Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość dorota76
hej Zanetka wspolczuje ci ze mna na oddziale lezala dziewczyna od poniedzialku a w sobote dopiero urodzila po tym zelu albo cie pogoni albo nic ale dzis leje nawet na spacerek wyjsc nie mozna w srode idziemy na szczepionke i ja chyba chora bede za niego strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
zanetka jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Justyś jeszcze nic :( jutro na wywołanie jade boje się jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetka trzymaj się na pewno dasz radę,silna z Ciebie kobitka :) trzymam kciuki żeby wszystko poszło szybko i bezproblemowo a moja Hania ma kolki :( w dzień i w nocy aniołek je i śpi ale wieczór masakra po prostu płacze strasznie a ja nie mogę jej pomóc :( wczoraj nosiłam ją po pokoju i płakałyśmy razem pozdrawiam Was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
kładz jej kompresy z ciepłej pieluchy, podawaj infacol, jeszcze mozesz sprobowac ja uciszyc właczyc suszarke albo odkurzacz, dzieki lubia czesto sie wyciszaja :) oczywiscie nie susz dziecka ani go nie wciagaj hahaha tylko zeby dzwiek słyszało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka26
Witajcie chcciałabym sie dowiedziec czy któraś z was mieszka w Bath. Czy jest tam fajnie mam zamiar tam mieszkac i urodzic dziecko , i czy jak juz mija termin porodu to idziesz do szpitala i wywolaja ci poród. Przepraszam ale chciałabym sie dowiedzieć wszystkiego. A jeszcze jedno ile dostaje sie za urodzenie dziecka tam PROSZE NAPISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka, nie. czemu akurat tam? ja jestem z newmarket. zazwyczaj wywoluja 10 dni po terminie. za urodzenie nie dostaje sie nic, chyba ze otrzymujesz kilka benefitow to mozesz sie starac o sure start maternity grant w wysoksoci 500f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej dziewczynki frugo znam Twoj bol mam to samo kladz jak najwiecej na brzuszku i klep po pupci w taki sposob jak bys kaczki puszczala na wodzie tylko nie za mocno to wtedy to powietrze sie odblokowuje mi to pediatra pokazal ja daje infacol do kazedo posilku troche pomaga i cieple pieluszki na brzuszek i masuj brzuszek tak jak zegar chodzi ja pije koper wloski i parze sobie kminek nie dobre jak cholera rumianek dawalam tez plantex malemu i lyzeczke rumianku tylko moj maly ma dwa miesiace musze leciec bo maly placze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Dziewczynki jestem już z Mateuszkiem w domu wywoływali mi za pomocą żelu pomogło i to po pół godziny od podania o 11.30 podano mi żel o 12 zaczły się skurcze o 14 było rozwarcie na 5 cm przebili mi wody i o 16.05 urodziłam 3.900 zdrowego silnego syna tylko ze mną nie dobrze bardzo mnie rozwaliło boli jak diabli ide się kłaść bo zdechne z bólu papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetka gratuluje Ci serdecznie 🌼 dziewczynki dzięki za rady,używam chyba wszystkiego co wymieniłyście daje infacol,pije koper itd niestety większych efektów nie ma :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
zaneta gratuluje! nareszcie, kuruj sie kobitko buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka26
Dlaczego tam bo mam kuzynke i ma wolne mieszkanie a pracowalibysmy na zmywaku ponoc dobra praca. a termin mam na 9 marca czyli do tego dodać 10 dni . Moja kuzynka tam pracuje jako pomoc kucharza sprzata zamiata byla w ciazy i mówiła ,ze lekko nie było kazali robic nawed jak sie zle czujesz to prawda tak jest?? jak to jest naprawde z tą pracą tam PROSZE NAPISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Zanetka gratulacje niech sie chowa zdrowo synus nareszcie po Frugo ja tez to wszystko stosuje pomaga ale maltzn moj babel wazy juz 5kilo i te kolki jeden dzien lepszy jeden gorszy np.ja zjadlam jgurt a maly nawalil na zielono i juz po wszystkim tzn ze nie dobrze ale dzis juz kupa zolta i wczoraj strasznie plakal po tym jogurcie tak mysle ze to bylo potym a ja na marchewke juz patrzec nie moge jak macie jakies przepisy co jesc napiszcie a frugo i najwazniejsze musi sie odbijac po jedzeniu my trzymamy nawet do pol godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
