Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

fajna ta huśtawka a ja jeszcze muszę kupić taki stojak do baldachimu i mam z tym problem mam kołyskę pościel i jeszcze tylko tego stojaka żeby baldachim zamontować brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Żanetka poszukam na ebay jeszcze a jak nie to zamówię z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja huśtawke kupowałam fisher prices elektryczna sama sie buja taka z rybkami pewnie widziałyscie gdzies na necie albo w katalogu, z rybkami a teraz kupiłam w argosie karuzele do łozeczka tez z fisher prices i tez z rybkami hehe :) a nianie to juz dawno kupilam w argosie za 19.99 jakos tak przypadkiem wiekszosc co kupije jest z fisher hehe na allegro jest duzo tych poscieli przecudnych i w wiekszosci teraz sa stelaze w zestawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na allegro a ja większość rzeczy kupilam w UK mam pościel i kołyskę i w zasadzie to nie wiem czy taki stojak do łóżeczka będzie odpowiedni do kołyski która przecież jest mniejsza a karuzele chcę kupić w argosie taką z projektorem ale nie pamiętam z jakiej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
co wyswietla rybki na suficie?? ja mam taka niebiesko biała http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3480555/c_1/1%7Ccategory_root%7CNursery%7C10199769/Trail/searchtext%3EFISHER++PRICE.htm tu jest link a posciel od łozeczka nie bedzie ci pasowac do kołyski z tego co sie orientuje dostałam posciel od mojej kolezanki nowa i nie pasuje do mojego łózeczka bo to włąsnie od kołyski byla ja tez mam ten kosz wiklinowy na drewnianym stojaku to bedzie mogło na dole sobie malenstwo spac albo kolo łozka naszego postawie jeszcze nie wiem bo moje dzidzi bedzie mialo osobny pokoj a nianie mam taka http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3750883/c_1/1%7Ccategory_root%7CNursery%7C10199769/Trail/searchtext%3EFISHER++PRICE.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Dziewczynki nie bylo mnie ze dwa dni robilam zkupy i mam pytanie co myslicie moze glupie ale nie wiem ile paczek podpasek tych porodowych mam kupic kupilam dwie i chyba jeszcze dokupie tylko ja nie lubie tych watowych bo one przeciekaja ale to chyba i tak wszystko jedno bo i tak bedzie sie lalo aha ja tez mam takie bole czasami w pachwinach i podbrzuchem to chyba na prawde sie rozciaga i cialo przygotowuje sie do porodu a moja skora na brzuchu i tak juz napieta do granic mozliwosci a jak oliwka nie posmaruje to wiecej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
nianie mam troszkę inną Frugo pościel do kołyski też kupisz na allegro a to grająco świecące i padające na sufit nie kupuje bo brat sie uparł że mi kupi :D a oglądałyście już świeczki do chrztu wiem że jeszcze czas raczej mnóstwo czasu :D ale ja to wole mieć wszystko już w domu.Justi a te huśtaweczki są śliczne :D i takie kolorowe co do fisher prajs to mam wanienkę, tylko nie wiem z czego jest ta kołysko-huśtawka nawet wam powiem nie zwracam tak uwagi jaka firma tylko patrze czy atest ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
cześć dorota76 ja też narazie kupiłam 2 paczki tych podpasek ale one jakieś ciękie mi sie wydawają chyba kupie te z alwaysa na noc co są Nic kobietki ide coś wrąbać na kolacje kompu i spać padam dziś z nóg czymcie się kobitki do jutra dobrej nocki życze Justyna mam nadzieję że lepiej się już czujesz ,to są uroki kobiet w ciąży :D papapa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
a i tez zastanawiamy sie nad lozeczkiem jakie bo mamy studio i nie ma miejsca na jakies duze lozko i nie wiem czy kolyska czy koszyk wiklinowy co lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja tez nie patrze na firme tylko na to co ma i czy fajna jest ale czasami kto moze miec z jakiejs formy cos i powiedziec czy sie nadaje czy nie azwsze to jakas pomoc :) co do tych podpasek to tez mam 2 opakowania tych poporodowych sadze ze wystarczy bo potem po kiilku dniach te krwawienie tez jest ale mniejsze i wole always podpaski ze skrzydełkami niz te olbżymy :D nawet lepiej bo czesciej sie bedzie zmieniac i bedzie ta swiezosc ja w sumie po pierwszym dziecku to tylko jeden dzien uzywałam tych wielkich bo faktycznie lało sie jak nie wiem ale potem juz