Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość krwiopijczyni
jesli te tabletki zle na ciebie wplywaly "angi" to zapytaj lekarza o inne tak jak ja to zrobilam.Mysle ze nie trzeba rezygnowac z seksu bo cos sie stalo.Mnie tez sie zsunela i co nie panikuje mimo ze studiuje i nie chcialabym narazie byc mama.Moze lepsze bylyby plastry?Jesli chodzi o wc i czeste oddawanie moczu u mnie bylo tak samo.Poza tym bylam bardzo senna i nic mi sie nie chcialo nie mialam zadnych plamien nic,procz bólu w podbrzuszu jak przed miesiaczka a potem na kilka dni przed okresem nic nie bolalo-to mnie zaniepokoilo-i do ostatniego dnia nic nie bylo,zadnych objawow az nagle poplynelo i teraz krew mnie zalewa:-)Jesli robilas testy to napewno sa wiarygodne wiec niczym sie nie przejmuj bo jak bedziesz sie stresowac to bedzie jeszcze gorzej bo moze ci sie opoznic.ze 100 zaplodnionych komorek rodzi sie tylko 20 dzieciakow-taka statystyke przedstawil mi lekarz wiec widzisz nie tak latwo zajsc w ciaze jak by sie wydawalo.Pozdrawiam wszystkie kobietki i trzymam kciuki choc i tak wiem ze kazda z was dostanie ten okres.Pozdroffffki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Dziewczyny jestescie cudowne:) DO WYPADKOWA I KRWIOPIJCZYNI: Ja wiem,ze to glupie po jednej wpadce rezygowac calkowicie z seksu, ale po tej jednej wpadce niezle sie przerazilam. My uzywamy wlasnie tylko durexow i to z plynem plemnikobojczym.Z moim pierwszym facetem nigdy sie nie zdarzylo by pekla nam prezerwatywa,i dlatego podczas wpadki poczulam sie jakby piorun grzmotnal mnie w leb:) Nie powiem,ze nie mam ochoty na seks, bo mam i to wielka,szkoda nwet mi mojego faceta,ze tak musi czekac, ale chyba moje zaufanie do gumek spadlo o kilka %. Moze to sie zmieni,ale na razie emocje mi jeszcze nie opadly do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
dzie ny sluchajcie czy jezeli mam to krawawienie i boli mni8e brzuch (jajniki)to oznaxcza ze nie ejstem w ciazy tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
No niestety chccialabym napisac Ci jednoznaczna wiadomosc,ale nie da rady. Z tego co przeczytalam ,to wiem,ze krwawienie nie ma nic wspolnego z tym czy sie jest w ciazy czy sie nie jest. Tak przeczytalam. Natomiast jak bylam na badaniu u gina po postinorze,to stwierdzil u mnie,ze mam normalna miesiaczke. Spytalam sie,czy jest cos takiego jak krwawienie popostinorowe (wczesniej w kilku wypowiedziach pojawialo sie takie okreslenie). Gino stwierdzil,ze nie ma czegos takiego,ze krawwienie, ktore wystepuje po postinorze to jest zwyczajna miesaiczka i od niej nalezy liczyc nowy cykl. Duzo dziewczyn tez wypowiadalo sie podobnie, niektorym lekarze mowili to samo. Choc jednak byly przypadki, gdzie dziewczyny twierdzily,ze to jest skutek uboczny po postinorze (na ulotce nawet jest napisane,ze moze wystapic krawawienie ale nie musi), podobno znalazlo sie tez kilku ginow,ktorzy twierdza,ze to jest wlasnie krawawienie popostinorowe. Wlasciwie ja sama do konca nie wiem jak to z tym jest. Wydaje mi sie jednak,ze to wlasnie jest zwykla miesiaczka (przeciez postinor - i wszedzie jest tak napisane- opoznia lub przyspiesza okres), zreszta o wiele wiecej bylo wypowiedzi dziewczyn, ktore twierdzily tak samo i tak samo powiedzieli im lekarze,wlacznie z moim. Mama nadzieje,ze udzielilam Ci dobrej odpowiedzi:) Choc i tak zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
