Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość roxxi
ten niby okres mi sie konczy alle nadal boli mnie strasznie brzuch . . . mam nadzieje ze u was lepiej pozdrawiam BUZIAKI ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla77
dziewczyny, jednak u każdej jest inaczej. Wczoraj zachwaliłam, ze już dolegliwości przeszły, a tu dziś od rana wielkie osłabienie...to przez to krwawienie, które jestem skłonna zacząć myśleć jest okresem:) A jak już chcę się wyżalić, ze dziś z tego wszystkiego to mi pierwszy raz w życiu to krew z nosa poleciała:((( Takie dziwne rzeczy sie z moim organizmem dzieją:( Brzuch też pobolewa, tak jakby na zmianę jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perla nie ma obaw - mnie tez bolaly jajniki, ogolnie zle samopoczucie. tylko u mnie jakos tak fazami kilka dni ok i cacy a nastepnego dnia dol i mysli o ciazy.. i tak co kilka dni.. a i starsznych pryszczy dostalam gdzies w tydzien po wzieciu tabletki. ale wszelakie bole i oslabienie sa normalne - to jest duza zmiana dla naszego organizmu i dzieja sie dziwne rzeczy, ale zobaczysz - wszystko bedzie dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla77
Martini, dzieki za słowa otuchy. Rozumiem, że Ty już jesteś całkowicie uspokojona i wszysko wraca do normy? Ja to nawet testu nie robie, jakos tak to krwawienie mnie troche uspokoiło:) Tzn co jakis czas, zaczynam myśleć: "a może jednak jestem w ciąży", ale potem zaraz przywołuję siebie do porządku. W sumie trochę się martwię konsekwencjami wzięcia tej dawki hormonów. Zawsze miałam bardzo regularne cyle, a teraz już nawet nie wiem czego się spodziewać. Ale czas pokaże... Na razie to bym najchętniej spała! i to sama:) Tylko czy jak mam to krwawienie to ciekawe jak mi się teraz dni płodne rozkładają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pozniej to roznie moze byc - dlatego zrobilam ten test. bo mialam okres ale wiesz.. moze nastepny bedzie sie spoznil i bym znow popadala w obled a tak kosztem ok 8 zl juz jestem pewna ze wsio oki ;). aha i uwazaj przez pierwszy m-c podczas seksu - bo znajomi wpadli wlasnie po wzieci poistinoru -- byli pewni ze sa dni nieplodne.. a dzis maja wspaniala córeczke : trzeba pozwolic organizmowi wrocic do dawenej formy ;) wszystko sie niebawem ureguluje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
DO MARTINI 798: Powaznie z tymi Twoimi znajomymi? Ale oni wpadli przed miesiaczka,ale po wzieciu postinoru, czy wlasnie jak juz dziewczyna miala miesiaczke? Stosowali jakies zabezpieczenie czy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powaznie - pewnie zaraqz po okresie sie kochali.. no w kazdym razie byli \"pewni\" ze nieplodne dni wiec bez zabezpieczenia... ale nie wiem czy przerywany czy nie. glupio bylo pytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Jeju,to chyba nwet z gumka strach sie kochac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla77
Niom:( ja to chyba sobie miesięczny szlaban zafunduję...:( oczywiście nadal trochę się boję, że to co mam to może jednak tylko krwawienie jakieś a nie okres. Ale z drugiej strony, 7 dni po postinorze? A poza tym takie krwawienie to chyba musi być komórka jajowa, bo w sumie niby skąd? siedzę średnio po kilka godzin na necie i tylko czytam różne informacje na ten temat. A jeszcze 10 dni temu nie znałam nazwy tego Postinoru. Dobrze, że już znam, ale wiecie co dziewczyny, żebym go nie wzięła to bym chyba tak się nie stresowała. Bo przynajmniej bym wiedziała co sie dzieje z moim ciałem a tak....ale mogłabym wtedy mamą zostać, a to niekoniecznie jest moim szczytem marzeń w obecnej chwili... Dziewczyny, ale jednak takie forum to duża ulga, szczególnie jak któraś pisze, że dostaje okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
dziewczyny pomozcie mi bo mam mdlosci ! ! ! !niewiem co robic mialam temn niby okres czy to krtwawienie 4 dni po wzieciu tabletki . . . pomocy ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malus....ka
eh...ja zazylam postinor 3 dni temu i nasteonego dnia mialam jakby krwawienie ale to bylo brazowego kolorku i strasznie tego malo bylo...a teraz to nic nie krwawie...a wogole to wzielam postinor w 3 dniu okresu,bo w 1 to wszystko sie porobilo...eh...i potem mi ustal okres...no tylko to brazowe cos bylo...nie wiem...boje sie...bo jak czytalam to tu wiekszosc krwawila a ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malus....ka
tak poza tym to 1 tabletke wzielam cos po 35 h a druga po 13...bo przysnelam w nocy...i nie wiem czy ta 2 zadzialala...jakiego stresa mam ..jak nigdy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
