Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość perla77
MG, ja się miewam różnie. Tzn widzę że ta dawka hormonow to jest jednak silna. Te krwawienie już mi się kończy. Trwało tylko trzy dni, ale było bardzo intensywne jak okres. A ten dopiero powinnam dostać za jakieś 10 dni od teraz mniej więcej. zatem nie wiem co to było do końca. I albo dostanę następny niedługo, wykrwawię się na śmierć chcyba, albo nie wiadomo w jakim terminie. A dzis znow nie najlepiej sie czuje. Jestem oslabiona, od roku nie mialam kataru a dzis psikam:( Cera jest ok, ale włosy zazwyczaj mi się nie przetłuszczały a teraz zaraz po umyciu są ulizane. No i nie chce z nikim rozmawiac i jakies chandry łapię. A i już się tak jakoś tą ciążą nie przejmuję, aby tylko zdrowe dziecko było, nigdy już chyba nie wezmę postinoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla77
gratuluję odwagi!!! Ja jeszcze nigdy w życiu testu nie robiłam, zresztą nie potrafiłabym uwierzyć gdyby wynik był negatywny, to by mnie nie uspokoiło ani ani...:( a jakby był pozytywny to na pewno bym uwierzyła. Ale to tylko ja tak mam pokręcone:( MG trzymam kciuki, dziś będziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
DO ANETA805: Ale podobno zastrzyki maja ten sam sklad co piguly. Majac na mysli tabletki plemnikobojcze,chodzi Ci o globulki? W sumie zastanawialam sie nad nimi,ale jakos odstrasza mnie to,ze bede sie pienic jak pralka :D:D No,ale jeszcze pomysle. Wczesniej Martini 798 wspomniala,ze trzeba uwazac na seks w miesiacu po postinorze,bo czesto sa wpadki. Tak wiec,jesli 30.07 wzielam druga tabletke postinoru,miesiaczke dostalam3 dni po wzieciu,a teraz mam druga miesiaczke,to w takim razie teraz to jest juz moj 2 cykl od postinoru co nie dziewczyny? Pytam, bo mimio tego,ze gino badajac mnie stwierdzil normalna miesiaczke (i ja tez po obserwachji doszlam do tego samego wniosku) to jednak inni twierdza,ze to jest tylko krawawienie jako skutek uboczny.Takze teraz w 2 przypadku wychodziloby,ze ta moja druga miesiaczka jest jakby pierwsza:///// Wiecie o co mi chodzi dziewczyny?? Dlatego pytam sie jak wam sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla77
Angi, tamto chyba nie był skutek uboczny, bo to wygląda jakbyś miała normalny cykl, bo od tamtego krwawienia do obecnego minęło z 28-29 dni prawda? więc chyba nie masz nic rozregulowanego!:) Fajniutko Ci! Wiesz ale uważać trzeba zawsze, bez wzgledu czy to pierwszy czy trzeci olejny cykl od postinoru! Czyli może u mnie będzie podobnie i następne krwawienie będę miała dopiero za jakieś 28 dni. Bo te po postinorowe mi już sie chyba kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie po postinorze doslownie nic jak bym w ogole go nie brala i okres tez normalnie dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire1987
ja mam tak samo jak agi13, też żadnych skutków ubocznych nie odczuwam do tej pory (minął jak na razie 9 dzień od wzięcia postinoru) tyle że ja okresu jeszcze nie mam.. ani okresu ani krwawienia.. swój własny okres powinnam dostać ok. 1-12 września. mam nadzieję, że nadejdzie w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
do ANGI postinor wzielam w tym samym diu w ktorym sie to wszystko porobiło czyli w srode nie ta co byla tylko poprzednia ! ! ! mialam tez krawawienie ale niewiem czy to byl okres moim zdanie nie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.lii
Dziewczyny przestańcie tak panikować! Postinor działa !!! DZIAŁA Bez względu na to czy weźmiecie go godzinę czy 50 godzin po stosunku. Działa w taki sposób że zatrzymuje owulację, czyli w danym mesiącu nie powinno dojść już do zapłodnienia ( bo naprawdę plemnik nie ma już czego zapładniać) i stąd te wcześniejsze krwawienia, po prostu przyspieszona owulacja. Ja po postinorze miałam też powiekszone piersi i czułam się dziwnie choć jako takich objawów ubocznych nie było. Zmienia się ilość hormonów w waszych ciałach. To dlatego to samopoczucie. Weźcie się w garść, nikt nie chce dzidziusia za wczesnie ;) I namawiam biec po pigułki anty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.lii
acha! POPOSTINOROWE KRWAWIENIE TO NORMALNY OKRES :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
DO ROXII: Zrobilas juz test? Jak nie,to nie czekaj dluzej tylko biegnij, kup i zrob. Masz mdlosci tak naprawde, czy tylko tak Ci sie wydaje,moze masz takie wrazenie jakby bylo Ci niedobrze?? Naprawde,nie czekaj dluzej tylko zrob test. Dobrze bedzie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadkowa
na str lekka.pl, doktor Monika pisala, ze jesli wpadki doszlo po owulacji to postinor przyspiesza okres, natomiast jesli przed owulacja to jest to skutek uboczny. No ja wpadlam wlasnie po owulacji, 1-2 dzien po. i mam teraz okres przyspieszony o 3-4 dni. Generalnieczulam sie dobrze. XXXXXXXXXXXX: Masz przerabane szczerze mowiac, mialam to samo za pierwszym razem (rok temu):(( napady lekow, fale goraca, brak snu, depresja,brrr. ALE przejdzie. Jak chcesz pogadac to pisz nagg 3863693.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobillam tez o 7;40 wyszedl negatywny...oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin.ka