uzywałam normalnych tylko tych najbardziej chłonnych :) dziewczyny chyba my poszlałysmy my mamy jeszcze tyle czasu do porodu a tu wszytsko jest hehe zartuje ale kiedys to kazdy czekał na ostatnia chwile z kupowaniem te głupie przesady chociaz mam kolezanke co rodzi w grudniu i ma dla dziecka tylko ubranka... ja tam wole miec wszytsko przezorny zawsze ubezpieczony a co bedzie mialo sie wydarzyc to sie wydarzy ja jestem w tym sensie optymistka i mój Dominiś poczeka cierpliwie na te bejery :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dorota76 szoszyk nada ci sie tylko na jakies 3-4 miesiace nie wiecej, moze pomysl nad kojcem jesli masz kiepsko z miejscem... mysle ze to byłoby dobre rozwiazanie taka moja rada :) a zrobisz z nia co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
zanetka dzieki dzis cały dzien kiepsko teraz przynajmniej mi mniej niedobrze a brzuch cały dzien boli i jeszcze troche sie popołudniu narobiłam wiec za jakies 15 min usypiam filipa i odpoczywam sama dla siebie bo mąż w pracy do 2 w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
ja tez myslalam nad always te najdluzsze na noc tylko one niby sztuczne sa i gdzies czytalam ze nie zabardzo ja nie lubie tych watowatych zeby one jeszcze dlugie byly a one faktycznie jakies krotkie i cienkie jak pamietam z polski to byly takie extra dlugie i grubsze nie wiem jutro ide do bootsa po always ja spac nie moge w nocy juz glupawki dostaje czasami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja to wogole nie przyzwyczajona do podpasek ... na okres uzywałam tamponów wiec ja w podpasce czuje sie cały czas jakbym miala cos miedzy nogami i ze zaraz przesiakne...ehh ja ogolnie od okresu sie juz odzwyczaiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
ja podpaski to jeszcze ale tylko always ze skrzydelkami cienkie a te sa takie jak kiedys byly watowe i na 100%koszula przescieradlo bedzie zalane i tez od okresu sie odzwyczilam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
masakra z tym okresem.... jaki to piekny okres ciaza i karmienie piersia ze sie nie ma ja to w ciagu 3 lat to mialam mało okresu bo najpierw ciaza potem rok karmienie syna piersia i potem moj syn jak mial dwa lata ja kolejna ciaza czyli rok przerwy i znowu nie mam i rok jakis bede karmic wiec znowu nie bedzie a potem juz koniec bedzie znowu przywyknac do tej meczarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja dziewczynki lece spac trzymajcie sie ciepło dobrej nocki zeby was wasze dzieciatka w brzuchu tak nie meczyły w nocy jak ten moj gagatek :) buziaki do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
ale temat podpasek otworzylam ja tez juz lece spac moze te noc uda sie przespac cala bo juz sie chyba wykoncze do jutra laski kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja właśnie z pogotowia wróciłam z moją olą dziecko wróciło ze szkoły z gorączką 39 stopni całe popołudniu dawałam syrop na gorączkę i niestety nie pomaga gorączka rośnie(o 20.30 miała 40 stopni) pojechaliśmy mierzą jej gorączkę ponad 41 stopni (około 21) i diagnoza podaje jej za mała dawkę syropu- dziecko 4 latka łyżka stołowa co 3 godziny według mnie to już za dużo a nie za mało ale pani doktor to nie przekonało dała jej naszego syropku i wyprawila nas do domku dodając że jak by rosła ta gorączka dalej to żebyśmy wrócili - ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja w zeszłym roku tu tez miałam podobna sytuacje ale moj syn miał rok czasu z kawałkiem nie jadł nie pił wymiotował miał goraczke poszłam do gp podali antybiotyk nie pomagało dalej to samo goraczka 41 wymioty pojechalismy do szpitala, doktorka na izbie przyjec pyta czy bylismy u lekarza to mowie ze wczoraj a on pytanie do mnie to po co dzis do mnie przychodzicie? ja myslałam ze ja strzele poproostu masakra gdyby nie zaczał zygac u niej i leciec przez rece to by nas wypisali do domu, dzieki bogu ze to sie tak skonczyło bo wzieli go na góre na oddział na 5 godzin i pomogli rozebrali do pamperssa podawali co troche leki i pomogło ale co ja tam przezyłam.... powodzenia ci zycze kochana musisz walczyc i upierac sie mowie szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
