Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

ja polecam dr Paluszyńskiego. przyjmuje na Wrzosach, nie pamietam dokładnie ulicy, ale równoległa do Kwiatowej. dobry ginekolog z doświadczeniem. jedyny minus to że jest drogi :/ a po linii panstwowej polecam dr Józefowicza. przyjmuje w przychodni kolejowej na ul. Plac 18 stycznia. miły, konkretny i wszystko potrafi \"łopatologicznie\" wytłumaczyć zeby nie bylo niedomówień. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _SARA_
A kto chodzi do Kipigrocha? podobno dobry? przyjmuje na NFZ? Jacy jeszcze lekarze przyjmują na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożakrówka
z postow wynika że też doktor gbiorczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożakrówka
na forum www.gazeta.pl jest biała lista ginekologów.tam możesz znaleźć opinie o kipigrochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
_SARA_ dr.Kipigroch jest ok, tak jak i reszta lekarzy z tego szpitala wzszyscy znaja sie na rzeczy i wedza co robia !!!!!wiec mozesz sie tam udac jezeli nie chcesz prywatnir to załoza Ci karte i na fundusz-opieka jest taka sama jak bys chodzila prywatnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
Andrzej Dobrowolskiego (Dąbrowskiego?, kurde nie pamiętam bo ostatnio byłam u niego rok temu,teraz jestem za granicą) przyjmuje przez NFZ na Szewskiej, super człowiek, rzeczowy i kompetentny, może wydawac się nieco sztywny,ale jest baaardzo miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cass
:] o, ja wlasnie dzis udaje sie do dr Dobrowolskiego, wiec zobaczymy co bedzie :) swoja droga jak widac ciezko jest znalezc dobrego, milego i rzeczowego specjaliste, co to nie tylko gadac potrafi :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mina*
Doktor Marchwinska ile bierze za wizyte, i ila za cytologie?? pilne!!! aha i czy trzeba dlugo czekac u niej na prywatna wizyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska1967
gdzie teraz przyjmuje dr gbiorczyk prywatnie...słyszałam że już nie na uniwersyteckiej, w takim razie gdzie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutututu
chyba gdzieś na bażyńskich ale nie byłam tam tylko na wizycie jescze na uniwersyteckiej coś mi mówił doktor....ale mogę się mylić...najlepiej do niego zadzwoń...mogę jak chcesz podać tobie numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sądzicie o ginekologu Cezarym Kipigroch??? czy on nadal pracuje w Szpitalu na Bielanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellinda23
Tak pracuje na Bielanach. Bardzo miły i kompetentny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1967
czy ktoś może wie dlaczego gbiorczyk nie przyjmuje na uniwersyteckiej????odszedł???czy teraz można tylko prywatnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka79
Hej, dziewczyny! Kiedyś (wiele lat temu) zetknęłam się z Kozankiewiczem. Niestety, odszedł z mojej przychodni i nie wiem, gdzie teraz przyjmuje. Ale byłam nim zachwycona. Chociaż chyba wówczas był krótko po studiach i odnosiłam wrażenie, że bardziej się krępował niż jego pacjentki :) Teraz trafiłam na Piotra Wojtynka. Na razie byłam u niego tylko raz, ale wrażenie zrobił na mnie bardzo dobre. Jeśli możecie podzielić się swoimi opiniamii na jego temat, to będę wdzięczna. Nie lubię kobiet - ginekologów (ginekolożek?). Miałam tylko z dwiema do czynienia i dziękuję bardzo. Zero delikatności, zero sympatycznej atmosfery, zero pytań, zero rozmów. I tylko przepisują Cilest, bo od producenta mają profity. I inne świństwa też przepisują na choroby, na które w rzeczywistości się nie cierpi. Jak ktoś jest zainteresowany, co to za baby, to mogę podać ich nazwiska. Ale nie wiem, czy na forum można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulaa
Hej dziewczyny! na jakiej ulicy w Toruniu przyjmuje teraz Gbiorczyk? Proszę o szybką odpowiedz ;) pozdrawiam wszystkie kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopsik
obecnie prywatnie przyjmuje gdzieś w przychodni na bażyńskich...chyba...a na nfz na uniwersyteckiej.kumpela która mieszka poza toruniem twierdzi że ma też gabinet w wąbrzeźnie gdyż chyba tam lub gdzieś w okolicy mieszka....ale tego nie jestem pewna. najlepiej zadzwoń do niego na kom.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welcia
gbiorczyk jest najlepszy pod względem tego że czujesz się u niego swobodnie jest miły zawsze uśmiechnięty ale tylko wtedy kiedy płacisz. leczył mnie 2 lata prywatnie i był bardzo miły a raz poszłam na kase chorych i nie poznałąm człowieka. stankiewicz w matopacie jest bardziej kompetentny niż gbiorczyk i nie oszukuje pacjentek, chociaż jego żarty nie zawsze są zabawne to jako specjalista jest bardziej kompetentny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopsik
to dlaczego skoro go nie polecasz pytasz gdzie przyjmuje w poprzednim poście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1967
dlatego ze pomimo tego co o nim mówię moja kumpela chce do niego isć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloska
i jeszcze chce dopisac ze od poczatku chodze do niego na kase chorych nigdy nie bylam prywatnie i zawsze jest mily a pozartowac trzeba bo wtedy siedzialybysmy jak na ostrzal i nie byloby przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mma pytanko otóż nie cały miesiąc mieszkam w toruniu i poszukuje dobrego gina, czy mozecie mi kogod polecić najlepiej faceta bo jakos z kobietami miałam złe doświadczenia i wole zdecydowanie facetów ginekologów. Napiszcie adres dokładny (bo niestty nie znam Torunia i będe musiała na mapie zobczyć :)) no i koszty. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czy słyszałyście o dr.Łojko ?pracuje w szpitalu na Bielanach w Toruniu słyszałam od znajomej zze bardzo dobry lekarz i zna sie na rzeczy? czy słyszałyscie o nim i jakie opinie czy warto isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgytfy
wojtynek wojtynek wojtynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkaa
Kozankiewicz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sooonatka
podpowie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-73
proponuję dr gbiorczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek423
ja tez polecam dr gbiorczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulec79
Dr. Stankiewicz jest bardzo dobrym lekarzem.Konkretnym w swoich deyzjach prowadził mi ciążę i jetem bardzo zadowolona.Minusem jest to że nie dyżuruje na porodówce,ale trafiłam w ręcę super pani doktor Ponińskiej z nią poród to przyjemność gdyby nie bóle! nawet nie wiem czy przyjmuje prywatnie jeśli ktoś coś wie niech da znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kobietom ginekologa Jacka Paluszyńskiego, który przyjuje tylko prywatnie na Wrzosach I i ul. Podgórnej. Rewelacyjny lekarz, który otrzymał nagrodę \"Ginekolog przyjaciel kobiety\". Bardzo delikatny, konkretny w udzielaniu porad oraz daje poczucie bezpieczeństwa i nieskrempowania. Polecam dziewczynom, które boją się pójśc na pierwsza wizyte do ginekologa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×