Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Onaprzerażona
Dzięki za ciepłe słowa, pozostaje mi tylko czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nowa tabletka\" NORLEVO kosztuje 15 euro< Holandia> czyli nie cale 60 zl < nie wiem jaki teraz kurs jest :P> shit czyli moge sie spodziewac bardzo rozleguwanego cyklu teraz po 2 tabletkach na raz? :| nie nawidze tak czekac...i ciagle czuc sie niepewnie.... :/ ale coz....shit happenes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszensja
Częeść dziewczyny , tydzień temu zażyłam POSTINOR a dzisiaj dostałam strasznych boleśći w dolnej części brzucha chyba przez godzine prawie płakała,m z bólu, taki był silny .Czy to mogło być spowodowane tym że wziełam Postinor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkeczkak
Czesc Dziewczyny !!!! pomocy nie wiem co robic :( tydzien temu zazylam postinor i dzis dostalam jakies dziwne krwawienie!! prawidowo okres powinnam dostac za 12 dni :( i teraz nie wiem jak z tabletkami anty...:( bo bede je zazywac po raz pierwszy (tzn. w ogole poraz pierwszy jakiekolwiek) i prawidlowo powinnam je zazyc w pierwszym dniu okresu,a teraz nie wiem juz co mam zrobic :(:( blagam pomocy !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkeczkak
co mam robic :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja22
Minęły trzy dni od zażycia Postinoru,nie mam jednak zadnych objawow niepożądanych...czuje sie dobrze.Mam nadzieje,ze to dobrze wrózy:)Pozdrawiam Was wszystkie-i nie denerwujcie sie, bo nawet nie wiecie jak to negatywnie wpływa na date okresu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HiStErYcZkA
Cześc dziewczyny!!! Potrzebuję wsparcia, dłużej nie wytrzymam ze stresu. Przydarzyła mi sie taka sytuacja: przyjmuję izotretynoinę(silny lek na trądzik, niesie ze sobą bardzo wysokie ryzyko wad rozwojowych u płodu). W związku z tym przyjmuje tabletki anty i jak juz współżyję(a nie za często) zabezpieczam sie prezerwatywą.W ostatnim cyklu(17 dzień) raz się kochałam i prezerwatywa pękła:( Jednak przypomniało mi sie ze raz przyjęłam tabletkę 7 godzin później, innym razem 2 h później i ogólnie zawsze było to z kilkanaście -dziesiąt minut później od ustalonej pory:( Ehh..głupota totalna...Po 24 h zazyłam postinor, po 4 dniach dostałam krwawienie. Jak uważacie czy w takiej sytuacji moge być juz spokojna?bo ja cały cza sie starsznie martwię:(:(:( prosze pocieszcie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aszenja tydzien po, to trudno okreslic czy to po postinorze, czy tez juz oznaki zblizajacego sie okresu! ale postinor to naprawde ogromna dawka hormonow, wiec efekty uboczne bywaja przerozne! bedzie dobrze:) do Majkeczkak Jesli to krwawienie wygladalo jak zwykle krwawienie, to z tabloetkami poczekaj na okres! chyba, ze to krwawienie to byl okres, ( roznica w kolorze i konsystencji ) to w takim razie dzis powinnas zaczac tabletki, lub poczekac caly cykl i zaczac od nowego cyklu! pozdrawiam:) do HiStErYcZkA Z tego co piszesz, zabezpieczasz sie podwojnie!! zasada jest taka, ze jesli przymujesz tabsy to gumki mozesz odstawic! jesli gumka pekla, to i tak tabletki przeciez Cie zabezpieczaja!!!! a do tego wzielas postinor, to juz napewno w ciazy nie bedziesz!! jesli chodzi o odstepstwa od czasu przyjecia tabletek, to jesli nie sa wieksze niz 12 h to jestes zabezpieczona:) wiec spokojnych snow zycze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HiStErYcZkA
