Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość dorota76
no wlasnie kazdy bobas inny ale cos trzeba kupic na poczatek a potem jakos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hej dziewczyny :) ja tez stosowałam z pierwszym dzieckiem kosmetyki jeonsona na poczatku nie mogłam małego kąpac tylko w płynie do kapieli tym kojącym bo mial mała wysypke, w sumie po tym jak go troche uczuliło odstawilam, mama mi stara metode kapania powiedziala i kąpałam dziecko w wodzie z nadmanganianem potasu miał skóre cód malina :) i oliwki tylko uzywałam potem jak mial ze 3 miesiace to wrocilam do jeonsona i juz nie uczulał, do pupy to sudocrem, jak byl juz spory i czesto mu sie odpazała bo jadł juz wszytsko i roznie to bylo z jego brzuszkiem i kupkami wiec pani doktor z polski polecila mi clotrimazolum masc swietna sprawa teraz tez sie zaopatrze tanie a pomaga w razie W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
a jeśli chodzi o rzeczy dla dzidzi ja mam termin na styczeń i już wszytsko przygotowane ciuszki poprane poprasowane wózek stoi łózeczko tez i inne duperele, tylko dla siebie musze kupic staniki do karmienia i podpaski poporodowe a takto ja juz siedze i czekam a dziewczyny chce was zapytac czy ktos ma podobnie jak ja na 27 tydzien czasami zdaza mi sie i to juz tez we wczesniejszych tygodniach ale po 20 uczucie jakby dziecko wam pukało tak i zakuwało jakby chciało wyjsc? moze nie wyjsc ale nie wiem jak to opisac parcie na pecherze i pukanie takie hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
cześć dziewczynki Justi ja też tak mam aż czasem takie kłucie w pochwie ale położna stwierdziła że to normalne :D Frugo ale cie zrobili na szaro nie daj im się .Kurcze znowu się przeziębiłam katar mnie wykańcza nerwowo co do kosmetyków muszę zobaczyć jonsona a potem najwyżej zmienię chyba że nie będzie dzidzia uczulona a do pupy kupuje bepanthen jest super delikatny i skuteczny, pomaga również na bolące piersi . Dziewczyny kalędarzyk wpisywać się LOGO /DATA PORODU/ Z KąD / PłEć ZANETA2400 / 1LUTY / HUNTINGDON / CHłOPCZYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
juustiina/29styczeń/PETERBOROUGH/syneczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
LOGO /DATA PORODU/ Z KąD / PłEć juustiina/29styczeń/PETERBOROUGH/syneczek ZANETA2400 / 1LUTY / HUNTINGDON / CHłOPCZYK no i już jest nas dwie mam nadzieję że będzie nas tutaj dość sporo :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
było by miło żanetko :) a my widze w podobnym czasie bedziemy sie rozrywac :D bo u mnie czuje ze moze sie na luty przeciagnąć, duży juz masz brzuchol?? a tak wogole do wszytskich to tez mozna fajne forna znalesc na www.grono.net jesli ktos chce moge mu wyslac zaproszenie do grona bardzo duzo ciekawych tematow mozna znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGO /DATA PORODU/ Z KąD / PłEć juustiina/29styczeń/PETERBOROUGH/syneczek ZANETA2400 / 1LUTY / HUNTINGDON / CHłOPCZYK frugo05/4 luty/Winsford/chyba córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
powiem ci że dość duży już mam brzusio :D w czoraj jak położna mi mierzyła od piersi aż do macicy to ma 27 cm w pasie przed porodem miałam 67 a teraz mam 93 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetka żebyś wiedziała załatwili nas pięknie ale nie dam im się bo za bardzo się tu męczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja tez bylam wczoraj u połoznej i jak mierzyła to tez mam 27 cm ale to nie jest wielkosc brzcuha tylko dziecka ona mierzy ale w sumie jeden pieron nasz dzidzius ma 27cm długosci bo pytałam czy to tak sie mierzy :) a mnie dzis meczy zgaga bleee nienawidze jej pieron jasny czasmai to w nocy potrafi mnie obudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Witaj Frugo no to już jest nas 3 :D Justi mogła bys mi posłać zaproszenie na to grono mój e mail zaneta2400@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
Frugo walcz bo tu jak sie nie walczy to sie gowno ma, a żanetka zaproszenie własnie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Justi z kąd z polski pochodzisz bo coś przypuszczam że śląsk :D a zgaga to jest dopiero męczarnia o matko mleka to mi 2 litry dziennie idzie czasami też się w nocy obudzę przeważnie tak koło 2 potem się męczę bo nie umiem miejsca znaleść Frugo słonko walcz :D bo masz o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
z poslki to wąchock, starachowice to jest w świętokrzyskim, a mi mleko nie pomaga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walczę dziewczyny tylko nie wiem jak długo jeszcze dam rade strasznie to wszystko uciążliwe dziś lecę do nich ze zdjęciami .....a zgaga okropność ja mam codziennie na wieczór i też mleczko i migdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
macie dziewczyny jakas swoja stronke ze zdjeciami nie mowie o naszej-klasie :D ja mam na garnku słyszeliscie o tej stronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świętokrzyskie to trochę moje strony a jak mleko nie działa to spróbuj całe migdały pogryzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja nie wiem czy migdały mozna w ciazy... hmmm orzechów nie wolno to migdały mozna\? pytałas sie jakiegos lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Justi super fotki :D eeeeeeeee no brzusiu dośc spory już masz :D ja niemam ani jednej fotki z brzusiem musze sobie porobić kilka fotek wogóle musze po przeżucać fotki z córki komputera na mój i coś powrzucać a propoz dziewczynki macie Naszą klasę??? Frugo dasz rade nie daj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
wiecej zdjec mam na www.garnek.pl/justinaa mamy nasza klase a kto nie ma :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
LOGO /DATA PORODU/ Z KąD / PłEć juustiina/29styczeń/PETERBOROUGH/syneczek ZANETA2400 / 1LUTY / HUNTINGDON / CHłOPCZYK frugo05/4 luty/Winsford/chyba córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
frugo a skad ty z polski jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
zaneta swietne zdjecia dzidzi ci zrobili to tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dziewczyny powiedzcie mi ile przytyłyście w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio to mieszkałam na ślasku a w świętokrzyskim to na wsi niedaleko nagłowic a w ciązy przytyłam już całe 3 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
łoo matko całe 3 kg ja juz 7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
tak tutaj miałam robiony skan a przytyłam 5 kilo jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×