Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość gość
to jest chyba empatia rodaka zapewne z doktoratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafił swój na swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do menopauzy dochodzi na skutek zmniejszenia ilosci hormonow obwodowych m.in estrogenow.Trzon macicy nie ma nic wspolnego z ich produkcja....Jednak po jego usunieciu miesiaczkowac nie bedziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki , ale niestety nie o to pytałam .chodzi mi o objawy menopauzy a nie o to czy jest menstruacja .interesuje mnie czy psychiczne zachowania kobiety tzn leki ,drazliwosc itp mogą nie wystąpić /przez to że nie ma krwawien .oczywistym jest że poziom hormonów regulują jajniki , również że jeśli ten poziom jest wysoki nie powinno być zmienności nastroju itp ale czy brak fizyczny miesiączek może bez względu na poziom hormonów wpłynąć na lepszą psychikę kobiety to znaczy że nie będzie odczuwac psychicznych objawów menopauzy /mimo że kobieta będzie mieć menopauze tzn jajniki będą produkowac coraz mniej hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy menopauzy uwarunkowane sa brakiem hormonow.Menstruacja jej break czy obecnosc Nie ma z gym nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tym" nic wspòlnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się czepia literowek - badzmy dla siebie lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) Ja sama siebie poprawiłam.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam telefon z amerykanskim oprogramowaniem...tam kupiony i gdy pisze....zamienia w T9 brak name break its.Absurdem jest jednak zamia a sama name Osama....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ....Nie name a na..... makabra ten telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ....Nie name a na..... makabra ten telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zmien telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;-) dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ginekologa do wypisania antykoncepcyjnych :) Nie chcę czekać kilku miesięcy, dlatego może być prywatnie. Proszę o podanie nazwiska, adresu gdzie przyjmuje i najlepiej stawkę jaką bierze za wizytę. Od kilku miesięcy mieszkam w Toruniu i nie wiem do kogo mam się wybrać, a nie chcę krążyć po mieście szukając przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaH
Blagam dziewczyny!!! Ku przestrodze! Dr Winiarska (teraz chyba ma juz dwuczlonowe nazwisko) o jakas PATOLOGIA. Glupia dalam sie oszukac jej zapewnieniom w nowy hit na rynku antykoncepcji pt ZOELY. Kochane... ta kobieta po prostu na ładne oczy mi je zapisala... od 4miesiecyzmagam sie z brakiem okresu. jestem w trakcie wywolywania go kolejnymi hormonami. przede mna badania hormonalne a jak nie to i genetyczne. Te tabletki rozregulowaly mnie na amen. Jestem w trakcie leczenia i jestem strzepkiem nerwów. Chce dokonczyc sprawe i nie zostawie tego w taki sposob. Regularnie kobiete informowalam o braku okresu a ona nic z tym nie robiła. Ta kobieta juz sie chyba przeterminowala i jedyne co robi to psuje zdrowie innych. Na szczescie trafilam na bardzo dobrego lekarza, ktory powoli mnie z tego wyciaga... Tak wiec dziewczyny...Ku przestrodze... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podasz nazwisko tego lekarza? Mi chodzi o to wypisanie tabletek Sylvie 20, brałam je już 2 lata i nie chcę zmieniać. Teraz przeprowadziłam się do Torunia i mam daleko do mojego ginekologa, dlatego szukam innego. A jak już będę zmuszona iść do byle kogo, to zwyczajnie poproszę o wypisanie tych moich pigułek i nie będę czekać na ich eksperymenty i zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam już u kilku toruńskich ginekologów i prawdę powiedziawszy nie mogę stwierdzić że w 100 % jestem pewna któregoś. Jak ktoś ma jakiś poważniejszy problem, myślę że warto skonsultować sprawę z co najmniej 2-3 lekarzami a nie tylko trzymać się jednej diagnozy i zaleceń. Myślę, że każdy lekarz niestety popełnia błędy i potrafi coś przeoczyć, każdy też ma inną osobowość i inne podejście do tych samych problemów i dlatego jedne dziewczyny wybiorą lekarza X, inne Y... Warto jednak mieć porównanie i w razie wątpliwości drążyć dopytywać i szukać. Paluszyński - trochę przereklamowany, za dużo pacjentek, przemiał jak w fabryce, przy takiej ilości trudno podejść do pacjentki podmiotowo i przypadkiem nie przeoczyć czegoś ważnego. Na plus - doświadczenie szpitalne, b. sympatyczny, pożartuje, skupia się na faktach i nie przejmuje się szczegółami (na które dla porównania inny lekarz zwracał uwagę i kazał mi robić dodatkowe badania etc.). Zapewne myli pacjentki i nie pamięta ich wszystkich, w szpitalu odniosłam wrażenie że wszystkie jesteśmy traktowane sztampowo - brakowało indywidualnego podejścia do problemów. Ale miłe było dla