Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że wpis z 17.01 ma wiele racji - każda patrząc na faceta - lekarza widzi coś innego, każdej podoba się lub nie co innego i każda ma prawo do swojego zdania, bo nie oszukujmy się każdy spotkany człowiek wywiera na nas jakieś wrażenie. Pani odbiera doktora tak i ma do tego prawo. Jednak dla pacjentek najważniejszy jest chyba profesjonalizm i zaangażowanie lekarza w prace, a takie rzeczy jak jego wygląd, wiek, to czy mu on przeszkadza czy się podoba to faktycznie nie sprawa kobiet z forum, a raczej jego i jego żony. To czy ma żonę czy nie zresztą też jest jego prywatną sprawą. Ciekawe czy tak martwicie się stosunkiem do swojego wieku waszych mężów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logiczne jest, że jego wiek i ewentualna drażliwośc na swoim punkcie to nie nasze zmartwienie bo żadnej nie dotyczy to osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam dobrego lekarza od leczenia niepłodności w Toruniu, czytam o tym bednarku i się zastanawiam jakie ma podejście do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat bezpłodności to skomplikowana sprawa, potrzebna odpowiednia diagnoza (obojga partnerów) i wykonanie wielu badań. Proponuję udać się do specjalistycznej kliniki (Białystok, Warszawa). Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z przedmowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D i A
Toruń odpada, wiem co pisz, bo przechodziliśmy przez to, tu lekarze mają małą wiedzę na ten temat,próbują, ale jeśli przypadek jest skomplikowany to trwa to wiele miesięcy, czasem lat, TYLKO SPECJALISTYCZNA klinika, która w tym temacie ma wiedzę i doświadczenie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ado
Witam. Osobiscie nie mialam problemu z zajsciem w ciaze ale kolezanka walczyla kilka lat. Odwiedzila klinike w Bydgoszczy (dwie inseminacje) oraz polowe torunskich lekarzy lacznie z wychwalanym dr Paluszynskim, ktory kazal sie jej leczyc na bezplodnosc w Bialymstoku. A okazalo sie ze dr Marchwinska "wyleczyla" ja z bezpoldnosci - urgulowala jej tsh bo zawsze miala kolo 4 - 4.5 a podobno do zajsci w ciaze powinno byc kolo 2 -2.5. I teraz ma sliczna coreczke :) A dr Paluszynskiego odradzam wszystkim po tym jak potraktowal mnie w szpitalu. Stawiajc diagnoze mojemu dziecku (37 tydz. Ciazy)odeslal mnie do internetu zebym sobie poczytala na czym ta polega choroba. Przez niego i pania dr z porodowki o maly wlos mialaby depresje i zamiast cieszyc sie dzidziusiem to pierwsze tyg byly prawie koszmarem. Ale istnieja jeszcze prawdziwi lekarze, ktorzy potrawia nie straszyc i miec ludzkie podejscie do pacjentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopeeeeeeee
odradzam kliniki nieplodności w GAMECIE wydałam duzo pieniędzy i na nic, a wystarczyło zrobić HSG w SZPITALU w Matopacie w narkozie i ciąża była w następnym cyklu, wcześniej rok zbijałam TSH z 4,40 na 1.6 . pomogły mi też izoflawony sojowe jedna tabletka dziennie od 5 dnia cyklu do 10 dnia cyklu, owulacja potem nastepuje między 14 a 16 dniem cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopeeeeeeee
zapomniałam dodać że w cyklu , w którym zaszłam zastosowałam w dni płodne żel CONCEIVE DOPOCHWOWY ułatwiający poruszanie się plemników więc najperw regulacja tarczycy czyli tsh musi byc około 1,5 żeby bylo zdrowe dziecko, potem udroznianie jajowodów przez HSG lub laparoskopię, kwas foliowy lub witaminy dla kobiet w ciązy zeby poprawic jakosc komórek jajowych, izoflawony sojowe od 5 do 10 dzien cyklu, żel conceive dopochwowo i jeśli partner ma ilosc plemników ponad 40 millionów to nie ma opcji żebyscie nie zaszły zadne kliniki nie będą potrzebne chyba ze nasienie jest słabe lub kobieta ma endometriozę wtedy trzeba laparoskopowo usunac torbielki udroznic jajowod potem kuracja hormonalna i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Klinikę Gameta, dziecko na świecie, przedtem leczył nas ponad rok dr Gbiorczyk z Torunia, bezskutecznie, strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 2014.12.04 A dlaczego mam robić wywiad do kogo się zapisać? Leczenie nadżerki należy mi się jak psu kość. Lekarz jest od tego by leczyć a nie od tego by wciskać pacjentce swój światopogląd. Kustra jeśli chce niech karmi swoimi poglądami córkę i żonę. Chyba w zamian za składkę za ubezpieczenie leczenie mi się należy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia 55