heya...ja jestem 5 dni po postinorze...dwa pierwsze dni byly straszne(bol glowy,zawroty,niedobrze mi bylo)ale nie mialam ktrwawienia..dopiero w 3 dniu..ale to malo i bylo brazowe,a dzis zobaczylam tez ze mam troche krwi na bieliznie,ale strasznie malo..nie wiem czy to dobrze...czy to sa te krwawienia po ,a tak w ogole to mam juz takie schizy ze nie wiem..jak widze jakas kobiete z dzidziusiem albo zdjecia to martwie sie ze moge tesh takie miec...oby nie,przynajmniej nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin.ka, nic sie nie martw będzie dobrze:), większość z nas tak miała że widziała wszędzie kobiety w ciąży albo z maluchami. Jeśli plamiłaś to możliwe, że był to skutek uboczny postinoru. Być może teraz dostaniesz okres, u mnie też pierwsze dwa dni nie wyglądały ciekawie, teraz leci ze mnie jak głupie i bardzo boli mnie brzuch. Ale da sie wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana
wzielam tabletke po 60 h, nie mialam ZADNYCH skutkow ubocznych, wrecz przeciwnie dobrze sie czulam... jak myslicie czy to oznacza, ze nie zadzialal? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala-w-strachu
czesc Dziewczyny!!..witam po dluzszej przerwie!!! nie martwcie sie tak!!!! POSTINOR zadziala na pewno!!! ja mialam "wpadke" z gumka w 12 dniu cyklu, postinor wzielam 14 dnia cyklu mialam 4 dniowe plamienie 4 dni od zazycia po czym dostalam normalny okres w terminie tzn spoznil sie 2 dni...brzuch mnie wcale nie boli..tak normalie jak zawsze 1 dzien bolal tylko. teraz czekam na wkladke...juz nie ufam gumkom!!! trzymajcie sie cieplo. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin.ka
heh...jak czytam ze dziewczynom z tego forum sie udalo to mi lepiej,znow mam nadzieje ze ja tesh nie bede w ciazy:):).tyle ze ja na okres to bede dlugo czekac bo wpadke zaliczylam w 1 dniu okresu...trzymam za wszystkie tu kciuki,powodzenia.Ja za jakis tydzien chyba zrobie test.Bede sie straszliwie bac,no ale inaczej sie nieuspokoje.Chociaz ja nie wiem czy dalej nie bede swirowac..normalnie juz kolezanki i rodzinka ze mna niewytrzymuja bo mam takie zmiany nastroju ze hoho..im wiecej siedze w sieci i czytam o ciazy,tabletce "po"to mam rozne mysli..Ale mam nadzieje ze jednak wsycko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin.ka
zdruzgotana-nie martw sie,jak czytalam tu wypowiedzi dziewczyn to nie wszystkie cos odczuwaly,to zalezy od organizmu.Bedzie dobrze,musi byc.Mam nadzieje ze niedlugo wszystkie bedziemy sie cieszyc i bedziemy miec to za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
stało sie dzis niestety pekła prezerwtywa nie mam recepty na postinor nie wiem czy uda mi sie załatwic pomózcie co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana
malinka mam taka nadzieje :( mam straszny stres.... a mozecie napisac dziewczyny jakie bierzecie tabletki ? i za jaką cene? jakie sa skutki uboczne? a jakie pozytywne ;] chodzi mi oczywiscie o anty;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaa - idz na pogotowie.. moi znajomi kiedys zgubili gumke w niedzielna noc i wlasnie na pogotowie pojechali i lekarz wypisal im recepte. nie czekaj do poniedzialku bo moze byc za pozno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
ona lec na pogotowie ale na wszelki wypadek przygotuj tez telefony do prywatnych gabinetow....mi a pogtowiu lekarka odmowila wypisania recepty przez swoje "morale" dzieki bogu przyjaciolka pracowala w szpitalu co prawda dzieciecym:) ale zalatwila mi recepte ze dodatkowy wydatek nie byl potrzebny:)zycze powodzenia..na pewno sie uda!! trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
udało sie jutro jestem umówiona rano z ginekologiem wypisze mi recepte na pogotowiu nie chcieli ale czy napewno bedzie to skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana
onaa a po jakim czasie? a jak sadzicie, po postinorze rozleguluje mi sie okres? czy dostane normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin.ka
eh...i znow dzis mam lekkie krwawienie...w dodatku zauwazylam ze mam od jakis 2 dni ochote na slodycze..to chyba nie sa zachcianki przyszlej mamy?:Poby...ciekawe czy i kiedy bede miec okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
perla77 masz gg ? ? ? chetnie z Toba pogadam . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxi
dzieki Angi ! ! !LE BOJE SIE ZRBUIC TESTU . . . NIE ZROBIE GO . . . ZA 2 TYG MAM WIZYTE U LEKARZA TO SIE DOWIEM ALBO BEDE CZEKAC . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chelsea
witam. nie wiem co mam zrobic. zazylam postinor wczoraj pierwsza tabletke o 15.30 a drugo o 3.30 kolezanka mowila ze powinnam dostac teraz okres a tu nic. czy to znaczy ze bede miala dzecko....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chelsea-nie ma obawy, czytalas ulotke?? okres dostaniesz najprawdopodobniej w terminie lub wczesniej . czasem moga wystepowac krwawienia i plamnienia w 2-3 dni po wziaciu tabletki. przeczytaj dokladnie ulotke i bedziesz wiedzial co i jak ma sie dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×