Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość liliaS
Brałam postinor w kwietniu, nie miałam zadnego krawaienia a miesiaczka wystapiła dwa dni po spodziewanym terminie.Postinor zazyłam poniewaz pękła nam prezerwatywa a był to akurat dzień płodny.Następna miesiaczka wystapiła po 30 dniach a zazwyczaj miałam co 25 dni.postinor moze rozregulowac organizm bo to duża jednorazowa dawka. W ciązy nie jestem więc zadziałał .Pierwsą tabletkę wziełam po ok 10 godzinach od stosunku drugą wg ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcoPolo
Postinor zadzialal..... Wpadka w 12 dniu 26 dniowego cyklu. Peknięta prezerwatywa. Lekarza znależliśmy w 25 minut, tabletka przyjeta w terminie około godziny. Totalny stres..... bez żadnego krwawienia, skutków ubocznych itp. Okres opóżniony o jeden dzien. Upiliśmy się razem.Wszystko w porządku. Piszę o tym do tych którzy są w stresie. Jeśli nie ma powodów aby postinor nie zadziałał to zadziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unix
wiem, że dla niektorych to moze nie na miejscu , że tak skrupulatnie wszytsko opisze, ale dla mnie to bardzo wazne. pod koniec yklu wziełam postinor. ( chociaz wydaje mi sie , ze nawet nie powinnam go brac) .ale w kazdym razie okres sie spoźnił sie 9 dni ( powinnam dostac 30 wrz a dostałam 8 paź) i trwał 5 dni . natomiast nie dostalam drugiego okresu ... i dzis jest dokladnie 2 tyg jak mi sie spoźnia dodam, ze od tego postinoru zero sexu ... dopiero na poczatku listopada petting ale tylko raz . i to 9 list a wiec po tym jak druga miesiaczka spóźniaa sie 5 dni ... napiszcie mi co mam robic , bo umieram po prostu . wiem ze dla niektorych moja wypowiedź może być absurdalna i extremalnie głupia. ale tak wlasnie sie zachowuje czlowiek , takie paranoje z tego powodu ... ;((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
Zrobić test, już możesz, upewnić się że NIE JESTEŚ w ciąży, wyluzować po wyniku i spokojnie czekać na okres. Jeśli jakoś znacznie się przeciągnie to czekanie, to do lekarza siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_20
Witam ponownie,Unix mi wlasnie w srode mija miesiac jak nie dostaje 2 okresu po postinorze, pierwszy spoznil mi sie 4 dni a ten juz miesiac;/ robilam test - negatywny...i nie wiem co jest grane ,to juz miesiac.. cyzby postinor mi tak namieszal?czy moze to,to ze przerwalam tabletki anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unix
dzieki... strasznie boje sie zrobic test . wiem, ze to glupie ... i na dodatek sobie wmawiam jakies objawy chyba ciazy urojonej ;/ a i megi . ja przestalam brac tabletki we wrzesniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był 19 dzień cyklu. Pękła prezerwatywa. Chyba już po owulacji bo temperatrę mialam 37,3. następnego dnia bolały mnie jajniki - nie wiem dlaczego - chyba z nerwów. Poszłam do lekarza - stwierdził, że lepiej się zabezpieczyć. Miałam okres co 28-29 dni. Wzięłam postinor 42 godz. po tym jak pękła prezerwatywa podczas stosunku. temperatura wciąż ok. 73 -37,2. 8- dzień rano było mi niedobrze - nudności? Po 10 dniach od feralnego zdarzenia zrobiłam test - wyszedł negatywnie. 31 dnia temperatura spadła mi do 36,7. Krwawienia dostałam z opóźnieniem - 32 dnia cyku. Temperatura 36,5 (pewny objaw ciązy to podobno utrzymująca się podwyższona temperatura powyżej 14 dni od owulacji . Chyba to okres bo bolał mnie brzuch pierwszego dnia. Tempe Co dalej zobaczymy. Mniej nerwów życzę, sobie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_20
Unix ja tak samo przestalam brac we wrzesniu...a co do testu to robilam go 2 tygodnie tak strasznie sie balam i ciagle przekladalam kupno,bo normlanie balam sie wjesc do apteki , a co dopeiro robic..ale w koncu musialam bo wydawalko mi sie cos za dlugo nie miec tego okresu, ale cholera nie mam go do tej pory .. w poniedzialek jade do lekarza chyba ... bo na serio nie wiem c jest grane , czy to ze przerwalam, czy postinor namieszal, czy moze antybityk ktory bralam na zapalenie pecherza:(cholera wie,ale to juz miesiac , wiec to nie zarty :|chociaz nie wiem,..wczensiej przed braniem tabsow anty.. mialam nieruglannrie...No zostaje tylko czekac .. i isc do lekarza , zobaczymy co on powie ..Pozdrawiam,buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unix