Za składkę na ubezpieczenie należy się leczenie, tylko czy będzie ono SKUTECZNE, to inna sprawa. Jeśli chodzi o swoje zdrowie, nie należy ryzykować. Ogólnie temat jest znany, że lekarze na NFZ leczą trochę "inaczej". Lekarz w gabinecie prywatnym podchodzi do leczenia poważniej (bo przecież pacjentka zapłaciła, tak więc pieniądz i raz jeszcze pieniądz rządzi, pisano tu na forum, jakie są różnice w zachowaniu lekarzy na NFZ i prywatnie).Jeśli chodzi o światopogląd lekarzy to też sprawa znana, może odmówić leczenia lub nie przepisać tabletek antykoncepcyjnych lub odmówić wykonania aborcji, na to nie ma rady. Trzeba zmienić lekarza. Powodzenia w leczeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym jak leczą lekarze na NFZ wiem i o światopoglądowym ukierunkowaniu w leczeniu również mam wiedzę... powstaje pytanie... po jaką cholerę mam płacić składkę i być okradania przez państwo skoro nie zagwarantuje mi się porządnego leczenia ? Skoro i tak ginekolog, dentysta, alergolog, pumolog, ortopeda, kardiolog, lekarz ogólny itd. - za wszystko trzeba płacić prywatnie by otrzymać właściwą pomoc.... czyli utrzymujemy jednym słowem nierobów którzy pierdzą w państwowy stołek otrzymując co miesiąc państwową pensję... a do szpitala na porodówkę się nie wybieram, nie mam ochoty zdać się na łaskę państwowej placówki z niemiłym personelem średnim. Za życzenia dziękuję, już się leczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może chodzi o to, że lekarz nie zostawi chorego pacjenta bez pomocy lekarskiej i nie patrzy przy tym na zegarek jak inni zamykający gabinet przed czasem? Doktor ma już swoje lata i nie sprawia wrażenia faceta oglądającego się za pacjentkami. Tak już jest, że jak człowiek chce dobrze to jeszcze na koniec go obgadają. Moim zdaniem to świetny specjalista oddany pracy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety które nie rodziły a w przyszłości chciałyby zostać matkami nie powinny zażywać pigułek antykoncepcyjnych! PŁODNOŚĆ JEST OBJAWEM ZDROWIA!!! Ginekolodzy faszerują bez opamiętania młode kobiety hormonami, produkując sobie przyszłe pacjentki leczące się na niepłodność, kliniki in vitro pękają w szwach i biznes się kręci... OTWÓRZCIE OCZY ! dziewczyny i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym iść pierwszy raz do ginekologa. Może byc prywatnie. Chodzi mi o takiego kogoś kto wysłucha i zrozumie. Myślałam nad panem Gbiorczykiem. Ktoś wie ile bierze za wizytę? Czy na pierwszej wizycie przepisze mi tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
601932730 Zadzwon.Zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga 555
Witam. Nie założyłam nowego tematu bo pytanie które mnie nurtuje jakby wiąże się z tym o czym tu jest mowa. Więc czy może macie doświadczenie z wkładkami wewnątrzmacicznymi tzw spiralki. Planuję sobie założyć a nie mam doświadczenia w temacie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam założona równy rok.Mam Nowa T 380,miedzianą,bez hormonów,bo ze względu na zakrzepice nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga 555
Właśnie nie biorę hormonów ze względu na ryzyko zakrzepicy. Podobno hormony zawarte w mirenie nie przenikają do krwiobiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiatorunianka
chodzę do Wojtynka i to fajny lekarz, ale chciałabym dla świętego spokoju pójść do jakiegoś innego lekarza i sprawdzić. Z opinii znajomych usłyszałam 3 dr B. Michalak, S. Koch i Kipigroch, który Waszym zdaniem jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja prosze o odpowiedz na pytanie - ktory lekarz prywatnie w Toruniu nalepiej dobierze mi antykoncepcje i ile wynosi wizyta u TEGO lekarza, poprosze PEWNE odpowiedzi, najlepiej od osob zorientowanych. Z gory dziekuje slicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad mozna wiedziec ktory lekarz dobrze dobierze antykoncepcje. Idz do dobrego i sama sie przekonaj czy dobrze tobie dobral. Glupie pytanie,nawetvsam lekarz tego nie wie czy dobrze dobral. Zanim sie trafi na odpowiednie pigulki to nieraz dlugo trwa,kazdy organizm inaczej reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To świetny ginekolog prowadzil moja ciaze i chwala mu za to ostatnio mi przepisal Sylvie 30 zobaczymy jak bedzie biore na razie 7 dni przez 8 lat bralam tabletki antykoncepcyjne urodzilam dziecko moja plodnosc w pelni sprawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jest tym świetnym Ginekologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek Gbiorczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile teraz dr gbiorczyk bierze za wizytę, dawno nie byłam, z kasą u mnie krucho, mam nadzieje, że cena dużo nie wzrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 140 z cytologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) poszukuje dobrego ginekologa, który przyjmuje na nfz, a dodatkowo pracuje w szpitalu na bielach, gdzie chcę rodzić, są w ogóle tacy? Jeśli nie, bardzo proszę polećcie dobrą poradnie i lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×