Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość Weteranka -starowinka
Pozdrawiam wszystkich na tym topiku, ja juz sie zmywam na dobre bo juz jestem zdrowa!!!!!! Pa kobity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolcia44
A co powiecie o doktor Danninger? Na razie słyszałam dobre opinie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sooonatka
a co powiecie o Kozankiewiczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
pisac na temat inie kłocic sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ile bierze paluszynski za wizyte??? ma ktos nr tel??? ja osobiscie chodze do gbiorczyka,ale dla kolezanki chcialam informacje dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Sasanka--
Torunianka 23 - ode mnie Paluszyński wziął 120zl. Wykonal cytologię, usg dopochwowe, usg piersi. Ma dwa gabinety, na ulicy Astrowej i na Podgórnej. To jest nr na Astrową: 0566545750, a to na Podgórną: 0566552935. Naprawdę polecam:) Zresztą pewnie czytałaś mój wpis wyżej, więc nie muszę już nic więcej zachwalać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malatorunianka
a ktos chodzil do pani doktor Sinicy ?? bo ja jestem srednioz adowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22222222222222222222
jak jesteś srednio zadowolona to do niej nie chodz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeziebionaaaaa
Sinica nie jest dobra paluszynkski OK, kipigroch Ok, Gbiorczyk OK, odradzam wiec sinice i rzypa To sa ginekolodzy z ktorymi mialam do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeziebionaaaaa
no tak dr gbiorczyk jest na prawde w porzadku,badanie bezbolesne i zawsze o wszystko mozna zapytac. Ja mu duzo zawdzieczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka25
szukam na tym forum lekarza godnego polecenia, ale sama za to posiadam wiedze ktorego lekarza lepiej omijac- zdecydowanie szyszkowska- sinice oras weissowa (nie pamietam dobrze nazwiska). Pierwsza jest nie tylko bardzo delikatnie mowiac "nieprzyjemna" ale i nie mozna u niej liczyc na fachowa porade a tym bardziej leczenie. Jesli chodio weiss to rowniez nie nalezy do przyjemnych poza tym nie potrafi nawet na podstawie kilku oczywistych objawow stwierdzic dosc czesto wystepujacej u kobiet choroby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka---
Przeczytaj moje wpisy na poprzedniej stronie:) Polecam tam pana doktora Jacka Paluszńskiego - najlepszego lekarza, z jakim mialam do czynienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka25
a czy ktoras z was wie moze, ktorego lekarza warto polecic jesli chodzi o leczenie PCO (zespolu jajnikow policystycznych)? I gdzie na fundusz zdrowia przymuje kozankiewicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziuna82
Kiedy dr Paluszynski przyjmuje na Astrowej, a kiedy na Podgornej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroooonka
Hej Dziewczyny! Mam zamiar się udać na pierwszą wizytę, tylko naprawdę nie wiem do kogo... najlepiej by było nie tak drogo lub na kasę chorych. No i wiadomo- do kogoś miłego, kompetentnego... Kogo mi polecacie? piszcie nazwiska, adresy, nr tel, jak długo się czeka na wizytę. z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
dr gbiorczyk poniewaz wizyta prywatna jest w miare tania,jest bardzo mily i delikatny, mozna zapytac o wszytsko i wogole zrobi wszystkie badania od razu:))polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujsbgfsdbgdx
wlaśnie przeglądalam portal www.znanylekarz.pl Jest tam również doktor gbiorczyk.ma tylko jedną opinię.ja zaraz dodam pozytywną od siebie ale wy dziewczyny też bierzcie się do roboty i nabijcie mu punktów...bo warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroooonka
zapisalam sie do doktora Gbiorczyka na piatek. Boje sie ,ale mam nadzieje,ze bede zadowolona ;) dodam jeszcze .ze nigdy nie wspolzylam. nie wiem moze ktoras z was sie orientuje ,czy moge miec zrobione wszystkie badania tzn cytologie, usg, badanie wziernikiem...pewnie bedzie strasznie bolec.. pozdrawiam i 3majcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannananna
zmartwię cię ale chyba wówczas bada się przez odbyt a nie przez pochwę ale.....dr jacek chyba bedzie wiedział jak badać....pozdrawiam.trzymam kciuki.owodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannananna
a swoją drogą ide też coś napisac na www.znanylekarz.pl gdyż jestem fanką dr jacka.(tak jak zreszta wiekszosć z was)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imre87
Hej dziewczyny, ja może trochę nietypowo - znacie jakiegoś beznadziejnego ginekologa przyjmującego w Toruniu na NFZ? Chodzi mi o to, żeby nie było wielkiej kolejki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto wie gdzie teraz przyjmuje doktor R. Szelc ?????? Przyjmował na Fredry ale teraz już go tam nie ma. Lubie go i jestem zadowolona z niego jako z lekarza bo prowadził mi pierwszą ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam OMIJAć pania FIRCZUK z przychdni na Fredry cwloao napisalam panie anie doktro bo jej do lekarz duzo brakuje !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
czy dr gbiorczyk zmienil numer tel???? bo ma ciagle wylaczony:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos chodzildo józefowicza ja do niego trafilam do kolejowej ipózniej prywatnie 2 razy i wylądowałam po zsybkiej diagnozie w szpitalu na wycięcie mięśniaków mijaja 3miesiace czuje sie dobrze i juz pracuje ale o tym lekarzu malo sie mówi a może jednak ktos go zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyfytdhtve56rfg
ja też nie mogłam sie dodzwonic do doktora gbiorczyka ale jedna z moich koleżanek mówila mi że mówił że jedzie na urlop z rodziną wiec chyba dlatego nie odbierał...ale próguj dzisuaj-ja sie dodzwoniłam więc numeru na pewno nie zmieniał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
tak dodzwonilam sie:))))) w piatek wizyta:))) ciesze sie bo mi sie pali ze tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma namiary na doktora Radosława Szelca ?? Kiedys przyjmował w przychodni na Fredry i pracuje w szpitalu na Bielanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
a ile dr rzyp bierze za prywatna wizyte??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka 20
Witam. Czy ktoś może wie jakim lekarzem jest Gawiński i Kustra? Dodam, że do dr. Gawińskiego bardzo ciężko się dostać, nie ma szans jeśli nie jest się stałą pacjentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×