Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość moncia
A ja jestem załamana. Jestem na tyle "jebnieta" ze w sobote po zrobieniu testu powtorzylam tą głupote, myslałam ze to krawienie to poprostu krawienie a nie miesiączka i ze lada dzien okres bedzie a teraz wychodzi na to ze to juz nowy cykl i to był 16 dzien, boze i znowu stressss. Dzwoniłam wlasnie do mojego faceta i on jeszce bardziej mnie dobił po stwierdził ze zachowujemy sie jak gówniarze( bo to prawda) i jakis był dziwny :((( on tak samo nie chce ciazy jak ja a chyba nawet bardziej ! co parwda nie skończyl we mnie i teoretycznie nie mialabym byc zcego w ciązy ale ja sie znów zaczynma wkrecac. pewnie niejdena osoba mi powie jak to pzreczyta ze ja ejstem nieodpowiedzialna gowniara i bedzie miala pewnie racje ale pocieszam sie tym ze piersi i brzuch bola juz od dawna wiec moze akurat wtedy nie bylo jajeczkowania. I znow pozostaje czekanie tylko ze teaz jeszcze bardziej stresujące :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek
To jeszcze raz ja..sluchajcie..moja dziewczyna po odstawieniu tych tabletek po kilku dniach dostala dosyc mocnego krwawienia..na drugi dzien znowu zrobila test i znowu pozytywny.Jakis lekarz jej powiedzial,ze to moze byc od naglego odstawienia tabl.Czy to mozliwe? napiszcie czy ktos mial podobnie? czy mam sie jednak przygotowac na to ze bedzie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek nie lam sie ja nie mialam nic podobnego ale skorodostala krwawienia i to dosc obfutego tosznse na ciaze sa bardzo nikle powtarzam bardzio nikle a test moze byc przeklamany tak jak mi gina powiedziala ze moj moze byc przeklamany bozarz przed okresem i po hormony sie wydzielaja i wtyedy test glupieje mniejmy nadzieje ze wszstko bedzi eok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia ja ci nie powiem ze jestes nie odpowiedzialna gowniara ja mam 28 lat i tez mam takie wpadki aleto chyba nie jestnieodpoeidzialnosc poprostu jest to nasza natura a facetowi powiedz ze jak jest taki madryto czmu tez nie pomyslal przed tym co zrobil odpowiedzialnosc jest po obu stronach ja tez mam taki problem z facetem okres mi sie spoznia juz 10 dni i test wyszedl pozytywnie mimo ze wzielam postinor a na dodatek przypuszczam ze on kogos ma bodobrze sie bawi chodzi na imprezy - bezemnie i potem dopiero sie dowiaduje ze gdzies byl i wogole jest taki odmieniony ja wiem ze onnie wie o moimtescie i wogole ale nawet palant nie zapytal od tamtej pory jak ja sie czuje i czy jest wszystko ok wpadka byla miesiac temu a chyba facet nawet wie ze co miesiac jest okres a nawet nie zapyta czy godostalam i czy wszystko jestw porzadku tylko owpadnie coraz i chce seksu ale mowie nawet nie zapyta czy ja sie dobrze czuje wiesz faceci to sa świ...... chociaz nie wszyscy ale w wiekszosci nie lam sie monia bedzie dobrze trzeba wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek
No moze tak..zobaczymy..obys miala racje..acha na tescie wyszla jedna czerwona,jadna niebieska kreska..nie wiem co to znaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
Moniska28 Kurde to tez faktycznie masz niewesoło ale wiesz co ja mysle ze faktycznie to krawienie po postinozre to byl okres wiec on sie nam wcale nie spoznia- jak poczytalam to forum to laski dostawały okres własnie jak termin nastepnej wiec mysle ze ty nie powinnas się bac a test moze wyjsc zle, róznie sie zdarza. ja zaluje ze nie znalazlam tego foruma wczesniej zanim zrobilam nastepna glupote ale to popsrostu byla niewiedza. teraz jak nastolatka czytam o cyklach miesiaczkowych, o sluzach itp i analizuje jaki mialam wtedy hehe no i mysle ze plodnych dni nie mialam ale choleraaaa wie.... a facet doszedł do tego własnie ze zaczał myslec hujem a nie głową i ztreba to wyprostowac. Stwierdził ze zaczniemy gadac o jakimkolwiek sexie jak dostane okres, on jest madry, rozsadny ale chyba sie teraz pzestraszył tak na serio. A ty wybadaj lepiej zachowanie swojego, ja tez to pzreszłam wiec słuze rada szpiega hehe, moge- dac nawet nr gg hehe , głowka do góry, ztrebawierzyc tak jak mówisz bo nic innego nam nie pozostaje. Ja juz sie nie martwie ciąza po postinozre, teraz martwi mnie ten wekend hehe- ale ja jestem tepa blondyna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