milenka26 ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota napisz proszę jak parzysz ten kminek jakie proporcje itd kupiłam dziś i będę próbować co do jedzenia to mój jadłospis to ubogi jest od trzech dni nie jem w ogóle nabiału,bananów ani ciastek(jadłam tylko biszkopty i herbatniki na niby deser) i jest lepiej, teraz on nowa będę wprowadzać nabiał A jem krupnik,ryby i pierś z kurczaka i indyka pieczoną w piekarniku,ziemniaki,marchew z jabłkiem- to obiady,a po za tym to szynkę drobiową i wieprzową,chleb ciemny,dżem malinowy,tosty z masłem,frankfuterki drobiowe i na deser płatki bez mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaneta jest taki krem w bootsi na poranione brodawki kosztuje 10 fuli ale działa cuda.Mnie też mała załatwiła cyca w szpitalu ale kupiłam ten krem i już na drugi dzień było spoko spróbuj może jeszcze nie jest za późno krem nazywa się LANSINOH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Frugo to ja prawie to samo o tym jgurcie juz pisalam i teraz sie boje jak dziecko ma tak plakac to przeczekam kminek dwie lyzeczki i zalewam goraca woda ochydne ale no coz a i jeszcze czytalam zeby na patelni uprazyc kminek a nad patelnia trzymac pieluszke i i potem dac dziecku do wachania taka niby inchalacje ale tego nie praktykowalam a i jeszcze herbatke fito mix tam tez jest w skladzie kminek i anyzek ja pierwszego dnia to chyba z piec wypilam to potem mleko mi na kilometry sikalo hihi ale maly pierdzi wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
napiszcie co ja mam robic mielismy miec szczepienie na BCG w zeszla srode ale pielegniarka stwierdzila ze maly ma rush i nie mozna kazala za tydzien przyjsc i od razu ma miec to na BCG i te nastepne szczepionki co w nozki sie daje czyli w sumie 3 zastrzyki martwie sie czy to nie za duzo aby na raz a dla mnie to sa zwykle potowki aaa Frugo pdobno jablka wzdymaja nie wiem ja jem bo jakie w koncu to mleko bedzie zadnych wartosci nabialu biszkoptow i ciastek tez nie jem bo ciastka tez maja te srodki spulchniajace i to moze byc przyczyna bolu brzuszka a co ja mam zrobic z tymi szczepionkami???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
gratulacje Żaneta:)dorota jak Olivia miała mieć bsg to też położna zastanawiała się czy jej dać bo miała potówki ale jednak dostała a jak Twoje maleństwo ma potówki to znaczy że mu za gorąco i je przegrzewasz tez tak robiłam bo moja mama panikowała że sie przeziębi dziecko i tak je grubo ubierała w domu a ja ostatnio czytałam ze przegrzanie dziecka jest bardzo niebezpieczne bo czesto prowadzi do smierci łożeczkowej,normalnie sie przeraziłam bo tez miałam problem z tymi potowkami bo za grubo ubieralismy malenstwo ale naszczesie juz jest ok a jak tobie powiedzieli ze mozna dac to pewnie mozna ja tez ostatnio byłam na ostatnie dawce i mała dostała 3 od razu,marudziła pózniej bardzo i teraz też coś marudzi i musze uciekac juz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolki dentinox colic drops dziala cuda milena chyba masz lat nie 26 a 16 -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
tez uważam że milena ma 16 lat albo sobie jaja jakies robi tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
a z tymi kolkami to macie dziewczynki przerąbane,tyle sie otym naczytałam ale na szcześćie mojego maleństwa to nie dotyczy:)od 3-4 miesiecy trwaja przeważnie kolki wiec tak jak napisala chyba dorota trzeba przetrwać wiec życze wytrwałości i powodzenia i żeby jak najszybciej to minęło:)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
a co do kolek to współczuje dziewczynki wam tyle sie o tym naczytałam ale na szczescie mojego malenstwa to nie spotkało podobno kolki trwaja do 3-4 miesiecy wiec niestety trzeba to przetrwac jakos wiec zycze wam duzo cierpliwosci i wytrwałości i powodzenia oczywiscie:)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ojojojo jo :) dwa razy wysłało mi jedno i to samo,nie wiem dlaczego:\ wyswietlilo mi ze mam czekac minute azeby wyslac a wyslalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka 26
Mam 26 lat a dlaczego pytasz ? mnie interesuje wszystko z Anglią za 1,5 tyg. lece do Angli.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
to szczesliwej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Hej Sylwia no moja mama tez panikuje ze dziecko przeziebimy i go ubiera az do klotni dochodzi kapalam juz w nadmanganianie potasu i rumiankiem przemywam a wczoraj bratowa mnie nastraszyla jeszcze bardziej bo powiedziala ze jej mala po tej jednej to zapasc miala nie pamietam tego bo nas w polsce nie bylo nie wiem jutro dzwonie do polskiego lekarza moze cos powie ale chyba nie on pierwszy mialby 3 szczepionki tylko sprawdzili to ale ja nie wierze tym lekarzom tutaj juz nie raz sie przejechalam lece bo maly sie obudzil do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
co do szczepionek to do 6miesiaca podaje sie 3szczepionki min wzwB...ale 2sa w zastrzykach a jedna doustnie tak bynamniej jest w polsce ale nie sądze aby w Anglii bylo inaczej zreszta moj znajomy pediatra mowil mi ze w anglii powinni podawac tak jak w polsce tez mam obawy jak jest tutaj ze szczepionkami jestem w 38tyg ciąży mozna sprawdzic kalendarz szczepień dla dziecka od urodzenia do wieku szkolnego powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×