eh megi .... jak ja Cię bardzo rozumiem, ale teraz sie tak boje kupic test . tym bardziej ze jak pomysle, ze jeden głupi peting moglby spowodowac ciaze to az mi sie plakac chce ...:( w sumie dodam jeszcze ze odhcudzlaam sie 2 tygodnie glodowka i niektorzy mowia ze to moze miec pwlyw. ale terazm jem normalnie a okresu nie ma :((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
Na kupienie i zrobienie testu nic tak nie pomaga jak wtajemniczona koleżanka, z którą czeka się razem na wynik i wpatruje w to cholerne okienko.. ;]. Się lepiej nadają do tego od chłopów. Zresztą, nie zawsze chłopak może w tym momencie pomagać, różnie to bywa. Tak więc.. do boju dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
w zeszlym roku skonczylam farmacje i chce Wam powiedziec jedynie, ze jesli doszlo do zaplodnienia to postinor NIE pomoze.Ludzicie sie i nakrecacie wzajemnie.Chyba lepiej jest pomyslec przed....coz...wymaga to jednak odrobiny odpowiedzialnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
megi 20. Jezeli bralas antybiotyk , ktory jako substancje czynna zawiera klindamycyne, to mogla ona oslabic dzialanie doustnych srodkow antykoncepcyjnych, ale mozesz miec tez zaburzona gospodarke hormonalna po porzednich tapsach....najlepiej-azymut apteka, test i pojemniczek na siusiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unix
no i po teście. ciazy brak, ale okresu tez brak, wiec ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_20
Słuchjacie!!!postanowilam wybrac sie do gina,poniewaz test zrobilam i wyszedl negatywny a okresu nie bylo..Wczoraj pojechalam do mojej pani gin;)opowiedzialam o wszytskim , natychmiastowo kazal mi jechac na badanie krwi , poniewaz testy na mocz nie sa wiarygodne i wychodza mylne ;/;/;/;/ ja w szoku,szybko do laboratorium..tam pobranie krwi..trzeba 1h czekac na wynik,serducho mi walilo jak dzwon !Pojechalam do domu,kazakano mi zadzwonic o 19.00,czas sie tak dluzyl ze nie macie pojecia laski!:(Dochodzi godzina 18.55 , mowie ide zrobie siusiu i dzwonie,sciagam majtki a tu szoookkkkk,OKRESSSSSS dostalam okres, normalnie nie moglam uwierzycc!!!!!!!!!!!!!!!!!!ze akurat taki zbieg okoloicznosci...ale na wszelki wypadek mowie dzwonie,zadzwonilam wynik mniejszy niz 1 -brak ciązy uffffffffff..laski jaka ulgaa-masakra..Dzisiaj od razu po recepte i znow zaczynam tabsy nie ma jaj..Zycze wam powodzonka i Tobie Unix...Pozdrawiam..buziaki !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
No to fajno :) Bo już tak jest, że okes dopada znienacka :))). Ja już nigdy więcej nie chcę tego przeżyć... Brrr.. Prędzej szklanka wody zamiast niż tyle stresu przez głupia chwilę zapomnienia czy nierozwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici
Witajcie jestem na forum po raz pierwszy i widze ze temet swietnie sie kręci dlatego chciałabym zadac pewne pytanko, jaka jest cena postinoru i czy mozna to dostac w aptece??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_20
Cena postinoru to 65zł-70...Tak mozna dostac w aptece,ale tylko na recepte :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySska
Czesc Dziewczyny :) Ja niestety 2 raz musialam zarzyc Postinor. Najpierw w marcu tego roku i odbylo sie bez krwawienia POPOSTINOROWEGo a tym razem po 5 dniach od zarzycia tabletek dostalam krwawienie. Jest jakies brazowe i calkowicie mnie zaskoczylo. Strasznie sie przestraszylam ze cos sie ze mna dzieje. Ja postinor kupuje bez recepty za 56 zl. Tzn Moj chlopak mi kupuje bo gdybym poszla ja to by kazali mi dac recepte a tak chlopak mowi ze koniecznie potrzebuje to mu dadza:) Nie wiecie moze czy od 1 dnia tego popostinorowego moge zazywac tabletki antykoncepcyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek....