ale zrozumcie to nie jest okres to ma inny zapach i jest tak lekki (a ja mam bardzo obfite miesiaczki)ze mogla bym tydzien chodzic z jjedna podpaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam mam pytaie i bardzo prosze o odpowiedz bo umnieram!!!!!! 02.08 doszło do feralnego zblizenia niestety i zazyłam tabletke po 8h i miałam nastepnego dnia krwawienia dosc obfite 5-6dni (a 19.07 miałam okres regularnie) i teraz mi sie spuznia i niewiem cio robic.Po 21dniach od wpadki zrobiłam test i wyszło negatywnie ale nadal niemam okresu Dzisija byłam u ginekologa i mi powiedział ze jestem w ciaży ale nie zrobił mi nawe USG tylko mnie zbadał UMIERAM POMÓŻCIE prosze Was bardzo czy te krwawienia mogły zastąpić miesiączke i czy lekarz może sie mylić ?? DZIEKI ZA POMOC pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxxi po postinorze możesz nie mieć obfitego okresu, ale jak ci się skończy to zrób test, myśle że będze negatywy. Anusia lekarz mógł się pomylić, też miałam kiedyś taką sytuacje że stwierdził ciąże i nawet brałam zastrzyki jak zaczęło się krwawienie. Dopiero usg wykazało brak ciąży. Radze ci powtórzyć test ale z rana na czczo i iść na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz przepisał mi tebletki na wywołanie okeresu to jezeli je biore to niewpłybnie na wynik testu ?? czy wybrac je i zrobic test ponownie ?? biore je do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aida1
Aniusia szczerze ci powiem że nie wiem, ale na twoim miejscu bym próboała po skończeniu tabletek. Co do okresu to tu na forum któraś z dziewczyn pisała że wg lekarza po wystąpieniu krwawienia wywołanego braniem postinoru należy liczyć nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGI.... moja propozycja jest taka, żeby kochać się w prezerwatywie, aczkolwiek nie do końca, ja to praktykowłam na początku mojego związku i teraz po wpadce tesh tak zaczęłam robić. Mój facet jest seksoholikiem, ale nawet seksoholik po tylu stresach rozumie co to znaczy... A, i jeszcze rada ode mnie: pamiętaj, żeby się kochać w gumce tylko wtedy, kiedy naprawdę jesteś \"mokra\". Ja popełniłam ten błąd, że bzykaliśmy się przez pół nocy i za którymś tam razem jush nie odczuwałam maksymalnego podniecenia. Po prostu wyschłam...i guma poszła się... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
DO GUSIAK: Tez tak sobie pomyslalam,zeby kochac sie w gumce nie do konca. Wpadka akurat przytrafila nam sie wtedy,gdy wrocilam po 2 tyg. od babci i tak tesknilismy za soba,ze ledwo wytrzymywalismy w miejscu publicznym,a potem wszystko odbylo sie w takiej ciemnosci,ze prawie nic nie bylo widac,nie chcielismy tracic czasu nawet na zapalenie swiatla:) Ech.......:/ Chyba nie doczekam sie na jakas antykoncepcje dla facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
Anusia skoro lekarz przepisal ci te tabletki to znaczy ze wcale nie jest taki pewien czy jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
nie wiem co sie dzieje mam problemy z siusianiem iagle mi sie wydaje ze mi sie chce a mi sie niechce albo mi sie chce i niemoge zrobic ! i wszystki mnie szzcypie w okoliach. . .wiecie jakich . . .co to oznacza ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
Adia 1 - napiarwde uwazasz ze to normalny okres a czy jezeli mam go4 dni po wizciu postinoru to to oznacza ze w ciazy nie jestem ? ? ? czy jesli wogole mam jakies krwawienia to moge byc w ciazy ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. miałam ambitny plan zrobienia w sobotę testu, ale chyba mi się to nei uda...bo właśnie dostałam cioty :D Dziewczyny! W zyciu nie czułam większej radości na widok upaćkanych krwią gatek ;)) Jeśli postinor brałam dwa tygodnie temu i nie dostałam wcześniej zdnego krwawienia, a ciot powinnam mieć w piątek, to chyba mogę to traktować jako \"normalny\" okres...? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
Gusiak ja mysle ze to jest normalny okres ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire1987
