Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość gość
no właśnie chyba doszło do nieporozumienia w pytaniu... pewnie chodziło o postinor duo... ale to lek postkoitalny nie wczesnoporonny... taki lek na pewno dr G zapisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc ktoś kto się oburzył pyt miał troche racji.. ginekolodzy nie piszą leków poronnych i nie robią aborcji.postinor to "inna para kaloszy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postinor Duo to antykoncepcja w przypadkach nagłych, przyjęta do 72 h po stosunku - skuteczna.Tę tabletkę może przepisać ginekolog lub inny lekarz. To wszystko, bez zbędnych wywodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos prowadzil ciaze u dra Didkowskiego? Polecacie? Czy w szpitalu sie interesowal porodem itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś może mi odpowiedzieć czy dr jg będzie od końca września do połowy pażdziernika na urlopie.nie mogę sie w weekend do niego dodzwonic.miałam do polski przyjechać pod koniec wrzesnia.nie spodziewalam sie ze wezmie taaaaaki długi urolp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam umówioną wizytę na 23 września, więc chyba dr będzie, nie dzwonił i nie odwoływał. Może ma coś z telefonem, a może wyjechał gdzieś na weekend. Próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie doczytałam od końca września, do połowy października tego to nie wiem, mogę podpytać na wtorkowej wizycie jeżeli nie uda Ci się dodzwonić.pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 29.09 do 12.10.2014 Podpytaj proszę i daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Gbiorczyk w najblizszym czasie nie planuje żadnych wyjazdów, można spokojnie dzwonić i umówić się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wczoraj wybralam sie na Astrowa do dr Paluszynskiego i pocalowalam klamke,bo wczoraj nie przyjmowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4X8y tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednostajna20063
Witam kobietki, czy możecie mi napisać czy dr Migda przyjmuje na NFZ czy prywatnie?Weszłam na stronę Civis Vita i tam jest cennik za usługi ginekologiczne, a czesc pisała że jest lekarzem na NFZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Dziewczyny czy orientujecie się ile kosztuje obecnie wizyta u dr Paluszynskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
220 zł. komplet czyli fotel,usg piersi,usg dół,cytologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Paluszyńskiego, drogo, ale warto pełny profesjonalizm, no i poprawne zachowane, wysoka kultura osobista. Wcześniej byłam dwa razy u dr Gbiorczyka, ale nie ma co porównywać-mówiąc wprost różnica ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaj w porównaniu wypada dr Paluszynski z dr Jackowskim? Zastanawiam się nad wyborem lekarza. Czy cenowo Jackowski tak samo wypada? Pod jaki nr tel dzwonić do dr Jackowskiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćooooooooooooooo336555
dziewczyny unikajcie jak ognia w ciąży ginekologa Gawrońskiego z przychodni na Dąbrowskiego, jeśli kochacie swoje maluszki w brzuszku wybierzcie zaufanych lekarzy jak ŁOJKO, WOJTYNEK, MIGDA, to bardzo ważne, jeśli chodzi o prowadzenie ciąży tym bardziej, jeśli ktoś starał się o dziecko naście lat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34dfgh66666666666666
jeśli chodzi o leczenie niepłodności w toruniu to najbardziej skuteczny jest dr łojko, wojtynek i bednarek, zaszłam w ciążę naturalnie po 5 latach intensywnych starań, pierwsze hsg bez znieczulenia rzekomo udrożniło mi jajowody- ból podczas hsg mogłabym jedynie przyrównać do wyrywania mi wnętrzności -łóżko tortur, po roku po hsg nadal ciąży nie było, więc zrobiłam drugie hsg w matopacie ale w narkozie i zaszłam od razu w następnym cyklu, warto walczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co właściwie chodzi własciwie z tym Gawronskim,Moja kolezanka chodzi do niego do wojskowej przych i chwali go,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 544444444444377777777777777777
przeczytaj sobie opinie negatywne na znany lekarz, jestem zszokowana, nie wierzyłam, ale przekonałam się osobiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standard, wszyscy lekarze starają się być mili na wizytach prywatnych, wiadomo pieniądz rządzi, wizyty na fundusz już nie są takie miłe i sympatyczne. Pośpiech i jeszcze raz pośpiech, bo muszą przecież gabinet prywatny( lub nawet dwa) obsłużyć.Samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illlliiii443
Ja bardzo polecam wszystkim paniom, prowadzenie ciąży u dr Obremskiej-Zaleskiej, bardzo ciepła i miła osoba, wizyty mile wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętnowana_pacjentka
" Heeeela: "Heeeela 2007.12.07 Ja chodziłam do kolejowej przychodni (koło dworca miasto).przyjmował tam taki starszy doktor (niestety nie pamiętam nazwiska)ale gość był przez 20 lat ordynatorem na bielanach.jest rewelacyjny.wyleczył mnie ze stanów zapalnych,z którymi męczyłam się prawie dwa lata (u Daninger-okropna-przepisuje tabletki z gazety-za 70 zł-to było 3 lata temu!).a pan z kolejowej wyleczył mnie w miesiąc-lekiem,który mi odawał w gabinecie (stare metody),za który nie musiałam płacić i od tej pory moze raz lub dwa miałam stan zapalny..a tak/wszystko gra.aha tylko jest bardzo powolny,długo się czeka w kolejce. " A to ciekawe bo rzeczony dr jest beznadziejny. Nie chce nadżerek leczyć tylko każe rodzić starej babie 38 letniej która dzieci nigdy nie chciała i nie będzie chciała mieć ! Niech zachoruje na raka szyjki macicy " wyrodna kobieta". Bo wypalanka to zbrodnia nawet w przypadku takiej która Z WYBORU nie będzie rodzić. Już od dawna powinien siedzieć na emeryturze. Co to za pożytek z lekarza który jest głuchy i niedowidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziała Pani do kogo się zapisuje? O co chodzi, wpis poprzedni był z roku 2007, przez 7 lat wiele się może zmienić. Zapisz się Kobieto do młodego, wysłuchaj diagnozy ponownie, bez histerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr w kolejowej nazywa sie Kustra,potwierdzam, miałam nadzerke wielkosci 5 zł jak to okreslił inny prywatnie,tez namawiał na ciążę mając prawie 40 lat.Pigułek antykoncepcyjnych nie chciał zapisac pomimo że nie było przeciwskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta nadżerka 5 zł to nie zadne zaniedbanie,bo wizyty były co ok 8 mscy tylko dr Kustra twierdził ze taka mała ze nie ma co jej ruszać,ale nie ufając temu fachowcowi wybrałam sie na prywatna wiz do dr Paluszynskiego i zaraz było wymrażanie i to on okreslił ze ok 5zł wielkosci jest i sie zdziwił ze kilka dni przed byłam u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że trafiła Pani do dr Paluszyńskiego, trafna diagnoza i problem z głowy. Zdrowia życzę. Wpis z godz. 17.01 bez ładu i składu, jakaś subiektywna opinia, a o co chodzi z tą żoną, brak logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu..a Ty juz o 6.25 siedzisz w kompie i sledzisz losy lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×