Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość zaneta2400
gwiazdka3 niema to żadnego wpływu ponieważ nie utrzymujecie jeszcze dzidzi wpływ jedynie ma takie zaświadczenie (w moim przypadku kopia karty ciąży)jeśli staracie się o mieszkanie z canslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarnecistka
a czy ktoras z was rodzila w Londynie w Royal Free albo Barnet Hospital, bo mam sie zdecydowac i nie bardzo wiem co wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
gwiazdka ja mam housing benefit i nie zgłaszałam ze jestem w ciazy dopiero zgłosze jak sie dziecko urodzi bo wtedy to wszytskie wydatki sie rozkładaja na dodadkowo jedna osobe tak samo jak bierzesz child benefit working i child tax jak zgłosisz kolejne dziecko jak sie urodzi to tez ci podniosa i jak starasz sie mieszkanie z couinsilu to ja zgłaszałam ze jestem w ciazy i juz to biora pod uwage. ale jak dostaniesz mieszkanie z miasta to housing zabiora ale inne benefity nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej dziewczynkijustynka nie przejmuj sie tym ze sr..asz na czarno bo to normalne ja po tabletkach biegunka a po syeopku zyganie i wszystko w przelyku stalo az moja mama w polsce sie pytala bo tu nic nie wiedza i powiedzieli jej ze widocznie moj organizm nie toleruje i odrzuca te lekarstwa dzis dostalam papiery z councilu i przyznali mi kategorie c nie wiem czy to dobrze czy zle bo nie mam glowy zeby czytac te papiery moze wy wiecie co to oznacza aa i Sylwia zapisalam sie na usg na poniedzialek to bede spokojna juz i dowiem sie ile dzidzia wazy i jak ulozona bo osiwieje i beda jaja jak nam powiedza ze to dziewczynka a nie chlopczyk hihihihi to wszystkie w tym tyg mialysmy przeboje w gp mi wczoraj tez szukala serduszka a glupia pinda nie zglosnila glosu w tym aparacie pizda ja juz zawal prawie tak ludzi straszyc do klarnecistki ja bym chyba wybrala royal free bo ten barnet nie cieszy sie dobra opinia ten royal free to na hampsted jest czy to ten jak to tam to w ciemno mozesz ten wybierac bo ma dobra opinie ja zaluje ze tego nie wybralam na hampsted pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka3
hej dzięki za odpowiedzi 🌻 ja teraz czekam na jakąs odpowiedz z tego counsilu to wkrótce będe dokładnie wiedziec co i jak.a swoją drogą to po co kserowali to moje zaswiadczenie o ciąży? Dziwczęta wiecie ze przyjmowanie żelaza w tabletkach bardzo szkodzi zębom matki? nie chce was stresowac ale tak mi powiedziała moja lekarka w Polsce podczas pierwszej ciązy i najlepiej przyjmowac żelazo w naturalnej postaci czyli wiecie w odpowiednim żywieniu sie. na pewno zelazo o nazwie Hemofer szkodzi na zęby - po jakims czasie brania tych tabletek zęby robią sie czarne(nie jest to próchnica oczywiscie tylkotaki osad,nalot czy cos takiego na zębach sie robi) no i oczywiscie tak jak pisałyscie ciemne a nawet czarne kupki, problemy z wypróznianiem sie-zatwardzenie a co za tym idzie to hemoroidy.dlatego kobitki lepiej dużo owoców i warzyw,odpowiednia dieta bogata w żelazo i nie tylko w żelazo co zresztą wiecie . a dodam uśmiech :) w ten deszczowy dzien a do południa tak ładnie słonko swieciło więc zrobiłam duże pranie i co teraz??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Dorotka a ty idziesz prywatnie na usg czy normalnie bo też bym chciała zrobić ostatnie usg przed porodem ale nie wiem czy mi zrobią tutaj a co do kat.C to znaczy że spełniacie wymogi na to by otrzymać mieszkanie z tym że nie potrzebujecie na już kat A jest dla tych co potrzebują na już czyli są bezdomni kat.B jest dla osób które mają mały metraż brak sypialni i jeszcze tam coś juz dokładnie nie pamiętam ale wiem że jest do tego tłumaczenie tyle że nie pamiętam gdzie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Zanetka ja ide prywatnie do polskiej kliniki podaje strone www.ppc-london.com kosztuje 50funciakow ale bede spokojna a jak cos nie tak to od razu im powiem moze uwzglednia moje zdanie te pindy polozne dzieki za wyjasnienie tej kategorii przyslali mi