Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

supermargo

imię LIWIA dla dziewczynki podoba wam się?

Polecane posty

Gość L&L
ja mam na imię Lidia, a moja córka Liwia :)) ale nie ze względu na podobieństwo do mojego tak ją nazwaliśmy. Liwia podoba mi się właśnie od czasów "Agenta". i faktycznie, dosyć często muszę mówić Liwia, bez O /mylą z Oliwią/ :) Liwka, Liwusia, Liwa, Liwi, Liwek, itd. aż po Mysie, Rybke itp. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
bardzo mi się podoba, myślę, że jest ładniejsze od Oliwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwcia
Imię zajebiste sama takie mam i jestem bardzo szczęśliwa bo zawsze jestem jedyna, bo takich imion jak np. Kasia, Asia czy Magda jest pełno, a moje imię-Liwia jest bardzo mało spotykane. Moim najbardziej ulubionym zdrobnieniem jest Liwcia :) Uważam, że jeśli Ci się podoba to imię to śmiało je daj córce ^^ Ona także będzie wyjątkowa i w swoimi otoczeniu jedyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli88
Chcieliśmy dać córeczce na imię Liwia, ale nie mogliśmy się zdecydować.. Hanna Liwia czy Liwia Hanna.. rzut monetą zadecydował, że Liwia ma na drugie imię... Niekiedy żałuje.. bo Liwia do niej pasuje idealnie... taka mała psotnica :) TO IMIĘ JEST PRZEPIĘKNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwici
cudowne,piękne ,śliczne najładniejsze na swiecie to jest imie liwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam dac takie imie corci ale mezowi kojarzy sie z oliwa :( moze jeszcze go przekonam, mam miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIWIA, imię mi wcześniej nie znane, ale wczoraj poznałam sąsiadkę której córka ma na imię właśnie Liwia i zastanawiałam się na tym imieniem... No i zaproponowałam je koleżance która spodziewa się właśnie córeczki... Liwia... ciężko mi cokolwiek o tym imieniu powiedzieć... nie mam zdania... :) Ja mam synka Fabianka ;) Ostatnio pisałam chyba nawet gdzieś tutaj, że chciałabym dać córeczce na imię Leal.. tak jak ta z YCD, ale w Polsce raczej nie przejdzie bo to zagraniczne imię... a Polski odpowiednik to chyba Lila.. a mi się juz nie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwcja
ja lubię moje imię na 99%i moja siostra to Łucja też ładne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwcja
o szet) tfuj narzeczony ma imię jak dla psa. tfuj krzysztof łza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚKA,BAŚKA
Ja ma 6 letnią córcię Liwię. Bardzo fajne imię. Jak miała ok. 2 lat i ktoś cię zapytał jak ma na imię mówiła Liwia ale wiele osób nie nie wiedząc, że istnieje takie imię mówili do Niej Oliwia - na co córka bardzo się złościła i mówiła " ja jestem Oliwia bez "O"". Super imię wielu osobom się bardzo podoba. Ja jestem dumna, że moje dziecko ma tak na imię (:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsica
Mnie sie barzo podoba. A to, ze krzywdę się dziecku wyrządzi, to jakaś kompletna bzdura. krzywdę to można wyrządzić imieniem Śrubokręt albo Psi Chuj, a nie zwyklym, normalnym, prostym imieniem. Oliwia mi sie nie podoba, bo jest oklepane, był czas, ze bylo tych Oliwii jak nasrał, co jedna to była Oliwia. Przejadło mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łza radości
Mi się bardzo podoba imię Liwia i zdrobniale pięknie brzmi Liwunia.Ale róbcie jak chceciepozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łza radości
Mi się bardzo podoba imię Liwia a zdrobniale Liwunia.Ale róbcie jak chcecie.pozdrawim:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia to piękne rzymskie imię
