Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Fabian
Poprawak co do dat. Miałem wpadke z moja dziewczyna 23.12.2005 o 1 w nocy.W ciagu 1 godziny po wpadce wykupilismy tabletke(kobiete spzredala nam pod warunkeim ze doniesiemy recepte).Moja dziewczyna zazyla od razu tabletke a drugą na drugi dzien.Dzisiaj jest 29.12.2005 i nadal nei wystapilo 1 krwawienie po zazyciu postinoru.Mineło juz 6 dni.Czy to oznacza ze postinor nie zadzialal? prosze was o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Fabian - fakt, ze nie dostalam krwawienia nie oznacza, ze jest w ciazy. Krwawienie nie wystepuje zawsze. Nie martw sie. Musi poczekac na termin okresu, ktory tez moze sie przesunac niestety o kikla dni. Jesli jednak spozni sie wiecej niz 5 dni, to dla Waszego swietego spokoju zrobcie test. Jednak nie martw sie, bo postinor wziety tak szybko ma bardzo duza skutecznosc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wpadke bo pękła gumka. Wzięłam Postinor zaraz na drugi dzien. Był to 28 listopad. 6 dni po tym dostałam krwawienia, które trwało ok. 4 dni. Spodziewałam sie okresu 18 grudnia i go nie dostałam :( Spóznia mi sie juz 11 dni :( Bardzo sie denerwuje. Pocieszcie mnie jakos :( A testu boje sie kupic... nie mam odwagi. Wiem, ze to głupie no ale cóż... Spóźniał sie tez komus az tyle czasu okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wpadke bo pękła gumka. Wzięłam Postinor zaraz na drugi dzien. Był to 28 listopad. 6 dni po tym dostałam krwawienia, które trwało ok. 4 dni. Spodziewałam sie okresu 18 grudnia i go nie dostałam :( Spóznia mi sie juz 11 dni :( Bardzo sie denerwuje. Pocieszcie mnie jakos :( A testu boje sie kupic... nie mam odwagi. Wiem, ze to głupie no ale cóż... Spóźniał sie tez komus az tyle czasu okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirscha
Postinor to błogosławieństwo!!!!!!! trzy razy uratowałmnie przed ciąża, dopóty nie zaczęłam regulanie zażywać Diane. Ale szczerze powiedziawszy nie pamiętam,aby spóźniał mi sie okres..... Ale 3mam kciuki za wwszystkie dziewczyny czekające nie cierpliwocie na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam małą wpadkę (nie wiem czy mogę to w tej chwili nazwać wpadką), 22 i 23 grudnia kochałam się z moim facetem (jesteśmy krótko ze sobą) zaraz po imprezie, nie zabezpieczyliśmy się, kochaliśmy się do końca...zupełnego końca. Dzisiaj mam dostać okres... piersi mnie bolą i czuję się ospała.. ale nie do tego zmierzałam.. zaraz po stosunku jak dojechałam do domu pobiegłam do lekarza po receptę na Postinor.. a on do mnie \"proszę o legitymację ubezpieczeniową\" mówie mu że nie mam podbitej..i nie dal mi recepty.. w żadnej aptece bez recepty nie chcieli mi wydać tabletek... Więc nie wzięłam postinoru... ciekawe czy mam obawiać się ciązy... aaa tabletek antykoncepcyjnych nie biorę już od 10 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mieliśmy \\\"wpadkę \\\" - za długo czekaliśmy i..gumka została w środku - było to dokładnie w 14 dniu cyklu.W ciągu 24 godz. wzięłam Postinor, okres dostałam dwa dni przed planowaną miesiączką - jak zwykle był obfity i długi ( 5 dni ). I tu zaczyna się \\\"problem\\\" : w kolejnych dniach pojawiło sie plamienie i....KOLEJE KRWAWIENIE !!!. Trwa ono już 5 dzień. Czy to możliwe, abym...miała znów miesiączkę ?! Zapisałam sie na przyszły tydzień do lekarza, ale...BOJĘ SIĘ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28.12.2005
dziewczyny proszę poradźcie brać postinor czy nie? wczoraj w 10 dniu cyklu miałam stosunek można powiedzieć przerywany i nie doszło do wytrysku wewnątrz. Mimo wszystko sie boję nie wiem czy mam brać postinor czy nie??????/ błagam - czekam napiszcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość correy
Dziewczyny...spokojnie...zadziała na pewno!!! Pierwszy raz zazyłam postinor we wrześniu,w 17 dniu cyklu po około 32 godzinach. Bolało mnie podbrzusze, głowa, czasami miałam nudności.Miesiączka była o czasie. Teraz znowu przytrafiło się- w 12 dniu cyklu...wzięłam pierwszą tabletkę po ok 2 godzinach i jestem dobrej myśli.:-) Już nie panikuję, tak jak wtedy. Pamiętam, że przeczytałam wszystkie wpisy na tym forum i co tu ukrywać, sama siebie tym podkręcałam..już prawie wyczuwałam ruchy dziecka;-) Będzie dobrze..:-) I u Was i u mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh dziewczyny strasznie sie boje piszecie , że można być spokojnym ale ja już dobieram sobie do głowy wpadka w 12 dniu postinor po 20 h jeszcze dwa dni do spodziewanej miesiaczki strasznie sie boje :((( jak myslicie podziała bo to środek cyklu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Mam pytanie. Po ilu dniach od zazycia postinosru mozna robic test ciazaowy tak aby cos wykaza?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Mam pytanie. Po ilu dniach od zazycia postinosru mozna robic test ciazaowy tak aby cos wykaza?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Mam pytanie. Po ilu dniach od zazycia postinosru mozna robic test ciazaowy tak aby cos wykaza?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Mam pytanie. Po ilu dniach od zazycia postinosru mozna robic test ciazaowy tak aby cos wykaza?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Mam pytanie. Po ilu dniach od zazycia postinosru mozna robic test ciazaowy tak aby cos wykaza?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Mam pytanie. Po ilu dniach od zazycia postinosru mozna robic test ciazaowy tak aby cos wykaza?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Mam pytanie. Po ilu dniach od zazycia postinosru mozna robic test ciazaowy tak aby cos wykaza?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