ja też myślę, że to normalny okres :) cieszę się, że kolejnej sie udało :D ciekawe kiedy przyjdzie moja pora... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadkowa
No wlasnie, kiedy? o ile.. hmm. wlasnie bylam w laboratorium zrobic ten test beta-HCG, 25 zl a pewnosc wieksza niz tych testow z apteki. Zobaczymy - jutro wyniki. Zrobilam co bylo w mojej mocy, teraz pozostaje tylko czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
GUSIAK ja tez uwazam,ze to jest zwykla miesiaczka:) Brawo:D DO WYPADKOWA: Daj znac jaki wyszedl wynik.Po jakim czasie od stosunku bedziesz robila to badanie? Ja zrobilam po 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadkowa, ja WIEM, że jutro tesh Ci się będzie cieszył pyszczek jak mi teraz. Trzymamy kciuki!!! Daj znać jutro, jaki wynik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusuak -to jest okres tez tak mialam, dostalam go po 10 dnaich od wizecia tabletki i 4 dni przed terminem :) i trawl tyle co normalnie - 5 dni.. tylko bardzo gesty byl.. i az brazowy... ale mam nadzieje ze to tylkoe dlatego ze po tym pomenie. aale dla pewnosci jutro rano robie test. 8 zeat nie majatek a tyle sie nasluchalam o kobietach w ciazy z okresem ze wole si upewnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla77
jej, to ja juz jestem kolejna do tych rozważań...ale od czasu jak wzięłam postinor to nic innego nie robie tylko czytam na necie jak to u innych było i sprawdzam czy to co u mnie to normalne.... mhm... wzięłam postinor w 14 dniu cyklu (12 godz po i potem po 12 następną) Okres miałabym dostać za tydzień a dziś dostałam krawawienie (7 dni po wzięciu Postinoru), prawie identyczne. Jak myslicie czy to moze juz normalny okres????Ale ciesze sie bo dolegliwości minęły:)przez te 7 di czułam się jakby na godzine przed normalnym okrresem!wszystko mie bolało, jajniki piersi i wymiotować mi się chciało:((( Oj ciężko nam kobietkom:(Dzieki za odpowiedż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturia
Dziewczyny czym jest to krwawienie po tabletce i co ona powoduje tak naprawde ?? Dzieki bo ja jeszcze niedostałam okresu i UMIERAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perla to jest normalny okres, jedne mają go szybciej inne czekają dłużej. Marturia krwawienie po postinorze jest raczej okresem i od tego momentu powinno się liczyć normalny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to krwawienie to nikt ci tak naprawde nie powie co to jest - wedlug jednych skutek uboczny -wedlug drugich przyspieszony okres. ciezko stwierdzic ktore z tych wystepuje, ale wydaje mi sie ze jesli krwawienei mialoby wystapic to 2-3 dni po wzieciu tabletki a nie po 7 dnich np. wiec mysle perla ze ty wlasnie mialas przyspieszony okres i od niego powinnas liczyc kiedy przyjdzie nastepny :). ps. a ja zrobilam ten tescik - negatyw, okresik byl wiec w ciazy jednak nie jestem :) :) :) :). bedzie dobrze dziewczyny - tylko sie nie martwcie na zapas!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturia
A własnie jesli to krwawienie wystąpiło po 1-2dni to jak mam myslec trwao 5-6dni?? A tabletke wziełam w 14 dniu cyklu a dzis od wziecia tabletki mija 28dzień i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm skoro trwalo 5 dni to pewnie okres, a wygladalo jako okres?? mialas przy tym objawy takie jak przy normalnej miesiaczce?? a i moze napisz czy robilas test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini ciesze się razem z tobą :), ja dzisiaj dostałam okres, 8dni od drugiej tabletki:). Marturia zacznij liczyć cykl od dnia wystąpienia krwawienia, zobaczysz że wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×