Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Maaaary
mam plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
dobra mam juz tego woego faceta dosc... idem sobie , bede wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide ok 17-stej na usg bedzie wszystko wiadomo bo ja zaraz zwariuje -jak jeszcze do tego nie doszlo trzymajcie kciuki zeby to nie byla ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak wspominałam wcześniej robiłam sobie test krwi, wyszedł pozytywny. Wieczorem tego samego dnia poszłam do lekarza i ona powiedziała mi zebym powtórzyła ten test. Więc zrobiłam go dziś rano i właśnie odebrałam wyniki. Są negatywne. Nie ma ciąży(0.100mIU/ ml - norma do 3). Tak więc nie martwcie się postinor działa.Tylko czasami wyniki są mylne.teraz czekam na okres który powinien się pojawić na początku sierpnia. bardzo boli mnie brzuch, ale mam nadzieję że będzie dobrze. W piątek wyjeżdżam z moim NAJUKOCHAŃSZYM MĘŻCZYNĄ KTÓRY NIEDŁUGO BĘDZIE MOIM MĘŻEM nad morze. Najważniejsze żebyście miały wsparcie ze strony swoich facetów. Ja je miałam i razem to wszystko przechodziliśmy, a stresu było naprawdę dużo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak nie wierze juz w zadne postinory u mnie nie zadzialal wlasnie robilam usg iwyszla ciaza tnz ta gina powiedziala ze w maciy jest pecherzyk jeszcze nie duzy ale widac go jest za wczesnie zeby byl widiczny płod - teraz 4 tydzien powiedziala ze tomoze byc ciaza dobrze rozwijajaca sie ale moze byc tez martwa po postinorze to jednak mozna stwierdzic dopiero za jakis miesiac jutro robie badanie krwi i wtedy bedzie wszystko pewne nie chce wiec was zasmucac ale u mnie postinor nie zadzialal i teraz nie wiem co mam zrobic zycie mi sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po wszystkim
Witajcie! Dolaczylam do tego grona jakies 2 tygodnie temu. Dzisiaj jest juz po wszystkim i jestem spokojna. To byly trudne dwa tygodnie, ale nie bylam sama-na szczescie. Czytajac wczesniejsze wypowiedzi popadalam ze skrajnosci w skrajnosc, ale przynajmniej wiedzialam, ze nie jestem sama.Dziekuje za to wszystkim poprzedniczkom:). Ja wspolzylam w 12 dniu cyklu, z zabezpieczeniem, ale jednak pojawilo sie pewne ryzyko i zazylam postinor po 34h. Zadnych objawow ubocznych nie mialam, a cykl przyszedl w normie. Ja jestem juz spokojna i tego tez Wam zycze.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
Moniska28 a czy po postinorze mialas jakies krwawienie czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny marry po postinorze nie mialam zadnych ubocznych objawow ale klekarz bardzo sie zdziwil ze postinor nie zadzialal i jeszcze do tego jak nie mialam zadnych ubocznych skutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga20
Mam pytanie. Po sześciu dniach od wzięcia postinoru zaczełam krwawić. Czy to oznacza, że mogłam być w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesli zaczlas krwawic
tzn ze postinor zadzialal. Nie masz sie czym martwic nie bylas tez w ciazy gdyz postinor ni jest srodkiem poronnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga20
W takim razie skąd to krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawienie to jest skutek uboczny dzialania postinoru wiec sie nie lam i bedzie wszystko ok ja niemialamzadnych objawow i co i nie zadzialal wiec jesli masz skutki uboczne to przynajmniej mozesz wiedziec ze dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POStinor to jest sam progesteron. Wlasnie na tym opiera sie mechanizm miesiaczek, krwawien z odstawienia, ze jest duzo progesteronu i nagle on gwaltownie spada. wtedy zaczyna sie krwawienie (czy miesiczkowe, czy z odstawienia) i nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
czesc!!! ja niegdy nie byłam w takiej sytuacji zeby barc postinor (szczęście) wiec nie wiem jak on działa. co prawda zapisał mi go lekarz ale nie wybrałam bo 2 tabletki kosztuja 100zł przynjmniej babka w aptece mi tak powiedziala, wiec chce sie zapytac czy to faktycznie tyle kosztuje?! i ile trzeba tego wziasc i po ilu godzinach? mam nadzieje ze jak bede miec taka sytuajce ze bede musial to wziasc to bede wiedziala co i jak!! odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
