Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Polecam serdecznie Jacka gbiorczyka, prowadził całą moją ciążę, super fachowiec i bardzo delikatny. W ciąży chodziłam prywatnie, ale przed na kasę i też było super! Mądry człowiek, doradzi, odstresuje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie, to lekarz jest z Nowej wsi Królewskiej, a nie z Wąbrzeźna :) W Wąbrzeźnie tylko przyjmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t.t
a ja chodzę do dr. Dankowskiej na fundusz zdrowia. Ogólnie są kolejki (chyba jak wszędzie) ale cytologia i badanie krwii robione ejst bez problemu. Do tego jest możliwość zamówienia recepty na leki antykoncepcyjne co jest moim zdaniem wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka21
sluchajciemam pytanie proszeczy ma ktos nr tel do dr kipigrocha na kase chorych na szczytniej przyjmuje tak ????? staram sie o dziecko ale niestety nie wychodzi chce isc doi dobrego lekarza ale nie wiem do jakiego moze wy mi poradzicie !!!! narazie nie mam kasy wiec na konsultacje wole isc na kase chorych a ten gbiorczok czy jakos tak jest dobry ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka21
jak mozecie to podajcie mi nr tel do gbiorczyka i czy on przyjmuje na kase chorych bede wdzieczna a czy dr kipigroch tez przyjmuje nakase chorych ja chodzilam do kustry jest fajny ale nic po zatym chodzilam do kocha jest zajebisty nadal chcialabym do niego chodzic ale jest drogi no i slyszlam dobre opinie na temat wojtynka i do niego bede chodzila ale narazie musze isc na kase chorych dlatego szukam dobrego jakiegos a woioe z opowoadan niz tak wziazc sobie jakiegos i tez o kipigrochu slyszlam ze jest fajny pomozcie mi pozdrawiam kamilka 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Czytam forum, ale nie znalazlam zadawalajacej odpowiedzi na sprawe, ktora mnie meczy... Chciclabym isc do ginekologa, mam 17 lat i od niedawna wspolzyje, wlasciwie to polega to tylko na stresowaniu sie czy oby wszystko bedzie ok. szukam wiec dobrego lekarza specjalisty, ktory zbadalby wszystko nalezycie i bez problemu przepisal tabletki siedemnastolatce. z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66666666666666666666666
Dlaczego ni znalazłaś odpowiedzi.Przecież wszystkie chwalimy tu doktora Jacka Gbiorczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguleneczka
czesc dziewczyny czy mogłybyście mi polecić jakiegoś ginekologa tylko zeby nie był za drogi. ile biora lekarzer za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaida
A czy w Matopacie się płaci, jeśli tak, to ile? I czy tam też są takie wielkie kolejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeeela
Ja chodziłam do kolejowej przychodni (koło dworca miasto).przyjmował tam taki starszy doktor (niestety nie pamiętam nazwiska)ale gość był przez 20 lat ordynatorem na bielanach.jest rewelacyjny.wyleczył mnie ze stanów zapalnych,z którymi męczyłam się prawie dwa lata (u Daninger-okropna-przepisuje tabletki z gazety-za 70 zł-to było 3 lata temu!).a pan z kolejowej wyleczył mnie w miesiąc-lekiem,który mi odawał w gabinecie (stare metody),za który nie musiałam płacić i od tej pory moze raz lub dwa miałam stan zapalny..a tak/wszystko gra.aha tylko jest bardzo powolny,długo się czeka w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujubuju
hej! szukam dobrego ginekologia w Toruniu, bo mam problemy grzybiczne - moze ktos mial podobny problem i moze mi polecic dobrego lekarza? z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek_88
Hejka, jutro idę na wizytę do dr Ewy Szulist, koleżanka poleciła? A Wy co o Niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gondzia
hej,mam pytanie czy w Toruniu przyjmuje ginekolog-położnik dr nauk medycznych Marian Migda?bo słyszałam,ze jest to bardzo dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
przyjmuje w matopacie....jezu a swoją drogą skąd w tobie ta tytułomania...doktor nauk medycznych....jeszcze bardziej mogłaś to rozbudować...na przykład doktor nauk medycznych lekarz specjalista ginekolog położnik pan MIGDA... A swoją drogą to chyba też przyjmuje w Naszym Lekarzu na Szczytnej... Specjalista bardzo dobry ale mało komunikatywny i mruk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qtnianka
