Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość *patrycja*24
Poprzedni ginekolog zdiagnozował u mnie nadżerkę II stopnia. Najpierw zapisał mi leki doustne, później dopochwowe. Teraz byłam u niego i powiedział mi, że jest poprawa ale nadżerka jeszcze nie jest do końca wyleczona. Najdziwniejsze jest to, że powiedział, iż narazie to tak zostawi i zobaczy co się będzie działo i nie zapisał mi żadnych tabletek. Najgorsze jest to, że jeszcze nie rodziłam. Chciałam więc zarejestrować się prywatnie do jakiegoś dobrego ginekologa w Toruniu. Chciałam się zarejestrować do Stankiewicza, do Matopatu, ale dowiedziałam się że najbliższy wolny termin to styczeń 2009-SZOK. Nie będę więc tak długo czekać. Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi wacham się między doktorem Paluszkiewiczem a Gbiorczykiem. Doradźcie mi proszę, którego mam wybrać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest i dlaczego ale nadżerka znika zaraz po porodzie ale niestety nie na stałe po pewnym czasie sie pojawia znowu wiec nie rozumiem czemu ginekolog nie wyleczyl jej do konca !!!!!! wiem to bo moja siosta tak miala, rodzila juz 2 razy i zawsze nadżerka znikala po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala m
witam ! nie czytałam całego forum ale z tego co widzę większość z was poleca dr gbiorczyka lub paluszyńskiego.. od razu zaznaczam, ze nie interesuje mnie stan cywilny żadnego z nich...szukam naprawdę bardzo dobrego lekarza sprawdzonego gdyż w lipcu urodziłam martwe dziecko i razem z mężem chcemy znowu się starać o dziecko jednak po moich doswiadczeniach jakie mnie spotkały w spzitalu na bielanach mam paranoiczny uraz do ginekologow..wiec chce isc do naparwde sprawdzonego..niedlugo mina 2 miesiace od porodu a wiadomo ze po okresie połogu powinno sie isc na wizyte ja jednak nie moglam..teraz tez mam duze wahania, lecz wiem, ze musze..chodzi mi o takiego lekarza ktory nie zdziwi sie gdy zapytam gdzie mozna wykonac cesarke na zyczenie ktorej niby sie nigdzie nie wykonuje i jest wrecz zakazana i jak to wyglada finansowo..bo niestety psychicznie nie jestem w stanie znowu przez to przechodzic..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
patrycja jak i ala m na serio polecam dr gbiorczyka bo on potrafi odpowiedziec na wiele pytan nigdy nie wysmieje, zawsze wyslucha i doradzi, wizyta jest tania w porownaniu do innych ginekologow!!! a no i pati sluchaj niektorzy lekarze lecza nadzerki jesli jest zaawansowany stan, jesli nie(ja np mam stwierdzona od wielu lat) i doktor mowil ze ja mam i mam miec i nie trzeba jej leczyc tylko obserwowac co jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
do ala m , czyli chcesz sie zapytac gdzie mozna wykonac cesarke tak??? mysle ze za to pytanie to z gabinetu cie nie wywali! wiem ze tak nie mozna sie o takie rzeczy pytac ale on jest na prawde mily i dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala m
właśnie chyba z racji tego co czytam na różnych forach wybiorę dr gbiorczyka..a co do cesarki to owszem właśnie to mam na mysli..wiem ze w polsce wykonuje sie "po cichu, po okazaniu dopowiedniej koperty " ( wiadomo.. ) takowe zabiegi..a jesli nic nie bedzie wiedzial na ten temat to zapytam o porod prywatny gdyz nawet w toruniu takowe wykonuja..dzieki za info..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
hmm masz numer tel? zadzwon juz dzis to moze sie zalapiesz na piatek:) a co wiesz na temat prywatnego porodu jak to sie odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
no wlansie no bo czy ktos slyszal zla opinie na temat dr jacka? chyba jest w porzadku dla wszytskich i chyba dobrze leczy prawda?czy ma ktos zle doswiadczenia z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikitra
a czy dr gbiorczyk pracuje tez w jakims szpitalu??????????? czy tylko prywatnie przyjmuje torun-wabrzezno i w przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
idzie ktos jutro z forumowiczek do doktora GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia1122
Idę dzisiaj do Gbiorczyka.. pierwszy raz... lekki stresik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie torunianki!! :) ja moge z czystym sercem polecic dr kocha, przyjmuje niestety tylko prtwatnie, ale ma dyzury w szpitalu na porodowce, wiec przyda sie taka znajomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