MONISKA nie martw sie zycie sie na tym nie konczy!! uwiez! co prawda sama nie jestem mama ale w moim otoczeniu mam wiele kolezanek co juz nia sa! i daja sobie rade jest ciezko ale kazdy to przechodzi! to tez jest szczescie sama juz nie bedziesz bedziesz miala kogos kto nie patrzac na twoje wady bedzie cie kochal i bedzie zawsze przy tobie :) popatrz na to z innej strony! :) mam nadzieje ze ci sie wszystko ulozy! glowa do gory :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada ja zapłaciłam za postinor - 2 tabletki 52 zeta jak je brać? pierwsza jak najszybciej po wpadce bo im wcześniej tym lepiej a druga po 12 godzinach obys nie musiala go brac bo to jest swinstwo niezle miesza w organizmie alew moim chyba nie zamieszal bo mimo ze go wzielam to jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mada za slowa otuchy ja bym sie nawet cieszyla jak by to byla inna sytuacjamoja zyciowa ale ona jest bardzo skomplikowana ale wierze w to ze jednak te testy i to usg to jedna wielka pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3333333333
czy postinor moze przepisac tylko lekarz ginekolog czy dostane w aptece bez recepty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
moniska- to ja tez bede trzymac kciuki i myslec o tym zeby bylo dobrze. bo jednak...jestes mloda (tak mysle :) ) i jak czegos sie dowiesz to pisz. POWODZENIA *BUŹKI*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
do 3333333. tyle co wiem to musi ci go lekarz przepisac. nie dostaniesz go bez recepty. i w taki spsob utrudniaja luziom zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
moniska *** kiedy bedziesz juz cos wiedziec???***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten sposob nie utrudniaja nikomu zycia. Postinor jest silnym lekiem (bardzo duza dawka hormonow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
ale np. moj lekarz jest tylko we wtorki a na innych wizyty czeka sie po 2-3 misiace. jest jeszcze babka ale ona nie przepisze takiego srodka. i co wtedy?? do prywatnego!! tylko ze nie ktorych nie stac na prywatnego lekarza i dotego kupic jeszce srodek!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanna
U mnie mija dzisiaj drugi dzień kiedy wzięłam drugą tabletkę postinoru ( w 9 dniu cyklu, po ok. 48 godzinach) i jak na razie poza delikatnym osłabieniem i sennością, nie mam większych skutków ubocznych. Ciekawa jestem jak to wszystko się dalej potoczy... Ale jak czytam niektóre wypowiedzi dotyczące Waszych facetów, to na poważnie zaczynam doceniać swojego mężczyznę :) Był przy mnie cały ten czas, poszliśmy razem do gina i uparł się, żeby zapłacić za wizytę (80zł!!!) i za postinor :) A teraz, jak jest już "po" nadal mnie wspiera i często pyta "jak się czujesz kochanie"? :) Mam nadzieję, że ten JEDYNY raz dobrze się skończy i NIGDY więcej nie będzimy musieli przez to przechodzić! Od następnego m-ca zaczynam brać pigułki, więc powinno być mniej takich problemów ... :) Pozdrawiam wszystkie wtajemniczone w temat "postinor" i mam nadzieję, że zakończy się on dla Was pomyślnie :) ---> moniska28 może jeszcze nie wszystko stracone, odezwij się jak będziesz miała wyniki jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy napewno damznac itez sobie zapowiedzilam ze jesli bedize dobrze a napewno bedzie to tez boire tabletki on bedzie w gumce i jeszcze stosunek przerywany a wogole to abstynencja seksualna przez najblizszych kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheiillaa
moniska a ty wogole chcesz miec kiedys dzieci? bo jesli masz tyle lat ile jest napisane w nicku to moim zdaniem nie jestes juz za mloda dziewczyna i kiedys mozesz zalowac ze przegapisals swoj czas na dzidziusia i robilas wszystko zeby go nie miec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jakby to byla inna sytuacja to ja bym sie bardzo ucieszyla. jednak moja sytuacja zyciowa jest teraz bardzo skomplikowana i dlatego tak sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheiillaa
a mogę wiedzieć pod jakim względem jest skomplikowana? z tego co wyczytałam to masz stałego partnera, masz pracę, jesteś w takim wieku że nikt by cie nie zbluzgał za to że chodzisz z brzuszkiem....masz napewno lepsze warunki niż wiele dziewczyn...:((( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×