Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość jennn111
do myszka44 Tak jak mowilam szanse sa niewielkie :) no i bardzo sie ciesze , ze w koncu dostalas okres i juz nie bedziesz sie stresowac:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek
czesc !! wiem ze odpowiadanie na te wszystkie pytania juz was nudzi jednak prosze o pomoc. Pekla nam prezerwatywa 1 dzien po okresie mojej dziewczyny. Pierwsza tabletke zazyla ona 13 h po wpadce a druga 12 godzin pozniej. Bardzo sie boimy poniewaz okres spoznia sie jej juz 5 dni... :( mam 18 lat, ona 17 bardzo prosze was o odpowiedzdz co o tym sadzicie. Dodam ze nie doszlo do wytrysku lecz wiadomo ze troche spermy zawsze wycieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek
czesc !! wiem ze odpowiadanie na te wszystkie pytania juz was nudzi jednak prosze o pomoc. Pekla nam prezerwatywa 1 dzien po okresie mojej dziewczyny. Pierwsza tabletke zazyla ona 13 h po wpadce a druga 12 godzin pozniej. Bardzo sie boimy poniewaz okres spoznia sie jej juz 5 dni... mam 18 lat, ona 17 bardzo prosze was o odpowiedzdz co o tym sadzicie. Dodam ze nie doszlo do wytrysku lecz wiadomo ze troche spermy zawsze wycieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysia
Do Grzesiek NIe schizucie sie zabardzo, wiem ze dobrze sie mowi ale sama dopiero wczoraj sie uspokoilam.Dostalam okres z tygodniowym opoznieniem.Postinor powinien zadzialac, choc pewny na 100% nie jest, niestety.Odczekajcie troche i zrobcie test.Ale radze wyluzowac.To nie pomoga a wrecz szkodzi(nerwy maja wplyw na cykl) Zabierz dziewczyne na basen, luzwy czy narty niech nie mysli o tym w kolko :) a sie przy okazji tej niemilej akcji nauczylam plywac na basenie :) jak to mowia nie ma tego zlego :) Bedzie git pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek
dzieki Bysia prosze jeszcze pare innych osob o wpisy, opinie i wasze przezycia z postinorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek
dodam ze 4 dni po wzieciu postinoru moja dziewczyna miala krwawienie ktore trwalo okolo 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruffka
Spokojnie... postinor działa... Tyle co ja przez niego przeżyłam to moje, okres spóźnił mi się prawie 5 tygodni, testy wychodziły negatywnie a lekarz nie umiał mi powiedzieć czy to ciąża czy postinor. Ale wreszcie ktoregoś dnia się obudziłam i okazalo się, że wszystko ok (mam nadzieje, ale okres to chyba 100% pewnosc że nie jestem w ciąży). Więc naprawde spokojnie wszyscy po postinorze... on zadziała, a nerwy to najgorsza rzecz jaka może być.. ja przez te 5 tygodni miałam wszystkie objawy ciąży.. Sądze, że jak by gdzieś napisali, że w trakcie ciąży skóra zabarwia sie na zielono a na głowie pojawiają się czułki to już bym była zielona i je miała... a to wszystko przez nerwy... sama sobie wmawiałam, że pigułki nie zadziałały... Uszy do góry będzie dobrze!!! Trzymam za wszystkich kciuki Dziękuje za wsparcie i rady!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie \"popostinorki\"! O rany, nawet nie wiecie jak was rozumiem. Jestem 4 tygodnie po wzięciu tabletki, ale tak naprawdę to dopiero teraz zaczęłam schizować. Przeglądałam strony z opisami wczesnych objawów ciąży, staram się uspokoić... Wybieram się pomału do lekarza, by mieć pewność, że się udało. Testu nie robiłam chyba bardziej z przekory. Dziwne, jak tylko łyknęłam postinor to tańczyłam z radości - zdobyć tabletkę 1 stycznia to naprawdę wyczyn:/ Tylko czemu ostatnio mam wciąż potop sluzu? Ktoś się orietnuje? Trzymam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
Kochane!!!!!wszystko gra!!! nie wytrzymałam zrobiłam badania krwi HCG-beta ilościowe i wyszło mniej niż 1, czyli nie jestem w ciąży!!!!!bardzo dziekuje wam za wsparcie i od tej pory jestem stała bywalcynią tego forum!!!!! SEKS ALE Z ROZSĄDKIEM-HASŁO NA ROK 2006!!!!!!BARDZXO DZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
NAPRAWDE ROBCIE BADANIA NIE MA CO SIE STRESOWAĆ 3O ZŁOTY I CIĄŻE WYKRYWA JUZ W 10 DNI OD STOSUNKU, TAKZE GŁOWA DO GÓRY!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
JENN111!!!!DZIEKI INDYWIDUALNIE ZA WSPARCIE:)POZDRAWIAM CIEPŁO. PS. TO BYŁ OKRES PRAWIE 5 DNI:) TAKZE LUZIK JUZ, ALE JESTEM WRAKIEM CZŁOWIEKA!!!MAM NAUCZKE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
MONTON TO BYŁA MIESIĄCZKA 5 DNI OD WTORKU DO SOBOTY!! MOGE SIE POWOLI USPOKOIC I JESZCZE TE BADANIA:)BUŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziolec
no dobra...jak mam "to"zdobyc...?apteka?recepta?ile kosztuje...?!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
magdziolec lekarz, recepta, apteka, 60 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziolec
znaczy "kazdy" lekarz,czy musi to byc ginekolog?bez problemu wypisze recepte?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziolec mozesz sprobowac nawet teraz na izbie przyjec, choc moga Ci odmowic! najlepiej ginekolog, chociaz kazdy inny tez moze ale nie musi ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja55
Mam takie pytanko. Biorę tabletki antykoncepcyjne. Ale w poniedziałek zauważyłam, że nie wzięłam jednej. To ostatni tydzień cyklu. Przypuszczam, że mogłam jej nie wziąść w niedzielę. Ale w poniedziałej już normalnie wzięłam. We wtorek kochałam sięz moim facetem. Użyliśmy prezerwatywy, ale niestety pękła. Po ok. 5 godzinach wzięłam Postinor (2 tabletki naraz, tak kazał lekarz). Poza tym biorę cały czas tabletki anty. Jak sądzicie, czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że mogłam zajść w ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala26
NIC NIE BÓJ W CIĄŻY NIE JESTEŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja55
Też mi się wydaje, że to raczej niemożliwe, ale mimo wszystko się denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synapsa
witam kochane! Jakis czas mnie tutaj nie bylo, bo nie mialam netu ;( Juz wczesniej pisalam jak to tam ze mna bylo, mielismy prezerwatywe, ale byl tez i alkohol, ja wkrecilam sobie, ze mogla nam peknac gumka, a partner mi nie powiedzial (dodam, ze kompletnie mu nie ufam). 6 dni po postinorze mialam krwawienie, teraz czekam na miesiaczke. jak narazie zostalo mi 2 dni do planowanego terminu, ale mam taka obsesje, ze chyba niedlugo zwariuje!!!! Czuje sie jak opetana mysla o niechcianej ciazy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello =) mam takie pytanko....jestem za granica i wzielam przed chwila nastepce postinoru --> Norlevo....tylko wzielam 2 tabletki naraz....po 8godz od stosunku....(taka info w aptece dostalam i tak mi przetlumaczyl moj chlopak ulotke...) ale teraz sprawdzilam angielska wersje info o tym i jednak powinno sie druga wziac po 12 godz.....czy ma to jakis wplyw??? bede wdzieczna za kazde info.... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie eyes
mam pytanie: ile kosztuje srednio podtinor?i czy ginekoog nie bedzie sie na mnie krzywo pwtrzyl jak go poprosze o recepte na postinor, tak na wszelki wypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiii
postinor - 55-60 zl hahaha nie ma wszelki wypadek ;) poprostu powiedz ze zdazyla sie taka a nie inna sytuacja i juz :P teoretycznie nie ma prawa odmowic ci wypisania recepty....powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Matii nic Ci nie bedzie!! ewentualnie silniejsze efekty uboczne! w Polsce niektorzy ginekolodzy tez radza wziasc 2 tabletki naraz,zwlaszcza jesli jest juz pozno, wtedy ma sie wieksza skutecznosc! tylko musisz liczyc sie z tym ze rozreguluje to Twoj uklad hormonlany :// pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
w UK dostępna jest już jedna tabletka, takze nie trzeba odliczać ani 8, ani 12 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA22
...a uwazalam sie za taka dojrzala emocjonalnie kobiete ( 22lata:).Jednak nadeszla chwila zapomnienia i stalo sie, to co nie powinno.Dzis (sobota) szukalam jakiegos czynnego gabinetu ginekologicznego-nie znalazlam.Zadzwonilam pod pewien numer i umowilam sie na wizyte prywatnie...chodzilo o wypisanie recepty na Postinor. Wzielam go po 15 godzinach po stosunku i pelna nerwow czekam na pierwsza miesiaczke....nigdy wiecej!!czytam Wasze komentarze...i trzymam za wszyskie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA22
Ja za Postinor zaplacilam 73zl!!!zeby az tak ceny sie różniły???:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
a ja czekam na okres :) dzisiaj miał się pojawić, ale oczywiście nie łudzę sie, że będzie terminowo co do dnia. Mam tylko nadzieję, że nie będę musiała czekać tygodniami... Co do cen - postinor jest i tak tani, wiecie ile kosztuje ta nowa tabletka? ok. 150 zł w przeliczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaprzerażona
Dziewczyny jaką skuteczność będzie postinor miał po 40 godz. od wpadki, boże pękła nam prezerwatywa nie było wytrysku, ale shcizuje bo w wydzielinie moga byc plemniki kurcze boję się, a on jak zawsze pewny siebie, że nic nie będzie;( pomóżcie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Onaprzerazona Uspokoj sie!! jesli nie bylo wytrysku, to nie powinnas sie obawiac, tym bardziej ze wzielas postinor!! z tymi kilkoma plemnikami Postinor sobie poradzi:)glowa do gory!! czekaj spokojnie na okres! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×