Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość alicja mała
Jakiego byście poleciły ginekologa dla młodej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja mała
Chodzi mi o wizytę dziewczyny która jeszcze nie współżyła a ma poważny problem, duże skrępowanie oraz wstyd ze nie wspólżyła, na ogól lekarze nie lubią takich pacjentek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy szpitalu na Bielanach jest poradnia dla mlodych dziewczyn tam przyjmuje Dr Marciniak (kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alicja mała a dlaczego uważasz że nie lubią? ginekolog to lekarz a nie kandydat na męża, który woli dziewicę. jemu nic do tego, i tak cię zbada i pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietą która pracuje na Bielanach oraz prywatnie jest Doktor Izabela Marciniak...z tego co sie orientuje przyjmuje właśnie w Matopacie ale kiedy to nie wiem....polecam dobry lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciac
Hej, czy ktos z Was byl moze na prywatnej wizycie u dr Kipigrocha? Zapomnialam zapytac o cene umawiajac sie przez telefon. Czy zna ktos odp.na moje pytanie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoras z Pań moglaby mi polecic dobrą ginekolog ktora przyjmuje na NFZ ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DR Marchwińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Migda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale migda to facet nie kobieta...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dziekuje !!!!!!!!!!!!!! A czy kolejki do tych Pań tez sa 3 miesięczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za sprostowanie bo Pana nie chce. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr daninger jolanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są wasze doświadczenia z lekarzem Panem P. Wojtynek? czy ktoś chodził do niego w związku z problemem zajścia w ciążę, czy się udało i jak później prowadził ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Proszę was kobitki o opinię na temat tego całego Migdy- młodego. Zapisałam sie do niego na wizytę ( problemy z okresem), bo do starszego Migdy nie było wolnego terminu, i teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam bo opinie o nim są różne. A jakie są wasze? Czy naprawdę jest dobrym specjalistą mimo tego że jest mlody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody Migda jest Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Kobietki! Wiem, że ten temat jest duży, ale ciężko odnaleźć się w tym "tłumie". Polecacie jakiegoś prywatnego ginekologa( do 150 zł - w tym usg), ale takiego który nie specjalizuje się głownie w ciążach, porodach i prowadzeniu ciąży,ale w innych schorzeniach? Ciężko mi wyczytać w opiniach(np. na z****lekarz.pl) konkrety, które mnie interesują... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Drożdżal przyjmuje na Matejki właśnie za 150 zl i moim zdaniem jest od wielu innych schorzeń ginekologicznych a nie wybranych...polecam Przyjmuje we wtorki i czwartki popołudniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktoś może ile się czeka na wizytę u dr Danninger?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citomed to zło
STANOWCZO ODRADZAM panie z Citomedu !!! nie wiem jak z panami lekarzami ponieważ nie byłam u nich. Mnie przyjmowała Pani dr. Maria Dankowska-Jarmuszewska, wstrętna baba tak samo jak dr. Marta Iżycka Mam 16 i przyszłam do dr.Dankowskiej aby przypisała mi tabletki anty. Badanie zrobiła mi w wielką łaską i patrzyła na mnie jak i na moją mamę jak na patologiczną rodzinę ! powiedziała że jesteśmy z mamą nie poważne i przypisuje te tabletki tylko i wyłącznie dlatego że mama prosiła. Spytała o wiek mojego chłopaka kiedy powiedziałam że ma 18 lat " pani doktor" zaczęła nagadywać moją mamę na zgłoszenie tego na policje!!!! że mój chłopak to pedofil że mnie wykorzystuje !!! kobieta nie normalna! stanowczo odradzam ! badania były bolesne chociaż nie powinny bo to było tylko pobieranie próbki śluzu do cytologii a bolało nieziemsko. Odradzam każdej kobitce ginekologów z CITOMEDU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citomed to zło
spójrzcie sobie na ich opinie w internecie ... najgorsze lekarki w Toruniu .. ginekolog pożal się Boże.. Iżycka 2,5 na 9 a moja " strażniczka prawa" 21 opinii negatywnych 5 pozytywnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniaaaa
bez wątpienia najlepszy jest dr Marek Maleńczyk- ordynator odziału ginekologii na Bielanach- geniusz w swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzegorz Urbański wszystkim babom nie przepusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest Grzegorz Urbański, to ginekolog? I co oznacza ten wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki lekarz ginekolog na wizycie prywatnej wypisze mi na recepte tabletki poronne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym problem? Dlaczego ma nie przepisać, jeśli zasadne jest, to przecież nie chodzi o narkotyki, wcześniej badanie i wywiad, ktoś jest wyraźnie przewrażliwiony, uderz w stół, a nożyce się odezwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kipigroch ,przyjmuje na Tuwima. Prowadzi już moją 3 ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wybieram się na 1 wizytę i mam parę pytań. 1. Czy na nfz mogę isc do innej przychodni niż tej do której naleze(Dekerta)? 2. jeśli tak to czy nadal przyjmuje ta pani na swietopelka do ktorej trzeba isc na 7 bez rejestracji? 3. Jeśli nie to czy na Dekerta jest jakiś gin? 4. Co musze wziąć na wizyte?(książeczkę zdrowia etc) Uprzejmie proszę o pomoc, mam 17 lat i jestem nieogarnieta w temacie a do rodziców niestety nie moge się z tym zwrócić. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Postinor Duo jest to lek wczesnoporonny? Wbrew wszelkim teoriom przeciwników antykoncepcji po, Postinor Duo nie jest lekiem wczesnoporonnym. Działa ona za nim zapłodniona komórka jajowa zagnieździ się w macicy. Tabletka przyjęta za późno (gdy już to się stanie) nie niszczy płodu, a co więcej podtrzymuje ciążę. Zawiera bowiem levonorgestrel z grupy progestagenów czyli hormonów, które wspomagają utrzymaniu ciąży. Nie należy go jednak przyjmować podczas ciąży, gdyż jak większość leków ma on zły wpływ na płód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×