Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość martuśka82
Dziewczyny, szukam pomocy!!od kilku miesięcy borykam się z zapaleniem, brałam już różne leki ale nic nie pomaga!! Niedawno przeprowadziłam sie do Torunia i szukam dobrego ginekologa, który potrafi leczyć kobiece choroby. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchwińska
Ja chodzę do dr Marchwińskiej i póki co jestem zadowolona. miinka z tego co wiem dr Marchwińska nie pracuje juz w szpitalu na Bielanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miinka
dzięki za odpowiedź, waham się między dr Marchwińską a dr Paluszyńskim, chyba lepiej chodzić do lekarza, który pracuje w szpitalu, jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Bedę wdzięczna za wypowiedzi bardziej doswiadczonych niż ja w tej kwestii ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miinka
może ktoś orientuje się ile kosztują wizyty u Marchwińskiej i Paluszyńskiego, czy na dodatkowe badania ( np. krwi) kierują do prywatnych przychodni, trzeba za nie płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Lepiej chodzic do lekarzy związanych z Oddzialem.Dlatego polecam Paluszyńskiego a nie dr Marchiwńską....Z tego samego powodu nie polecam doktora Gbiorczyka....On tylko pracuje w Przychodni...A swoja drogą chyba doktora Żona się...wkurzyła...(patrz tekst wyzej)....w sumie dobrze bo troche dziwne te komentarze na jego temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miinka
Czy ktoś orientuje się ile obecnie u dr Paluszyńskiego kosztuje wizyta, usg itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
zadzwoń i po prostu zapytaj.jeżeli będzie drogo po prostu powiedz dziękuję do usłyuszenia i szukaj kogoś innego.....medycyna to bussines....nikt nie oburzy się że pytasz o cenę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polisman
Nie dajcie sie nabrać na kity lekarki na bielanach!!! Mieliśmy wpadke podczas stosunku (pękła gumka), poszliśmy na bielany po tabletki "po". Pani lekarz odprawiła nas, że tylko w nagłych przypadkach przyjmuje np. obfite krwawienie itp. Mówie jej ,że TO jest chyba nagły przypadek a ona, że: "nie jest upoważniona do przyjęcia pacjentki w takich okolicznościach i wypisania jej recepty" Prawda jest taka, że miała obowiązek nas przyjąć. Nie pamiętam jak sie nazywa i już nie chce za nią latać ale byłbym rad jeśli ktoś podobnie potraktowany zgłosi na nią skarge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgsdgyghvghdgf
Bzdury wypisujesz.Lek po...to lek który można przyjać do 48 godzin po...więc Pani doktor na którą kierujesz obelgi miała rację.Izba przyjęć to miejsce gdzie przyjmuje sie stany nagłe....stany nagłe to przede wszytskim stany zagrożenia życia a w przypadku ginekologii to również poród (przepraszam- w przypadki położnictwa)...Pęknięta gumka to nie stan zagrozenia życia!!! Z tym trzeba się zgłosić do Poradni K do gabinetu prywatnego lub do mlekarza opieki całodobowej - kogoś kto "obsługuje nocą lub w święta rejin w którym masz przychodnie rodzinną....zanim skrytykujesz pomyśl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
ja polecam dr gbiorczyka i tyle!!! super jest i bierze 70zl za zrobienie wszysskiego +10zl cytologia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23544645r876t9
dr to tytuł naukowy.... lekarze nie wszyscy są dr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biiiiiiiiiiiiiiaaaaa
szukam ginekologa w toruniu takiego w miare chociaz wiec postanowilam wpasc na forum i powiem jedno Dobrowolski to jeden z najgorszych ginekologow chodzilam do niego na kase chorych gabinet oki ale cytologie zrobil mi po pol roku nalegania a w ciagu 2 lat ani razu nie zbadal mi piersi - patalach i tyle absolutnie odradzam zna ktos ginekologa przyjmujacego prywatnie (kasa nie ważna) z USG i bez zbednego czekania? dzia za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjoanna
tak.doktor gbiorczyk.0-601932730 Bażyńskich.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisza196
Witam, byłam dzisiaj u p. Dankowskiej na kasę chorych w przychodni akademickiej (była na zastępstwie). Bardzo miła doktor, delikatna, bez problemu zapisała mnie na próby wątrobowe, których nigdy nie miałam robionych, a powinnam. Jedno mnie tylko zastanawia, zaprosiła mnie na kontrolę za miesiąc do gabinetu koło Marinotexu, zdaje się że ul. Różana (jeśli oczywiście będę chciała), bo tam mniejsze kolejki. Czy to jest jej prywatny gabinet?czy również na kasę chorych?wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteranka -starowinka
