Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Kaśśś
Rozmumiem, ale wiesz wszystko moze sie zdazyc i wolałam wziąść. Nigdy nic nie wiadomo... Dzieki troche lzej mi na sercu. Normalnie mam wszystkie objawy okresu ale brak go . ehh A poza tym dzieci rodzą sie po tabletkach, spiralach itp nie wiadomo kiedy moze trafic na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
FOKI .............a po jakim czasie zrobiłaś pierwszy test i po ilu godzinach wziełaś postinor????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
do FOKI!!! i w ktorym byłaś dniu cyklu i czy kochaliście sie do końca!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
kass, to prawda moja kumpela miała założona spiralke,dzis ma już dwuletniego syna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Lyni 1 test zrobiłam jakoś w 20 dniu cyklu, gdy rąbnęła nam gumka to był 11 dzien cyklu, wszysko co moj mąż miał "mi do zaoferowania" wylądowało w całości we mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
to tak jak u mnie :( ja bylam w 10 dniu cyklu jak facet to mi zaoferował i pierwszy test zrobilam po 6 dniach a drugi po 9 wyszły negatywnie no ale.............mam schize:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Foki jest OK:), będzie dobrze, a teraz przestań już o tym myśleć:), okres w końcu przyjdzie. Dziewczyny będzie dobrze, mnie ten topik bardzo pomógł miesiąc temu, wszelkie rady itd., niektóre rzeczy zasiały panikę, ale jest OK, jestem już po pierwszy okresie, mam nadzieję że nie rozregulują mi się miesiączki. Pozdrawiam, buźka dla wszystkich. Cóż po samej objętości topiku można zobaczyć jak wiele jest różnych przypadków i jak różnie działa postinor. Można się chyba wszystkiego spodziewać, szkoda tylko że ciąży nie można wykluczyć. Dobra ale to tak było ciiiiichooooo, żeby nie stresować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiedka21
a ja sama juz nie wiem......... :(:( zazylam postinor w 6 dniu cyklu(...) ;/ a potem dostalam to plamienie(po 4 dniach) i trwalo to 7 dni (zazwyczaj okres mam 5-6 dni) i teraz prawidlowo "normalny okres" powinnam dostac tydzien temu..... a jesli to plamienie "postinorowe" bylo okresem to jak powinnam liczyc.... tzn. za ile dostane okres (normalnie mam co 29 dni)?? NA DODATEK : nie wiem co jest grane...... niedawno mialam cos a`la nudnosci (tzn przez 4 dni) zaczynaly sie rano,a konczyly kolo 11-12--wprawdzie robilam test(zaraz w pierwszym dniu nudnosci) i wyszedl negatywnie,ale tak do konca im nie ufam (kiedys robilam test (nie po postinorze) i wyszlo mi ze jestem w ciazy--a nie bylam)...., strasznie schudlam (prawie jeden rozmiar),przez jakis czas bolaly mnie jajniki,ciagle plakalam-o byle co i nic mnie nie cieszylo,nie mialam ochoty na nic.... teraz to wszystko ustapilo ale nie wiem..... zaczynam sie bac............. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( teraz zaczelam sie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
owiedka 21 .......zrob jeszcze jeden test i bedzie napewno dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana
ile te tabletki kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoon
uuu ta bomba kosztuje ponad 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala588
Cześć dziewczyny, Ja Postinor wzięłam po 48 h od feralnej wpadki, był to 17 dzień cyklu, cykle około 32-39 dni. Krwawienie po Postinorze miałam 7 dni po zażyciu tabletek. Na razie czuję się dobrze, tylko czasami bolą mnie jajniki. Boję się, że mogę być w ciąży. Test zrobiłam po 8 dniach od wpadki, wyszedł chyba negatywny, nie jestem pewna bo widziałam cieniutką, słabo widoczną kreskę w miejscu T, a ta druga była bardzo widoczna. Strasznie się boję!!!:(:( Napiszcie co myślicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
