Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość zaneta2400
Justys to masz dokładnie tak jak ja z tym że mój maluszek strasznie sie wierci cała obolała już jestem nadodatek puchne jak balon mąż przezemnie w domciu siedzi też bym chciała się tak rozpakować w przyszłym tyg. dziś ide do położnej ciekawe co mi powie ciekawego :P jak by nie było to 17 dni mi zostało jak dlamnie to wieczność już bym chciała być po wszystkim pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
moj tez byl taki ruchliwy az maz sie pytał czy on kiedy kolwiek spi, dwa dni byl taki leniwy a dzis znowu nadrabia moze nie tak jak zawsze ale nie siedzi cicho jak ost 2 dni jutro mama przylatuje, jak juz dotrzemy do domu nie sie dzieje co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Ello dziewczynki co ile macie wizyte z położną teraz ? Ja mam teraz co tydzień długośc brzuszka mam 39 cm. a u was jak ?? Frugo pisz co u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetka ja Was czytam ale pisać mi się jakoś nie chce do położnej idę w czwartek rano i mam nadzieję że to już ostatni raz dziewczyny jak Wy się teraz czujecie na tej końcówce bo ja jestem ospała jak na początku ciąży w nocy się męczę a w dzień odsypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
zanetka ja mam skonczony 38 tydzien i mam 37 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałam napisać jak byłam ostatnio na wizycie w 36 tc to miałam 38 centymetrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny okropnie się dziś czuję,wszystko mnie boli,cała się trzęsę,i miałam rano małe krwawienia - trochę się tym martwię bo krew była świeża i na pewno to nie był czop,a na dodatek od może godziny bardzo boli mnie brzuch naprawdę nie wiem co robić czy już jechać do szpitala czy czekać a najbardziej to się boję że będę musiała zostać i leżeć może z tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Frugo nie zastanawiaj się tylko pędz do szpitala bo mogło zacząć sie łożysko odklejać a to już nie są żarty informuj nas co z tobą jesli będziesz miała okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
frugo daj znac jak po szpitalu bo mam nadzieje ze tam pojechałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Dziewczyny jak samopoczucie moje ok jeszcze się kulam :P a wy jak tam Frugo co z tobą ???????????? Justyś a jak ty się miewasz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetka ja wróciłam do świata ludzi kontaktujących w sobotę myślałam że skonam czułam się okropnie i w ogóle nie myślałam racjonalnie pojechaliśmy do szpitala (choć mąż twierdzi że miałam w związku z tym jakąś schizę i ciągle płakałam że mnie zostawią i co wtedy z Olą) w szpitalu zrobili mi ktg i stwierdzili że z dzieckiem wszystko ok i że nie ma oznak porodu- ot cała diagnoza a na pytania męża że chyba jednak coś jest nie tak bo ani nie wyglądam normalnie ani się tak nie zachowuję pani odpowiedziała że czasami tak się dzieje przed porodem i pewnie to wynika z tego że się bardzo boję porodu Więc tak naprawdę nie wiem co mi było ale czułam się fatalnie,wszystko mnie bolało, miałam małe krwawienie,cała się trzęsłam i wymiotowałam na szczęście dziś czuję się normalnie i mam nadzieję że tak już zostanie I niestety też się jeszcze kulam i mażę już tylko żeby się rozdwoić bo jest już bardzo nie wygodnie a nocki to mnie wykańczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
frugo a badali cie ginekologiczne? bo moze to cos z lozyskiem albo szyjka sie skraca? ja sie tocze miewam sie nawet ok, male skurczyki lapia ale to pikus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anglia to nie polska, tutaj nie badaja ginekologicznie w ciazy, jesli nie ma takiej potrzeby, bo moze to spowodowac przedwczesne skracanie sie szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie badali tylko ktg - akcja serca prawidłowa więc wszystko ok sama nie wiem co o tym myśleć ale ruchy dziecka czuję więc się uspokajam skurcze też czasami są więc może to już nie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczynki,ja co jakis czas zagladam,ale rzadko i zwykle z pytaniami :) teraz w ogole malo zagladam na kaffe bo M wylatuje do uk juz 6lutego i duzo mamy na glowie. mam znow pytanko do Was,frugo ja wiem ze mi odpowiesz 🌻 mam termin na sierpien ,a najpozniej w kwietniu bede juz w uk,i tam M bedzie pracowal,a ja bede siedziec z 3letnim synkiem i na malego bedziemy zalatwiac wszelkie zasilki (szwagierka jest w tym obcykana) a ja sie zastanawialam jak to bedzie z nowa dzidzia-skoro tam bedzie urodzona i tam bedziemy meiszkac to jakie bedzie miala obvywatelstow?jak to wyglada z aktem urodzenia itp.. bo w pl to wiadomo do uzredu oboje rodzicow i juz,a w uk w przypadku gdy dziekco jest polki polaka rodzone w uk? serdecznie dziekuje za odpowiedzi!!! nie pozbedziecie sie mnie tak szybko ;) jak juz zajade do uk,albo tuz pzred wylotem bede u Was na pewno czesto :) teraz mam tyle na glowie ze ledwo co klikam na moim straym topicu. buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej frugo teraz spojrzalam ze jakies problemy mialas :( przepraszam,ze jeszcze do Ciebie z takim pytaniem wyskoczylam :o jesli ktoras z Was moze mi mniej wiecej napisac jak to jest bede wdzieczna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