Do Artura Oczywiscie ze to krawienie było z odstawienia, jak poczytasz ulotke to zobaczysz ze biorac tabletki kobieta nie ma naturalnego cyklu, miesiaczki co miesiac sa tylko z powodu odstawinia. Mógłbys sie martwic gdyby zapomniala o tabletce np w pierwszym tygodniu brania, wtedy moglaby nie dostac wcale tego okresu a od dnia tego krawienia zacla jej sie nowy cykl. testom wcale nie tzreba wierzyc tak do końca, poczytaj dokldniej to zobaczysz jak dziewczyna pisala ze testy wyszły jej pozytywnie, lekarz powiedzial z ejst w ciazy a ona nie uprawiala nawet sexu, ty tez glowa do gory i zrobcie jeszce chocby dwa testy dla pewnosci- zobaczycie ajk wyjdzie , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
Kurde mądrze się a sama nie wiem co ze mną, natura potrafi płatac figle wiec ..... napewno zobiliscie ten test dobzre Arturze ?? powierzchnia byla rowna ?? wszystko zgodnie z ulotką ?? jeszce pozostaje badanie kriw i USG, wtedy sie dowiecie a tak tojeszce nie jest nic pzresadzone, ja tak przynajmniej myslee choc nie ejstem lkarzem i jak jakis pan medyk wejdzie na ta strone i to poczyta to mozliwe ze sie usmieje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia dzieki za slowa otuchya jak dobrze zrozumialam to ty tez jestes po postinorze - powiedz jakiemialas objawy? chyab ze sie myle bo juzmi isie niezle pieprzy w glowce a co do szpiega to ja juz sie bawie w niego od dluzszego czasu ale kurde ja tegofaceta tak bardzo kocham ze sama nie wiem co ja robie powinnam go pierdolnac albo dac mu w ryj - raz juz dostal bo on po wodce jest jenbniety niezle a potem sie tlumaczy ze to alkohol i on nic nie pamieta dlatego dostal juz raz w ryj i to tak porzadnie ale nr gg mozesz podac to sobie czasmi pogadmy a mialas jakies sygnaly o zdradzie swojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robic test nie wiem jak wyjdzie bo opilam sie coli jak wyjdzie pozytywnie to strzele sobie w leb trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
hej wam wszystkim...czytam sobie to wszystko i widze ze kazda z nas ma różne objawy itp i że nawet ginekolodzy mają rozne zdania na ten temat. ale ja mam takie pytanko... czy jesli dostalam krwawienia po 6 niach od wziecia postinolu to czy to oznacza ze jest ok? a postinol wzięlam 3h po stosunku nie mam pojęcia w ktorym dniu cylklu ale okres mam zazwyczaj tak mniejwiecej na początku miesiaca. PLIS POWIEDZCIE JAK TO JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
Tajk bralam postinor 4 lipca po 4 dniach dostalam krawien i trwalo jak normalny okres, ja bylam pzrekonana ze w zcasie kiedy mam spidziewac sie normalnego okresu to on bedzie i liczylam dni tamtego cyklu dalej a tu czytam ze to krawienie to byla raczej miesiaczka wywyłana postinorem czyli od tamtego krawienia zaczal sie nowy cykl a ja glupia dupa sie kochalam w ten wekend czyli wychodzi ze w 16 dzien, teaz to sie dopiero boje a objawy to; to krawienie, bylam słaba no i od tygodnia boli mnie ciagle brzuch jakbym miala miec okres, bola piersi a zwłaszcza suty, sama nie wiem juz jak to rozumiec, pozostaje mi nadzieja ze nie mialam dni plodnych. jedni mowia ze to byl okres drudzy ze nie.. nie wiem juz a co do zdrady faceta to mialam to zcarno na bialym bo to wyszlo tylko ze to byla bardzo złozona sytuacja. nr gg wysle ci na meila hmm ?? co by pozostac troszke anonimowym jednak, wtedy ci opowiem co i jak :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur.... jaki pech sprzedali mi niepełny test brak pipety a ja nawet nie mam strzykawki jak ma go teraz niby zrobic a moze to jakis nzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek
Nie wiem czy prawidlowo czy nie .teraz trudno powiedziec,ale wyszly 2 kreski jedna n\czerwona,a druga niebieska..nie wiem co to oznacza..sam nie czytalem ulotki ani tego nie widzialem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula19
weźcie, ale sięzdołowałam.... właśnie dziśbyłam u lekarza i wzięłam ten postinor, o 21 następny.... jamyślałam, ze po tym będzie lajcik, że to naprawdę działa i że zapobiegnie ciąży? a co jatu czytam??? kurwamać! sorki, ale nie mog.ę już boję się co będzie..,jeszcze w dodatkuw razie czego mój facet mnie nei kocha, nie chcę takiego męża!!!wrrr a buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
czy to znaczy ze hmmm wszystko jjest na dobraj drodze i nie bede w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
