Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość zaneta2400
LOGO /DATA PORODU/ Z KąD / PłEć juustiina/29styczeń/PETERBOROUGH/syneczek ZANETA2400 / 1LUTY / HUNTINGDON / CHłOPCZYK frugo05/4 luty/Winsford/chyba córeczka No dziewczynki wpisywać się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinusiaaa_09Z
Zaneta, a co zrobilas ze zmienili ci kategorie? Ja tez jestem w C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinusiaaa_09Z
Zaneta, a co zrobilas, ze zmienili ci kategorie? Bo ja tez jestem w C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
karolinusiaaa_09Z w sumie nic tyle że spodziewam się dziecka :D jak głosiłam to byłam na początku 6 misiąca to powiedzieli mi że będe miała zmiany w ciągu 24 tygodni czyli jak już urodzę nie przypuszczałam że tak szybko mi to zmienia i przyślą zawiadomienie o licytowanym przez zemnie domu karolinusiaaa_09Z z jakiego miasta jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hej jak tez ubiegam sie o mieszkanie z miasta, ale nie powiedzieli mezowi jak składał na jakim bandzie czy levelu jestesmy... powiedzieli tylko ze mozemy dostac mieszkanie 2 bedroom ze juz mozemy sobie szukac... wiec trzeba niedlugo sie tam przejsc i konkretnie porozmawiac....bo troche to nie jasne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
zaneta a w jakim mieszkaniu teraz mieszkasz mieszacie sami czy w domu jakims ze znajomymi? bo to tez ma znaczenie ile osob mieszka w jednym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
juustiina teraz mam dom piętrowy 1sypialnia malutka druga bardzo duża i gościnny tez dośc duży ,kuchnia ,przedpokój, 4 schowki , ogródek mieszkam razem z mężem i 2 pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
my z mezem wynajmujemy dom pietrowy 3 sypialnie jedna za mała zeby nawet ja nazwac sypialnia salon jadalnia kuchnia i ogródek no i łazienka mieszkamy z mezem i synem i czekamy na drgiego synka ale drogi bynajmniej dla mnie bo sam rent 550f tez chcialabym z miasta bo po paru latach mozna wykupic i wogole to lepiej z miasta miec niz z agncji wynajmowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
juustiina my płacimy 615 f za 2 pokoje słuchaj a jak składałaś podanie o mieszkanie musiałaś podać metraż domu bo ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
wiesz co nie wiem bo mąż składał jest na noc w pracy to jutro napisze, mieszkam w mniejszym miescie moze dlatego taniej ale ta jedna sypialnia to w sumie tam miejsce na łozeczko i szafe nic wiecej nie wejdzie mowimy na nia pieczara :D fajna chatka ale szkoda ze nie swoja :D a zamierzacie zostac w uk na stałe? czy chcecie wracac do PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
to jak u mnie mniejsze miasto i mniej płacimy za chate a u was wieksze i wiecej to moze i u was pensje wiesze niz u nas :) zawsze to jakies wytłumaczenie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
My mieszkamy na wsi :D same pole ,konie i farmy :D Tak zostajemy tutaj na stałe nie wracamy już a wy zamierzacie wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
A tak na marginesie to też bardzo lubię moją wiochę jakoś się tutaj tak przyzwyczaiłam wszystkich znam blisko szkołę córka ma fajnie tutaj żal mi będzie się wyprowadzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
no napewno kazda przeprowadzka jest troche smutna bo sie przyzwyczaja do wszytskiego, to jak na wioche duzo płacicie :D my jeszcze nie mamy sprecyzowanych planów chyba ze na starosc jak zarobimy na piekny dom i urzadzenie go na tip top albo wogole mi sie tu zycie podoba co prawda teskno za rodzina znajomymi ale zycie nie do porownania jak w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
żanetka pytałas o ten metraz czy podawalismy jak składalismy o mieszkanie tak pytali sie tam w formie w jakim domu teraz mieszkamy ile sypialni i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
halo dziewczeta czy ktos tu zaglada?? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
LOGO /DATA PORODU/ Z KąD / PłEć juustiina/29styczeń/PETERBOROUGH/syneczek ZANETA2400 / 1LUTY / HUNTINGDON / CHłOPCZYK frugo05/4 luty/Winsford/chyba córeczka cześć dziewczynki z mieszkania nici ponieważ nie mieszkam tutaj 5 lat :( tylko 3 a mieszkanko które wylicytowałam miało właśnie ten wymóg niestety musze się dalej licytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ojj zanetka przykro mi, a w jaki sposob licytujesz mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
