Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

supermargo

imię LIWIA dla dziewczynki podoba wam się?

Polecane posty

Gość i nagle poł kafe ma na imię
Liwia Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiWka..3
ja mam tak na imie, wiec mi sie podoba, chociaz jak bylam mala chcialam miec bardziej znane imie;P wiec niewiadomo jak dziecko zareaguje ne;D;D..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monro
w Quo Vadis.. była Ligia!!! A jeśli chodzi o imię Livia, czy Liwia... moja córeczka ma tak na imię i jestem bardzo zadowolona, bo nie wyobrażam sobie by mogła mieć inaczej na imię - zdrobniale mówimy do niej śLIVeczka:)) LIF-po holendersku znaczy -kochanie... w innym języku życie... myślę,że to piękne imię... słyszałam,że najlepiej sprawdza się dla zodiakalnego -BYKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola25
Ja mam 10 letnią córke Liwię. Wszyscy mówią - ale śliczne imię!!! A do mojej córki zdrobniale wołają Liwka , Liwusia a nawet Lidka. Samej zainteresowanej też bardzo się podoba to imię. A dziewczynek o imieniu Oliwia to zna chyba z 8. A Liwia w całej szkole jest tylko jedna.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho Sza/ Liwcia
super imie!!! oryginalne....znam fajną Liwię:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam Liwkę ale mojemu m średnio się to imię podoba dlatego damy tak naszej małej na drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś oryginalnie chyba
mam na imię Liwia, dziękuję Mojej Mamie i Tacie :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia_
Ja mam na imię Liwia. Na początku niezbyt mi się to podobało, bo jak się przedstawiałam, to ludzie mylili mnie z Oliwią. Teraz uważam, że to imię jest super. Jest niespotykane i wszystkim z mojego otoczenia bardzo się podoba. Kiedyś jak mama wołała mnie przez okno do domu te nie przyleciało do okna 6 dziewczynek, tylko jedna. A jeśli chodzi o zdrobnienia to na mnie mówią : Liwka, Liwunia, Liwcia, Lilka, Lila, Liwusia, Liweczka, Liwuńka ( przeważnie babcie ;] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia_
jeszcze ciekawostka: moi młodsi bracia też mają niespotykane imiona: Kasjan ( Kasuś, Kasjanek) , Fabian ( Fabek, Fabuś, Fabianek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliros
Moja corcia ma na imię Liwia ,ma 5 lat i jest dumna z tego,że nie jest Oliwią jak 5 innych dziewczynek w przedszkolu:)Myśle,że to bardzo ładne coraz częściej spotykane imię"kryzys"swego imienia przechodzi chyba każdy i to mija z wiekiem ,więc raczej nie ma się czym przejmować,super imie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie moja córcia ma Oliwia na imie ale nie raz mówimy do niej Liwka albo Lili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Chmurka-
Imie Liwia jest przepiekne, Proste i z klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Liwia -Sliczne imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrMengele
Odnosze wrazenie ze ludzie czasami wybieraja imie na pokaz albo byle takie ktorego duzo nie ma. Wiecie ze imie ma sie na cale zycie, a moda i ilosc takich i smakich imion co chwile sie zmienia, czasami jak patrze na to przebieranie albo porzyczanie zagranicznych imion to az mi dupe sciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegiete imona
manieryczno-snobistyczne imie, juz mam przed oczami twarze tych zakompleksionych rodziców którzy myslą że "oryginalne" imię zapewni dzieciom swiatowy rozgłos.....żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc ale teraz bardzo duzo tych Liwi,co urodzi jakas kolezanka czy znajoma to zaraz jest Liwia jakis wysyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madasm
Moja 17 msc córeczka ma na imię LIWIA i nidgy nie dałabym jej innego imienia,to jest niespotykane,wprzeciwieństwie do ZOSI czy ZUZI.Fakt ludzie bardzo to imię mylą z OLIWIĄ , LIDIĄ,ale mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiusz
Do Mirenki 2007, piszę się Liwii, skoro nie znasz zasad ortografii nie wypowiadaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alise
Moja coreczka tez Liwia. Dla nas to bardzo ladne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoaaa
brzydkie, mam 20 lat i nie nazwalabym tak dzieciaka swego ale są gusta i gusciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne!!!
moja koleżanka ma na imię Liwia,jest mulatką to właśnie imię do niej pasuje do czarnowłosej dziewczyny,a jeszcze coś inne matki wymyślają jakieś znane imiona,moja koleżanka ma 25 lat,i co ma racje LIWIA to ładne imię,nie tylko dla mulatki ale i też dla białej skóry!-koleżanka chciała coś dodać -w sumie każdy ma swój styl- i ja to popieram koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata Filip
Imię Liwa, jest najpiękniejsze na świecie, bo tak ma na imię moja córunia. :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clivia raczej ladniej
Albo Kliwia spolszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia i Filip:)
Imię Liwia jest najpiękniejsze pod słońcem bo tak ma na imię nasza najukochańsza córeczka:)Ma oryginalne imię, śliczne, niebieskie oczy i burzę rudych włosów...Jest delikatna,mądra i ma dobre serduszko...Myślimy, że bez względu na to jak damy dziecku na imię, ważne jest by wychować je na dobrego i szczęśliwego człowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiwiaOrginal
Ja się nazywam Liwia :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIWUNIA 24.10.08
moja córeczka ma na imię LIWIA i przyznam szczerze,że imię berdzo mylone jest i OLIWIĄ I LIDIĄ ,ale mi osobiście to nie przeszkadza I cieszę się ,że nie jest to imię jeszcze bardzo spotykane jak np. ZOSIA ,ZUZIA CZY właśnie OLIWIA. Co do zdrobnienia to jest ich bardzo dużo np. LIWCIA, LIWEŚ, LIWUŚ, LIWUŃ, LIWENIA, LIWESIA, LIWETKA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×