Kto najlepiej leczy kobiety po 50, wiadomo, chodzi o krwawienia i mięsniaki . Kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteranka -starowinka
Czy preferujecie u lekarza tylko opinię, czy osiągnięcia w leczeniu określonych schorzeń. Oby tylko w miare nie pastwił sie przy badaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteranka -starowinka
Bo to chyba ma znaczenie u kobiet zwłaszcza starszych.....macie jakies doswiadczenia z leczeniem schorzen kobiecych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteranka -starowinka
Plissssss 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
Rzyp jest dobry jesli chodzi o diagnozy!!!! Ale w odzywaniu sie do kobiet.... zachowuje sie jakby wszytski zmysly pozjadal, moze dobrze leczy...ale pogadac to z nim nie mozna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cham!!!!!!!!!!!!!!!!! a moze kipigroch lub gbiorczyk bedzie odpowiedni???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
ja jestem zadowolona z gbiorczyka, bierze w miare tanio ale na wizycie robi wszytsko i mozna pogadac i o wszytsko sie zapytac...i wytlumaczy tez wszytsko:)))) wizyta sama przyjemnosc:) a nie to co rzyp.... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteranka -starowinka
A jacys jeszcze inni? Dojeżdzam do Torunia, z okolic raczej nie podawajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie komentarze, bo mi się termin wizyty zbliza a na pierwsza wizytę u gina to nie jest w takim razie dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteranka -starowinka
! raz byłam u Rzypa, on jest taki z wygladu okropnie nieprzyjemny i zaraz po wejsciu sprawiał wrazenie, jak by wizyta miała byc płatna, ja zdecydowanym ruchem podniosłam sie z krzesła i juz miałam wyjśc , gdy sytuacjja sie wyklarowała, ze na NFZ. jest raczej szorstki do pacjenta , ale mozna sobie z nim poradzić. Ja nie chciałam isc, bo bada chyba jak dla mnie mnie boląco, ale teraz juz kazdy tak bada na NFZ. Prywatnie to wiadomo.... Zreszta bądź twarda i stanowcza, nie daj sie odzywkom, to go poskromisz .Najwyzej nie pojdziesz do niego wiecej. A tak ogólnie nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteranka -starowinka
Z drugiej strony jak lekarz jest ciapciowaty i nie wie co ma robic tylko bezradnie bładzi oczami by szukac ratunku na suficie to tez nie jest dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteranka -starowinka
Idx sprawdx, wytrzymasz , jak nie zmienisz. ja poszukuję jakiegos dobrego speca do spraw problemów z mięsnakami, polipami i temu podobnymi... Jak by co dajcie kobitki znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava88
ja sama chodzę do stankiewicza do matopatu...ale tem straszne kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Sasanka--
A co powiecie na temat pana doktora Jacka Paluszynskiego??? Bylam u niego 2 lata temu, potem zrezygnowalam ze wzgledu na to,ze mieszkam w innym miescie. W miedzy czasie mialam innych ginekologow, ale niestety z zadnego nie bylam zadowolona i chce powrocic do pana Paluszynskiego. Prosze o wypowiedzi na jego temat.... Zaznaczam,ze nie czytalam calego forum, tylko ostatnia strone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
paluszynski jest ok, kumpela cala ciaze chodzila do niego i chwalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Sasanka--
Byłam dziś u pana doktora Jacka Paluszyńskiego. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Zrobił mi cytologię, usg dopochwowe, badanie palpacyjne piersi i usg piersi. A poza tym był bardzo miły, nie czułam się skrępowana, zadawałam mu różne pytania, a on cierpliwie i z uśmiechem odpowiadał na wszystkie. Cieszę się, ponieważ mój poprzedni ginekolog odmawiał wykonania cytologii i zbadania piersi, a uzasadniał to tym, że skoro nie mam 25 lat to nie trzeba:| Dlatego z niego zrezygnowałam. W dodatku leczył mnie na infekcję, której nie było... A dziś dowiedziałam się, że żadnej infekcji nie ma:) A poza tym jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze u ginekologa, zawsze wstydziłam się o coś zapytać, miałam wrażenie, że lekarz się spieszy, a dziś życzliwa atmosfera, wszystko dokładnie wytłumaczone. Myślę, że już zostanę przy tym ginekologu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×