jakies dwie gazetki ale nie mam glowy tego czytac moze jutro a i jakies kupony to mysle ze do tych licytacji ja odstawilam to zelazo tzn pol butelki tego syropu wypilam ale sam smak to jeszcze bym przezyla bo mozna czyms zagryzc ale ten syropek stal mi w przelyku i nic nie pomagalo az skonczylo sie zyganiem to bez sensu brac a po tableteczkach biegunka mama z polski mi cos wyslalajakies witaminy z zelazem ponad 2 tyg temu i do tej pory nie doszlo to mysle ze ukradli w kraju albo angole mysleli ze to jakies narkotyki moze a przyjezdza za poltora tyg to sama przywiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
mi i bez zelaza sie psuja zeby i ogolnie ciaza dziala niekorzystnie na zeby, wiec to zelazo tak naprawde mi juz lezy co zrobi, a o tym ze czarne zeby sie robia to pierwsze słysze, to ze od zelaza sie psuja bardziej to tak a o tym nie słyszałam, wiec nie komentuje bo sie nie znam hehe a ja tez chce usg, moze mi zrobia zobaczymy co ta zasrana polozna powie w czwartek bo mam wizyte czy znajdzie ta głowke czy nie pinda jedna mam w sumie nadzieje ze nie bedzie wiedziala i mi zrobia usg a tam mi powiedza ze dziecko jest główka w doł takie mam marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
http://www.home-link.org.uk/default.aspx Dorotka tutaj masz podaną stronę gdzie można się licytować o mieszkanie więc nie potrzebne ci będą te żółte kartki lepiej przez internet :D tam normalnie się zalogujesz tz. wpiszesz numer który wam przyznali kategorie i datę urodzenia tego na kogo jest wniosek i to wszystko najbliższe licytacje będą 12.12 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hehe dzieki Zanetka bede cos dzialac ja sie pytalam o to usg w gp i nic to co bede czekac dluzej zaraz rodzic bede to sie dzis zapisalam i w poniedzialek ide bede spokojna ze ok a jak cos nie tak to im pokaze w szpitalu plakac mi sie chce bo wygladam jak slonica lalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
dorota a ty na greenwich idziesz na to usg?;)a ja byłam dzisiaj w tym głupim gp i musiałam czekać ponad godz w poczekalnji z tymi ciapuchami śmierdzacymi:(ale generalnie z wizyty jestem zadowolona,dziecko zbadał doktor-taki chłop z 40 lat może miał a w dodatku był biały,musiałam maleństwo do pieluszki rozebrac a pozniej zagladal pod pieluszke zeby te bioderka sprawdzic i wszystko bylo ok mówił że moja coreczka ma to w dupie haha bo jak ją badał to sie przeciagała i wogole nie była zainteresowana tym co sie dzieje,zadał tez mi pare pytań odnośnie tego czy mnie widzi i słyszy i czy soie włosy wyrywa i czy nie mam problemu z karmieniem i musze z nią przyjśc na szczepionke z witaminami jakas i mnie tez sprawdził:)a mam pytanie go gwiazki:czy mogłabyś mi cos napisac na temat tego working tax credit?bo z tego co czytalam to house benefit mi nie przyznaja:|a miszkania z cansilu to tym bardziej bo miszkam w one bedroom house i warunki normale bo co sie zepsuje to wlasciciel naprawi a mam jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Sylwia to fajnie ze malutka ok ja ide ma acton na to usg jakies ogloszenie w coulturze znalazlam my wyslalismy o to mieszkanie z councilu ale szczerze to watpie zeby przyznali bo tu tylko ciapatym daja i czarnym zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy wiecie może czy fakt że mam maternity allowance (wczoraj mi przyszedl list że mi przyznali :-) )wpływa na wysokość hausing benefitu bo nie wiem czy iść i im zgłaszać.Ja tydzień temu złożyłam ponownie wniosek o hausing benefit - pierwszy przyszła nam odpowiedz że sie kwalifikujemy ale nie będą nam wypłacać bo nie pobieramy child benefitu.Więc jak mi wkońcu przyznali CHB to zaniosłam im tą decyzję i czekałam i czekałam i w końcu po ponad trzech tygodniach sie dopatrzyli że musimy składać jeszcze raz,a wcześniej jak pytałam czemu tak długo to zwalali winę na system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka3