mnie gdy po porodzie już na oddziale położniczym zapytał jak poród, jak dziecko, jak się czuję etc. Marchwińska - byłam tylko raz w ciąży, po opowieściach koleżanki miałam plan by prowadziła moją ciążę. Ale ponieważ z wywiadu wyszło że wcześniej kilka razy byłam u innego ginekologa nie zaangażowała się w wizytę, zrobiła USG i chciała na tym zakończyć. Ja na to że chcę zmienić lekarza (wskazałam powody) i dopytywałam co robić w moich stwierdzonych problemach, jakie i czy brać leki, jakie trzeba zrobić badania -Ale niestety brak pozytywnej reakcji - naprawdę od niechcenia wypisała na kartce co jeszcze "normalnie zleca swoim pacjentkom w takiej sytuacji" i tyle. Mocno się rozczarowałam. Tak mnie tym zniechęciała, że więcej do Niej nie poszłam. Z kolei mojemu mężowi jako lekarz bardzo przypadła do gustu - bo USG zrobiła profesjonalnie i ładnie wszystko tłumaczyła i pokazywała, Ale kobitka na dystans była.. Orłowska - nfz, przychodnia na Dekerta + gabinet prywatny. Doświadczona, szczegółowo podchodzi do najmniejszych problemów, dmucha na zimne (co jest i dobre i złe - w ciąży Paluszyński zbagatelizował pewne objawy i nic nie zalecił, ona z kolei kazała brać leki. Dziś myślę, że może jego podejście byłoby lepsze i obyłoby się bez leków. Ale wolę jak ktoś dmucha na zimne niż bagatelizuje. Stara porządna szkoła plus doświadczenie. Na pewno jeśli coś się dzieje - zleca badania, szpital, problemy analizuje. Minus - mało rozmowna, mało przyjemna, naprawdę mało..:P. Ale generalnie polubiłam ją i pomogła mi bardzo. Nie wiem czy jeszcze przyjmuje, bo Pani starsza :). Jackowski - w sumie dużo plusów: doświadczenie szpitalne, miłe traktowanie - podmiotowe, może mało rozmowny ale jednak skupia się na faktach, słucha uważnie i profesjonalnie podchodzi do sprawy. Delikatny. Nie wiem na ile trafnie diagnozuje, bo gdy do Niego chodziłam akurat nic szczególnego się nie działo :P, ale w szpitalu jak leżałam na patologii największe zaufanie miałam do Niego. Stankiewicz - nie chcę źle pisać, bo pewnie lekarz ma wiedzę i doświadczenie, ale jednak ta opalenizna, nienaganne ruchy, elegancja i ach i ech... tony perfum w poczekalni,,,Trochę nie moja bajka. Wojtynek - tylko z opowieści - sporo wpadek, luzacki styl, na standardową wizytę gdy nic się nie dzieje OK, ale ciąży poprowadzić bym nie dała. Walentowicz - zleca dużo badań, super rozmowna i otwarta (stąd mimo umówionej pory czeka się godzinami), mam wrażenie że nie jest tak b. dokładna i czasami samemu trzeba o czymś przypomnieć, ale doświadczona i konkretna, i naprawdę b. miła, chyba pracuje równolegle w szpitalu w Bydgoszczy (koleżanki ciążowe zadowolone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętasz może przypadkiem ile brali za wizytę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli Ty w jednej ciąży chodziłaś do tylu lekarzy to powinnaś zastanowić się nad swoim zdrowiem psychicznym i pójść do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba miło jest byc badaną przez pachnącego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej trudno byłoby w trakcie jednej ciąży odwiedzić tylu lekarzy i z pewnością niewskazane, to przegląd lekarzy odkąd jako nastolatka się wybrałam, czyli 25 letnie dośw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i trójka dzieci /przy czym dwie ciąże zagrożone/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi się te wypowiedzi na forum nie podobają. Czasami są tak poniżające, że żal czytac. Wiadomo świat internetu tu się można wyrzyc bo każdy jest anonimowy. Każda kobieta chodzi do takiego ginekologa do którego ma zaufanie i może się dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie musisz wchodzic na to forum nikt również nie kwestionuje prawa kobiety do chodzenia do tego ginekologa który jej się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to najlepszym ginekologiem w Toruniu jest dr Michał Migda. Jest młodym lekarzem ale na pewno zna się na rzeczy. zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie, a przy tym jest bardzo delikatny, miły, kulturalny i bardzo przystojny... szkoda tylko że ma żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu....teraz zaczynacie o Migdzie....Laski Wy chodzicie uwodzic tych ginekologow czy sie leczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można połączyć przyjemne z pożytecznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytako. Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa zwolnień u dr Mariana Migdy? Czy daje bez problemu czy kręci nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka cisza na forum po skasowaniu postow dotyczacych priv.live jednego z dr torunskich....Ciszszszszsza......wreszcie ciszszszszszsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego właściwie nie rozmawiać o ich życiu osobistym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×