Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

supermargo

imię LIWIA dla dziewczynki podoba wam się?

Polecane posty

Gość gość
równie dobrze można dać dziecku na imię Cerata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne-a cerate zatrzymaj dla siebie,ty wyzej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne imie! Sama mysle o tym zeby tak nazwac corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładnie,jest juz tyle Oliwii,czemu nie Liwia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwij ją Iwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne! Bardzo mi się podoba! Mam koleżankę o tym imięniu i ona nigdy nie spotkała innej Liwii, ale ten problem jej nie doskwiera. Super pomysł! Oby więcej rodziców wpadało na takie pomysły co do imienia dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się nie podoba, jest pretensjonalne i trochę tandetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssskkkkk
a moja coreczka tak ma na imie...marzylam, juz od 12 lat jak bede miala corke to tylko LIWIA...Imie piekne i jeszcze raz przepiekne, a nie jakies Lenki, Julki i Zoski co druga dziewczynka...Moja jest wyjatkowa jak jej Mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liwia jest ok.,ale dlaczego czepiasz sie innych imion kobieto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Liwia
Ja osobiście mam tak na imie i jestem zadowolona że rodzice mnie tak nazwali. Owszem ludzie w urzędach czy lekarze mylą z Oliwią i Lidią ale to jest kwestia przyzwyczajenia i bardzo wielu osobom sie to imię podoba. Gdy poznałam mojego chłopaka to bardzo mu się spodobało to imię :) Gdybym się tak nie nazywała to sama bym dała córeczce tak na imię :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizza
ja mam blizniaczki z ktorych jedna nosi imie LIWIA ma 2 mies.i jest sliczna przecudna i wyjatkowa.....)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ladne imie gdybym miala jeszcze jedna corke tak bym jej wlasnie na imie dala,od dawna mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia 89
Ja też mam na imię Liwia. Obecnie mam 25 lat i muszę przyznać, że bardzo lubię moje imię nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemności związanych z moim imieniem. Większość osób zawsze chwali, że to fajne imię. Ja sama zamiaruje dać mojej córeczce jakieś oryginalne imię, anie kaśki ole, i inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjasnijcie czemu OLIWIA jest passe, a LIWIA jest super, zajefajne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewnie niebawem będą czasy IWII :-D :-P x a z innej beczki: co sądzicie o Blance? dla mnie to koszmarne imię, które nawet nie brzmi jak imię (bo imie powinno brzmiec godnie, nie jak rzecz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,ale kojarzy mi się z "babcią Liwią" z serialu "Ja, Klaudiusz" (mało kto go dziś pamięta) - wyrachowaną trucicielką. Nie szkodzi, że pochodzącą ze starożytnego Rzymu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka też ma na imię Liwia, bardzo podoba mi się to imię. Jest rzadko spotykane( choć teraz jestem już wyczulona na to imię i dochodzą mnie słuchy o kilku Liwiach w moim mieście, ale na 100. tys mieszkańców i tak jest dobrze). Wybierając imię kierowałam się oryginalnością , mała częstotliwością nadań. Wcale nie przeszkadza mi jak mam poprawiać jej imię z Oliwii. Zdawałam sobie z tego sprawę, że tak może być, ale ogólnie reakcja ludzi jest pozytywna. Niektórzy nawet nie wiedzieli ze takie imię istnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama mam na imie Liwia i mi się podoba nie wiem jak wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imię Liwia. Ja swojej córce dałam Oliwia, ale 22 lata temu. Wtedy prawie nikt nie znał tego imienia, bo modne były: Paulina, Karolina, Kamila. Jak córka poszła do szkoły, to większość dziewczynek w jej klasie to były właśnie Karoliny i Pauliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo- temat,co ma 9 lat... Imie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1980
Witam, A ja w styczniu dokładnie w Dzień Dziadka urodziłam córcię, której dałam na imię Liwia. Co prawda wszyscy , którzy pytają o imię powtarzają Oliwa - o jak ładnie, a ja im tłumacze, że bez "O" Liwia. Wtedy są trochę zdziwieni a po chwili mówią, ze pięknie i że skąd znalazłam to imię. Mówię do niej Liwka lub Li. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądraska
Moja córka ma na imię Lwia :) i jej , i jej koleżankom i mi bardzo się podoba. Wołam na nią Liwka, Liwusia i jest dobrze i nikt nie jest taki głupi żeby mówić LIFIA -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie takie imię dałam swojej córeczce i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na imie Liliana i bardzo dobrze zyje mi sie z tym imieniem na kazym etapie od dziecinstwa az do teraz a mam 32 lata, tez niektorzy mowili mamie nie skrzywdz dziecka a ja za kazdym razem mialam ochote jej dziekowac za to imie, w dodatku mieszkam teraz w Norwegii i tu sie tez super sprawdza :) teraz jestem w ciazy i chcialam straaaasznie miec Liwie, ale ..... chlopak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guesy
Moja córka ma tak na imię, na początku oczywiscie wszyscy musieli się przyzwyczaić że nie Oliwia, wszystkim sie podoba ta wersja tak że nawet moja koleżanka powiedziała że nazwie tak swoją córę i tak zrobiła. Chciałam dla niej stare imię i zarówno niepopularne. Udało sie. Bardzo pasuje zarówno do niej jak i do nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Quo Vadis byla Ligia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liwia-śliczne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×