Nie mart sie tym az tak bardzo bo ja tez po pierwszym tescie mialam zrobilam go po 7 dniach, a po 9 nastepny i wyszedł negatywnie ...jutro zrobie jeszcze trzeci................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala588
Kiedy mam zrobić kolejny test? 10 marca powinnam dostać normalny okres. Boję się. Jestem na II roku studiów i nie chciałabym zawalić, zresztą na razie jest na to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
jestem na gg 1144677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
Najlepiej bedzie jak zrobisz w dniu oczekiwanago okresu oczywiście jak nie dostaniesz.............ale ja bym nie wytrzymała i zrobila wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t21
czy krwawienie po postinorze to normalny okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoon
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
nie wiem czy nie do końca tak NIE.............niektorzy lekarze twierdzą ze to okres i kazą sobie liczyć od tego krwawienia cykl:( . Wiec kto ma rację??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiedka21
a ja dalej nie mam okresu :(:(:( a od wczoraj jem jak mala "smieciarka" i latam co chwilke do WC :(:(:(:(:( nie wiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
OWIEDKA21.....JA BYM NA TWOIM MIEJSCU ZROBILA JESZCZE JEDEN TEST ......JA ROBIE JUTRO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiedka21
ehh.... dobra... zrobie... tzn postaram sie.... jesli wczesniej "nie umre" ze strachu..... eh............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
kala588!!! co tam u ciebie !!! odzywaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiedka21
:(:(:( eh..... smutno mi.... boje sie zrobic ten test..... rozne mysli kraza mi po glowie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki...
ja zażyłam Pstinor...i nie wiem co mnie czeka..?? kiedy dostane okres?? zażyłam go 24h po stosunku..i co pomoże mi?? teraz jest 4 dzień i zadnego krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _trinity_
Słuchajcie dziewczyny. JA miałam wpadke w samym śrdku cyklu 16 dziień postinor wziełam po 36 godzinach i miałam naprawde strasznego stresa. Dostałam krwawienie po 5-6 dniach z tym że wyyglądało jak normalny okres i czułam sie tez jak bym miała okres wiec too chyba było to. Nie powiem żeby mnie o uspokiło i czekałam na kolejną miesiączkę a ona przyszła jak w zegarku tak jak zawsze 28 dni po tym krwawieniu po poostinoorze. Teraz mam juz 3 miesiączkę i wszystko jest naprawde ok poza tym że znów zaczeła mi sie 5 dni za wcześnie. Ale w ciąży nie jestem :) Trzymam za was kciuki i nie martwcie sie tak boo stres tez wpływa na termin ookresu !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola27_
Dziewczyny ratujcie!!!Dziś w nocy miałam feralną wpadkę. Pękła nam prezerwatywa. A niestety recepte na postinor będę miała dopiero we wtorek rano. Czy wystarczy jak zażyję postinor po 60 godzinach od feralnego stosunku?????Błagam o szybką odpowiedź. Chciałabym jeszcze wiedzieć jak czujecie się po zażyciu postinoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola27_
Mogę wziąć dwie naraz? Napewno nic się nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia
Ja mam inny problem. Nie wiem czy zażyć postinor. Przed stosunkiem zakładaliśmy z chłopakiem prezerwatywę. Tak się przy tym śmialiśmy, że nie sprawdziliśmy jak ją zakładamy. Nie chciała sie rozinąć więc spróbowaliśmy w drugą stronę ale potem okazało się że wcześniej było dobrze. Więc odwróciliśmy ją i założyliśmy. Nie wiem czy jest możliwość że mogłam przez to zajśc w ciążę? Tzn czy moglismy przenieść nasienie na niej?Bo skoro była odwrócona tak że miałą najpierw kontakt z członkiem...nie wiem co robić. Wziąść postinor dla świętego spokoju? Czy myslicie że mgłam zajść w ciąże?Odpiszcie prosze szybko!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×