czy ktos moze mi pomoc ?? Błagam ! czy lekarz pierwszego kontaktu moze wypisac recepte na Postinor ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_20
Ja sie na serio nie oreintuje czy lekarz pirwszego ...moze wypisac,mysle ze jak poprosisz to wypisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Co mam zrobić? Ja zażyłam Postinor 18 dnia cyklu (bo pękła nam prezerwatywa) i pierwszy okres dostałam przed terminem jakieś 5-6 dni. Teraz już 50 dni czekam na drugi i nic. Czy mogę być w ciąży? Mąż mnie uspokaja i mówi że na pewno nie ma się czzym martwić. Mówi, że nawet jak się okaże że zzaszłam, to on się bardzo będzie cieszył. Ale ja chyba zapłakałabym się na śmierć. Na razie nie chcę mieć dzieci (dopiero za jakieś 3-4 latka). Pomóżcie proszę. Czy któraś z was była w takiej sytuacji? Czy okres mi się w końcu pojawi? Ja chyba zwariuję. Dopdam jeszcze że od 2 miesięcy zaczęłam regularnie ćwiczyć (step, TBC) mała dietka (schudłam 4 kilo)- czy to może mieć wpływ na zatrzymanie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
Zrób test, wynik Cię uspokoi, a już na tyle wiele dni minęło, że będzie znacząco wiarygodny. Mi się też opóźniła druga miesiączka o kilkanaście dni, ale sama wyczułam zbliżającą się, palcami ;) dotykając szyjki macicy, wręcz wywołalam tym durnym sposobem okres ;). Masz wspierającą Cię osobę, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mimi. Dzisiaj idę kupić test. Rano zrobię i zobaczymy co tak na prawdę jest grane. Już kilka razy w ciągu ostatnich 2 tygodni wydawało mi się że dostanę okres a tu nic. To czekanie jest najgorsze. Mam nadzieję, że dzidziusia będę miała wtedy kiedy będziemy na to gotowi a nie z powodu jednej wpadki. Co prawda mam już 23 lata ale uważam, że jeszcze za wcześnie na dziecko (sama czuję się jeszcze dzieckiem a co dopiero mieć swoje). Podzrowionka. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marika25
czy jak wzielam postinor i zaszlam w ciaze to dziecko moze urodzic sie chore?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
powiedzcie i dziewczyny ile i czy Wam sie 2-gi okres spoził po postinorze.. ja zaczynam czekanie - jutro powinnam dostac:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, chcialbym spytac stalych bywalcow co o tym sadzicie czy mam sie bardzo mocno martwic czy nie, sprawa u nas wygladala nastepujaco, moja dziewczyna była 4 dzien po ustapieniu miesiaczki, podczas stosunku bardzo uwazalem zeby nie sprawiac bolu mej dziewczynie poniewaz byl to jej 2- gi stosunek w zyciu, wiec dosc czesto przerywalem, w pewnym momecie zauwazylem ze mam peknieta prezerwatywe, nie zdarzylem miec wytrysku, jednak z faktu ze nie chce miec dzieci jeszcze przez pare najblizszych lat, przejalem sie tym poniewaz nie mialem wczesniej takiej systuacji, wiec jak tylko wstalem rano szukalem porady ginekologicznej, lekarz przepisal postinor i moja dziewczyna zazyla go po 12 godzinach od tego zdarzenia a nastepna tableke po kolejnych.....jak narazie skarzyla sie na bole glowy i brzucha( chec wymiotowania) zaraz po zazyciu ale jej wyrazie nie przeszlo. jakies 2 godziny temu wrocilsmy z imprezy i zarzyla kolejna tabelke, mam nadzieje ze bedzie wszystko wporzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcailbym porpawic : i brzucha( chec wymiotowania) zaraz po zazyciu ale jej wyrazie nie przeszlo. ...ale jej wyraznie przeszlo...(ustapily objawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
pewnie wyda sie to wszystkim smieszne ale ja sie znowu stersuje spoznia mi sie 4 okres juz o 4 dni:/ a przeczytalam ze kobieta w ciazy moze ponoc miesiaczkowac do 3 miesiaca. wiem ze to glupie pewnie ale mam juz tego dosc naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k13
witam!!! ja rowniez jestem ofiara tego swinstwa,ktore postinor sie nazywa! zazylam to swinstwo jakies 11h po stosunku.kochalismy sie jakies 2 dni po mojej miesiaczce to byl 8 dzien cyklu.zazylam tabletki wedlug ulotki po 12h druga,mialam po nich zawroty glowy i ogolnie bylam jakas oslabiona po 4 dniach od zazycia drugiej tabl wystapilo krwawienie,ktore trwalo cztery dni i bylo slabe moje normalne krwawienie jest o wiele silniejsze w trakcie krwawienia wystapily mdlosci ktore minely po jakichs 5dniach ogolnie mialam jeszcze delikatne bole glowy i kucie w podbrzuszu,a w tej chwili jestem jakas nerwowa i w ogole!nerwowa moze dlatego ze jeszcze nie wiem czy to cholerstwo zadzialalo, mam pytanie czy jesli wykonam test ciazowy taki z apteki po 3tyg od stosunku to czy on bedzie wiarygodny w 100%i w ogole ile kosztuja takie testy,jaki jest najlepszy,a moze w ogole odwiedzic lekarza ale to mi sie nie usmiecha.prosze ojakas odpowiedz bo zwariuje z tej niepewnosci dziekuje!!!pozdrawiam wszystkie zaniepokojone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko____
czy postinor jest ta tabletka, ktora nalezy wziasc przed uplywem 72 godzin po stosunku? z gory dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×