Dziękuję Jennn 111:* Potrzebowałam takiego pocieszenia... Ciąża też wydaje się mi mało prawdopodobna , bo do niej po prostu dojść nie może (urodziłabym bardzo chorego dzidziusia po lekach). Jutro, tak dla opanowania moich obsesyjnych mysli zrobię sobie test. Pozdrawiam serdecznie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Mam kłopot i nie bardz wiem co otym mysleć,pomocy;-[;-[;-[ 22grudnia miałam miesiączke,trwała 3 dni ,pierwszego dnia po miesiączce współżyłam i prezerwatywa pękła....wszystko znalazło się wemnie;-[ po 11 godzinach od stosunku wziełąm Postinor ,a następnie kolejną pigułke po 12 godzinach...robiłam 3 testyi wyszło ,że nie ma ciąży...poszłam do ginekologa,zbadał mnie i nic nie wyczuł byłam 31-go stycznia...lekarz zapisał mi tabletki na wywołanie miesiączki ,właśnie się skończyły i nic nie ma...nadal nie mam miesiączki...od jakiś 2 tygodni wszystko mnie pobolewa tak jak zawsze przed miesiączką,ale nic nie ma....szału chyba dostane...Pomóżcie-może macie pojęcie czemu takie żeczy się dziejś,może któraż tak juz mialą...prosze odpiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczkak
dziekuje :) rozmawialam tez z ginem i trzeba poczekac-- jest to prawdopodobnie krwawienie postinorowe... lepiej tez poczekac do najblizszego okresu i wtedy zaczac zazywac, bo jak na "ten miesiac" to za duza dawka hormonow bedzie :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczkak
mam jeszcze pytanko: TRUDNE I CIEZKIE :( Dziewczyny czy istnieje mozliwosc sprawdzenia czy byla ciaza?? Tzn. czy postinor zadzialal?? Przeciez nie zawsze stosunek bez musi sie konczyc ciaza, a postinor zazywalysmy z obawy..... wiec czy sa np. jakies objawy ze moglo dojsc do zaplodnienia ?? ((troszku namieszalam i troszku to napisane nie logicznie,ale mam nadzieje ze zrozumiecie))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula11111
mam pytanko......zazyłam postinor....po pewnym czasie dostałam okres....ale na tym sie nie skaczyło po16 dniach po okresie znowu dostałam krwawie.to nie jest napewno miesiączka...bo to są małe krwawienia.ale są.......co to moze byc.czy to moze byc działanie postinolu.....lub przerwanej ciązy?pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennny111
do poszlajase26 4 dzien cyklu jest przy 28 dniowych cyklach uwazany za nieplodny, to raz! wzielas dosc szybko postinor, to dwa! lekarz cie badal, ale czy robilas usg?? u mnie tez nic nie wybadal, a jednak bylo. nie wiem kiedy robilas test, jesli po terminie okresu i wyszedl negatywny, to juz trzy ! trzy argumenty za tym , ze nie jestes w ciazy:) jesli zapisal Ci luteine na wywolanie okresu, to jesli dobrze pamietam po skonczeniu opakowania w ciagu 10 dni powinnas dostac okres! Postinor potrafi rozregulowac cykle na dobre pare miesiecy u niektorych kobiet, a u innych nic sie nie dzieje! tak wiec poczekaj jeszcze pare dni i wtedy jak nie dostaniesz to wybierz sie ponownie do lekarza! ale wg mnie to efekt postinoru! pozdrawiam :) do Majeczkak raczej nie ma takiej mozliwosci! masz wyrzuty sumienia?? przeciez postinor nie jest srodkiem poronnym, jesli zarodek zagniezdzilby sie juz w macicy, to postinor nie powinien go uszkodzic!! tak wiec postinor dziala na Ciebie a nie na zarodek! nie daj sobie wmowic, ze jest inaczej, bo inaczej uzywanie prezerwatyw to tez smierc i to milionow ;);) do paula11111 hmm trudno okreslic. co masz na mysli piszac przerwanej ciazy? to ze postinor zadzialal? czy tez to ze moglas byc juz w ciazy biorac postinor? wtedy postinor jak juz pisalam dziala ochronnie na zarodek. jestes pewna ze po postinorze to byl okres?? to moglo byc krwawienie po postinorze, ktore jest wynikiem jego dzialania, po jakiem czasie dostalas ten "okres"?? nie piszesz tez po jakim czasie wzielas postinor? a to moze byc istotne w kwestii jego skutecznosci. Postinor ma bardzo wiele efektow ubocznych!! ktore ujawniaja sie czasem przez kilka miesiecy, zwlaszcza baaardzo nieregularne cykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczkak
...wyrzuty.... hm.... nie no ostatnio miewam jakies zle--trudne dni... wszystko mnie przytlacza i w ogole.... ciagle bym spala i na dodatek nie mam ochoty na nic..... wiec rozne mysli kraza mi po glowie..... a na dodatek moj mezczyzna wyjechal za granice do pracy...wiadomo,ze telefon nie zastapi "zywej rozmowy" ech......................... zastanawiam sie czy to po postinorze...czy to ta pora roku?? :( :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Majeczkak To ta pora roku, a w dodatku u Ciebie cala ta sytuacja Cie dobija! wiekszosc z nas ma takie dni, wczoraj moglabym gory przenosic, a dzis od rana jestem nerwowa, smutna i nic mi sie nie chce :// mam wolne, a caly dzien spedzam w lozku z ksiazka! ale to minie, niech tylko slonko sie pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula11111
jenny....postinor wziełam po 17 godzinach..a 19.o1 dostałam okres....wydaje mi sie ze to był okres...trwał 6 dni....a od kilku dni od 1.02 mam te krwawienie.....pomózcie.......czy to krwawienie moze byc po postinorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do paula11111 to wypowiedz jednej z forumowiczek, pozwolilam ja sobie skopiowac: Witam:>.Cierpliwie szukalam ale bezowocnie a problem nie daje mi spokoju.Jakis czas temu zażyłam Postinor,od którego rozregulował mi się cykl.Pierwszy okres (po zażyciu tabletek) dostalam o 14 dni za wcześnie.Teraz mam kolejny i znów z 10-cio dniowym przyspieszeniem... .(cykle zawsze miałam regularne). Tak wiec, to krwawienie znacznie slabsze, to moze byc kolejny okres,slabszy, bo sluzowka nie zdarzyla odpowienio \"urosnac\". ja na Twoim miejscu dla swietego spokoju poszlabym do lekarza, on obejrzy i bedzie wiedzial co jest nie tak! postinor wzielas dosc szybko, wiec powinno byc wszystko w porzadku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula11111
dziekuje dzenny..ale mi sie wydaje ze to nie okres...bo to b.małe krwawienia..mam je od 9,8 dni tylko teraz od 2 dni jest wieksze...zawsze miałam obfite okresy i trwały6 dni..odpisz jak mozesz.....dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jas28jr
witam:) chciałam wam opisac swoją historię i rposić o rade!!! 20 stycznia w nocy był mały wypadek przy pracy i pękła nam prezerwatywa, postinor wzięłam w poniedziałek w południ, czyli ledwo sie zmieściłąm w 72 godzinach. niestety przypadło to dokłądnie na połowę mojego cyklu!!! plamienie miałam po tygodniu ale niewielkie. w ubiegły weekend powinnam była dostać okresu ale się tak nie stało wiec w poniedziałek kupiłam test ciążowy i wynik był pozytywny, duga linia nei była moze taka mocno wyraźna, ale była. poszłam od razu do ginekologa tego samego dnia. powiedział że to jeszcze nic nie znaczy, ze postinor mógł zaburzyc wynik testu, zbadał mnie i nic nei wyczuł. dostałam Luteinę na wywołanie okresu. mam sie zgłosić za miesiac jak nei dostanę okresu. ale chyab zwariuje przez ten miesiac. czy jeżeli powtórze teraz test ciązk\owy to wynik bedzie miarodajny? chciałabym mieć jakaś pewnosć!! dodam, ze biorę też Meridię na schudniecie, ostatnbio schudłam dośc dużó i od dłuższego czasu kręci mi sie w głowie, jest osłabiona... myślałam, zę z powodu tego odchudzanai to napewno w ciąże nei zadję... prosze o jakąś podpowiedź!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jas28jr jesli bys powtorzyla test w piatek, czyli 3 tyg po wpadce, sadze ze wynik bylby miarodajny! zrob go z porannego moczu! nie wiem czy Cie to pocieszy, czy nie, ale u mnie lekarz tez podczas badania nic nie wyczul, a usg juz wykazalo!! no i test tez byl pozytywny, choc druga linia slabsza i to duzo od kontrolnej! z tego co wiem to testy wykrywaja gonadotropina kosmowkowa, a nie lewonorgestel(postinor), tak wiec postinor nie wplywa na wynik testu! pozdrawiam i trzymam kciuki by wszystko bylo po Twojej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do paula1111 nie wiem co mam Ci juz poradzic, zaden ze mnie ginekolog ;) jak obawiasz sie ciazy to moze bys test zrobila? bedziesz spokojniejsza! a jesli przeszkadza Ci to plamienie to kup w aptece Hemorigen, ziolowy lek przeciwkrwotoczny, bardzo skuteczny wg mnie! wierze ze wszystko bedzie dobrze!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jas28jr
