza ale takie pocieszanie to ja mam gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula19
kurde tak wiesz, widać, ze nigdy tak nie miałaś i syty głodego nie zroumie....nie możeszmówić, dziewczyny, szanujcie się. My się szanujemy. Przecież ja nie pieprze sie z pierwszym lepszym, tylko kocham się z facetem, którego kocham. A że on mnie nie... miłość jest jak narkotyk. Niejest łatwo powiedzieć "dość", kocha się pomimo wszystko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie dzisiaj czeka rozmowa z nim jak oczywiscie znajdzie dla mnie czas a przez telefon nie bede mu mowila tylko ze ja nie bede go straszyla botest wyszedl pozytywnie ja juz nie mam sily chrzanie wszystko to juz jest koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
Moncia to juz nie wiem co ci powiedziec, faktycznie rób usg jak najszybciejjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
moniska28 ale moze ten test jest sfalzowany przez stres albo cokolwiek innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
Anula SWIETE SLOWAAAA !!!!! pzrezywam to samo niesttey ale nic na to nie poradze, moze za malo rozsadna jestem ,nie mam pojecia ale kocham mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Ja wiem sama po sobie, że z byciem konsekwentym bywa różnie, ale jeśli wiesz, że możesz ryzykować, po prostu tego nie rób, powiedz nie! To nie tylko decyzja faceta - twoja przede wszystkim! Mi zdażało się myśleć - \"A co tam\" niech będzie, a potem umierałam ze strachu. Mało tego doskonale wiedziałam, że w razie takiej sytuacji będę się niepokoić. Nie ryzykujcie. Musicie patrzeć także do przodu w czasie. Nie ulegajcie. Nauczmy się wszystkie tego, by nie podejmować zbędnego ryzyka. Będzie mniej takich topików. A co do facetów... Szczerze podziwiam te kobiety, które mają siłę, rzucić faceta, który traktuje je tak, jak nie jedna z was jest traktowana. Podziwiam tym bardziej, że nie wiem, czy sama bym potrafiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
Monsika28 trzymam kciukiii za cibieeee -teraz musze leic do roboty wroce tu wieczorem z niecierpliwoascia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
jak ja odmawiam to mo facet mowi ze ja go nie kocham nie szanue itp ze nie chce isc z nim do lozka to oznacza ze mam go wdupie a przeciez wiadomo ze to nie tak.. ale on tego nie potrafi zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula19
Monisia28 wiem, ze jest Ci ciężko, ale nie myślałaśo tym, ze jużnie jesteś gówniarą i wTwoim przypadku dzidziuś nie byłby tak bardzo nie namiejscu jamam 19lat, dostałamsię na studia. I chcę studiować jak cholera!!! nie wiem, poprzednim razem jak była wpadka, to nie brałampostinoru, po 2 tyg zrobiłamtest --- negatywny. Ale ile ja się strachu najadłam... teraz nie ryzkowałam. Będzie trzebaprzejść natabsy... nie można dłużej tak żyć ;/ moncia również mamy coś wspólnego ze sobą i wcale mnie to nie cieszy, bo nie chciałabym, zeby ktoś czuł siętaksamo jak ja....ale cozrobić, skoro się kocha... od miłóści doniemawiści jedenkrok... myślałam, zeby jakoś ją w sobie wzbudzić. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaary. No to szczerze ci współczuję. Naprawdę. Chyba nie ma sensu już nic pisać i doradzać, bo domyślam się, że naprawdę starałaś mu się to wyjaśnić... Ale widzisz, on mówi o szacunku a sam nie potrafi uszanować... Jak to czytam to zaczynam doceniać mojego faceta, choć nie raz mam do niego zastrzeżenia, a bo to za mało czuły, nie romantyczny, kwiatów mi nie daje, a to, a tamto. Ale co by nie powiedzieć,jak ja miałam schizy, to choć po pewnym czasie już go to irytowało i nawet się złościł ;)(bo wiecie ja mam tendencje do wyolbrzymiania, a zaznacze że biorę tabletki), to jednak zrozumiał... więc powiem wam tylko, że życzę wam znalezienia takich facetów, którzy zrozumieja was i będą wspierać, a nie zostawią z tym wszystki same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde tak
sznujcie sie nie w tym sensie że idziecie z każdym do łóżka, tylko w tym sensie żeby sznować swoją godność i nie być dla kogoś zabawką. poza tym jaki mężczyzna każe faszerować się swojej kobiecie prochami (np tabletkami antekoncep.) lub postinorem który ma tyle skutków ubocznych? taki który ma gdzieś jej uczucia, zdrowie, samopoczucie. bierze tabletki więc nie trzeba się martwić że będę miał bachora tak?? a jak zrobię i wpadnie to albo zostawię albo ożenie się z przymusu a i tak małżeństwo szybko się rozpadnie... bo będą zale typu: zmarnowałaś mi życie albo gdyby nie dziecko to nie bylibyśmy dziasiaj razem... takie są konsekwencje tego że związałyście się z dupkami, po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula19
