Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość kassskaaaa
dziewczyny pomuzcie....kochalam sie z chlopakiem w okolo 17 dniu cyklu:(((( i pekla gumka....ja wiem to byl dzien plodny i to byla sobota noc;((( co prawda czescc wytrysku byla poza mna ...on twierdzi ze zdazyl wyjsc widzialam plame na przescieradle ale wydaje mi sie ze jakas zcesc speermy mogla sie dostac.....bardzo sie boje nie moge spac i wogole dzis jest moj 27 dzien cyklu za 2 dni powiinam miec okres....za 2 dni zrobie test ciazowy...mysliscie ze wyjdzie juz?? czy postinor ma jakis wplyw na wynik testu??? AAA POSTINOR WZIELAM W 19H PO STOSUNKU druga po 12 h :(((((((((((( boje sie strasznieeee .....czytalam gdzies ze jesli stosunek feralny bd przed owulacja to postinor opozni ja......a jesli po owulacjii to powoduje zageszczenie tak sluzu czy cis takiego czyli to mniejsza prawdopodobnosc skutecznosci??:((((((boje sie strasznie ...napiszccie ci sadziscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Magda 20 masz rację pójde do ginekologa, przecież on zaraz mi powie co i jak...mam nadzieje że wiesci będą dla mnie pomyślne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga208
ja wzięłam postinor ok 19 ha po stosunku tzn 26 stycznia była wpadka ok godz.23 a 27 wzięłam postinor ok 18( to był mój 14 dzien cyklu pech sam środek)., nia mialam zadnego krwawienia postinorowego tylkjo bóle brzucha , okres mialam w terminie 11 lutego i zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i od tego czsu mam plamienie i nie wiem czy to duż dawka hormonów tak działa czy coś jest nie tak.trocze się obawiam czy minmo wszystko nie jestem w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
Dziewczyny ja też w ziełam 19 h po stosunku i byłam w 8 dniu cyklu i tak sie stresuje ze jestem nie do życia:(. Jeśli chcecie sie tak nie sterować to nie czytajcie tego co jest napisane kilka stron wstecz po jak ja przeczytałam to myslałam ze oszaleję !!! Ja nie chce dziecka bo cały świat mi sie zawali!!! jutro rano zrobie test i jak nie umre to napiszę wam co i jak! Pozdrawiam was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaaaa
TAK BARDZO SIE BOJEEE :(((((((( OKRES POWINAM MIEC ZA 2 DNI I STRASZNI SIE BOJE;(((((((((W CZWARTEK RANO ZROBIE TEST;(((((((((((((ALE MI ZLEE;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyni
kassskaaaa...........chcialabym ciebie oicieszyc ale sama dostaje schizy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyni
dziewczyny zrobilam test ..............i BRAK CIĄZY:)! .............JEJKU JAK JA SIE TRZESE....tak sie bałam ze teraz nie mogę dojść do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyni
kaassskaaaa............zrób test bo inaczej zwiariujesz a okres moze sie duzo opoznic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyni
Dziwczyny po przeczytaniu tego forum chce sie z wami podzielić moimi doswiadczeniami z antykoncepcja.....a wiec tak mam juz 29 lat i 11 lat za sobą zycia seksualnego no z przerwami. Przez 5 lat bralam tabketki tri -regol gównie dla uregulowania cyklu to było od 18-do 23 i mialam faceta pierwsza 5 letnia milość kochalismy sie bardzo czesto i zawsze kończył we mnie i nie uzywałam jeszcze do tego POSTINOTU!! jak robia to dziewczyny opisujące to tutaj naprawde nie ma takiej potrzeby!!! W przerwie juz nie bralam tabletek była prezerwatywa albo seks przerywany i jesli nie peknie prezer. to tez nie zachodzi sie w ciązy (chyba ze mi sie udało) ale nie boję sie seksu przerywanego tylko pod warunkiem ze facet jest odpowiedzialny. A teraz balam sie z jednego powodu FACET CHCIAŁ MI ZROBIĆ DZIECKO myslalam ze nie zrobi tego ze wyciągnie (a to już jest nie fer) a POSTINOR bralam kilka razy w zyciu i zawsze zadzialał tylko postarajmy sie w przyszłości brać jak najszybciej po stosunku bo wtedy zadziala na 95% , kiedyś postinor był sprzedawany po cztery tabletki w opakowaniu i na ulotce było napisane ze wziaść do godziny po stosunku jedna abletke i wtedy u mnie zawsze zadziałało i chyba warto sie tego trzymać tak dla spokoju i jesli sie bardzo boicie bo facet nie ten to po 12 drugą:). Ja jestem taka stara a tak sie teraz bałam no i nadal nie mam pewności ale test wyszedło oki (brak ciąży). Troszeczke mnie to uspokoilo ale bede bardziej spokojna jak zrobie jeszcze raz.... Pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaaaa
okres powinnam miec za 2 dni.....boli mnie brzuch albo sobie wkrecam to dobry znak....po 2 wzielam postinor 19h p ostosunku to chyba w miare ok........po 3 moj chlopak stwierdzil ze zdazyl wyjsc mimo ze ja sie schizuje ...fakt faktem byla plama na przescieradle .....ale to byly dni plodne....no ale postinor powinnien zadzialac:( bojee sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łynia
wydaje mi sie ze napewno zadziała ja tez wziełam po 19 godzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaaaa
czytalam wczesniejsze wypowiedzi zalamka:(((( dobranoc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Lynia, wcale nie jestes stara,ja mam 31 lat i dwoje dzieci , nigdy wczesniej nie brałam postinoru.Od pewnego czasu jedyną formą zabezpieczenia była prezerwatywa, do tej pory skuteczna w naszym związku, jednak pewnego pięknego dni....pękła.Wpadłam w histerię bo jestem w takiej sytuacji życiowej że na 3 dziecko nie mogę sobie pozwolić.To był 12 dzien cyklu ,po 3 godz.wzięłam postinor.Dzis to juz 50 dzien bez okresu. zrobiłam 2 testy-negatywne.Ale czarne myśli mnie dopadają, choć gdzieś tam wewnątrz czuę że raczej nie jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zarzyłam po 19h, potem 2-ą tabletkę po 12h, stosunek był bez gumki w z 10/11 dnia cyklu. Okres dostałam 2 dni wcześniej w 26 dniu cyklu, trwa już 5dni, i się kończy. Mam nadzieję że to już koniec moich przygód z postionorem i czas pomyśleć o stałej atykoncepcji. Pozdrawiam Foki będzie dobrze:), idź do tego ginekologa, to się nazywało jakoś luteina (kurcze nie pamiętam) na wywołanie okresu, a USG da Ci 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minor
Błagam dziewczyny pomożcie!! Problem jest następujący, wzięłam Postinor 50 godzin po stosunku do którego doszlo kiedy miałam jajeczkowanie. Jak myślicie jakie jest prawdopodobieństwo,ze nie jestem w ciąży :( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Magda 20 jutro mam wizytę u ginekologa, dzięki za slowa pociechy i dobrą rade! Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakDo Minor
Jest bardzo duze prawdopodobienstwo.ja mialam taka sama historie tylko zazylam 16h po stosunku i bede mama za 7 miesiecy.Teraz odstraszam wszystkie dziewczyny od postinoru. zawdzi i to bardzo czesto kiedy stosunek byl w dniach plodnych!!!!Postinor zazyty do 1 h po stosunku daje doze prawdopodobienstwo potem to juz loteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni do foki
foki a po jakim czasie jestes po postinorze i czy robilaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaaaa
MAM PYTNKO CZY POSTINOR MZOE WPLYNAC NA WYNIK TESTU???? BRALA GO 12 DNI TEMU A TEST ROBIE W DZIEN OCZEKIWANEJ MIESIACZKI CZYLI JUTRO ODPISZCCIE PLISSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LYNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyni
sorki foki nie dotyczytalam juz wszystko wiem:) i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
kaaassskaaa masz gg? moze pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
kassskaaaa moin zdaniem nie wplywa na wynik testu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaaaa
6575379

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaaaa
dzwonilam do moegpo ginekologa i powiedzialz epostinor nie wplywa na wynik testu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśś
Kurcze powinnam dostac okres i nie mam. Ale czy dobrz czy nie? Postinor wzielam po 24h w tą niedziele byl to 28 dzien cyklu i powinnam dostac normalnie okres ale wciąz go nie mam. Co mam o tym myslec?? (feralna wpadka 27)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Dziewczyny byłam u ginekologa, nie jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!! Prawdopodobnie dostanę okres w terminie drugiego, jeśli nie to mam sie w tedy dopiero zgłosić.Tak się cieszę,życzę wam wszystkim tego samego.Pozdrawiam was i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Widzisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
kass, widzisz ja nie mam nadal okresu , a to moj 50 dzien cyklu,całkowicie 1 okres wypadł mi z obiegu,i nie jestem w ciąży, więc spoznienia okresu zdażają sie po zarzyciu postinoru. W dodatku to był u ciebie 28 dzien cyklu, więc ja w takim układzie w ogole nie brałabym postinoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×