DO ROXXI: Kiedy wzielas postinor? Jesli dobrze pamietam, to na ulotce bylo napisane,ze m.in. moga wystapic nudonosci po wzieciu postinoru. Moze to jest Twoj skutek uboczny? Niektore dziewczyny jesli tez dobrze pamietam dlugo mialy skutki uboczne,przez kilka dni.Zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadkowa
hej dziewczyny:-) Nie wiem jak sie czyta te wyniki, ale w rubryczce wynik mam napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG
stosunek odbyl sie w ostatnim dniu okresu....tab.zostala zazyta w 5 godzin od stosunku nastepna 12 po 1...3 dni po zazyciu obu tabletek cos podobnego do okresu brazowe feeee...i tak przez 4-5 dni Nerwowosc i syfki cos okropnego...Czy nadal mam sie bac..??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla77
Roxxi, może to przez nerwy, ja mam wrażenie że mnie mdli jak myślę że mogę być w ciąży, a jak zajme się czymś innym to jest ok. Z tego co czytałam to nie robiłaś testu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla77
Roxxi, a wiesz przejrzałam net odnośnie objawów ciąźy i jest że mdłości są objawem dopiero 4-6 tydzień ciązy. Tak też opowiadały mi młode mamy, które znam! Nie deneruwj się bo to tylko negatywnie wpływa na Twój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla77
I już pisałam, u mnie było tak że mnie mdliło przez 7 dni po wzięciu, od dwóch dni mam to krwawienie a dziś też rano mi było niezbyt dobrze, szczególnie jak jechałam tramwajem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla77
Do MG, jeżeli stosunek w ostatnim dniu okresu, to małe w ogóle prawdopodobieństwo że były to dni płodne! A do tego postinor to ja bym się na Twoim miejscu nie bała. Ale to zależy jaki masz organizm. Ja wiem, że u mnie w czasie okresu to do zapłodnienia by nie doszło. Mam bowiem dłuuugie ale regularne cykle. Właściwie miałam, bo wzięłam postinor i sama się boję, że przez następne 9 m-cy to żadnych cykli nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
Cześć dziewczyny, piszę żeby Was pocieszyć bo ja też niedawno wziełam postinor ( tak po 66 godz. a wpadka była w samym środku dni płodnych) i wiecie co - okres dostałam normalnie. Dzieki za wsparcie i pomoc, bo to dzięki Wam. Dziewczyny, nie przejmujcie się nie ważne co by się działo to POSTINOR i tak ZADZIAŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadkowa
No zadziala:-) Na tym forum to wszytstkim w sumie dziala ... jakos:-) w kazdym razie nie wiem co z moim poprzednim postem. Zrobilam test ciazowy beta-hacg w laboratorium, wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadkowa
NO KURczE CZEMU MOJE POSTY SA JEDZONE:-) MAM OKRES. :_))))))))))))))) 3-4 dni za wczesnie, ale mam. POWODZENIA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
Do angi - właśnie nadrobiłam kilka str. i wyczytałam, ze sie prezerwatywom już nie ufasz a tabletek nie lubisz. To może kup sobie w aptece tabletki plemnikobujcze (podobno troche sie pienią ale są skuteczne - koleżanka brała) a jak się nie boisz igieł to możesz się spytać swojego ginekologa o zastrzyki które się dostaje raz w miesiącu i podobno w ciąże nie zachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Ja dostalam wczoraj miesiaczki:) Choc tez mam czasami wrazenie,ze jest mi niedobrze:/ DO WYPADKOWA: Jak to nie mozesz odczytac wyniku?? Powinnas miec taka ramke,w niej Twoj wynik a obok wynik kobiet fizjologicznych.Masz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Czesc dziewczyny. Po 48 godz. wzielam postinor. Kurcze, co ja przezylam. Dopiero dochodze do siebie. Myslalam, ze normalnie kopne w kalendarz. Cale cialo wrecz mi plonelo. Serce kolatalo. Mialam wrazenie, ze zaraz bedzie po mnie. Nocowala ze mna kolezanka. w srodku nocy ja zwerbowalam. Dzis nie wzielm tej drugiej tabletki :-(. Balam sie panicznie. Do tej pory jestem cala rozpalona. Boje sie znowu wieczoru, ze to sie powtorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obaw
tto sa wlasnie skutki uboczne...:) bez nerwow tak sie zachowuje cialo...po tych tabl...NIE DENERWUJ SIE tylko a bedzie oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perla 77--boje sie nadal boje sie tez zajsc do apteki i kupic test....hmmm czekam normalnie w siecie czekam a te moje syfki to mnie dobijaja--jak ja wygladam nigyd wiecej sytuacji kryzysowej...!!! :) prezerwatywa globulki i zastrzyk lub plaster....bo to SZOK ZE STRESEM...a jak sie Ty miewasz..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxx
Jak dlugo to jeszcze potrwa??? Boze, mam wrazenie, ze w kalendarz kopne normalnie.... jest mi slabo i ten niepokoj... Boze, boje sie znowu nozy. Boje sie, ze cos mi sie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIS SPRAWDZE CO I JAK -KUPILAM TEST....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×