Idz do apteki i powiedz o tym bo bedziesz kombinowlaa i znow wyjdzie zlei popadniesz juz w totalna depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka nie lam sie ja tez nie moge liczyc na swojego faceta ale to juz bardzo zlozona sprawa a co do postinoru to on podbno dziala my piszemy bo sie obawiamy ze moze nie zadzialac ale na tym forum pisza tez dziewczyny ktore mialay podobne objawy do naszych i panikowaly a teraz sa szczesliwe bo zadzialal jednak wiec bedzie ok zobaczysz ja sama sie stresuje a daje ci takie rady ale mowie ci u ciebie zadziala bo to tylko 3 h a ja bralam po 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
marryyyy no wyglada na to ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde tak
czytam niektóre wypowiedzi i ogarnia mnie czarna dziura: jak można spotykać się czy być z człowiekiem który rękoma i nogami broni się przed dzieckiem; konsekwencją równiez i JEGO własnego czynu... jeżeli kocha i wiąże plany na przyszłośc z dziewczyną to i ciąza nie jest ciosem, a szczęsciem.. :( gdzie się podziali normalni faceci? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
ja tez dołacam do klubu kobiet ktore nie moga liczyc na afceta,tzn on by pewnie wzial odpowiedzialnosc ale co to za zyciee- z przymusuu , blee nie chceee , anula i moniska nie jestescie same w chorej sytuacji, ja niestety etz do was dołaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
Moncia DZIEKI obys miala racje... wiecie co ja sie teraz bede na maxa bala kochac tzn uprawiac sex... to jest teraz taki cholerny stres ze nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
a ja o facetach to juz nie wiem co myslec... ja mam 18 lat wiec w sumie tez duzo wiedziec nie moge ale hmmm oni sa dziwni a juz napewno ten co go mam teraz... nie potrafie go zrozumiec... coraz mnej mi sie to wzystko podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
Maryyy ja tez tak mowilam a jak sie oakzalo ze test wyszedl negatywnie to co zrobilam ???? kuzwa to samo czlowiek szybko zapomina jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
eh zobaczymy jak to bedzie... ale wkurza mnie to ze zotalam z tym praktycznie sama... znajomi, przyjaciolki wyjechaly a newet jesli by byly to kazda jest dziewicą wiec tylko by sie na mnie patrzyly jak na idiotke...a facet sie na mnie obrazil za newiadomo co i sie nie odzywaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
Kurde tak Niestety nie kzdy ma szczescie spotkac swoja idealna połowke a zeby ja znalesc to tez tzreba szukac a kazdy chce miec choc namiastke tego co sie anzywa milościa a jeszcze zcesciej to jak i czy wogole facet cie kocha wychodzi wlasnie w takich sytuacjachhh..... kiedy zaczyna byc tchorzem, tak juz sa skonstruowani. U faceta sex nie musi wiazac sie z uczuciem bo dla nich to nie jest jednoznaczne niesty i to ejst wlasnie ta czrna dziura miedzy facetem i kobita.... szkoda gadac... zmykam do parcy - podyskutuje wieczorkiemm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz nie musze sie chyba bac uprawiac seks zrobilam test i znowu pozytyw wogole zycie jest zajebiste zaraz zadzwonie gdzies zeby isc na usg ale ja pierdole zawalilo misie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde tak
no ja wiem że tacy są mężczyźni, ale moje pytanie brzmiało: JAK MOZNA BYĆ Z TAKIM CZŁOWIEKIEM, KTÓREMU KOBIETA JEST POTRZEBNA TYLKO DO SEKSU?? BO W RAZIE PONIESIENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SWOJE CZYNY WYPINA SIĘ NA DZIEWCZYNE??? SZANUJCIE SIĘ KOBIETY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
a moj facet nie potrafi zrozumiec ze ja czasem nie chce sexu... bo on to mowi ze on moze zawsze i wszedzie ze mna itd i mowi ze to dlatego ze mnie kocha ale jak ja mowie ze nie chce to sie obraza nawet po tym jak nam prezerwatywa pekła to on chcial nastepnego dnia sie kochac nawet po tym jak widzial jak ja to przezywalam ze plakalam i wogole... i to ma byc z milości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde tak
Monisia głowa do góry!! Macierzyństwo to dar a nie przekleństwo!! Zobaczysz, jak urodzisz i dziecko ci podrośnie i powie MAMO KOCHAM CIE, to będzie Ci przykro że tak myślałaś!! pozdrawiam i już was nie dnerwuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×