Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość Agunia88
tak,tak naczytałam się już hymnów pochwalnych na jego temat,ale tak jak pisałam wolałabym kobietę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
hehe no nie moge pojac ale oki:)niech Ci bedzie , moze kiedys jak sie przelamiesz to zmienisz zdanie:) kumpela chodzila do dr rozyckiej niby w porzadku babka, przyjmuje na szerokiej(albo jakos na rogu ze szczytna)nie pamietam juz, w sumie jak nic ci nie dolega to mozesz isc do byle jakiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak miałam iść pierwszy raz mówiłam, ze wole kobiete ginekologa ale niestety teraz stwierdzam , ze facet ginekolog nie jest grorszy od kobiety a nawet wrecz przeciwnie jest delikatniejszy. po 2 wizytach u pani ginekolog ( FIRCZUK Z FREDRY POLECAM OMIJAC!!!!!!!!!! ) , przepisalam sie do Szelca - super lekarz :) - pracuje w szpitalu na bielanch. pewnie że jak trzeba sie rozebrać to jest jakies skrepowanie ale to w końcu lekarz a nie randka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
no wlasnie przed facetem moze wam sie wydawac ze bedziecie bardziej skrepowane,ale taka jego praca, ma za zadanie LECZYC a nie sie podniecac, macac itp:) a u dr gbiorczyka jak on zagda to sie zapomina ze wogole on zaglada w takie miejsca i jest juz po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwalicie tego Gbiorczyka
no to sobie go wygooglowałam i proszę: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=62037242&a=65268027 Nie jest ważne, czy lekarz jest miły i gadatliwy, tylko czy kompetentny, a tutaj się okazuje że nie bardzo. Ginekolog nie ma uwodzić, tylko leczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
dlatego str wczesniej pytalam czy macie jakies zle doswiadzcenia z nim:)to tylko jeden odzew byl:)czekamy na wiecej jak cos!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia1122
Agunia88 moja koleżanka polecała mi dr. Marchwińską i właśnie do niej chciałam pójść, ale kolejki ogromne... dlatego wybrałam dr. Gbiorczyka. Ale jak chcesz poczekać to z pewnością polecam również Marchwińską. Przyjmuje na Kozackiej jak chcesz podam numer. < jak dzwoniłam w sierpniu to umówić się można było dopiero na październik, ale ...... Twoja decyzja> pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwalicie tego Gbiorczyka
Dla jednej to tylko jeden odzew, dla innej poważny sygnał. Ja bym nie zaryzykowała bycia kolejna pomyłką 'z winy sprzętu', bo mogłoby się to skończyć tragicznie. Nie jestem stara, ale nie lubię gdy lekarz mówi do mnie na Ty, szczególnie ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
no tak rozumiem Cie,ale tak juz jest ze lekarz lekarzowi nie rowny:( dlatego jak ja bede w ciazy to na pewno Gbiorczyk nie bedzie moim jedynym lekarzem do ktorego sie udam! Zawsze warto isc do paru zeby sie upewnic! nie mowie tu tylko o ginekologach ale o lekarzach innych specjalnosci takze!!! co do mowienia na "TY" zalezy od gustu, ale czy tylko slyszycie swoje imiona czy cos wiecej?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
do ala m i co u jakiego ginekologa w koncu bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia88
może potem zmienię zdanie,ale narazie jednak wolę iść do kobietki;) dziękuję bardzo za odp:) a tel do Marchwińskiej mam,więc dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega*
Byłam u Dr. Kipigrocha! Tragedia!!! Niemiły. Nic nie wyjaśnił tylko pisał. Żadnego kontaktu z pacjentką! Polecam Dr. Maleńczyka. Fachowiec. Odpowiada na każde pytanie. Nie jest drogi! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipigroch
odyna,czy to bylo zapalenie przydatkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ile za wizyte biora: 1. dr rzyp 2. dr kipigroch 3. dr paluszynski ?????? dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka 20
Witam. Czy ktoś orientuje się czy na wizytę do dr Jackowskiego trzeba się wcześniej rejestrować i czy można u niego wykonać usg dopochwowe i cytologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek9999mika
Paluszynski wzial ode mnie chyba 110 zl. Nie pamietam juz dokladnie, bo to bylo w czerwcu. Ale na pewno cos okolo 100zl. Tak jak juz wczesniej pisalam, wykonal cytologie, usg dopochwowe i usg piersi. Swietny lekarz, bardzo kompetentny, zainteresowany pacjentem i mily, odpowiada szczegolowo na kazde pyt:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam po raz kolejny dr kocha, przyjmuje na skarpie, bierze za wizyte 70 zl, z usg 80 zl, wszystko wytlumaczy, bada bardzo delikatnie, i mozna z nim porozmawiac o wszystkim, czulam sie u niego w ganinecie jak u siebie w domu, zero stresu, polecam :) poza tym ma dyzury na porodowce, wiec dla kobiet w ciazy to jest wazne, szczegolnie ze porod moze odbierac osoba ktora sie juz zna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
a numery tel macie do paluszynskiego? i kocha? jak dlugo sie czeka na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kocha mam na komorke, mozna nawet sms wyslac i oddzwoni :) 601349549 trzeba czekac okolo tydzien, ale jak cos pilnie to przyjmie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek9999mika
Doktor Paluszynski przyjmuje w dwoch gabinetach. To jest nr na ulice Astrowa: 0566545750, a to na Podgorna: 0566552935. Zeby dostac sie na Podgorna trzeba bardzo dlugo czekac, wiec lepiej isc na Astrowa, tam jest bez zapisow. Na Astrowej przyjmuje w poniedzialki i srody od godziny 15. Nie trzeba sie wczesniej rejestrowac, po prostu przychodzisz, siadasz w kolejce i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
a astrowa ile? czy znajde od razu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek9999mika
Przepraszam, maly blad. Astrowa 21, Podgorna 35/4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula145
Hej! Ja po raz pierwszy tutaj. Lady H ja również mam chlamydie stwierdzono u mnie 4 miesiące temu w pazdzierniku wybieram sie na wizyte kontrolna i ronwiez chcialabym isc do dobrej lekraki w toruniu. Czy wiecie co snt Izabeli Dziekańskiej-Marciniak ona przyjmuje w Matopacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
dr gbiorczyk przepisuje skuteczne lekarstwa i dba o pacjentke, wiec polacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dzidzia
dr koch - tak bardzo mily, niestety nie znam tego gbiorczyka wiec nie mam porownania, ale nie znam osoby ktora by narzekala na kocha, wiec naprawde polecam, i nie bierze duzo-tj pisalam 80zl juz z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka 20
Gdzie przyjmuje dr. Koch i w jakie dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
nie wiem czemu nie dziala link:( juz dwa razy kopiowalam z mojej przegladarki,ale wpisz dr koch ginekolog to wyskocza tez inni ginekolodzy w toruniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×