Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość monnna
jaaa dostalam nareszcie poooo 3 tyg opoznienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
chccialbym pozbawic stersu wszystkie dziewczyny ktore dostaja miesiaczke a sie boja ze i tak sa w ciazy. przeczytalam gdzies w mecie takie artykul pisany byl przez ginekologa, ze jesli krwawi sie w tym okresei w ktorym powinna wystapic miesiaczka jest tak samo obfita lub bardziej i trwa dluzej niz 3 dni to nie ma mozliwosci zeby byc w ciazy, bo w cizay mozna miec jedynie plamienie ktore trwaja maksymalnie 3 dni. jak znajde link do tej stronki to podam. pozdrowienia dla wszystkich zestresowanych. bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaSiUnKa
witajcie... ja mam podobny problem... wzielam postinor tydzien temu... a bylo to po 47 siedmiu godzinach od feralnego momentu gdy odkrylam z moim ukochanym ze gumka \"pekla\"... nastepna tebletke wzielam dokladnie po 12 h i teraz tylko maly stresik czy nie wzielam tych tabletek za pozno i czy rzeczywiscie zadzialaja... nie mialam zadnych skutkow ubocznych... albo moze poprostu tego nie zauwazylam bo bylam troche zdenerwowana... jakie moze byc prawdopodobienstwo ze te tabletki nie zadzialaja? pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogi
bardzo potrzebny mi postinor a nie moge sie dostac do lekarza co mam zrobic??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaSiUnKa
hogi sprobuj pojsc do prywatnego lekarza... zalatwi to szybko... i nawet jesli zaplacisz wiecej za wizyte to napewno bedzie to kilkaset razy mniej niz utrzymanie dziecka... ja tak mysle... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaSiUnKa
a wiesz moze jaka jest skutecznosc tego leku? bo ja wlasnie czekam na zbawienny okres... i mam troche stresa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogi
mam nadziej ze durza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia życze, ja nie mam już nadziei...postinor nie zadziałał w moim przypadku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogi
a nie zostaly moze komus jakies 2 magiczne tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hogi, w opakowaniu są tylko dwie tabletki! lepiej szybko udaj się do ginekologa (ja za prywatną wizytyę w dużym mieście zapłaciłam 30 zł.), naprawde to nic strasznego,i módl się aby postinor zadziałał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmazur
mam pytanie. ostatnio uzywalam postinoru w ten sam dzien w ktorym dostalam miesiaczki(sam okres spoznial sie wtedy kilka dni) od czasu tamtej miesiaczki dalej nie mam okresu(juz 34dni!) czy moze to byc spowodowane zarzyciem tej tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olucha
dziewczynikii proosze powiedzcie mi czy jak dzisiaj dostalam to krwawienie popostinorowe to czy moge uznac to za normalne krwawienie miesiaczkowe i wziac normalnie od dzisiaj tabletke anty...??? prosze napiszcie!!! =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.dziewczyny.nie rozumiem tu czegos,.po postinorze miesiaczka jest albo mocno opuzniona albo mocno przyspieszona.a ja dosalam regularnie ale nie taki okres tylko plamienie.czyli nie wiem czy to dobrze czy nie.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogi
a mozna sie spoznic z wizieciem tej 2 tabletki troche??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogi
tak w ogole to ocencie moje szanse stosenek byl w 17 dniu cyklu tabletke wzielam 9 h po.a teraz sie jeszcze z druga spoznilam 3 h (budzik nie zadzwonil:()o cholera nawet 4 prosze o odpowiedz jak najszybcie bo inaczej ide jescze raz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogi
no i jeszcze 1 tak wlasciwie sie nic ze mna nie dziej tylko troche mi sie chce spac ale nic wiecej cera nawet ladniutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogi
jak macie jakis tel kontaktowy do kogos kompetentnego to podajcie bo chce sie dowiedziec czy jak nie wwzielam tej nas po 12 godzinach to czy to cos zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
hogi idz do lekarza ! tam bedziesz miała najpewniejsze info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddenerwowana
Witam... Ostatnio bylam 2 tygodnie w szpitalu na zapalenie pluc leczono mnie dozylnie, dostawalam kodeine - pochodna morfiny, duzo wymiotowalam, schudlam i oslabilam sie. Cala choroba trwala miesiac... Po powrocie do domu uprawialam sex z facetem i pech chcial ze pekla gumka i wytrysk caly zostal we mnie. Wedlug kalendarzyka byly to dni nieplodne, teraz 8-9 grudnia powinnam dostac okres a nie dostalam :( czy to moze byc zwiazane z przebyta choroba i leczeniem oraz stresem? nie mam zadnych objawow ciazy... stosunek odbyl sie z 3 na 4 grudnia czyli przed wyznaczoonym terminem miesiaczki a przed miesiaczka mamy dni nieplodne.... czy byla mozliwosc ze zaszlam w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
mysle ze na 99% nie jestes w ciazy po takiej chorobie organizm jest zbyt oslabiony i to pewnie powoduje tez opoznienie okresu mozesz zrobic test bedziesz pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmazur
nie wiem czy moge tu reklamowac inna stronke ale ja rowniez mialam watpliwosci. weszlam na strone www.wpadka.pl i tam ja czacie z lekarzem dostalam odpowiedzi na interesujace mnie pytania dotyczace tabletki po.. ja juz wszystkie stresy mam za soba bo dzis dostalam :-) wam rowniez tego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feebee21
Moim problemem jest to, ze od niezabezpieczonego stosunku minelo 22ha, a postinor przepisze mi lekarz dopiero za 16 ha...czy to nie jest za pozno?czy isc teraz do innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogi
idz teraz wazne jest to zeby to zrobic jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no wiec oto moj problem:/ wspolzylam w 3 dniu cyklu :P po 30 h wzielam postinorekkkk potem po 12h po 4 dnach krwawienie to tak jakby okres po okresie :) trwal 5 dni juz sie skonczyl !! Ale.... bola mnie piersi:/ WHY?????? mam tez mldosci i boli mnie krzyz :/ normalnie do momentu miesiaczki zwariuje :/ zrobie test ...ale jeszcze poczekam jakies dwa dnie!! powiedzcie mi czy w 3-4 dzien cyku??? to sa dni nieplodne!!! czy jest mozliwe zaplodnienie??? biorac pod uwage ze plemnik moze przezyc 5 dni???:/ POMOCY MOJE KOCCIANE DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja mialam ten sam problem z postinorem jakieś pół roku temu wziełam pierwszą tabletke prawie 50 h po tym okropnym zdarzeniu a następnie po 8 h drugą i okres dostałam idealnie w terminie dodam , że nie miałam tak jak to powinno rzekomo byc plamień ani pobolewań nic a nic może jedynie troszku senność dzisiaj to samo się stało pękła gumka :( i znów musze liczyć na ten lek jutro z rana ide do lekarza ale znow sie strasznie boje choć te tabletki są skuteczne wiec głowki do gory i 3majcie za mnie kciuki jutro :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddenerwowana
Juz 6 dzien nie mam okresu :( stres =/ a po dzisiejszym juz zabezpieczonym stosunku pojawily mi sie brazowo-czerwone uplawy co to moze oznaczac?? i czy w dniach nieplodych mozna zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogi
ej prosze powiedzcie co sadzicie o mojej sytulacji bo nie moge sie dostac na forum wpadki. wpadka 17 dnia cyklu postinor po 19 godzinach 2 tabletka przez zaspanie zamiast po 12 to po 16 brak jakich kolwiek objawow tylko lekka sennosc no i teraz troche wiecej pryszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hogi : nie martw się ważne ze wszystko odbyo sie w ciągu tych 72 h a to , że wziełas 2 tabletke 4 h pozniej to znów nie tragedia. Ja już pisałam że tak samo nie miałam zadnych innych objawów po jej wzięciu i okres pojawił sie idealnie w terminie równie dobrze może sie miesiaczka spóźnic to normalne po tak duzej dawce hormonow . Wiec głowka do góry i nie zamartwiaj sie nie potrzebnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogi
ja az tak bardzo sie nie przejmoje ciagle mam nadzieje. martwi mnie tylko troche ze to byl 17 dzien ale dobrze bedzie (nie ma innej mozliwosci).a Tobie ZAJAWECZKO radze zaczac brac tabletki (nietylko doraznie) postinor moze i dziala ale po co prowokowac.ja tez nie 1 raz jestem w takiej sytulacji i teraz to juz postanowione mam nawet recepte :) (tylko najpierw ta historia musi miec happy and.......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×