Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Wypadkowa na pewno wynik testu jest prawidłowy, z tego co się dowiedziałam to testy ciążowe są raczej wiarygodne bo organizm wytwarza hormon który występuje tylko w czasie ciąży. Tak że nie martw się bo na pewno wszystko jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie...nigdy nie stosowałam postinoru ale czy lekarze bez problemu dają taka receptę? czy są tacy co są \"katoliccy\"? pytam bo może kiedys będę musiała skorzystac....jak to jest? i ile kosztuje postinor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recepte dostałam bez problemu i płaciłam 55 zł. Ale tu na forum niektóre pisały że miały kłopot z jej otrzymaniem. Tak że to zalerzy od lekarza, wrazie co najlepiej się udaj to twojego ginekologa gdybyś miała taką potrzrebę :) ale mam nadzieję że nie będziesz musiała bo to kosztuje bardzo dużo nerwów i kasy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadkowa
tak, albo do twojego lekarza, albo szukaj rekomendowanych lekarzy z www.wpadka.pl. Oni na pewno wypisza bez mrugniecia okiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blagam pomozcie
Hejka, Dzis zielam pierwsz postinor. Mialam nieciekawa sytuacje i stad ta decyzja:) Zaplacilam 55,80 dokladnie. Gdy przedstawilam lekarce o co chodzi to bez problemu wypisala-poszlam zwyczajnie do przychodni rejonowej-wiec nie musialam placic nic. Jeszcze powiedzala mi co i jak go stosowac-byla bardzo uprzejma. Wiec glowa do gory! PS: Macie racje-ten spis rekomendowanych lekarzy na www.wpadka.pl jest dobry. Patrzylam na tych z mojego miasta-to byli tam sami najlepsi i najbardziej uznani. Mam nadzieje ze Postinor zadziala! Aha-i glowa do gory-na pewno bedzie dobrze! Musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire1987
Ja tez dostałam bez problemu. Pamiętajcie, że lekarz MUSI przepisać wam Postinor.... ma obowiązek to zrobić, więc walczcie o to jeżeli wam chce odmówić :) Ja u siebie w aptece płaciłam 48,50 ale już w aptece obok kosztował 55,90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Wlasnie wrocilam od gina,i po raz kolejny sie spytalam jak to jest z tym bgcg u kobiet ktore nie sa w ciazy. To odpowiedzial mi w ten sposob cyt: "A dlaczego u facetow wystepuje w sladowych ilosciach hormon zenski ?":)) A potem dodal,ze on u kazdej kobiety wystepuje,tylko u kobiet ktore nie sa w ciazy wlasnie w sladowych ilosciach. Czyli wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja miałam wpadkę w obcym kraju i wzięłam tylko jedną pastylę jakieś 6 godzin po stosunku. Akurat miałam środek cyklu, więc zapłodnienie gwaantowane. Srałam po gaciach jak diabli! Czytałam to forum i dobijałam się coraz brdziej... A w sobotę zrobiłam teścik z samego rana, jakieś 10 dni po stosunku, czyli powinien wykryć. Teścik zrobiony porannym moczem wykazał brak ciaży!!! Jestem szczęśliwa!!! Powtórzę teścik w sobotę, tak dla pewności...ale wierzę, że nawet dzięki jednej tabletce nie będę miała bachora. Dziewczyny, wierzcie także!!! Trzymam gorące kciuki!!! WYPADKOWA! - Tobie też się uda :)) Nie martw się, za kilka dni sama się będziesz ze wszystkiego smiała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAXA1234
MAM PYTANKO DZIEWCZYNY. PO OK TYGODZNIU ZROBIŁAM TEST I WYSZEDŁ NEGATYWNIE. JEDNAK PRÓCZ POTĘŻNEGO BÓLU NIE MIAŁAM INNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH TYPU NP.KRWAWIENIE.JESTEM OK 2 TYG OD ZARZYCIA POSTINORU I JAKOŚ OKRES NIE PRZYCHODZI.PRAWIDŁOWO POWINNAM DOSTAĆ ZA OK. TYDZIEŃ ALE SŁYSZAŁAM ŻE ZWYKLE PO POSTINORZE JEST DUŻO SZYBCIEJ.ZRESZTĄ TERAZ JESZCZE ZACZĘŁY MNIE BOLEĆ PIERSI I JAKOŚ TAK DZIWNIE SIĘ CZUJĘ. DORADZCIE MI CZY KTÓRAS Z WAS TAK PRZECHODZIŁA TO... CZY MOŻLIWE ŻEBYM DOSTAŁA OKRES NORMALNIE? CZY TEST PO 7 DNIACH MÓGŁ NIE WYKRYĆ CIĄZY? DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daxa niektóre na tym forum dostawały okres z potężnym opóźnieniem, piersi mogą cię boleć właśnie przed okresem. Nie martw się :) . Ja jestem 5 dzień po tabletkach i ciągle czekam, gorzej że zaczynam wpadać w panikę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxa1234
