Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

ojej wspolczuje :( zdrowka dla corki moj syn przy czworkach i trojkach mial goraczke po 39 stopni i okopne biegunki, zbijalam goraczke nurofenem na przemian z paracetamolem, ze najpierw nurofen za godzine paracetamol i przerwa 5 godzin i znow to samo i pomagalo teraz moj byl chory, mial chore wezły i rope i tez mial abrdzo wysoka goraczke, caly czas jest na antybiotyku nikalo wspolczuje i trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
tylko zaświadczenie o chrzcie?:)ja słyszałam że trzeba sie udzielac w kosciele i miec dobre stosunki z ksiedzem:P w niedziele na kazdej mszy w pierwszej ławce:) moje dziecko mialo dwa tydonie temu straszna biegunke a po czterech dniach zaczeły sie wymity wiec mielismy jechac do szpitala ale mąż poległ też wiec zadzwonilam po ambulans i męzowi kazali w domu zostac i nie wychodzic przez 4 dni a dziecko ze mną do szpitala na badania co prawda nie mialo az tak szczegółowych badan ale zbadali ją i okazało sie że wirus jakiś ale mnie w konia z mieszkaniem zrobili przez 6 tygodni mowili ze jest moje a w momencie kiedy mi sie kontrakt na stare mieszkanie skonczyl to agencjia powiedziała nie a w dodatku tego wszystkiego nie chca mi oddac holding depozyt w wysokosci 300 funtow,oszusci;)wiec na biegu szukałam mieszkania i w 4 dni mi wynajeli wliczajac weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
muszą ci oddać depozyt,chyba że zalegałąs z opłatami albo zniszczyłas mieszkanie a jesli ci nie oddajja to przemieszkaj depozyt i nie wyprowadzaj sie.Wyrzucic cie nie mogą ,bo zgodnie z umowa masz wplacony depozyt,a wymowienie mieszkania -okres-musi byc w umowie i to zazwyczaj jest 2tyg,miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do komunii sa takie szopki z udzielaniem w kosciele, a nie z przyjeciem do szkoły:)) niezle sylwia akcji :O moje dziecko mialo tydzien biegunke i wymioty i nikt nic nie zrobil, na pogotowie jak zadzwnilam to recepcjonista nie chcial mnie polaczyc, zadzwonilam na nhs direct i gadalam z ludzmi przez 3 godziny i gowno pomogli, kazali isc do gp w gp tez gowno wiec samo przeszlo, wiec mialas farta ze ci dziecko przebadali ja tez jak nikalo bym przemieszkala ten depozyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
justina to nastepnym razem dzwon pod 999 i oni ci nigdy nie odmowia:) a depozyt odmieszkałam w moim starym mieszkaniu ale agencja ktora mowila ze wynajmie mi mieszkanie przez 6 tygodni powiedziała ze nie dadza mi mieszkania i zostałam na lodzie i zabrali holding depozyt w wysokosci 300 funtow,musialam to zaplacic na poczatku zeby wlasciciel wiedzial ze jestem powaznym klijentem i oni skasowali kase a mieszkania mi nie dali i na biegu musialam szukuac nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam na 999 no i facet sie pytal, czy chce ambulans, straz czy policje powiedzialam,ze ambulans, ze koniecznie szybko musze porozmawiac z lekarzem, powiedzial ze on tak mnie polaczyc nie moze, i dal mi nr na nhs direct

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
dziwne;/ ja jak tam zadzwonilam to wlasnie sie pytali z kim maja mnie polaczyc wiec powiedzialam ze potrzebuje ambulans i mnie połaczył bez problemu ja słyszałam ze oni nie moga ci odmowic oczywiscie zadali mi ze 100 pytan zanim przyjechali ale jednak przyjechali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko,czy jesli nie bylam tutaj u lekarza i nie mam w zasadzie jeszcze umowionej takiej wizyty oraz nie posiadam ubezpieczenia,( bede miala jobcentre w polowie maja) .Mam nr mojego partnera,czy jesli zaczne rodzic to beda robili problem z zabraniem mnie do szpitala? Dzieki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frysia, nie, nie bedzie zadnych problemow. o ile twoj partner pracuje to ty jestes podpieta pod jego ubezpieczenie, tak samo dziecko. mnie nikt nigdy o NIN w przychodni nie pytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nigdy nie bylam tutaj u lekarza.Czy nie bede miala jakichs problemow z tego tytulu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes w ciazy, to dlaczego nie zapiszesz sie tu do przchodni, skoro tutaj jestes, i tu bedziesz prawdopodobnie rodzic, ciaze trzeba kontrolowac, wizyta z polozna by sie przydala, robic ci nikt nie bedzie, bo musza ci udzielic pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nin-national insurance number; insurance-ubezpieczenie :P no ale wiem, do czego zmierzasz. frysia, ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczytaj lepiej na ten temat, bo nin to nie ubezpieczenie, nie majac ninu tez mozna korzystac z opieki zdrowotnej, a nin jest potrzebny do skladek emerytalnych i jak bys stracila prace zebys mogla brac zasilki itd :P do tego zmierzam, ze nie mowisz dobrych informacji, jak sie czegos napewno nie wie, lepiej kogos w bład nie wprowadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczytaj lepiej na ten temat, bo nin to nie ubezpieczenie, nie majac ninu tez mozna korzystac z opieki zdrowotnej, a nin jest potrzebny do skladek emerytalnych i jak bys stracila prace zebys mogla brac zasilki itd :P do tego zmierzam, ze nie mowisz dobrych informacji, jak sie czegos napewno nie wie, lepiej kogos w bład nie wprowadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