ania69x2 DZIECKO URODZONE W UK MA OBYWATELSTWO BRYTYJSKIE z tym że dopiero gdy kończy 18 lat po prostu dziecko samo decyduje o obywatelstwie z tego co mi wiadomo akt urodzenia tak samo idziesz do urzędu i dostajesz certyfikat urodzenia no mniej więcej tak to wygląda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaneta, dziecko urodzone w uk ma obywatelstwo polskie, tak jak jego rodzice. skad masz takie dziwne info? ania, zasilki najlepiej zalatwiac jak najszybciej. jesli mozesz to lec juz teraz, zaoszczedzisz sporo na porodzie, bo tam wszytsko za free..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 69x2 dziecko urodzone na terenie UK z rodziców Polaków ma obywatelstwo Polskie - dostajesz Angielski akt urodzenia który musisz umiejscowić w PL w odpowiednim do ostatniego miejsca zamieszkania urzędzie stanu cywilnego po tym wpisie możesz wystąpić o Polski paszport dla dziecka dziecko po ukończeniu 18 roku życia może wystąpić o obywatelstwo Angielskie i dostanie je ale wtedy musi się zrzec do prezydenta RP obywatelstwa Polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Ja też myślałam że moje baby będzie polakiem cały czas tak myślałam ale byłam w błędzie mówili ostatnio we wiadomościach jak ta polka urodziła w tym metrze do 18 roku życia niby jest polakiem ale potem nie musi sie niczego zrzekać tylko wystąpić o podwójne obywatelstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ivette86 jak moga załatwiac benefity jak ona i facet jej sa w polsce i jeszcze on nie pracuje w uk! Jak on juz podejmie prace w uk to wtedy moze sie ubiegac o wszystkie swiadczenia, nawet jesli ona z dzieckkiem bedzie w pl, Jesli chodzi o obywatelstwo to dziecko polskie urodzone w anglii ma obywatelstwo polskie a po 16 roku zycia moze ubiegac sie o angielskie, a teraz sa takie przepisy ze jak dziecko sie urodzi i dostaje angielski akt urodzenia to wszystko mozna załatwic w konsulacie w londynie, najpierw paszport roczny dla dziecka, mozna złozyc o pesel dziecka tez tutaj w konsulacie (ale dlugo dluzej z tym schodzi niz wyslac komus do polski) majac juz pesel czy to zalatwiany w pl czy w uk mozna ubiegac sie o paszport 5 letni dla dziecka ale czeka sie od 6 tyg do 5 miesiecy nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
a poza tym wiem ze tutaj normalnie nie badaja w ciazy, ale skoro krwawila w ciazy to juz jest wskazanie do badania, a nie ze badanie spowoduje skracanie sie szyjki bez przesady, w polsce co wizyta badaja i jak by mialo po kazdej wizycie sie szyjka skracac to kazda by do teminu nie donosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ania ak twoj facet dostanie prace to wtedy niech si ubiega o benefity nie wczesniej bo was wysmieja, a jesli nawet schodzi z tymi benefitami to odkad bedziecie w uk to oni wam wyplaca z wyrównaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Justyś masz rację :D Normalnie nie wiem już jak mam siedzieć zresztą leżeć też nie umiem :P chodzić się już też nie da ,raczej da ale nogi mi puchną codziennie skurcze (z tym że przechodzą :( ) oooo mamo jak ja już chce być po wszystkim a u was jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodze sie z justina, skoro nic sie nie dzieje to po co w podwozie zagladac? nie wiedzialam ze sa w polsce, myslalam ze facet ani juz w uk siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,dziekuje za odpowiedzi! tak co do zasilkow to M zaczyna prace 9lutego i bedzie po kolei zbieral wszytskie dokumenty potrzebne do zasilkow.wiem ze to nawet potrwa 3m-ce i dopiero wtedy bedzie mozna skladac o zasilki.ale w tym jest obcykana siostra mojego M. i na wie co i jak. a co do tego obywatelstwa ,paszportow to na pewno tez zalatwi wszytsko,ale chcialam wiedziec zeby nie byc zielona w tym temacie i wiem chociaz jak to dziala. dziekuje! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ja tutaj rodziłam i byłam badana kilka razy przez polskiego ginekologa ktory prowadzil moja ciaze i nic m sie nie skrocilo:)a dziecko sie urodzilo po termninie:)ja mam wlasnie zamiar teraz jakos skladac dokumenty o paszport dla dziecka ten tymczasowy bo chcemy jechac do polski a tam sprobuje załatwic ten na 5lat ale za bardzo nie wiem jeszcze co i jak mam zrobic w tej polsce:D pewnie w konsulacie mi powiedza jak sie zaytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwocha, piszac o lekarzach mialam angielskich a nie polskich ginow ktorzy tylko nabijaja kase haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
wiem wiem ale ja mialam na mysli ogolnie ze nie wazne jaki lekarz czy to polak czy anglik ale po badaniach ginekologicznych nic sie nie dzieje bo ja po terminie urodzilam:)a ginekolog kazała mi przychodzic co 4 tyg a jedna wizyta 50 funtow wiec mozna sobie wyobrazic ile oni zarabiaja w londynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×