Dzien dobry kobietki dzis u mnie naprawde sliczny dzionek Sylwocha 212 Working tax credit to jest takie dofinansowanie do niskich zarobków.Jesli macie niskie zarobki możecie sie starac o ten zasiłek ale warunkiem jest to ze trzeba miec ukonczone 25 lat.MY jak sie staralismy oten working to mielismy roczny dochód 13.000F -tylko mój mąż pracował. wraz z apklikacją dostalismy taką dużą zieloną ksiązke,to taki informator w nim zawarte są informacje krok po proku ze tak powiem jak wypełnić tą aplikacje.i tam pisało ze nie mozna przekroczyc 14.900 f na rok aby zakwalifikowac sie.(byc moze teraz ten limit sie zwiększył tego nie wiem) ten working tax credit nie ma nic wspólnego z dziecmi mogą sie o niego starac wszystkie osoby o niskich zarobkach. A teraz zmykam na sobotnie zakupy.w koncu musze kupic proszek do prania i wziąć sie za pranie ciuszkow malenstwa.a tak wogóe to jaki proszek i płyn do prania wy stosujecie / będziecie stosowały dla swoich maleństw? pozdrawiam i do usłyszenia wieczorkiem pa pa buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam proszek i płyn z feiry wyprałam i polecam ubranka są miękkie i ślicznie pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja tez mam proszek i płyn fairy,a frugo jesli chodzi o jakie kolwiek zmiany w dochodach podwyzkach czy dodatkowych benefitach musisz wszytsko zgłaszac zeby ci jakies kary niedowalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
tez używam fairy:)gwiazka a jescli chodzi o ten working tax credit to jakie dokumenty przedstawialiscie?takie same jak do rozliczenia z podatku?czy z 3 ostatnich miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka3
witam panie wieczorową porą🌻 a ja z zakupków wróciłam ale w koncu nie kupiłam zadnego proszku do prania bonie mogłam sie zdecydowac na zaden. Sylwocha ,my aplikacje o working tax składalismy razem z childem tax credit (bo w sumie to była jedna aplikacja ) i o ilenia dziecka dobrze pamiętam -bo było to juz dobre póltora roku temu to wysłalismy wypełnioną aplikacje i oni nam przysłali pismo z kopertą zwrotną aby im wysłac: homo office p60 akt urodzenia dziecka i to chyba tyle z tego co pamiętam ,bardzo szybko odesłali nam z powrotem te dokumenty a potem było długie czekanie (bo ok 4 miesięcy) na przyznanie tych zasiłków. Sylwocha napisałas cos o rozliczeniu podatku,my tu juz prawie 2 lata siedzimy i jeszcze sie nie rozliczalismy bo jakos tak zeszło.bo w sumie kolega męza nas troche nastraszył zejak pobieramy zasiłki to nam sie zwrot podatku nie nalezy a wręcz będziemy musieli jeszcze im sporo dopłacic do podatku.napewno to tylko jakas sciema i jak tylko będe w revenue to wezme tą aplikacje na rozliczenie sie.tylko jak ta aplikacja dokładnie sie nazywa i jak sie odbywa tu rozliczenie z tego podatku??napiszcie cos na ten temat.z góry dzięki.i miłego weekendu zycze bo chyba dopiero w pon.do was zajrze.to buziaki i pzdrowienia dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej dziewczynki jak niedziela ja spac nie moglam do 3 juz chyba osiwieje nie dlugo swedzi mnie brzucholek nie wiecie co to znaczy i jakies uplawy mi sie przyplataly a moze i grzybica wiem ze to normalne w ciazy ale oszalec mozna a nie wiecie czy jak ma sie grzybice to przy porodzie dzidzi moze cos sie stac mialam jakas tabletke i krem troche bylo spokoju a teraz od nowa sie zaczelo a porod tuz tuz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
dorota brzuszek cie swedzi dlatego że ci sie skóra rozciaga bo rosnie jeszcze:)gwiazka co do rozliczenia z podatku to jest roznica czy sie pracuje na kontrakt czy jako samo zatrudniony,mi te dokumenty ksiegowa wypełniała i wt=ysylala ale wiem ze musialam jej przyniesc wszystkie pay slipy i p60 i ja wlasnie pracowalam na kontrakt wiec caly podatek ktory mi szef placil przez caly rok zostal mi zwrocony a jesli jestes samo zatrudniona to sama placisz podatek i jezeli mniej zaplacisz niz powinnas to wtedy sie doplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Hej Sylwia niech on juz sie nie rozciaga hihi bo i tak jak slonica hihi to zart jak musi to niech rosnie aha i jakims meszkiem mi obrosl smaruje