przez internet co 2 tygodnie wystawiane jest tak ok. 6-10 domów,mieszkań wybierasz 3 które najbardziej ci odpowiadają i czekasz na rozpatrzenie po rozpatrzeniu masz napisane kategorie i która byłaś na liście mi przeważnie pisało poza 20 zobacz sobie jak mniej więcej to wygląda przesłałam ci plik na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja wchodze na neta i zaklepuje mieszkania ale nie wiem własnie co sie z tym dalej robi bo juz kilka zaklepałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
kurcze pierwszy raz cos takiego widze mi kolezanka podała linka gdzie ogladac mieszkania i zaklepywac i to wszystko, musze i tak wybrac sie do tego counsilu bo nic w sumie nie wiem na jakim bandzie jestem i wogole co zrobic zeby moc dostac 3bedroom bo narazie powiedzieli ze kwalifikuje sie na 2 bedroom nawet jak mi sie dziecko urodzi bo to bedzie chłopaiec to i tak oni musza byc w jednym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
juustiina a też jesteś w Home-link????????? jeśli tak to powiem ci co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Żanetka szkoda ale glowa do góry taraz jedziesz na bandzie A więc to już kwestia może 2 licytacji a ja czekam do czwartku na komisję zobaczymy co powiedzą a teraz właśnie piszę list do cansylu w którym przedstawiam warunki mieszkaniowe zobaczymy co to da pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Witaj Frugo nareszcie się odezwałaś jak tam brzusio duży albo taki sobie :D ja taki sama nie wiem jaki :D ale od kilku dni boli mnie gardło :( Juustiina faktycznie sama bym się nie umiała w tym połapać całkiem inne jak ja mam co do tych licytacji to babka wczoraj w canslu powiedziała mi że dopiero jak urodze to coś ruszy ale to jeszcze tylko 2 miesiące tyle czekałam to te 2/3 nawet4 miesiące mnie już nie zrazi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
A dziewczynki miałam się was spytać o wyprawkę kupujecie wszystko w Uk bo ja tylko łóżeczko i kosmetyki kupuję a tak wszystko z Pl sprowadzam jakoś nie widzą mi się te pajacyki dla noworodka wolę śpioszki kaftanik i koszulkę zamiast body no i pościele też takie jakieś mało kolorowe a wy co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Żanetka wszystko będzie dobrze przynajmniej już wiesz na czy stoisz a ja :-( brzusio taki sobie,ale do dużych bym go nie zaliczyła.A wyprawkę to prawie cała tutaj kupiłam brakuje mi już tylko kilku drobiazgów typu butelka,pieluchy tetrowe no oczywiście jeszcze pampersy,a z Polski to głównie leki aftin,vigantol,cebion,ale ubranek też kilka.Żanetka w motherace(nie wiem czy dobrze napisałam) ja kupowałam welurkowe śliczne śpioszki razem z kaftanikiem po 9 funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
czesc dziewczyny, ja dzis jak nigdy umieram :( rano żygałam jak kot :( teraz jakies takie dziwne bóle miałam złapało mnie tak w pachwinach ból ze nie mogłam sie ruszyc i kosci biodra, krzyz masakra poprostu nie wiem co o tym myslec bo raz mis ie tak zadazylo gadałam z polozna i powiedziala ze wszytsko sie poszerza i jest ucisk na narwy itd ale dla mnie to dziwne bo z pierwszym dzieckiem tak nie mialam :( poprostu dzis porazka, jesli chodzi o wyprawke ja mam wszytsko praktycznie, tak mysle, łozeko przywiozłam z polski po pierwszym synku, i bede kupiwac tylko posciel w polsce, mama w styczniu ma mi przywiesc pieluchy tetrowe bo kupilam na allegro a takto wszytsko tu kupowalam ubranka bajery wózek itd itp dzis zakupilam karuzele do łozeczka :) a kupujecie takie zbedne rzeczy jak huśtawki elektryczne czy nie? ja kupilam na ebay bardzo fajna jak nowa jakos tak sie napaliłam pierwszy syn nie mial a chcialam kupic i tak jakos sie nie złozyło to teraz kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla pierwszej córci kupiłam w pl taką od urodzenia (miała regulowane plecki) i byłam bardzo zadowolona dla drugiego dzidziusia też już kupiłam tylko że teraz taką co sama buja z pozytywką i karuzelą z graco.I też muszę kupić jeszcze taką do łóżeczka karuzelkę pierwsza córcia była od swojej uzależniona jak jechaliśmy na noc do dziadków to musieliśmy zabierać ten mechanizm grający bo bez tego nie bylo spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
powiem wam dziewczynki że moja część wyprawki pochodzi z allegro fajna pościel raczej 11 częściowy komplet do łóżeczka za 175 zł i przyszło mi to po 6 dniach zamówiłam również becik do chrztu przyszedł mi z Polski po 3 dniach no a teraz czekam na ubranka tzw. śpioszki kaftanik koszulka i czapeczki też nie drogo bo zapłaciłam na polskie ok.90 zł a z E bay zamówiłam elektryczną nianie, łóżeczko z materacem no i karuzela do łóżeczka większość wyprawki zrobiłam przez internet hihihih nie wychodząc z domu co do pieluszek tetrowych to kupiłam 10 sztuk w sklepie dziecięcym tam też upolowałam fajnistą huśtawko-kołyskę podaje link http://www.toysrus.co.uk/searchresults.aspx?kw=swing&zone=tru&pg=4 numer siódmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×