Fabian - test po minimum 7 dni od zapłodnienia, czyli dodaj do dnia stosunku 3 dni (tyle może trwać zapłodnienie) i później 7 dni. nie liczy sie od zażycia postinoru. zajaweczka - spokojnie, naprawde zadziałą - tylko sie nie przestrasz bo możesz mnieć opoznioną miesiączke - ja miałam 3 lub 4 dni, a na dodatek stres ją opóźnia - wyluzuj i niech przyjdzie :) a przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeki monton naprawde za słowa otuchy zawsze to jakoś podtrzymuje na duchu już raz wziełam postinor ale to był 8 dzień cyklu jakos sie wtedy mniej obawiałam a tu samiutenki srodeczek dlatego takie nerwy ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, blagam o pomoc! Mialam przerwe w braniu Harmonetu (2 miesieczna) i zaluje. W ostatnie dni zdazyla mi sie wpadka za wpadka. 26 grudnia,co prawda nie kochalam sie ze swoim partnerem, ale na chwile wlozyl mi palce do pochwy. 29 grudnia, w czw, spanikowalam i zazylam postinor ok 17.30. W nocy kochalam sie ze swoim partnerem. Uzylismy prezerwatywy, ale na chwile partner wszedl we mnie bez. Jakies 2-3 h pozniej o 5.30 zazylam kolejna (druga) dawke postinoru. Nie wzielam juz postinoru pozniej. Myslicie ze wystarczy, czy ze powinnam wziac teraz ponownie? Dodatkowo planuje seks w sylwestra. Czy wowczas, w razie czego moge spokojnie wziac znowu postinor? Czy tak bliski czas zastosowania nie zmiejszy skutecznosci? chce by ten koszmar sie skonczyl, gdy wroce do harmonetu przy nastepnym okresie. ale teraz - blagam o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wielkie pytanko, wczoraj o 22 30 zazyłam pierwsz tabletke , własnie zazyłam druga , jest sylwester i ciezko mi teraz myslec o zabawie ale czy cos mi stanie jak napije sie wieczorem alkoholu?? czy to moze jakos zniwelowac skutecznosc postinoru?? czy tabletki na odchudzanie ( isolipan) mog a wpływac na wchłanianie sie postinoru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyh znowu problemik wlasciwie maly i malo realny no ale jednak... sylwester czas zabawy ta.... hyh no pobawilismy sie i nagle co patrze Michu nie ma gumy wsiakkla gdzies znalezlismy ja pod koldra no i jest problem bo troszkie minelo zanim zauwazylismy jej brak... mam dni nieplodne ale jednak jest pewno ale...nie bardzo wiem czy siegac znowu po postinor yhhh znowu przeciez ja taka mlodziutka jestes 16 lat i juz drugi raz problemik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
dziewczyny nie bojcie sie ja wzielam postinor po ponad 50 godzinach i wlasnie teraz mam 5 okres. wszytsko mi sie jednak rozregulowalo bo co miesiac mam pewne opoznienia ale najwazniejsze jest to ze dostaje okres zycze wszystkim powodzenia i mniej nerwow niz ja przezylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Pomóżcie!!!! Otóż dostłam miesiączke równo w 28 dniu po wpadce i po tym jak wziełam postinor jest on jednak jakoś mniej obfity niż zwykle czy jednak postinor mógł nie zadziałać i moge być w ciązy???:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Pomóżcie!!!! Otóż dostłam miesiączke równo w 28 dniu po wpadce i po tym jak wziełam postinor jest on jednak jakoś mniej obfity niż zwykle czy jednak postinor mógł nie zadziałać i moge być w ciązy???:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
zajaweczka mam pytanie a ile dni mialas miesiaczke w tym miesiacu a ile masz zazwyczaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaaaaaa
2 dni po zakonczeniu miesiaczki kochalam sie z chlopakiem - po 8 godzinach od stosunku wzielam postinor. Minely 5 dni i pojawilo sie krwawienie. Prosze powiedzcie mi co to oznacza???? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akakak jeszcze mi trwa dzis 3 dzien a przewaznie to tak 5 dni :(( ale niewiem co o tym myslec :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
zajaweczka bo czytal;am gdzies ze jesli krwawienie trwa dluzej niz 3 dni i jest tak samo obfite lub bardziej niz miesiaczka to znaczy ze napewno nie ejstes w ciazy przeczytalam to w necie ale nie moge znalezc etj strony. slyszalam ze podobno niektorzy maja okres w czasie ciazy ale osobiscie nie znam zadnego takiego przypadku. glowa do gory:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie i prosze o odpowiedź - po jakim czasie od wzięcia postinoru miałyście pierwsze efekty uboczne? Za pół godziny biorę drugą dawkę, pierwszą wzięłam po 33 godzinach, wpadka w 14 dniu cyklu... Na razie nic nie czuję tylko te uderzenia gorąca, ale to moze z nerwów, bo miałam sporo problemów z dostaniem leku. Pozdrawiam i trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×