ale ta Wasze zdrobnienia są za przeproszeniem do d... niepodobne: ani ładne, ani dźwięczne, ani w jakikolwiek sposób uzasadnione: jest naprawdę głupie dodawać polskie formanty do obcych imion, to tak jakby ktoś imię Paweł zdrabniał z angielska "Pawłi" albo z hiszpańska "Pawlito" - idiotycznie, prawda? Liwia to Liwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama liwii
moja córcia ma na imię Liwia -piękne imię ,wyjątkowe i rzadko spotykane jest krótkie wiec nie wymaga żadnego zdrobnienia i wymyślania i przekręcania tego cudnego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się strasznie podoba.. przed narodzinami córka miała być oliwią ale w koło co druga dziewczynka tak miała na imię.. i w dniu walentynek kupiłam maleńki kalendarzyi i w nim znalazłam 14 października imię LIWIA..i decyzja nie mogła być inna. Liwia ma już 3,5 roku a ja nadal uwielbiam to imię..ona z reszta też. A mówimy różnie: Liweńka, Liwcia, Liwulka, Liwunia... Ale nigdy Liwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od Taty :]
Ja tez mam na imie Liwia i mam 24 lata,od wiekszośći ludzi ktorych poznałam w swoim życiu usłyszałam, że mam bardzo ładne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony waszymi zachwytami
A wiecie chociaż jaka jest etymologia imienia LIWIA? Ma ono źródłosłów nie tylko w nazwie rzymskiego rodu nobilów, ale także w słowie oznaczającym złosliwość. Może własnie dlatego Liwia, żona Oktawiana Augusta była taką wredną suką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia mam 9 lat
ja mam ni imie liwia i bardzo mi sie podoba nie kturzy na mnie muwia lili albo lish i ja nie wiem dlaczego wam sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia mam 9 lat
ja mam na imie liwia i mam 9 lat i jestem bardzo stego zadowolona. bardzo mi sie podoba to imie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imiona dla dzieci.:)
Moim zdanie bardzo mi sie to podoba i dalam tak na imię córeczce. a właśnie jestem w siąży z 2 dzieckiem prawdo podobnie to będzie chłopiec jak mu dać na imię????????:) bardzo prosze o odpowiedz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIKG.
MOJA MOJA 2,5 LETNIA CÓRECZZKA MA NA IMIĘ LIWIA I POWIEM SZCZERZE,ŻE JESTEM BARDZO DUMNA ŻE MA TAK NA IMIĘ,NIGDY NIE DAŁBYM JEJ INACZEJ, JEDYNE W SWOIM RODZAJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne i rzadkie
ale całkiem nie złe, byleby nie Majka!!!!!!!!!!!! Mdli mnie jak słyszę non stop te same imiona w koło - MAJKA, OLIWKA I LENKA - RZYG!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriana
Witam.. Mam córeczkę ,której dałam na imię Liwia wszystkim bardzo sie podoba.Zdrobniale mówię do niej Liwka...Jeżeli chodzi o znaczenie tego imienia mogę napisać,ze jest bardzo ambitna i poukładana.(Ma w teh chwili 10 lat)Wie czego tak naprawdę chce i bardzo lubi pomagać mi w pracach domowych.Znam jeszcze jedną Liwię tyle,że już dorosłą i cechuje się takim samym charakterem:D Pozdrawiam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liweczkaa
ja się nazywam Liwia. Na początku narzekałam, że tak się nazywam ale z czasem zrozumiałam, że to fajnie mieć tak na imię bo to imię jest nie zbyt często spotykane ;D wiec tak jakby jest oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grekoo
przestancie spolszczac!!!!!! to imie w oryginale brzmi Livia skad wzieliscie "w"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość data
Mi się to imię podoba już od dobrych 10 lat więc na pewno mi się nie odwidzi :) Jeżeli urodzę dziewczynkę będę robiła wszystko żeby tak dać jej na imię ;) Nie wyobrażam sobie aby moja córa miała inaczej na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia z pomorza
Ja jestem Liwia. I niestety przedstawiam się drugim imieniem. W czasach szkolnych przezywali mnie Liwka Dziwka.. Mam chyba jakiś uraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×