TAK TYLKO JEŚLI CHODZI O BÓL PIERSI TO TERAZ JEST DUŻO MOCNIEJSZY.W CZASIE OKRESU AŻ TAK NIGDY MNIE NIE BOLAŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire1987
Aida, nie próbuj nawet wpadać w panikę.. będzie ok :) Daxa - są dziewczyny które po postinorze zadnych skutków ubocznych nie miały, nie krwawiły też w ogóle, dopiero już jak dostały "swój" okres... z możliwym opóźnieniem nawet do ponad tygodnia.. a ból piersi i złe sapopoczucie jest typowym objawem nadchodzącej miesiączki.. (ja tak mam od kilku lat juz co miesiąc), a jeśli nigdy wczesniej tego nie odczuwałaś, to może po dawce hormonów z postinoru właśnie też zaczynasz to odczuwać co większość kobiet :) głowa do góry, będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,rowniez slyszalam ze w wielu przypadkach nie ma zadnych skutkow ubocznych, dlatego nie martwcie sie, mam pytanko: Czy orientujecie sie jaka naprawde jest skutecznosc Postinoru bo czytalam rozne wypowiedzi w internecie i teraz nie wiem i czy jego skutecznosc zalezy od dnia cyklu skoro bierze sie go zgodnie z ulotka? Odpiszcie, pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire dzięki za wsparcie ale sam wiesz jak to jest.. Monika skuteczność postinoru wynosi 98% pisze nawet na ulotce. Nie szukaj za dużo po internecie bo przysporzysz sobie wiele niepotrzebnych stresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajacca
Dzis wzielam Postinor o godzinie 8 rano. A teraz moj sluz jest taki bialy i lepki-nie rozciagliy. Czy Wy tez tak mialyscie? Ogolnie boli mnie glowa i czuje sie jakbym miala goraczke. Ale dobrze ze nie wymiotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajaca - taki am bcyc bo ten sluza ma zatrzymac plemniki, uniemozliwic im zaplodnienie a jesli juz do niego doszlo to uniemozliwic implantacje zaplodnionego jaja. a bol glowy i zle samopoczucie mina niebawe, nie martw sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini... jak się chciałam tylko pochwalić, że u mnie wszystko ok! Zrobiłam teścik i....NEGATYW :)) Dziewczyny...Postinor działa jush po jednej pastylce :)) Trzymam kciuki!!! Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajacca
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxxi
BLAGAM pomozcie mi bo zaraz chyba dostane zawal ! ! ! Mam 17 lat i kochalam sie z facetem okolo 11 godziny rano postonor wzieolam o 17.40 i potem znowu sien kochalam z nim ok 18 godziny i nsatepny postinort wzielam po 12 godzinach od pierwszej dawki ! ! !teraz juz mineloo 5 dni a mnie boli brzuch jak o bym miala okres lub jajeczkowala ! ! ! okres powinnam miec za 2 tyg (zawsze mam regularnie ) natomist dzis mam lekikie krwawienie . . i niewiem co z tym zrobic czy to normalne ? ?> ? wiem ze niby to skutki uboczne ale 2 miesiace temu tez wzielam postinor i tak nie bylo i ile czazasu moze mi sie teraz spoznic okres bo to krwawienie ktore teraz mam to to nien je3st okres raczejciagle wjest tak jak by okres mial mi sie dopiero zaczac za jskas godzine lekko . . . blagam pomozcie dziewczyny , kobiety blagam WAS !!!!!!!!!!!! z Gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxxi
BLAGAM pomozcie mi bo zaraz chyba dostane zawal ! ! ! Mam 17 lat i kochalam sie z facetem okolo 11 godziny rano postonor wzieolam o 17.40 i potem znowu sien kochalam z nim ok 18 godziny i nsatepny postinort wzielam po 12 godzinach od pierwszej dawki ! ! !teraz juz mineloo 5 dni a mnie boli brzuch jak o bym miala okres lub jajeczkowala ! ! ! okres powinnam miec za 2 tyg (zawsze mam regularnie ) natomist dzis mam lekikie krwawienie . . i niewiem co z tym zrobic czy to normalne ? ?> ? wiem ze niby to skutki uboczne ale 2 miesiace temu tez wzielam postinor i tak nie bylo i ile czazasu moze mi sie teraz spoznic okres bo to krwawienie ktore teraz mam to to nien je3st okres raczejciagle wjest tak jak by okres mial mi sie dopiero zaczac za jskas godzine lekko . . . blagam pomozcie dziewczyny , kobiety blagam WAS !!!!!!!!!!!! z Gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxxi
blagam dziewczyny pomozcie mi bo zraaz dostane zawal ! ! !mam 17 lat i kochalam sie z facetem o 11 godzinie i potem o 17.30 wizielam postinor potem znowu kochalam sie z nim o godzinie 18 i nastepny postinor wzielam 12 godzin po pierwszym ! ! ! teraz juz minelo 5 dni od tego wszyskiego a ja doatslam jakies bardzo lekkie lrwawieniue i boli mnie brzuch tak jak przy okresie ! ! ! !czy moge byc w ciazy skorio wiezielam postinor pierwsza dawke przed stostniekiem ?? okolo 40 min przed ? ? ? pomozcie blagam was blagam ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadkowa
Roxxi, mysle ze raczej powinno byc ok. Po postinorze czesto sie zdarza to takie plamienio-krwawienie, wiec jesli o to chodzi nie ma sie czym przejmowac.:-) W ciazy to kazda z nas sie zastanawia/zastanawiala czy moze byc, ja nadal mam pewne obawy hm, o tym wielokrotnym wspolzyciu powinno byc w ulotce. ja swojej nie mam bo za czesto ja czytalam:-0 i wyrzucilam. A kochalas sie w dni plodne czy nie? i czy twoja chlopak sie hmm sorry za wyrazenie, spuscil do ciebie czy nie? bo jesli dni nieplodne i sie nie 'spuscil' to powinno byc ok.;-) a jesli nawet to mysle ze tez jest ok, z tego co wiem Gusiaczek wzial jedna tylko tabletke i wyszlo jej ze jest wsio w porzadku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxxi ty się ciesz że masz już lekkie krwawienie, a że wcześniej o 2 tygodnie to nie szkodzi, przynajmniej możesz być raczej pewna że w ciąży nie jesteś, ja jestem już też 5 dni po postinorze i bardzo bym się ucieszyła z tego krwawienia a tak...szkoda gadać ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aida - nie lam sie - krwawienie o niczym nei swiadczy. ja nie mialam zadnego krwawienia ani plamienia nic.. czekalam na okres i przyszedl 4 dnia za wczesnie :):):) w dni kiedy mialam test sobie robic i teraz nie wiem czy robic ten test po skonczeniu okresu czy dac sobie spokoj? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire1987
Martini - ja bym testu już nie robiła :) w końcu okres najlepiej świadczy, ze w ciąży nie jesteś.. ;) a ja coraz spokojniejsza już jestem... skutków niepożądanych nie mam cał czas.. ale czuję, ze wszystko będzie ok, w końcu dlaczego postinor miałby nie zadziałać prawda? :) wszystkie dziewczyny go biorące mają stres, że może jednak.. a jakoś żadna w ciąży nie jest :D Buziaki dla wszystkich zestresowanych dziewczyn, naprawdę będzie wszystko ok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokuj ale jak się denerwujesz to zrób tak dla spokoju. Myśle że u ciebie jest wszystko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire ty naprawde masz chyba nerwy ze stali :D, dzięki tobie i temu wzajemnemu podtrzymywaniu się na duchu jakoś łatwiej jest to wszystko przetrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
Adio czuy hcesz przez to powiedziec ze jesli mam lekkie krwawienie to oznacza ze nie ejstem w ciazy tak ????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
Wpadkowa tak nie stety tak kocvhalam sie w dni plodne (chyba) chyba bo w 5 , 6 dnio po okresie . . . tak niesteesty ale taik moj chlopak zrobil to . . . ale dopiero gdy kochalismy sie drugi raz . . . juz nie wiem co mam myslec . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
postinor wzielam 6 dni temu i dopiero teraz dostalam krawieniei bola mnie jajniki czy to normalne. . . mdlosci puki co niemam moze takie lekkie. . . co robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×