NIN to tak ja Nip w Polsce i nie ma nic wspólnego z ubezpieczeniem ,jesli go oplacasz to pozniej masz emeryture Ja wyrobiłam NIN miesiac przed porodem i tylko dlatego że potrzebowałam do WOrking tax child credit,nawet go nie oplacam A tak chodziłam do GP i szpitala nie majac tego i nie żadali tego Więc nie martw sie ,jedynie postaraj sie o NIN do benefitow Ja zadzwonilam w srode w piatek mialam juz spotkanie a we wtorek dostalam numer ,a 2tyg pozniej karte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja tak jak wy żyję w anglii i za 3 miesiączki będę rodzic mam trochę skomplikowaną sytuacje poniewarz biore leki typu fragmin 5000 na rozrzedzenie krwi i będę miała wywoływany poród jestem ciekawa czy któraś z was miała w taki sposób rozwiązanie bo jak przypomnę sobie jak to w polsce wyglądało to mnie ciarki przechodzą jakieś kroplówki cały dzien co godzine badanie ginekologiczne już sie boję proszę napiszcie coś na temat wywoływanego porodu w uk ? a może któraś z was brała takie leki jak ja i podzieliłaby sie ze mna doświadczeniami?urodziłam 2 dzieci a tego porodu najbardziej sie boję pozdrawiam i czekam na jakies wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja tak jak wy żyję w anglii i za 3 miesiączki będę rodzic mam trochę skomplikowaną sytuacje poniewarz biore leki typu fragmin 5000 na rozrzedzenie krwi i będę miała wywoływany poród jestem ciekawa czy któraś z was miała w taki sposób rozwiązanie bo jak przypomnę sobie jak to w polsce wyglądało to mnie ciarki przechodzą jakieś kroplówki cały dzien co godzine badanie ginekologiczne już sie boję proszę napiszcie coś na temat wywoływanego porodu w uk ? a może któraś z was brała takie leki jak ja i podzieliłaby sie ze mna doświadczeniami?urodziłam 2 dzieci a tego porodu najbardziej sie boję pozdrawiam i czekam na jakies wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 10 maja,jutro ide do przychodni zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 10 maja ,jutro ide do przychodni -zobaczymy co bedzie ale juz mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze, nie martw sie, a dlaczego wczesniej nie wybralas sie do gp, teraz to juz chyba zapozno zeby cie umowili do poloznej, ja na wizyte czekalam 2 tyg, chyba ze ty od razu do gp idziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo a co to working tax child credit? xD frysia dowiedzialas sie o ciazy wczoraj? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
to benefit dla rodzicow/przynajmniej jedno musi pracowac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo chyba mialas na mysli working tax credit i child tax credit tak? na child tax credit nie trzeba pracowac, a na working tax credit minimum 16 godzin tygodniowo, zeby go dostac i dochod rodziny nie moze przekroczyc 15500 na rok. migotka tutaj odbiegaja od wywolywania porodu, no ale skoro masz zalecone to pewnie bedziesz miec. moja kolezanka miala. 10 dni po terminie daja zel na wywolanie skurczy, jesli to nic nie daje to po 12 albo 24 godzinach kolejna dawke, a jak to nic nie daje to cesarka. ale moze skoro jestes na lekach to jakos inaczej to bedzie przebiegalo, moze dokladnie zapytaj swoja polozna o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
tak mialam na mysli i nazwa w sumie wyszla ta sama a jak tak sie mądrujesz to do czytaj do konca bo 16godzin dotyczy kilku grup O WTC mogą starać się: rodzice (opiekunowie) od 16 roku życia, odpowiedzialni za dziecko lub osobę młodą, i pracujący co najmniej 16 godzin tygodniowo. osoby od 16 roku życia, pracujące co najmniej 16 godzin tygodniowo, ale w związku z inwalidztwem mające utrudniony dostęp do rynku pracy. osoby od 50 roku życia, pracujące co najmniej 16 godzin tygodniowo lub wracające do pracy po okresie pobierania zasiłków. para (jeden a partnerów musi mieć ukończone 25 lat) , której łączny dochód roczny nie przekracza 15,900 , a tygodniowo pracują co najmniej 30 godzin (zasiłek otrzymuje tylko 1 osoba, należy wiec zdecydować która). osoba samotna, która ukończyła 25 lat, jej roczny dochód nie przekracza 11,450 , a tygodniowo pracuje co najmniej 30 godzin i nie 15.500 a 15.900 jak juz chcesz byc taka dokladna to rob to do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu padam jaka bezczelna jestes ivette moze zdradzisz nam jak tak szybko mozna z counsilu dostac mieszkanie? moze przyznasz poprostu, ze umiesz oszukiwac, i udajesz "samotna mamusie" to ze cos tam gdzeis przeczytasz, to nie znaczy ze wiesz wszystko, a to ze ktos sie przejezyczy, to nie znaczy ze nic nie wie p.s po co wrzucac na garnek milion takich samych, badz posobnych zdjec?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
kofam cię justiina za otwartość!!!!!!!!! No ja też nie wierzę w dobre intencje ivette,bo moja koleżanka jest samotną matką,po rozwodzie i mieszka sama z dzieckiem i nie oszukuje i nie dostała tak hop A teraz z innej beczki,czy jak dostałyscie nowe paszporty dla maluchow to stare zabierali przy odbiorze?bo chce wyslac jeszcze wazny paszport malej z papierami EEA3 apo nowy dopiero pojade i nie wiem co zrobic,bo oni podobno dlugo trzymaja papiery pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×