julia nie ma sie czego bac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) zobaczysz ze wyjdziesz z usmiechem na twarzy!!!!!:)no chyba ze cos powaznego ci dolega, ale z pewnoscia dr znajdzie antidotum:) na ktora idzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia1122
Byłam, czekałam 2h........zestresowana. Najlepsze było to, że WSZYSTKIE kobietki, które miały już wizytę za sobą wychodziły od dr. z uśmiechem od uch do ucha... a ja nie mogłam tego zrozumieć bo co w tym takiego przyjemnego..myślałam;) po wejściu zrozumiałam....i sama wyszłam z takim właśnie uśmiechem... bo nie ma nic lepszego niż słowo "zdrowa":):) hihi a sama wizyta nic strasznego... polecam bardzo dr. Giorczyka, sympatyczny wszystko wyjaśni... ja już znalazłam odpowiedniego ginekologa dla siebie.:):)pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
no widzisz!!!! mowilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokoro tak chwalicie dr Gbiorczyka to chyba też sie do niego wybiorę :) Do tej pory chodziłam do Szelca ale już nie przyjmuje na fredry :( prowadził mi 1 ciażę - dziecko urodziło sie zdrowe :)) A prywatnie to ile Gbiorczyk bierze ze wizytę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
to zalezy za co:) ale przecietnie 70 - 80 zl, ale sa wyjatki:) nie chodzcie tak do doktora bo za duzo pacjentek bedzie mial i odwlekle terminy:P a czy przyjmuje w szpiatlu na bielanach to chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
tressele81 a jestes w ciazy????? kumpela tez chodzi do kipigrocha(jak byla w ciazy tez chwalila kipigrocha)no i do do paluszynskiego chodza ciezarne bo niby w szpiatalu pracuje u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia1122
Gbiorczyk bierze 70 zł za badania + 10 zł. za cytologię. A na wizytę czekałam tylko tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jestem w ciąży ale planuje tak za 5 m-cy zaciążyć ;))) paluszyńskiego poznałam jak rodziłam piewsze dziecko, robił mi badania - mieszane uczucia mam do niego, jakis taki mało rozmowny o wszystko trzeba było wypytac bo sam nic z siebie nie mówił co tam widziała na usg doplera mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
to dr gbiorczyk o wszytskim mowi, pozatym zawsze mozna dodatkowo pytac, na pewno nie okrzyczy i nie wywali z gabinetu...to doktor z powolania...malo takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
przyjmuje we wtorki tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka 20
Czy ktoś może orientuje się gdzie przyjmuje dr Wojtynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
odyna a co dr gbiorczyk zle cie leczyl????/ napisz prosze o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek9999mika
Paluszynski malo rozmowny?? Przeciwnie, straszna gadula. Jak do niego ide to on caly czas mowi. Zadaje sto pytan i na moje pytania rowniez odpowiada bardzo dokladnie. Wyjasnia dokladnie dlaczego nalezy robic dane badania, jak czesto, jak bardzo to jest wazne itd. Poprzedni lekarz ograniczal sie jedynie do badania palcem, bo uwazal, ze jak nie mam skonczonych 25 lat to nie musze robic cytologii. Ja mialam odmienne zdanie i zmienilam ginekologa. Paluszynski cytologie uwazal za konieczna, zrobil rowniez usg dopochwowe i usg piersi. Atmosfera bardzo przyjazna, lekarz delikatny i mily. Jestem z niego bardzo zadowolona:) Mysle, ze juz przy nim pozostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia88
witam,wiem,że pytanie nie jest oryginalne,ale liczę,że mi doradzicie. otóż szukam jakiegoś dobrego ginekologa na pierwsza wizytę,chciałabym zacząć brać tabletki. wolałabym jednak jakąś kobitkę;) trochę słyszałam o dr Marchwińskiej,ale czekam na wasze opinie i propozycje. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam doktora
Wojtynka, świetny lekarz, przyjmuje w matopacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia88
ale tak jak pisałam,wolałabym raczej kobietę,jednak bardzo dziękuję za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny czy któraś z was leczyła się na chlamydie??????? ja walczę z tym świństwem ponad pół roku, moja gin jest bezradna poszukuje lekarza, który mnie wyleczy poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
lady H i agunia 88 polecam dr gbiorczyk:) on nie gryzie!!!!!i jest lepszy niz wszytskie baby razem wziete odyna cos narzekala ale nie napisala w koncu z jakiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×