dzięki.... ale tak sie zastanawiam, bo wyczytałm gdzieś, ze to moze być ciąż biochemiczna, że wykryto tylko zapłodnione jajeczko, które sie nei zagnieździło w macicy i wraz z miesiaczką moze zostać wydalone. tzn. jeżeli postinor zadziałał. więc moze powinnam zrobić ten test jak już dostanę okres (zakąłdajac wersję optymistyczną, ze go dostanę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisaa
Pomocy, nie wiem co robić! wczoraj miałam stosunek i .....prezerwatywa się nam zsunęła.To mój 7 dzień cyklu. poradżcie, czy zazyć ten CUDOWNY lek, czy może szansa na to ze mogę zajsć jest niewielka i lepiej tego nie brać, bo oszaleję! Boję sie skutków ubocznych....Dziewczyny, doradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aisaa Jesli zsunela sie i doszlo do wytrysku to nie wahalabym sie ani chwili na Twoim miejscu! no chyba ze nie doszlo, bo zauwazyliscie , ze sie zsunela. a 7 dzien cyklu, to dzien plodny, wg obliczen uwzgledniajacych 7 dniowy zywot plemnikow w ciele kobiety. wiec ryzyko jest! pamietaj czas dziala na niekorzysc! wiec jesli masz postinor to lepiej wez!! chyba, ze dziecko nie bedzie dla Ciebie koncem swiata! i pogodzisz sie z tym! a skutki uboczne nie sa takie straszne, krwawienie i rozregulowany cykl to glowne, a reszta to juz zalezy od Twojej wrazliwosci! wg mnie lepiej pocierpiec kilka dni niz potem zalowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
kochane, nadal schizuje mimo, ze chyba wszystko gra, tak ku przekorze zrobilam test i wyszedl, ze nie jestem w ciąży,troche schizuje, ale to po tym postinorze chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do myszka44 Jak dobrze pamietam to robilas test z krwii?! i wyszedl negatywny! to po co zwykly test?? on jest mniej czuly! przestan o tym myslec juz:) wszystko jest dobrze:) tylko sie zabezpieczaj i czekaj na kolejny okres:) pozdrawiam cieplo:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, spałam z chłopakiem bez zabezpieczenia w 11 dniu cyklu, zarzyłam postinor po ok. 18 godzinach od stosunku. Czuję się tak nijako, napoczątku było OK, po zażyciu 2 tabletki (równo po 12h) zaczęłam mieć huśtawki nastrojów, nagły płacz, trochę mi nie dobrze, ale może to bardziej jest spowodowane stresem. Przeczytałam Topiki do 15 strony i trochę mnie to wszystko przeraża, a zwłaszcza przypadki ciąży po zażyciu postinoru, pare miesięcy spóźniające się okresy. Narazie czekam. Trzeba być dobrej myśli i nie faszerować się dodatkow lekami. Okres mam bardzo regularny, 28/29 dni, z reguły krawienie ok 4 dni. Boję się bardzo, tym bardziej, że nie jest to mój stały partner, a teraz płacę za swoją głupotę nie dość, że psychicznie to jeszcze finansowo. Niestety ginekolodzy w mojej przychodni byli chorzy, pani położna była tak nie miła, że praktycznie mnie za drzwi wyrzuciła, więc musiałam w panice szukać prywatnego lekarza, zapisał mi posinor. Wiecie co aż się odniechcewa seksu od tego wszystkiego, chodzę jak struta. Ehh pozdrawiam. I mam nadzieję że będzie, obserwowałam wątki Miśki,Ona24 i paru innych początkowych osób, mam nadzieję że jets już OK, ale się rozpisałam. Aha piszecie tu, że czasem krwawienie popostinorowe występuję czasem nie, miał ktoś może podobną sytuację do mojej- 11 dzień cyklu? To było jakieś 8 dni po zakończeniu okresu.czytam różne fora na ten temat, z przyjaciółką mamy teraz bardzo podobną sytuację tylko jej chłopakowi pękła gumka. Będę tu widać coraz częściej zaglądać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×