wiem o czym mowa jak tutaj przyjechałam synuś miał zaledwie 4 miesiące jak skończył 6 miesięcy zaczoł chorować ja pier... masakra tracił przytomność żygał biegunka a oni że to normalka gdyby nie leki z Pl to nie wiem konsultacje z pediatrą w Polsce przez tel. no mówie wam masakra ale ja nie podaje na gorączkę syropków tylko czopki Eferalgan przynajmniej wiem że dziecko nie zwymiotuje mi tego Frugo pisz co z twoją Oleńką mam nadzieję że jej przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
tez mam nadzieje ze z olą juz dobrze... ja tez mam cała apteke z polski, ale na goraczke to mu daje paracetamol i nurofen na przemian jak ma bardzo wysoka i pomaga tak mi doradzila pediatra z polski i pomagało choc mojego najczesciej atakuje tu bardło niz goraczka, jak juz mój zaczyna pokasływac to juz daje mu tantum verde od gardła bo wiem ze beda problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos 88
Spytam jeszcze raz -proszę napiszcie jak tam rodzi się w klinice uniwersyteckiej -może ktoraś w takim szpitalu rodziła ? I drugie -był tu wątek tłumacza . Otóż boję się ze stracę język ze stresu i się w trakcie porodu nie dogadam -napiszcie czy tłumacz idzie z wami na izbie przyjęć i ustala szczegoły porodu -tzn czy cesarka nacięcie krocza,porod w wodzie ? A w trakcie porodu czy ktoś czeka za drzwiami w razie jakby nie można było dogadać się z rodzącą ?. Czy któraś z was rodzila z tłumaczem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niestety nie jest lepiej na 4 ide do GP.Podaje jej paracetamol i gorączka spada do 39 a po okolo 30 minutach rośnie spowrotem do 40-41 stopni,mam fajną GP(nową) więc mam nadzieję że coś przepisze.MAŁGOŚ nie wiem jak to jest ze szpitalem uniwersyteckim więc nie pomogę,ale o tlumacza możesz prosić swoją midwife teoretycznie należy Ci się na każde spotkanie i scan a do porodu to nie wiem,wiem natomiast że możesz rodzić w obecności aż 2 bliskich Ci osób i że możesz mieć swojego nie wykwalifikowanego tłumacza więc może jakaś koleżanka się zgodzi.A plan porodu wpisany jest w książeczce ciążowej więc nawet jak nie bedziesz umiała powiedzieć to sobie przeczytają -przygotowujesz go na spotkaniu z widwife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pochwale sie Wam że po 10 miesiącach walki z revenue dostalam dziś list że przyznano mi child benefit na olę -sprawdzam konto i jest kasa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
frugo a kiedy ten plan sie przygotowuje z midwide? moja mnie nigdy nie spytała jak zaczelam chodzic jak zaszłam w ciaze i mialam co wizyta inna to jedna cos pytała wiecej rzeczy i czy nie chce w domu rodzic a ta nie pyta nic co dotyczace porodu tylko cisnienie słuchanie serduszka sprawdza mocz cm brzucha i w sumie tyle jak sama wiecej sie nie zapytam to ona nic nie mowi ja to jestem ciekawska i przewaznie dopytuje, małgos ja tez niestety ci nie pomoge, jedynie to moze dobre by bylo jakby jacys bliscy co znaja dobrze angielski byli z toba, moj angielski wcale nie jest najlepszy moj mąż bedzie ze mna rodzil ale takie medyczne zwroty ja znam troche lepiej niz on, mysle ze nie zapomne tyle co mi potrzeba a w sumie to push najwazniejsze i stop hahahahah nie no zarty zartami dziewczyny jakos damy rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie wiem dokładnie kiedy - ja miałam tak ; scan chyba w 22 tc i zaraz po nim wizyte z midwife i ona mnie wtedy pytała czy napewno chcę rodzić w szpitalu i czy na pewno w tym bo jeśli jestem pewna to ona mi dziś już bukuje szpital-więc potwierdzilam i widzialam jak wypisuje papiery. A na kolejnej wizycie mi powiedziała że ze szpitalem wszystko ok iże teraz będziemy robić plan porodu i wypytywała mnie włąśnie i zapisywała w tej naszej książeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
a dlaczego z nimi walczyłas? nam przyznano bez niczego tylko ze tez troche z tym zeszło ale dostałam wyrownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u mnie to polska sprawe skomplikowała bo ja zlożyłam papiery na CHB i czekałam i po pewnym czasie dostałam pismo że mi nie przyznali bo nadal pobieram zasiłek rodzinny w PL i tu zaczeły się problemy bo ja nigdy nic w Pl na Ole nie pobierałam a oni jak mnie sprawdzali w Pl to im powiedziano że pobieram rodzinne.I tak się odwoływałam i w końcu przyznali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×