oliwka ale skora taka sucha teraz sie zrobila moze od wody no nic musze wytrwac jeszcze poltora tygodnia mi zostalo dam znac jak z usg wroce co i jak pozdrawiam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dorota ja tez mam upławy :( najpierw tez dostałam jedna globulke i krem pomogło na tydzien i wrocilo potem za miesiac dostałam to samo znowu, no w szpitalu dali mi antybiotyk i jak go bralam to wogole nic nie mialam, skonczylam brac kurwa znowu wrocilo, teraz znowu biore antybiotyk nie wiem czy to grzybica czy tylko upławy ale straszne i ochydne mam nadzieje ze potem zniknie, a to nie zagraza dziecku bo sie pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
a tak wogole to strasznie sie z rana pozarłam z mezem i bardzo mi zle :( bardzo mi przykrosc sprawil i wogole strasznie sie czuje juz 2 godz płacze i nawet mysl o dziecku nie pomaga zeby przestac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
justyna nie ma sensu płakac bo dzidzia bedzie smutna a wczoraj ogladalam program w tv w ktorym mowili ze mama bedac w ciazy jak sie denerwuje i jest smutna to dziecko ma niższe IQ wiec główka do góry i uśmiechnij sie maż jak wróci z pracy na pewno Cie przeprosi i bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
przepraszal i pisal smsy i wogole ale nic nie daje tak mnie zranil ze nie chce paterzec na niego :( a co do IQ to nie wiem ile w tym prwdy w pierwszej ciazy na poczatku bardzo duzo płakałam przezyłam ciezki okres umarła mi babcia na rekach jak bylam w 2 miesiacu ciazy potem jeszcze po babci mielismy jeszcze 2 pogrzeby w rodzinie bliskich i duzo sie wydarzyło a dziecko mam bardzo inteligentne wiec nie wiem czy to od płaczu zalezy wiem napewno ze dziecko tez sie smuci, i moze byc nerwowe jak sie urodzi ale czu IQ nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
justyna człowiek w nerwach czasami nie wie co mówi i potrafi bardzo zranic druga osobe gadajac bzdury a pozniej tego bardzo żałuje:)oj to nie za wesolo mialas w ciagu pierwszej ciazy szczerze mowiac okres mojej ciazy to byl chyba najgorzy w moim zyciu:(niedośc ze sie przeokropnie czulam bo wymiotowalam codziennie po 3 razy to nikt mnie nie rozumial a w dodatku w pracy szef mowil ze dziecko sobie zrobilam dla pieniedzy absurd jakis i musialam tego sluchac cala ciaze po 11 godz dziennie bo musialam tam pracowac koszmar jakis ale na szczescie juz minal:)jak sie dzidzia pojawi to wszystko minie:D a z tym IQ tez zaskoczona bylam ale tak mowili w tv:)ale podobno tv kłamie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
no własnie nie ma co wierzyc telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
cześć dziewczynki jak leci jak się czujecie bo ja strasznie ch..wo w noc skurcze jak cholera przez 2 godziny wymioty( rzygałam jak kot ) ,biegunka słabości normalnie nie wiedziałam co mam robić normalnie obłęd nadal się nie czuje za dobrze mdli mnie jak cholera na szczęście ciśnienie mam ok. Frugo co tam u ciebie ???????? nic nie piszesz Pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja mam złe wyniki :( z krwi :( anemia i łykac musze zelazo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)ja tak niechcacy weszlam na wasze forum,chyba z sentymentu bo rok temu rodzilam w anglii:):):)mialam sie wogole nie odzywac tylko sobie poczytac-wiec wielki esorki ale chcialam tylko powiedziec juustyniee zyby nie bagatelizowala tych swoich uplawow jezeli ma zamiar rodzic naturalnie,nie pisze tego zeby cie nastraszyc ale takie wirusy czy grzyby moga wplynac zle na dziecko podczas porodu jak sie tego nalyka w kanale odnym:(wiem jak to jest tu..........najlepiej wlac sobie do pochwy paracetamol-zloty srodek na wszystko bo tu kur,,,,, nie lecza inaczej:(:(:(::(ale moze masz jakies dojscia do polskiego ginekologa albo ktos moglby ci zalatwic jakis dobry lek w polsce i przeslac bo nie ma z tym zartow. pozdrawiam was wszystkie,przepraszam ze tak sie wcielam i zycze wszystkim mamom szczesliwego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×