kurde tak najllepsze jest to że my jestesmy tego świadome, a jednak kochamy!ech, ale koleżanka chce mnie zapoznać z facetem, który jest samotny, a z tegoco o nim słyszłąm jest totalnymprzeciwieństwem mojego mana :D więc mamnadzieję, ze to będzie skutecznym lekarstwem na mojąchorą miłość! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
haha wlanie wacet do mnie napisal smsa ze nie bedzie z tesknoty robil z siebie idioty hahahaha bo on mysli ze jak ja mam okres to ze lepiej mnie nie widziec bo uwaza ze wtedy z kobieta nie da sie ytrzymac ze o wszytko sie wkurza itp. racja no mowi sie ze baby poczas okresu mają swoje humorki no ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde tak
widzisz sama Mery, widocznie nie będzie sobie humoru psuć takim spotkaniem z Tobą.. żałosne..:( Anulka życze Ci wszystkiego NAJ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorki humorkami, ale niektórzy po prostu uznają że są w tym czasie NIEUZYTECZNE :-/ A swoją drogą, ja czasem się wściekam sama nie wiem o co i mój facet się wtedy śmieje i mówi \"A ty znów masz te napięcia\"?. A to cholernie wkurzające, jak facet nie wie, że w takich chwilach ma być delikatniejszy, bardziej czuły. Ale faceci mają inaczej zbudowany mózg i to co dla nas jest oczywiste, dla nich wręcz przeciwnie.... Ehh.. Może trzeba opatentować przeszczepanie facetom mózgów kobiecych? hehe. Albo nie, bo wszyscy zostaną gejami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula19
kurde tak dziękuję :] Mary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
z tego wszystkiego zrobilo mi sie cholernie smutno... a moze to ja jestem dziwna.... i mam za duzw wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula19
mary czy to normalne, żejuż5 h pozażyciu postinoru bolimnie brzuch i się źle czuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula19
tam miało byćmary ichciałamzrobić tak jak nagygy, że Cięprzytulam, apytanie jest skierowane do wszystkich, araczej do tychco znająodp. posdro 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
szczerze mowiac to nie wiem... mi tez potym bylo jakos dziwnie ale nie wiem czy to nie byly moje shizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde tak
chęć spotkania się z chłopakiem to duże wymagania?? nie sądze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaary A ja bym mu odpisala na smsa i zjebała. Bo jeśli mając okres, jesteś mu nie przydatna, to jest gówno wart. Pokaż mu, że ci to nie odpowaida, nie pozwalaj mu na takie traktowanie. Nie wiem czy znajdziesz odwage postawić wszystko na jedną karte. Ale może warto się przekonać, czy on by o ciebie zawalczył... A jeśli nie... Czy masz siłę żyć z tą świadomością i zakończyć to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
kurde tak racja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
macie racje... ale nie wiem co mam robic. teraz mi napial ze wyjechal i bedzie dopiero w pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to o tym że wyjechał powinnaś wiedzieć troszkę wcześniej, nie sądzisz? Nie wiem co mam wam powiedzieć, ja teraz jestem szczęśliwa (chyba) ale początki były ciężkie, bo miałam wrażenie i też były takie sugestie ze strony faceta, że dla niego to wszystko niezobowiązujące. A teraz z nim jestem. I nie jedna zwas powiedziałąby mi wtedy, zeby go olać, poszukać innego, bo nie zasługuję ble ble ble. Ale ja nie chciałam innego, chciałam JEGO. No a teraz.. Sama się dziwiłam, że się ułożyło pomyślnie. Ale nie zawsze się tak ułoży.. Nie wiem co w waszym przypadku będzie właściwe. Ale i tak podziwiam osoby, które potrafią powiedzieć: Dość, to koniec\". To strach przed byciem samym i samotnym, nie pozwala nam kończyć toksycznych związków. Mi się udało o dziwo, wam też tego życzę. co bynajmniej nie znaczy, że mój facet to ideał, no ale nie jest źle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
musze wylac smsa na ere z neta...ma ktos ten kod??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam, a z czego masz telefon? Bo jak np. z idei, to na idea.pl jak się zarejestrujesz i zalogujesz to masz 30 darmowych esów w miesiącu na każdą siec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×