Witam! Szukam jakiegoś dobrego ginekologa, który przyjmuje popołudniami lub w weekendy. Niestety pracuje do 17:30 i uniemozliwia mi to wizytę u większości lekarzy. Mam sporego torbiela, dotychczas leczyłam się gdzie indziej, ale chciałabym spróbowac tu w Toruniu na miejscu. Bardzo prosze o doradzenie najodpowiedniejszego ginekologa. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecieyek
ja narazie chodze Szelca na Fredry ale jak widac srednio mi odpowiada bo szukam kogoś innego. nie stac mnie niestety na prywatne wizyty :( a do niego czeka sie dwa tygodnie do miesiaca na NFZ. poza tym baba ktora rejestruje pacjentki jest okropna i nie mila. raz bylam u Firczukowej (moja tesciowa ja ubostwia bo byla jej ksiegowa), ale jak dla mnie to nie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy P. Mrchwińska jest dobra jesli chodzi o kłopoty z zajściem w ciąze? czy wszytkie konieczne badania mozna u niej zrobic, czt wysyłan gdzieś na oddziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
idz do doktora gbiorczyka przyjmuje nawet do 1 w nocy i wcale nie żartuję. telefon 601932730. przyjmuje na bażyńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to było do pytania qutnianki....o tym doktorze gbiorczyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a....przyjmuje chyba w piątki ale to taki doktor ktory dla pacjentki nawet przyjedzie innego dnia o ktorej godzinie nocnej chce...i nie mówię tego w znaczeniu pejoratywnym tylko pozytywnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qant
czesc czy ktoś może zna aders gdzie przyjmuje Ewa Szulist z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzepiotka
ja polecam doktora mizarewicza wspaniały fachowiec .muszę powiedzieć że zaskoczył mnie swoją dokładnością .chodziłam wiele lat do dr. maleńczyka kasował mnie równo ale raz przez te lata[a troche ich było] jedyny raz zbadał mi piersi o co sama go musiałam prosić.uważałam maleńczyka za jedynego w swoim rodzaju ale chyba mu odbiło ordynatorstwo. jeśli chodzi o mizarewicza polecam szczerze przyjmuje na bażyńskich . a maleńczyka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam lekarza kobiety która jednocześnie pracuje na bielanach i przyjmuje prywatnie bardzo pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miinka
Czy dr Paluszyński ma nowoczesny sprzęt? ( np. może nagrać usg na DVD?) proszę o opinię na temat dr Marchwińskiej i Paluszyńskiego? Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi, bo waham się do którego lekarza iść, jeszcze jedno czy dr Marchwińska pracuje w szpitalu na Bielanach? DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuska78
ja od 7 lat chodze do przychodni na dekerta. do doktor Orlowskiej. mam za soba sporo przejsc. urodzilam czworo dzieci w tym blizniaki, jedno poronienie, ciaze zagrozone, itp... zawsze robiono mi tam potrzebne badania, jak trzeba bylo wysylano mnie na oddzial patologii do szpitala, tam mialam watpliwa przyjemnosc z wieloma lekarzami, roznie bywalo, czesto wazne jest nasze nastawienie, wiele jestesmy w stanie przejsc dla naszego dziecka...a lekarz nie jest najwazniejszy, trzymajcie sie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka27
Hmm tak czytam wszystkie wypowiedzi i sama nie moge sie zdecydowac. jestem po dwoch poronieniach tj w 8 tc i 10tc-obie ciaze obumarle. 31.03.08 w 16tc ur i zm.moja coreczka.Szukam bardzo dobrego lekarza,ktory fachowo zaopiekuje sie mna i kolejna ciaza za jakis czas.Chodzi mi o lekarza,ktory pracuje w szpitalu i zajmuje sie ciezkimi ciazami-zagrozonymi.Prosze o pomoc.dziekuje pozdrawiam Ps.dr Łojko i Kozankiewicz pozal sie boze odpadaja na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miinka
czy Dr Marchwińska pracuje w szpitalu na Bielanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loro
Ja chodze do Dobrowolskiego, jest raczej ok, mozna sie umowic telefonicznie w pilnych przypadkach o kazdej godzinie, wybieram sie na dnaich do niego, chcialabymz robic sobie usg i wydaje mi sie ze u niego nie ma, wiecie gdzie mozna sobie zrobic? czy musze isc na wizyte, czy moge osobno na samo USG?ile to mniej wiecej kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×